Home » aktyvus laisvalaikis

Žyma: aktyvus laisvalaikis

Pasiruoškime plaukimui baidarėmis kartu

Baidariuagentura.ltBaidarės – viena smagiausių pramogų, kurią išbando vis daugiau tautiečių. Baidariuagentura.lt – internetinis puslapis, kuriame galima atrasti visą reikalingą informaciją, kuri susijusi su šio tipo pramogomis. Tiesa, ne tik trasas, tačiau taip pat ir žingsnelius, kurie padės pasiruošti šiai pramogai. Nors pasiruošimas baidarėms nėra koks nors ypatingas, visgi, kelias smulkmenas žinoti verta. Taip užsitikrinsite, kad pramoga bus sėkminga ir laiminga.

  • Labai svarbu pasirūpinti tinkama apranga be kurios plaukimas baidarėmis nebus malonus. Nesvarbu, koks oras Jūsų laukia – reikia atitinkamos aprangos, kadangi vien tik maikutė ir šortai nėra labai geras pasirinkimas. Įvertinkite tai, kad kūnas per daug neperskaistų ant saulės ir tuo pačiu jeigu lyja – kad nesušlaptumėte. Pasirinkite tokius drabužius, kuriuos būtų galima greitai ir patogiai pakeisti naujais.
  • Būtinai pasirinkite tą maršrutą, kuris bus tinkamas Jūsų jėgoms. Plaukimas baidarėmis nėra sudėtingas ir dažniausiai nereikalauja labai daug jėgų, tačiau problema tame, kad per ilgas maršrutas vėliau Jums gali kainuoti labai skaudančias rankas. Baidariuagentūra.lt siūlo labai daug skirtingų maršrutų. Iš jų kuris nors tikrai Jums tiks.
  • Savaitę prieš naudinga kiek patreniruoti rankas. Ypač tokiu atveju, jeigu Jūsų pasirinktas maršrutas yra labai didelis ir kiek pergyvenate, kad po plaukimo gali mausti rankas. Paprasčiausi pratimai padės išvengti didelių skausmų.
  • Jeigu plaukiate visai dienai – reikia įsigyti ir maisto ir ypač svarbu – vandens. Nesvarbu, koks oras Jūsų laukia – vanduo kur kas labiau palengvins plaukimą, tad kuo jo daugiau – tuo geriau.
  • Naudinga įsidėti ir neperšlampamus drabužius, kuriuos galėsite apsirengti tokiu atveju, jeigu turimi jau nebėra sausi.

Baidarės – labai smagi pramoga, kuria susidomi vis daugiau žmonių. Nuostabu, kad pramoga kainuoja labai nedaug, plaukti gali skirtingo fizinio pasirengimo asmenys ir trasų yra tiek daug, kad nesunkiai atrasite tokią, kuri yra Jūsų rajone.

Daugelis tikina, kad baidarės tai narkotikas. Kartą išbandžius paprasčiausiai kartojama vėl ir vėl. Nepamirškite, kad tai puiki pramoga ne tik vasaros metu, tačiau ir žiema.

Baidarių nuoma: kodėl nuomuoti geriau nei pirkti?

baidarių nuomaAtostogos Lietuvos pajūryje bei išvykos prie ežerų su nakvyne – bene pačios populiariausios vasaros pramogos mūsų šalyje. Paskutiniais metais pastarosioms ne ką nusileidžia ir plaukiojimas baidarėmis. Šiai veiklai nemažai vasarotojų ryžtasi bent kartą per sezoną. Tai – puiki galimybė atsipalaiduoti mėgaujantis gamtos vaizdais bei pabendrauti su draugais ar artimaisiais. Nors visą šiai pramogai reikalingą įrangą galima įsigyti, tačiau gerokai populiaresnė yra baidarių nuoma.  Tai – galimybė išsinuomoti norimą baidarę (pageidaujamo vietų skaičiaus, modelio) bei papildomą įrangą reikiamam laikotarpiui, taip pat pasinaudoti kitomis nuomos bendrovės teikiamomis paslaugomos – kelionės trasos sudarymu, baidarių pristatymu ir pasiėmimu ar net nakvynės vietos užsakymu. Nuomos punktai yra išsidėstę įvairiose šalies vietose, ypač ten, kur gamta nepagailėjo gausių upių tinklų.

Kuo baidarių nuoma pranašesnė už kitą alternatyvą – nuosavo inventoriaus įsigijimą?

  • Baidarės ir kita šiai veikla reikalinga įranga kainuoja gana nemažai. Jei nesate užkietėjęs šios veiklos fanatikas ir išplaukiate vos keletą kartų per metus, paskaičiuokite, kada šis pirkinys atsipirks. Baidarių nuoma, padalinus iš visų keliaujančiųjų skaičiaus, „įkandama“ daugeliui. Jei norite sutaupyti, į šią išvyką leiskitės ne „piko“ metu, tai yra ne vasarą, kada prasideda masinės atostogos, bet vėlyvą pavasarį ar ankstyvą rudenį, būtent tada baidarių nuoma nėra tokia populiari ir nuomotojai siūlo žemesnes kainas.
  • Nuomos punktai siūlo įvairias baidares. Priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus, galite rinktis skirtingo vietų skaičiaus baidares – dvivietes ar keturvietes (galima rinktis baidares su papildoma vietai vaikui). Siūlomos skirtingų modelių baidarės, kurias specialistai pritaiko pagal klientų pageidavimus: vienos pagal konstrukcines savybes yra tinkamesnės pradedantiesiems irkluotojams, kitos – patyrusiems, siekiantiems greičio bei ekstremalaus plaukimo. Pagalvokite, kokių finansinių investicijų reikėtų ir kur visą inventorių laikytumėte, jei nuspręstumėte viską susipirkti?
  • Baidarių nuoma – ne vienintelė paslauga, siūloma nuomos punktų. Kiekvienas paslaugos teikėjas, kovojantis dėl klientų dėmesio, siūlo visą „puokštę“ pridėtinių galimybių. Bene populiariausia – tinkamiausios trasos pasiūlymas. Aišku, tikri turistai, jaučiantys malonumą visas kelionės detales planuoti patys, gali atlikti tai savarankiškai, tačiau kitiems, ypač naujokams, profesionalų pagalba itin aktuali – juk nesinori susidurti su nemaloniais netikėtumais, galinčiais ilgai atbaidyti nuo šios veiklos.