Home » baldai

Žyma: baldai

baldai internetu

Kaip išsirinkti pačius geriausius baldus

Labai svarbi, patogumą ir poilsį užtikrinanti kiekvienų namų dalis yra gerai parinkti minkšti baldai. Kiekvienas namų šeimininkas nori rasti taip atkakliai siekia didžiausio namų patogumą. Tačiau kaip reikia rinktis ir ieškoti baldų, kad išsirinkti pačius geriausius baldus?

baldai internetu

Grožis nėra svarbiausia baldų dalis. Svarbiausia yra baldų konstrukcija, kuri, jeigu yra kokybiška, užtikrina baldų ilgaamžiškumą. Rečiau naudojamiems baldams tai nėra taip svarbu, tačiau baldams, kuriuos naudojate kasdien, tai yra nepaprastai svarbu. Kietmedis yra dažniausiai naudojamas baldų konstrukcijai, kadangi jis yra kur kas tvirtesnis jei minkštesnio medžio rūšių konstrukcijos ir pagrindai, todėl baldai yra žymiai tvirtesni ir tarnauja ilgiau.

Todėl prieš perkant naujus baldus, būtinai įsitkinkite, kad gamybos medžiagos ir konstrukcija yra patvarios. Pamatyti geriausius gali būti tikras iššūkis, nes svarbiausia jų dalis yra kuo geresnės gamybos medžiagos ir stabilus pagrindas.

Kad išsirinkti baldus kurie labiausiai tiks jums ir tarnaus daug metų, labai svarbus yra baldų stilius. Prieš įsigyjant fotelį, sofą ar minkštą kampą, ilgai ir patogiai ant jų pasėdėkite. Jei sėdėsite suvaržyti tai negalėsite atsipalaiduoti ir jaustis taip, kaip pasijustumėte savo namuose. Pabandykite atsisėsti ar atsigulti kuo patogiau, pabūti tokiose pozose, kuriose dažniausiai ilsitės. Taip žinosite ar baldai tinka jums ir jūsų namams.

Baldai, kuriuos statysite kambario viduryje turi turėti kuo tvirtesnę nugarą. Baldas, kurio atrama yra nekokybiška neturės jokio jam reikiamo stabilumo. Geri minkšti baldai turi būti sunkūs ir sverti nemažai. Jeigu baldai yra lengvi ir galite juos pakelti ir transportuoti be jokio vargo, tai tik parodo, kad jie yra niekam tikę. Kadangi žmonės nuolat sėdi ant minkštų baldų, jie turi būti sunkūs ir patvarūs. Tvirtų baldų privalumus geriausiai mato šeimos su vaikais, kai nuolat dūkstantys vaikai iškelia tikrą išbandymą baldų kokybei.

Jei pirksite baldus internetu, pirmiausia tiksliai žinokite kiek vietos jie užims ir kurioje namo vietose juos ketinate statyti. Taip žinosite, ar baldai tiks jūsų būstui ir nesukels jokių nepatogumų, netrukdys žmonėms vaikščioti po patalpą. Svarbiausia yra pasirūpinti baldų aukšta kokybe, dėl kurios jūsų baldai tarnaus kuo ilgiau bei parodys jų patogumą. Baldai internetu taip pat yra puikus pasirinkimas kai negalite sau leisti nusipirkti brangesnių baldų salone.

Net ir vos pastebimas įlinkimas ilgesnių baldų viduryje parodo labai nekokybišką jų konstrukciją. Tokie baldai dažniausiai būna labai nepatvarūs ir nekokybiški, dėl ko labai lengvai įlinksti silpnuose taškuose arba net sulūžta. Jeigu norite kuo patvaresnių ir patogesnių baldų, ieškokite tokių, kurie, naudoja kur kas brangesnę, bet patvaresnę metalinę konstrukciją. Nuolat stenkitės labiau vertinti kokybę nei grožį ir tada baldai jums tarnaus daug metų.

 

Nestandartiniai baldai internetu

baldai internetu

 Kai atrodo, kad jūsų skoniui niekas negali įtikti, o sukurti namų interjerą tampa sunkiau, nei galėjote įsivaizduoti, prisiminkite, kad vyrauja paslauga, kurios sritis – nestandartiniai baldai internetu. Tai galimybė dirbti su dizaineriais, architektais ir meistrais bei sukurti tikrą šedevrą, kuriuo mėgautis galėsite tik jūs. 

Gerą meistrą rasti sunku

Jei įvertinote savo padėtį ir esate pasirengę investuoti didesnę sumą bei baldus gamintis pagal individualų užsakymą, turite suvokti, kad kone visos geriausios įmonės, galinčios tai padaryti, veikia principu, kuriame nestandartiniai baldai internetu yra siūlomi jų svetainėse arba per įvairius skelbimus. Kaip pasirinkti savo srities profesionalus, kurie jus supras ir išpildys visus pageidavimus? Išanalizuokite jų darbus: jei yra galimybė, paprašykite ne tik atsiųsti sukurtų baldų nuotraukas, bet ir pamatyti procesą gyvai. Juk čia kalbama ne apie statulėlę ar padėkliuką – tokį darbą privalote patikėti tikriems specialistams. Būtų idealu, jei rekomendacijas gautumėte iš artimų žmonių, kurie galėtų patvirtinti, kad su pasirinktais darbuotojais problemų nebus. Ir nepamirškite, kad nestandartiniai baldai internetu gali veikti tik kaip tarpininkai tarp tikrųjų gamintojų, todėl jie tik priims užsakymus ir juos perduos kažkam kitam. Tokiu atveju pasistenkite išsiaiškinti, kokia tai įmonė bei pasidomėkite jos reputacija.

Kur dažniausiai pasirenkami nestandartiniai baldai?

Nors patikimi meistrai pagamins jums viską, ko užsigeisite, turėtumėte suvokti, kad daugelį norimų baldų galite įsigyti parduotuvėse ar tiesiog Google paieškoje, įvedus žodžių junginį baldai internetu, todėl nepersistenkite. Noras, kad namuose viskas būtų originalu ir pagaminta būtent jums, gali kainuoti nemažai pinigų ir būti visiškai betikslis – juk smulkesni baldai nėra tokie svarbūs ir nuostabų kavos stalelį ar komodą tikrai rasite ir prekyboje. Dažniausiai žmonės užsisako virtuvės baldų komplektus, lovas, stumdomas spintas, spinteles vonias. Šie baldai privalo būti patogūs, kokybiški, funkcionalūs, o visa kita galima puikiai priderinti, taip sukuriant pakankamai modernų, unikalų ar klasikinį interjerą – tokį, kokio siekėte ieškodami meistrų, kurie pagamintų baldus, atitinkančius jūsų poreikius.

Skandinaviški baldai

Kaip susikurti skandinavišką namų interjerą?

Skandinaviški baldaiSkandinavišku kvapu dvelkiantys namai – daugelio lietuvių svajonė. Nors esame rytų Europos gyventojai, visgi, daugelis tautiečių tvirtina, kad jie yra skandinaviškų valstybių dalis. Nieko keisto, kad tokiu atveju įsikurti namus geriausiai atspindinčius anų valstybių dvelksmą taip pat nori daugelis. Kaip geriausia yra tai padaryti? Įsigyti reikiamus daiktus. Skandinaviški baldai Lietuvoje yra labai populiarūs ir perkami. Ne tik dėl grožio, tačiau tuo pačiu ir kokybės, kuri yra akivaizdi. Tiesa, vien baldų įsigijimas neužtikrins, kad jūsų namai tikrai alsuos tam tikra dvasia. Patyrinėjus skandinavų namus galima išskirti tam tikrus kriterijus, kurie apibrėžia būtent šio tipo namų sukūrimą.

  1. Šviesios spalvos. Kadangi šiaurinėse šalyse saulės yra gana mažai, nieko keisto, kad vietiniai namų interjere naudoja labai daug šviesių, pastelinių spalvų. Būtent jomis dažyti sienas rekomenduojame ir lietuviams, kurie taip pat nori gyventi jaukioje aplinkoje.
  2. Mediniai baldai. Skandinaviški baldai dažniausiai būna mediniai, kadangi žmonės siekia būtų kuo arčiau gamtos. Nieko keisto, kad lietuviai taip pat linkę savo namuose naudoti kuo daugiau medžio. Jis ne tik gražus ir tvirtas, tačiau taip pat ir pulsuoja gyvybe.
  3. Taip pat reikia nepamiršti mielų smulkmenų, kurios taip pat prisideda prie interjero kūrimo formavimo. Nuotraukos, gėlės ir panašiai padės sukurti išskirtinį dizainą kuris bus labai mielas. Išties, lietuviai yra lygiai tokie patys daiktų kaupikai, kaip ir skandinavai. Atrodo, kad visos smulkmenos namuose yra labai svarbios ir reikalingos.
  4. Skandinavai taip pat žiūri, kad visi daiktai ir baldai esantys namuose būtų funkcionalūs ir panaudojami. Tai reiškia, kad jiems nereikia jokių daiktų, kurie neatlieka jokios realios funkcijos. Būtent todėl skandinaviški baldai labai dažnai išsilanksto ir kaip deformuojasi pakeisdami savo funkcijas.
  5. Skandinaviški baldai dažniausiai būna su įvairiais papuošimais ir pagražinimais. Būtent todėl šio tipo baldus ir labai mėgsta lietuviai.

Svarbiausia, kad namai būtų jaukūs. Būtent to ir siekia šiaurinių valstybių gyventojai. Jeigu juose norėsis būti kaip pilyje, tokiu atveju susikūrėte patį geriausią interjerą.

baldai

Ar verta pirkti odinius baldus?

baldaiKalbant apie namų interjerą praktiškai bet kokiu klausimu susiduriame su gana daug nuomonių. Kiekvienas asmuo savotiškai supranta, kas yra gražu ir kaip vertėtų įsirengti savo namus. Šįkart norėtume pakalbėti apie kitą aspektą, kuris labai ženkliai formuoja nekilnojamojo turto stilių. Tai yra baldai. Siguldos baldai, kurie teikia labai plačias paslaugas Lietuvoje (tiek internetu, tiek mieste) kelią klausimą, kurį paskutiniu metu vis dažniau svarsto tautiečiai: ar odiniai baldai yra toks geras pasirinkimas?

Odiniai baldai internetu yra bene pats brangiausias variantas, kokį tik galima rasti tokio pobūdžio prekybos vietose. Pigūs baldai dažniausiai būna gaminami iš sintetinių medžiagų, o šiuo atveju oda, nepriklausomai nuo to ar tikra, ar dirbtinė – gana brangus variantas.  Virtuvės baldai internetu pagaminti iš odos apskritai gana netikęs variantas, kadangi nuolatiniai riebalai ir kitokio pobūdžio liekanos labai greitai išpurvins baldus, kuriuos bus be galo sunku sutvarkyti. Juolab, jei minkšti baldai pastatyti kur nors netoli dujinės ar kriauklės. Gana greitai praradę savo išvaizdą visiškai bus neverti savo kainos, kuri dažniausiai būna nemaža. Baldai internetu pagaminti iš odos puikus variantas tik tokiu atveju, jei juos statysite svetainėje. Toje vietoje lenkiški baldai jums tarnaus ilgiau. Juk svetainės baldai neturi tiek daug veiksnių, kurie gali paskubinti dėvėjimąsi.

Odiniai baldai, tai galimybė papuošti savo namus. Įprastai tokie baldai Vilniuje sukuria prabangos pojūtį. Tačiau tuo pačiu, jei netinkamai juos prižiūrėsite, jūsų prabanga gana greitai gali tapti labai neestetiškai atrodantys. Būtent todėl odiniai baldai reikalauja tiek daug priežiūros. Baldai iš Lenkijos teikia tiek dirbtinės, tiek tikros odos pasirinkimą. Neabejotinai pirkite dirbtinę. Tokie baldai bus pigesni ir nesisies su amoralumu gyvūnų atžvilgiu. Baldai Vilniuje padės jums visiškai atnaujinti savo namus.

Jei atsibodo tai, ką matote kasdien, mes jums paprasčiausiai siūlome pasikeisti namuose esančius baldus. Taip labai paprastai galėsite įkvėpti turimai patalpai visiškai naujos gyvybės. Ypač tokiu atveju, kai pasirinkimas yra labai platus, o kainos tikrai ne tokios ir didelės.

Naudoti baldai biurui atnaujinti

naudota-kedeJei įrenginėjate naują biurą arba norite atnaujinti senąjį, Jums gali praversti naudoti baldai. Tai puiki galimybė suteikti biurui naujų spalvų ir išskirtinį dizainą. Iš tiesų kokybiški ir patvarūs biuro baldai gali kainuoti net kelias dešimtis tūkstančių litų, o štai naudotų baldų parduotuvės gali pasiūlyti gerokai pigesnes kainas. Nereikia manyti, jog tai nekokybiškų baldų išpardavimas. Gana dažnai bankrutavusios arba persikeliančios įmonės pigiau parduoda baldus tik dėl noro greičiau gauti pinigus už sandorį.

Naujam interjerui sukurti

Jei norite atnaujinti savo biurą, ieškokite naujų idėjų naudotų baldų išparduotuvėje. Čia kaip niekur kitur galite surasti daug įvairiausių stilių ir dizainų baldų, kurie tikrai atras vietą Jūsų biure. Dažnai pirkdami naudotus baldus savo biurui verslininkai sukuria naują netikėtą biuro įvaizdį. Tai gali būti šiuolaikiškos formos ir neįprastos spalvos, kurios suteiks Jūsų biurui naujos nuotaikos. Tai tikrai pastebės Jūsų klientai, todėl liksite įvertinti ir lengvai įsimenami.

Istorijos vingiais

Gana dažnai verslininkai, norėdami savo biurus paversti išskirtinėmis patalpomis renkasi ne šiaip sau naudotus baldus, o antikvarų parduotuves. Čia parduodami senoviniai naudoti baldai, kurie turi savo istoriją ir išliekamąją vertę. Išsirinkite savo biurui išskirtinius baldus. Tai gali būti senovinis renesanso laikų rašomasis stalas su daug stalčiukų arba plati sieninė spinta, kuri puikiai tiks susidėti dokumentams. Nepamirškite ir įspūdingo dydžio paveikslo, kuris suteiks Jūsų biurui išskirtinio žavesio.

Naujai darbo vietai

Kuomet dideliame biure atsiranda naujas darbuotojas, kartais jam prisireikia naujos darbo vietos. Kad dirbti jis galėtų pradėti greitai, jam reikalingi baldai. Užsakius naujus baldus, gamintojai juos pagamins ir pristatys geriausiu atveju per keleta savaičių. Todėl dažnai puikiu pasirinkimu tampa naudoti baldai. Tai puiki greita pagalba naujam darbuotojui sukurti patogią darbo vietą.

Būkite stilingi

Net jei savo biurui ieškote naudotų baldų, prisiminkite, jog naujai pirkti baldai privalo derėti su jau turimais biuro baldais. Net jei ir nusipirksite itin stilingus naudotus baldus, tačiau jie labai išsiskirs iš esamo baldų komplekto, tikrai nebus gražu ir didelio įspūdžio nesukels nei klientams, nei darbuotojams. Jei rengiate biurą, kuriame dirba daug žmonių, atminkite, jog kuo didesnė harmonija biure, tuo produktyviau dirba darbuotojai. O tai reiškia, kad tuo labiau patenkinti lieka klientai.

Kokie turi būti geriausi virtuvės baldai?

Kokybiški baldai jūsų namuose yra labai svarbi interjero detalė ir ne tik. Virtuvėje reikia ne tik grožio, tačiau taip pat ir funkcionalumo. Daugelis mano, kad šiuos dalykus gana sunku suderinti, tačiau pastaruoju metu paaiškėjo, kad tai tikrai įmanoma suderinti, jeigu kreipiatės į profesionalius baldų gamintojus, kuriems vienas malonumas išpildyti visus jūsų norus.

Virtuvės baldai pigiau –  internete

Daugelis žmonių nori kiek įmanoma geriau suderinti kainą su kokybe. Tai yra tikrai suprantama, kadangi dažniausiai baldai arba būna labai brangūs, arba nelabai kokybiški, o gal net be garantijos. Be jokios abejonės, tokių variantų yra nemažai, tačiau taip pat galima rasti ir kokybiškų variantų už nepriekaištingą kainą. Virtuvės baldai pigiau yra parduodami internete. Šiuo metu galite rasti ne vieną baldų galeriją, kuri virtualioje erdvėje yra išdėsčiusi visus savo parduodamus virtuvės baldų komplektus ir leidžia savo klientams nusipirkti baldus bet kuriuo paros metu. Tai yra be abejonės patogiau, nei ateiti į baldų galeriją, kadangi turite galimybę savo ekrane pamatyti baldus iš arti ir taip pat paskaitinėti gana detalius jų aprašymus. Prie kiekvieno virtuvės baldų komplekto pamatysite, kokios yra spintos – ar jos pakabinamos, ar pastatomos, taip pat ar spintos gali būti keičiamos. Galbūt norite pasinaudoti šiuo metu populiariu variantu ir įsigyti stumdomos spintos komplektą? Tai taip pat įmanoma už jums prieinamą kainą.

Virtuvės baldai pigiau parduodami internete yra ir todėl, kad vis daugiau baldų įmonių nori praplėsti savo verslą ir pasiūlyti savo klientams kuo kokybiškesnį produktą už kuo prieinamesnę kainą. Tai yra naudinga visiems, kadangi klientai turės galimybę papuošti savo namų interjerą įspūdingo dizaino virtuvės komplektais, o pačios baldų gaminimo ir distribucijos bendrovės turės daugiau užsakymų.

Dar vienas puikus dalykas tiems žmonėms, kurie mėgsta originalumą – dabar internetu galite užsakyti tokius baldus, kokie yra dar tik jūsų galvoje – galbūt nematėte savo norimo virtuvės komplekto, tačiau puikiai žinote, kaip turėtų atrodyti idealiausi baldai jūsų virtuvei? Taigi, tiesiog pasinaudokite užklausos forma baldų gaminimo puslapyje ir nurodykite savo mintis, o baldų gamintojai operatyviai jums pasiūlys pačius geriausius variantus ir jeigu jūs sutiksite, tuomet pradės gaminti jūsų taip trokštamus baldus. Specialiai užsakyti virtuvės baldai pigiau dabar gaminami būtent užsakius internetu, o konkreti kaina, žinoma, priklausys ir nuo užsakymo dydžio.

stalo pertvaros

Greitai gaminamos stalo pertvaros ir kiti biuro baldai

stalo pertvarosBiuro baldai yra labai svarbi biuro dalis. Biuras dažniausiai yra kelių, keliolikos ar net daugiau žmonių darbo vieta. Čia darbas vyksta kiekvieną dieną ir, kadangi vienoje patalpoje dirba tiek daug žmonių, erdvė turi būti apgalvotai išnaudota. Biuro stalo kėdės, lentynos biurui, stalčių spintelės, biuro stalai ir stalo pertvaros turi būti sukomponuotos taip, kad patalpos erdvėje būtų galima lengvai praeiti, laisvai judėti. Baldai neturi būti sustatyti per daug arti vieni kitų, nes taip pažeidžiama privati žmonių erdvė. Jei vietos itin mažai, patariama grupuoti kelis žmones prie vieno stalo. Stalų pertvaros yra nepamainomas dalykas tokiu atveju. Jos suteikia darbuotojams šiek tiek asmeninės erdvės. Baldai taip pat turi būti išdėstyti taip, kad ervė neatrodytų apkrauta, nes kitaip sukels sunkumo jausmą, darbuotojai sunkiau susikaups, jaus nuolatinį nuovargį.

Jūsų biurui reikalingos naujos stalo pertvaros ar kiti baldai? Norite nusidėvėjusias kėdes pakeisti naujomis? Sulūžo lentynos ir kuo skubiau reikia kitų? Reikejovakar.lt gali Jums padėti. Lietuvoje nemažai įmonių gamina biuro baldus, tačiau didžiausia problema užsakant šiuos pirkinius, ilgas gaminimo laikas. Daugelis gamintojų prašo laukti dvi, tris ar net daugiau savaičių.  Tačiau reikejovakar.lt tuo ir išsiskiria iš kitų gamintojų, jog jie savo klientams siūlo patį trumpiausią laukimo laiką. Tai reiškia, kad Jums nereikės laukti kelias savaites, Jūsų užsakymas bus pagamintas vos per kelias dienas. Jei pageidaujate – baldai Jus pasieks jau kitą dieną.

Ši paslauga yra labai reikalinga ir naudinga verslo sferoje, kur greitis yra labai svarbus. Gyvenimas kupinas netikėtumų ir kasdien darbo vietoje atsitinka įvairiausių nutikimų. Sulūžo jau ne vienerius metus tarnaujantis stalas? Kreipkitės į reikejovakar.lt ir naują darbo stalą turėsite jau rytoj. Pasamdėte naują darbuotoją ir neturite vietos, kur jis galėtų dirbti? Užsakykite jam baldų rinkinį ir jis bus pristatytas greičiau nei Jūs manote. Jūsų naujas darbuotojas neturės laukti dar tris savaites, kol galės dirbti, jo naujas darbo stalas atkeliaus jau rytoj.

Kaip tai vyksta? Gamintojo sandėliuose tiesiog jau yra paruošti ruošiniai, iš kurių gaminami stalai, stalo pertvaros, kėdės ir kiti biurui reikalingi baldai. Tai labai padeda sutrumpinti baldų gaminimo laiką. Ką tai rodo? Kad reikejovakar.lt rūpinasi savo klientais ir siekia geriausių rezultatų biuro baldų gamiybos srityje.