Home » dailylentes

Žyma: dailylentes

dailylentės

Fasado dailylentės: kada verta jas dažyti?

dailylentėsDailylentes renkasi išskirtinį namų eksterjerą vertinantys pirkėjai. Tiek medinės, tiek plastikinės dailylentės žavi savo elegancija ir turi ištikimų klientų ratą. Tiesa, dailylenčių priežiūra reikalauja laiko ir papildomų išlaidų, pvz., laikui bėgant dailylentės praranda savo prekinę išvaizdą, todėl turi būti atnaujintos. Optimaliausias sprendimas – dailylenčių dažymo darbai.

Jei dailylentės susidėvi, jas visuomet galima pakeisti naujomis, tačiau šis sprendimas, nors ir siejamas su nepriekaištinga estetika, reikalauja gana didelių investicijų. Be to, galbūt dailylentes pirkote ne taip jau seniai, todėl papildomos išlaidos jums atrodo beprasmės. Natūralu, kad bėgant laikui dailylentės išblunka ir susipurvina (jos yra veikiamos saulės spindulių, drėgmės ir permainingo Lietuvos oro), todėl greitam jų atnaujinimui puikiai tiks kokybiški dažai. Dailylentes būtina perdažyti ir tuo atveju, jei galvojate ne apie estetiką, o apie fasado funkcionalumą, t. y. kartais nutinka taip, kad apsauginis dailylenčių sluoksnis susidėvi, todėl tenka spręsti sandarumo klausimus. Džiugu tai, kad šiuolaikiniai dažai ne tik gražina nepriekaištingą išvaizdą, bet ir užtikrina efektyvią apsaugą.

Lauko dailylenčių dažymas nėra itin lengvas darbas, t. y. jis reikalauja kur kas daugiau pastangų nei įprastas kambario sienų perdažymas. Visų pirma, daugelis dailylenčių (ypač – plastiko gaminiai) yra sukurtos taip, kad užtikrintų efektyvų vandens nubėgimą (taip apsaugant dailylentes nuo lietaus). Tai reiškia, kad paprasti dažai šiam sprendimui netiks. Kad galėtumėte džiaugtis ilgaamžiškiausiu ir patikimiausiu rezultatu, rinkitės rinkoje vertinamo gamintojo dažus. Jei dažote plastikines dailylentes, siūlome įsigyti šiai medžiagai skirtus dažus, geriausia – su akrilo ir uretano derva, kad būtų užtikrintas tinkamas dažų prikibimas. Apsišarvuokite kantrybe ir susitaikykite su tuo, kad norint išgauti sodresnę spalvą, dailylentes teks dažyti ne vieną kartą.

Daug sunkumų kelia ir šiluminis plėtimasis. Taip jau yra, kad dėl temperatūrų svyravimų dailylentės gali plėstis ir trauktis, o tai kenkia dažams. Nepamirškite įvertinti minėtojo rodiklio, rinkdamiesi fasado dažus, pvz., lateksiniai dažai yra gaminami iš specialios gumos, kuri padės įveikti minėtąsias problemas, tačiau tokie dažai yra vandens pagrindo ir netiks plastikinėms dailylentėms. Iš kitos pusės, tai optimalus sprendimas medinių dailylenčių atnaujinimui. Kad būtumėte tikri dažymo kokybe, siūlome šiam darbui rinktis vakarą arba dažymo darbus atlikite šešėlyje, t. y. nedažykite tiesioginių saulės spindulių veikiamų dailylenčių.

Jei nežinote, kaip prižiūrėti dailylentes arba kokius dažus pasirinkti konkrečioje situacijoje, pasitarkite su šios srities profesionalais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės išsirinkti dažus, tinkančius konkrečiam dailylenčių tipui ir jų struktūrai.

Vidaus dailylentės internetu

dailylentės interjereVidaus apdailos darbams reikia skirti nemažai lėšų ir išteklių. Neretai būtent šiems darbams yra naudojamos vidaus dailylentes. Tai toli gražu nėra atgyvena. Jos vis dar yra mėgstamas pasirinkimas tiek namų, tiek sodybų bei vasarnamių apdailai. Tai natūralus gamtos akcentas bei jaukios atmosferos žavesys. Šiandien šias dailylentes galima įsigyti ir internetu.

Kodėl internetu? Visas renovacijai ar apdailai skirtas prekes įprasta pirkti prekybos vietose, kadangi taip daug patogiau išsirinkti medžiagas, medieną bei darbams reikalingus įrankius. Juk į prekybos centrus ir važiuojama siekiant išsirinkti produktus ir palyginti juos su kitais gaminiais. Taip galima surasti ir geros kainos/kokybės sandorius. Kadangi internetu apčiuopti būsimos medienos, o konkretesniu atveju ir vidaus dailylenčių, nepavyksta, kyla šiokios tokios abejonės. Ar internetu parduodamo dailylentės tikrai pateikia palankų sprendimą pirkėjams?

Iš vienos pusės tai nėra labai patogu, tačiau ne kiekvienas pirkėjas gali sau leisti įsigyti didelį kiekį dailylenčių prekybos vietoje ir jas visas parsigabenti į savo namus. Situacija dar labiau sudėtingėja, jei asmuo neturi transporto priemonės arba gyvena tiesiog bute. Vidaus dailylentės nebus tinkamai transportuojamos, kai pirkėjas negalės jomis pasirūpinti, tad pirkti patogiau internetu, kadangi prekes gamintojai pristatys Jums tiesiai į namus. Tai patogu, kadangi nereikia niekur toli keliauti ir visko gabenti pačiam.

Tenka sutikti, jog prekybos vietoje ne visuomet galima rasti tokių dailylenčių, kokių yra ieškoma. Ne visuomet jų turimo kiekio ir pakanka. Dėl šios priežasties neretai tenka nusivilti ir ieškoti kitos prekybos vietos. Tačiau dailylenčių galima ieškoti ir internete. Gamintojų puslapyje profesionalai gali pasiūlyti kokybiškus įvairių medienos gaminių pasiūlymus, kuriuos pagamins ir pristatys vos per kelias darbo dienas. Tai iš tiesų patogu ir paprasta.

Nenuostabu, jog internetas jo vartotojui suteikia plačias galimybes. Internautas šioje erdvėje gali įsigyti pačias įvairiausias apdailai skirtas prekes. Tai ne tik vidaus dailylentės, bet ir kitos apdailos ar dekoracijos priemonės. Čia taip pat patogu įsigyti lauko, terasines, pakalimo dailylentes bei įvairią statybinę medieną. Visos konstrukcinės medžiagos už tikrai prieinamą kainą gali būti įsigyjamos būtent internetu.