Home » butai Vilniuje

Žyma: butai Vilniuje

nauji butai Vilniuje

Nauji butai Vilniuje – rinkitės apgalvotai

nauji butai VilniujePlanuodami įsigyti naujai pastatytą būstą, žmonės dažniausiai vertina tai, ką konkrečiai mato – vaizdą ir aplinką, pagal tai skaičiuoja galimas išlaidas. Tačiau ne visi susimąsto, kad tai ilgalaikė ir brangi, ypač jeigu tai nauji butai Vilniuje, investicija ir todėl labai svarbu, kad, laikui bėgant, ji nenuvertėtų. Tad, prieš perkant naują butą, būtina susimąstyti ir apie galimus pasikeitimus, ypač per ilgesnį laikotarpį. Juk tokie pokyčiai gali smarkiai pakeisti buto vaizdą, vertę ar galimybes.

Pirmiausia, žinoma, reikia įvertinti prašomą kaina, žiūrėti, ar ji atitinka vertę. Tuo tikslu verta pasidomėti panašių naujų butų kainomis rinkoje, pasikonsultuoti su skirtingais nekilnojamojo turto konsultantais ir palyginti jų siūlomas kainas.

Toliau, pasak specialistų, vienas iš svarbiausių svarstytinų dalykų – turto likvidumas. Kad ir kaip gražiai jums atrodytų ateitis, būtinai verta numatyti ir kai kuriuos kritinius atvejus. Juk pasitaiko situacijų, kai nebelieka galimybių išlaikyti įsigytą turtą arba jį prireikia pakeisti. Štai dėl to ir reikia būti tikriems dėl įsigyjamo turto likvidumo bei įvertinti šią riziką. Likvidumui didžiausią reikšmę turi buto vieta. Todėl dažniausiai toliau nuo centro esantys būstai, nors yra pigesni, bet tuo pačiu ir mažiau likvidūs. Nors ir kokie jaukūs ar prabangiai įrengti butai, tačiau statomi ne tokiuose vertinamuose miesto rajonuose, bėgant laikui, savo vertės neišlaiko. Todėl, pirkdami naują butą, įvertinkite pranašumus, kurie padidina jo ilgalaikę vertę – tai būsto vieta, susisiekimas su kitomis miesto vietomis, teikiamos paslaugos ir pan.

Kad būtumėte užtikrinti dėl savo naujo buto, verta susipažinti su pasirinkto mikrorajono plėtros planais. Apskritai reikėtų atkreipti dėmesį į rajono apstatymą, kur dar gali būti planuojamos statybos. Pavyzdžiui, jeigu priešais jūsų namą yra tuščias sklypas, jame kada nors gali būti pastatytas kitas namas. Tokiu atveju kristų ne tik gyvenimo kokybė, bet ir būsto vertė.

Be to, nepamirškite pasidomėti rajono, kuriame ketinate pirkti būtą, infrastuktūra: koks atstumas ir artimiausios autobuso stotelės, prekybos centro ir vaikų darželio arba mokyklos ir pan. Puikiai sutvarkyta rajono infrastuktūra leis jums sutaupyti laiko, teks mažiau stovėti transporto kamščiuose ir švaistyti savo brangų laiką.

Naujų butų pirkėjams paprastai svarbūs ekonomiškumo ir ekologiškumo aspektai. Tačiau įsikūrus toliau nuo centro esančiame bute didėja kuro ir kamščiuose praleidžiamo laiko sąnaudos. Ypač į tai reikėtų atsižvelgti, jeigu jus domina nauji butai Vilniuje.

butai Vilniuje

Kaip ieškoti buto Vilniuje?

butai VilniujeKiekvienas žmogus svajoja apie tobulą gyvenamąją vietą, kurią galėtų vadinti savo namais. Deja, kai pagaliau finansai leidžia tokius įsigyti – ne visada paieškos būna labai paprastos ir sėkmingos. Šiuo atveju pinigai dar ne viskas, ypač jei esate įnoringas klientas. Butai Vilniuje turi labai platų pasirinkimą, kuris skiriasi priklausomai nuo rajono, kambarių skaičiaus, kurie yra bute, remonto ar buto stovio apskritai. Galiausiai, kokio patogumo tai strateginė vieta yra. Pagal tam tikrus kriterijus beveik kiekvienai individualybei pavyktų rasti konkrečiai jam labiausiai tinkantį variantą, tačiau paieškos tikrai pareikalaus labai daug laiko. Butai Vilniuje gali būti randami remiantis skirtingais keliais. Kokį pasirinksite jūs?

Pasisamdykite profesionalus, kurie visą darbą atliks už jus!

Kai kurie asmenys nusprendę parduoti nekilnojamąjį turtą, pirmiausia kreipiasi į agentus, kurie stengiasi surasti šeimininkus naujam būstui. Lygiai taip pat ieškantys asmenys patiki procesą profesionalams į rankas, kad pastarieji surastų tinkamiausią variantą. Kreiptis į profesionalus rekomenduotina tuo atveju kai žinote, jog tikrai pats neturėsite laiko paieškoms. Kai kurie asmenys pasikliauna specialistais, tačiau patys kasdien tikrina internetinius portalus su pasiūlymais. Tuomet nekilnojamojo turto agento procesas visiškai praranda savo reikšmę, ypač jei norimą būstą susirasite pats. Taigi, jei jau manote, kad jiems nepavyks rasti tokio varianto, kuris visapusiškai tenkintų jūsų poreikius, geriau jau paieškas pradėkite pats.

Raskite geriausią buto pasirinkimą Vilniuje

Jei jau nusprendėte ieškoti pats tinkamiausio varianto – negaiškite laiko. Butai Vilniuje kur kas paprasčiau gali būti randami įsigijus specialias programėles, kurios padeda filtruoti informaciją įkeliamą į skelbimus internete. Tokiu atveju pagal jūsų nustatytus kriterijus butai Vilniuje atitinkantys jūsų norus – keliaus tiesiai į jūsų elektroninį paštą. Tai kur kas mažiau pastangų reikalaujantis procesas padėsiantis jums greitai džiaugtis naujais namais.

Butai Vilniuje jūsų laukia. Pasirinkimas labai paltus, tad kiekvienam pavyks rasti konkrečiai sau labiausiai tinkantį variantą. Įdėkite laiko ir pastangų padėsiančių jums greitai džiaugtis patalpa, kurią mielai vadinsite savo NAMAIS.

butai Vilnius

Nauji butai Vilnius ir jo pavyzdžiai

butai VilniusNT agentūros jau kuris laikas džiaugiasi NT suaktyvėjimu ir padidėjusiu sandorių skaičiumi. Kuomet prieš dešimt metų itin dažnai ir noriai žmonės pirko ir statėsi individualius namus, šaindien šiuolaikinis lietuvis mielai renkasi modernų butą. Ypač didžiuosiuos miestuose itin dažnai parduodami nauji butai Vilnius puikus pavyzdys. Čia NT brokeriai gali pasiūlyti itin platų butų pasirinkimą, o naujakurius vilioja šiuolaikiški, modernūs ir jaukūs butai visiškai neprimenantys taip ilgai klijuotos degtukų dėžutės etiketės butui mieste.

Atokiau nuo centro

Architektai, statydami naujus daugiabučius, rūpinasi, jog juose įsikurti būtų patogu, o gyventi būtų lengva ir miela. Todėl kuriant naujus butus pasitelkiama naujausia technologija, o taip pat projektai dažniausiai įgyvendinami šiuolaikiniam žmogui itin priimtinose vietose. Ilgą laiką Vilniaus centre esantys nauji butai buvo kone geidžiamiausi, tačiau šiandien dažnas lietuvis, ypač turintis šeimą, ieško kažko tolėliau. Vienas geriausių pasiūlymų, ieškantiems naujo buto Vilniuje, tačiau ne pačiame centrinių gatvių šurmulyje – nauji butai tokiuose rajonuose kaip Antakalnis. Čia nuolat plečiama naujų daugiabučių statyba, o savo sritį išmanantys architektai kuria puikius projektus su žaliomis vejomis, moderniomis terasomis ar išėjimais ant stogo.

Miškas mieste

Ieškančius ramybės ir gamtos atgaivos dažnai ne itin vilioja butai Vilnius šiuo klausimu išsiskiria, nes turi projektų ir nemėgstantiems miesto. Štai pavyzdžiui įgyvendintas puikus naujų daugiabučių projektas šalia Burbiškio miško yra akivaizdžiausias pavyzdys. Čia gamta apsupa naujos statybos namus, kuriuose įsikūrusios šeimos mėgaujasi ne tik privatumu, bet ir šiuolaikiniais privalumai – automatiniu šildymu, požeminėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis, žaidimų zonomis vaikams.

Originalios idėjos

Yra žmonių, manančių, jog butas niekada neprilygs individualiam namui. Tačiau šiandien architektai griauna visus mitus ir naujakuriams siūlo itin modernius, prie šiuolaikinio žmogaus poreikių pritaikytus daugiabučių projektus. Jie siekia įrodyti, kad patogų gyvenimą gali suteikti ir apgalvoti butai Vilnius tuo jau įsitikino. Štai pvz., netoli sostinės centro įgyvendinamas projektas, savo idėja primenantis patį Venecijos miestą, yra puikus įrodymas. Čia parduodami kelių aukštų butai su atskirais įėjimais, terasomis, sodais. O šalia išėjimo iš namų visada ramina vandens ramybė. Galima pagalvoti, kad geriau nebūna? Būna – iki miesto centro vos keli kilometrai, galima pasivaikščioti pėsčiomis.