Home » baldai pagal individualų užsakymą

Žyma: baldai pagal individualų užsakymą

Nestandartiniai baldai internetu

baldai internetu

 Kai atrodo, kad jūsų skoniui niekas negali įtikti, o sukurti namų interjerą tampa sunkiau, nei galėjote įsivaizduoti, prisiminkite, kad vyrauja paslauga, kurios sritis – nestandartiniai baldai internetu. Tai galimybė dirbti su dizaineriais, architektais ir meistrais bei sukurti tikrą šedevrą, kuriuo mėgautis galėsite tik jūs. 

Gerą meistrą rasti sunku

Jei įvertinote savo padėtį ir esate pasirengę investuoti didesnę sumą bei baldus gamintis pagal individualų užsakymą, turite suvokti, kad kone visos geriausios įmonės, galinčios tai padaryti, veikia principu, kuriame nestandartiniai baldai internetu yra siūlomi jų svetainėse arba per įvairius skelbimus. Kaip pasirinkti savo srities profesionalus, kurie jus supras ir išpildys visus pageidavimus? Išanalizuokite jų darbus: jei yra galimybė, paprašykite ne tik atsiųsti sukurtų baldų nuotraukas, bet ir pamatyti procesą gyvai. Juk čia kalbama ne apie statulėlę ar padėkliuką – tokį darbą privalote patikėti tikriems specialistams. Būtų idealu, jei rekomendacijas gautumėte iš artimų žmonių, kurie galėtų patvirtinti, kad su pasirinktais darbuotojais problemų nebus. Ir nepamirškite, kad nestandartiniai baldai internetu gali veikti tik kaip tarpininkai tarp tikrųjų gamintojų, todėl jie tik priims užsakymus ir juos perduos kažkam kitam. Tokiu atveju pasistenkite išsiaiškinti, kokia tai įmonė bei pasidomėkite jos reputacija.

Kur dažniausiai pasirenkami nestandartiniai baldai?

Nors patikimi meistrai pagamins jums viską, ko užsigeisite, turėtumėte suvokti, kad daugelį norimų baldų galite įsigyti parduotuvėse ar tiesiog Google paieškoje, įvedus žodžių junginį baldai internetu, todėl nepersistenkite. Noras, kad namuose viskas būtų originalu ir pagaminta būtent jums, gali kainuoti nemažai pinigų ir būti visiškai betikslis – juk smulkesni baldai nėra tokie svarbūs ir nuostabų kavos stalelį ar komodą tikrai rasite ir prekyboje. Dažniausiai žmonės užsisako virtuvės baldų komplektus, lovas, stumdomas spintas, spinteles vonias. Šie baldai privalo būti patogūs, kokybiški, funkcionalūs, o visa kita galima puikiai priderinti, taip sukuriant pakankamai modernų, unikalų ar klasikinį interjerą – tokį, kokio siekėte ieškodami meistrų, kurie pagamintų baldus, atitinkančius jūsų poreikius.

virtuvės baldai

Virtuvės baldai ir valgomojo planavimas pagal fengšui

virtuvės baldaiFengšui filosofijoje ypatingas dėmesys skiriamas virtuvės įrengimui – manoma, kad virtuvės baldai ir valgomojo išplanavimas turi tiesioginės įtakos gyventojų savijautai ir šeimos gerovei. Virtuvė suvokiama kaip svarbiausias gyvenamosios erdvės centras, turintis įtakos šeimos narių laimei – jei virtuvės išplanavimas atitinka svarbiausius fengšui reikalavimus, šių namų šeimininkai bus sveiki, turtingi ir laimingi.

Virtuvės baldai ir šios patalpos įrengimo darbai aptariami namo statybos pradžioje. Fengšui specialistai rekomenduoja atsisakyti centro ir virtuvę įrengti galinėje namo dalyje. Svarbiausias minėtojo principo tikslas – išvengti nuolatinio svečių apsilankymo virtuvėje, dėl kurių šeimininkus vargins mitybos sutrikimai. Jei virtuvė įrengta namo priekinėje dalyje, pagalvokite apie ryškų akcentą, kurį galėtumėte pakabinti priešais virtuvės duris. Minėtoji priemonė padės atitraukti svečių dėmesį ir rūpinsis namų šeimininkų gerove. Įrengdami valgomąjį, ypatingą dėmesį skirkite patalpos išplanavimui: visi virtuvės baldai ir buitinė technika privalo turėti savo vietą, derančią su bendra gyvenamosios erdvės energetika.

Vienas svarbiausių patarimų – nelaikykite viryklės priešais duris. Jei jūsų namai paremti standartiniais sprendimais, t. y. visa buitinė technika išrikiuota vienoje eilėje, virš viryklės pakabinkite veidrodį. Jei galite, viryklę įrenkite atskiroje virtuvės salelėje. Beje, minėtasis sprendimas vertinamas ne tik fengšui specialistų, bet ir interjero dizainerių. Jei tik galite, virtuvę planuokite taip, kad šaldytuvas, praustuvė ir viryklė sudarytų vientiso trikampio viršūnes, kurios viena nuo kitos būtų nutolusios 2 metrų atstumu – tokia virtuvė atrodys kur kas erdvesnė, tačiau jums nereikės gaišti laiko vaikščiojant nuo vieno baldo prie kito. Fengšui specialistai primena, kad virtuvės įtaisai, kurių darbui naudojamas vanduo (pvz., plautuvė, indų plovyklė ar šaldytuvas), ir ugnies elementų turintys prietaisai (pvz., viryklė ar mikrobangų krosnelė) turi būti išdėstyti kiek įmanoma atokiau vienas nuo kito. Jei minėtoji įranga sustatyta gretimais, atskirkite prietaisus mediniu aksesuaru, pvz., vazoniniu augalu.

Planuodami interjerą, venkite itin ryškių spalvų ir kontrastingų tonų. Pavojingiausios spalvos – ryškiai raudona ir tamsiai mėlyna. Geriausias sprendimas – šviesūs pasteliniai atspalviai, pvz., švelniai žalia, geltona ar šviesiai ruda. Puikus sprendimas – oranžinės ir baltos dermė. Jei pageidaujate virtuvei suteikti unikalaus žavesio, galite įsigyti ryškiaspalvį aksesuarą, pvz., margą paveikslą. Fengšui specialistai tikina, kad virtuvės negalima atskirti dalimis, t. y. įrengti pertvarų, arkų ar pakylų. Reikėtų atsisakyti skirtingo aukščio lubų bei grindų. Nepamirškite pagalvoti apie didžiųjų buities prietaisų laikymo vietas. Nekelkite jų aukščiau galvos, kadangi jus kamuos nuolatinis nerimo jausmas. Jei neturite kitos išeities, rinkitės aukštas vietas, esančias toliau nuo maisto ruošimo zonos. Atsisakykite veidrodžių ir daiktų, atspindinčių šviesą. Manoma, kad jie gali pranašauti blogą lemtį.