Tagged augintiniai

Sausas maistas šunims ir katėms: į ką atkreipti dėmesį renkantis?

sausas sunu maistasSausų pašarų pasirinkimas dabar yra tikrai labai didelis, ir šiandien toks pašaras yra pasirenkamas dažniausiai. Gyvūnų augintojams neretai kyla klausimas, koks sausas maistas šunims ar katėms gali būti geriausiu pasirinkimu, taigi, į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Svarbiausias kriterijus – sudėtis

Nesvarbu, ar bus renkamas sausas maistas šunims, ar sausas pašaras katėms, bet kuriuo atveju svarbu įsitikinti, kad jo sudėtyje yra pakankamai mėsos. Plėšrūnų mitybos raciono pagrindinė dalis yra mėsa, taigi, renkant sausą pašarą į tai svarbu atsižvelgti. Įdomu tai, kad sauso pašaro sudedamosios dalys yra vardinamos pagal jų kiekį, tad tuomet, jei pirmoji sudėtinė dalis yra grūdai, toks maistas nėra tinkamas. Pastaruoju metu vis dažniau parenkamas begrūdis sausas pašaras, ir toks sprendimas yra iš tiesų palankus –  toks sausas maistas lengviau virškinamas, o augintinis gauna daugiau reikalingų medžiagų nei tada,  jei sauso maisto pagrindinė sudedamoji dalis yra grūdai.

Ar tikslinga sausą maistą rinkti pagal gamintoją?

Gamintojų dabar yra daug ir įvairių, todėl ne visada paprasta atrasti tokią produkciją, kuri tikrai puikiai pasiteisintų. Puikiai vertinamas Orijen, Brit Care, Alpha Spirit sausas pašaras, tačiau pasirinkimo galimybių gali būti kur kas daugiau. Žinomi gamintojai jau yra užsitarnavę puikią reputaciją, tačiau taip pat galima pasiskaityti ir įvairios produkcijos apžvalgas – tai padės paprasčiau nuspręsti, koks sausas maistas katėms ar šunims gali būti geriausiu pasirinkimu.

Sauso maisto kaina

Kaip jau minėta anksčiau, sausas maistas katėms ir šunims turėtų būti parenkamas pagal jo sudėtines dalis. Aukščiausios kokybės sausas pašaras gali būti perkamas ir už gana nedidelę kainą – puikiu pasirinkimu gali būti Brit Care ar Carnilove produkcija. Alpha Spirit ir Orijen sausas maistas yra brangesnis, tačiau visada galima ieškoti parduotuvių, kuriose šiuo metu vyksta akcijos ir reikalingų prekių galima įsigyti mažesne kaina.

Visuomet galite pasikonsultuoti su pardavėjais, kurie jums patars, koks sausas maistas šunims ir katėms bus geriausiu pasirinkimu. Jei dvejojate, ar tam tikras sprendimas iš tiesų pasiteisins, galite paprašyti mėginukų – jie gali būti siūlomi dažnoje parduotuvėje.

Brit Care maistas – kokybiškas, prieinamas finansiškai ėdalas jūsų augintiniui!

Brit Care maistasSveika augintinio mityba – laimingo organizmo pagrindas. Tiesą sakant, būtų galima pastebėti, kad šią idėją kuo puikiausiai supranta daugelis augintinių savininkų, o be viso to, didžioji dauguma kompanijų reguliariai skelbia panašaus pobūdžio šūkius. Vis dėlto, nors tai yra ir natūraliai suvokiama, dėl tam tikrų skirtingų priežasčių didžioji dauguma piliečių paprasčiausiai pamiršta, pritingi, jeigu būtų galima taip pasakyti, tinkamai prižiūrėti augintinio auginimo politiką ir dėl to natūraliai susiduria su įvairiausiomis problemomis. Teigiant kitais žodžiais, dėl netinkamos mitybos gali ne tik, kad pablogėti jūsų augintinio sveikata, tarkime, priaugus svoriui, ar kaip tik drastiškai jo numetus, tačiau taip pat turime omenyje ir tai, kad pats gyvūnas laikui bėgant gali nusilpti ir tapti kur kas pasyvesnis, nei buvo iki šiol.

Vis dėlto, manome, kad pasirinkus optimalią kompaniją, kuri tiekia kokybišką ėdalą jūsų augintiniams, galėtų būti puikus žingsnis teisingų rezultatų link – teigiant kitaip, norėtume prisipažinti, kad būtent šiandienos turinyje konkrečiai Brit Care maistas – vienos iš žinomiausių kompanijų ėdalas – bus pagrindinė mūsų turinio tema. Sieksime paaiškinti, kodėl gi išskiriame būtent šią kompaniją, dėl kokių priežasčių klientai yra linkę teigti, kad skųstis būtent šios bendrovės politika tikrai, kad nederėtų, o ir be viso to pasigilinsime, ar tikrai, kad finansiniai įkainiai nėra tokie dideli, kad dėl šių padarinių galėtų kilti ir papildomų problemų. Taigi, kaip ir nuoširdžiai tikimės, kad šiandienos turinio medžiaga daugeliui pasirodys naudinga, pravarti ir galiausiai išmėginsite pastarosios kompanijos produkciją, mat Brit Care maistas – vertinamas daugelio, o tai šį bei tą reiškia.

Akivaizdu, kad spręsti apie tokios specifikos produktų kokybę, galima tik tuo atveju, jeigu naudositės kitų žmonių atsiliepimais – kaip jų gyvūnai reagavo į produktus ir panašiai. Kadangi individualiai ragauti maisto tikriausiai, kad nesiruošiate, tai yra teisingas, efektyvus ir kokybiškas pagrindas sėkmingų rezultatų link, jeigu būtų galima taip pasakyti. Bet kuriuo atveju, suvokiant vien tai, kad Brit Care maistas orientuojasi ne vien tik į kates, tačiau taip pat ir į šunis, vien tai jau paverčia kompaniją tikrai, kad universalia, mat šiuo atveju siekiama ne vien tik pritraukti kaip tik įmanoma daugiau klientų, tačiau tuo pačiu ir patenkinti kaip tik įmanoma didesnę auditoriją. Kalbant iš finansinės pusės, būtų galima pastebėti, kad šis maistas nėra pigiausias, tačiau prisiminkite, kad viską atliekate dėl savo gyvūno – taigi, kaip ir būtų galima atlikti prielaidą, kad nors maistas ir nėra pigus, tačiau mokate už kokybę, o tai yra kur kas aukščiau virš visko.