Home » asmeninis verslas

Žyma: asmeninis verslas

reklamele.lt

Reklamele.lt – būdas pareklamuoti savo verslą nemokamai

Sutikite, būdų reklamuoti savo verslą yra devynios galybės. Kad tik laiko būtų… Deja, dažnai reklamos imasi pats įmonės vadovas po darbo arba savaitgaliais. Tokie metodai gali būti veiksmingi, jei tik žinote, kur ir kaip reklamuotis. Reklamele.lt yra vienas iš tokių puslapių.

reklamele.lt

Reklamele.lt galima reklamuoti tiek savo įmonę, tiek konkrečias paslaugas ar akcijas. Pirmiausiai, užsiregistruojame. Registracija paprasta ir kaip visada užtrunka iki 5 minučių. Tada užpildome įmonės informaciją. Dar 5 minutės. Likusias 5 minutes paskiriame trumpam akcijos pristatymui. Aišku, geriausiai pateikti ir kainą, taip lankytojas iš karto matys, kas jam yra siūloma ir galės pasidomėti daugiau. Registruojantis Reklamele.lt puslapyje nepamirškite savo įmonės logotipo arba asociatyvios nuotraukos. Pilkas standartinis paveikslėlis su R raide neatrodo labai estetiškai šalia jūsų informacijos.

Kodėl reklamuotis tokiuose puslapiuose kaip Reklamele.lt (jų Lietuvoje yra 10-20), yra gerai:

 • Sugaištate itin mažai laiko skelbdami savo duomenis ir kurdami įmonės pristatymą;
 • Galite pristatyti konkrečias nuolaidas ir akcijas su kainomis;
 • Populiarinate savo prekės ženklą internete;
 • Gaunate tikslinių lankytojų auditoriją, kuri atėjo per paiešką arba jūsų veiklos kategoriją;
 • Iš karto reklamuojami įmonės kontaktai, raginama susisiekti;
 • Gauta atgalinė nuoroda padeda pozicijoms paieškose;
 • Sukurtas įmonės profilis randamas šalia jūsų puslapio (tai aktualu, jei jūsų įmonės pavadinimas yra bendrinis ir nemažai rezultatų yra irgi bendriniai).
 • Iš karto galite parašyti žinutę, susisiekti įmonės kontaktais.

Galima dar pavardinti teigiamų dalykų, tačiau pakaks apie juos. Gal yra neigiamų?

Pats faktas, kad jau užsiregistravote yra teigiamas. Neigiamas dalykas yra per dideli jūsų pačių lūkesčiai. Jei tikitės, kad nemokamame verslo kataloge lankosi milijonas lankytojų, kurie nuolatos jums skambina ar rašo el. laiškus, klystate. Lankytojai Lietuvoje yra labai atsargūs, domisi ne tik jumis, bet ir konkurentais, todėl didelio srauto nesitikėkite.

Kitą neigiamą dalyką galite susikurti tik patys – neatnaujinamą informaciją. Jei po metų vis dar vykdote tą pačią akciją – puiku, tačiau, jei nebe, gali tekti atlaikyti nemalonių skambučių ar laiškų antplūdį, kai pasakysite, jog kažkur internete reklamuojama nuolaida nebegalioja. Dėl to reikia atnaujinti informaciją nuolatos, stengtis išsiskirti iš konkurentų tekstine ir vaizdine informacija.

Reklamele.lt yra jaunas ir perspektyvus verslo katalogas. Išbandykite jau dabar!

 

 

individuali veikla

Individuali veikla – sėkmingas verslo sprendimas

individuali veiklaNusibodo dirbti tą patį varginantį darbą ir kiekvieną rytą pabudus gailėtis? Išeitis yra ir ji visai šalia – tai individuali veikla. Šios verslo formos pagalba sukurti nuosavą ir išsvajotą verslą yra taip paprasta. Dažnai tokios mintys apie nuosavo verslo kūrimą atbaido daugelį, tačiau individualios veiklos pažyma suteikia kitokį požiūrį į verslo pasaulį. Tuo gali užsiimti kiekvienas, kiekvienas gali savo įgūdžiais pasidalinti su visu pasauliu ir iš to užsidirbti.

Tokia verslo forma yra specialiai pritaikyta fiziniam asmeniui. Supaprastinta apskaitos tvarkymo sistema ir veiklos sritį atitinkantys mokesčiai suteikia itin puikias sąlygas naujo verslo plėtrai. Vertėtų paminėti, jog individuali veikla paprastai yra skirstoma į dvi kategorijas. Kitaip tariant, ją galima vykdyti pagal pažymą arba verslo liudijimą.  Tad kokie jų skirtumai?

Žvelgiant iš šalies, jie nėra tokie skirtingi. Abi šios veiklos formos leidžia užsiiminėti legaliu verslu ir sėkmingai įgyvendinti savo siekius. Esminis jų skirtumas yra tas, kad įsigijus verslo liudijimą reikia iš anksto sumokėti mokesčius už pasirinktą veiklos vykdymo laikotarpį, tuo tarpu individualios veiklos mokesčiai atliekami kalendorinių metų pabaigoje. Pastarosios veiklos įvairovė yra gana platesnė, na o verslo liudijimą turintis asmuo gali verstis tik griežtai nustatytomis veiklos rūšimis. Kiekviena veikla turi savų privalumų ir trūkumų, todėl pasirinkti reikia atidžiai ir protingai. Na, o dabar šiek tiek apie pažymą.

Individualios veiklos pažyma leidžia užsiiminėti mėgstama veikla ir iš to užsidirbti. Tai dokumentas, kuris patvirtina, jog asmuo gali legaliai verstis nurodyta veikla. Galima tvirtai teigti, jog tai yra pats paprasčiausias būdas įžengti į verslo pasaulį. Tad nuo ko pradėti?

Individuali veikla ir jos registracija

Tereikia visai nedaug. Apsilankymas gyvenamosios vietos mokesčių inspekcijoje ir paraiškos užpildymas gali išspręsti šią problemą.

Mokesčiai:

Mokesčiai – tai tema, kuri gali sutrikdyti ne vieną. Deja, viskas yra kur kas paprasčiau. Individualia veikla užsiimantis asmuo turi mokėti šiuos mokesčius:

 • Valstybinio socialinio draudimo įmokos: 28,5% mokestis nuo pusės apmokestinamųjų pajamų.
 • Gyventojų pajamų mokestis :  15%  mokestis nuo apmokestinamųjų pajamų.
 • Privalomojo sveikatos  draudimo įmokos: 90 LT mokestis (9% nuo minimalaus mėnesinio atlyginimo).