Home » darbas

Žyma: darbas

Ar darbo skelbimai internetu padeda rasti darbą greičiau?

Daugelis žmonių, kurie dabar ieškosi darbo, pastebi, kad darbų nėra daug, o norinčiųjų dirbti – tikrai nemažai. Vadinasi, norint greitai rasti darbą pagal savo specialybę  ir pagal savo norus, reikia būti gudresniam už kitus ir ieškoti ten, kur tikimybės rasti yra pačios didžiausios. Reikia pastebėti, kad vis daugiau žmonių naudojasi darbo skelbimais internetu, ir jie tikrai neklysta – tai puikus ir greitas būdas susirasti tiek ir trumpalaikį, tiek ir ilgalaikį darbą.

Darbo pasiūlymai yra atnaujinami realiu laiku

Internetiniai darbo skelbimai yra pranašesni nei tie, kurie yra skelbiami laikraščiuose tuo, kad jie yra atnaujinami visiškai realiu laiku. Kai tik koks nors darbdavys paskelbia naują  konkursą jūsų norimai darbo vietai užimti, jūs turite galimybę iš karto tai pamatyti ir būti pirmas, kuris pretenduos į šią darbo vietą. Vadinasi, jeigu budriai stebite kokie darbo pasiūlymai yra įdedami, tuomet be jokios abejonės jums pavyks rasti darbą gana greitai.

Jus greičiau ras darbdaviai

darbo skelbimaiDarbdaviams naudotis tokiu pažangiu skelbimo portalu kaip Telo.lt yra taip pat daug patogiau ir naudingiau, kadangi jie gali iš karto esant reikalui paskelbti konkursą darbo vietai gauti ir tam nereikės organizuoti realių konkursų – geriausius pretendentus jie galės atsirinkti tiesiog internetu.

Dar geriau yra tai, kad visi šie darbo skelbimai yra nemokami, tad darbdaviai galės per greitą laiką sukurti ir keletą skirtingų darbo skelbimų, jei tik panorės. Vadinasi, visiems žmonėms, kurie ieškosi darbo, tikrai verta užsiregistruoti šiame portale ir laukti juos dominančio darbo pasiūlymo. Tikimybės rasti darbą per internetinius darbo skelbimus yra kur kas didesnės, tačiau tokiame portale kaip Telo.lt vargo išvis nematyti – jūs tiesiog susikuriate anketą, kuri iš dalies yra gana panaši į jūsų CV, nes ten yra patalpinta visa svarbiausia su jūsų praeities darbu ir išsilavinimu susijusi informacija, ir gaunate panašius darbo skelbimus automatiškai!

O jeigu norite aplenkti ir visus savo konkurentus, tuomet geriausia būtų užsisakyti papildomą paslaugą, kuri leistų jums dažniau rodyti savo profilį darbdaviams nei kiti. Tokia paslauga kainuoja nebrangiai, tad jei norite skubiai susirasti norimą darbą, šis pasiūlymas gali būti tikrai naudingas.

Taigi, darbo skelbimai internetu jums padės per trumpą  laiką rasti darbą pagal savo kvalifikaciją ir visuomet būti geriausių darbdavių apsupty.

Profesija – fotografas

Vikipedija sako, kad fotografija – tai vaizdų išsaugojimo technologija, naudojant mechaninius, cheminius ar skaitmeninius metodus. Tačiau juk šį darbą turi atlikti žmogus. Taip, galima pastatyti fotoaparatą, kuris pats sugeba Jus nufotografuoti, tačiau norint įamžinti netikėtas akimirkas, jausmus ar sukurti reportažą, reikia žmogaus rankos. Taip ir atsirado fotografo profesija.

Fotografas – tai žmogus, kuris įamžina vienu mygtuko fotoaparate paspaudimu kitų žmonių gyvenimo akimirkas, jų emocijas ar patį veiksmą pats jame nedalyvaudamas. Aišku būna tokių, kurie specializuojasi vien vietovių ar mados fotografavime, mėgstantys gamtą ar gyvūnus fotografuoja būtent juos ir pan. Kiekvienas fotografas atsirenka tai, kas jam mieliau ir arčiau širdies.

Būti fotografu reikia ištvermės, kūrybiškumo, mokėti bendrauti. Juk norint „pagauti” tą reikiamą kadrą kartais tenka tikrai nemažai laiko ir įdėtų pastangų. Tad būkite kantrūs, ugdykite valią iš anksto. Dėl kūrybiškumo – reikia sugebėti ir mokėti pamatyti reikiamą fotografavimo kampą, mokėti pažinti spalvas, jas derinti tarpusavyje. Ne veltui fotografas priskiriamas menininkams. Jis juk kuria meną, įamžina pačias netikėčiausias gyvenimo akimirkas. Kodėl svarbu mokėjimas bendrauti ir sugebėjimas palaikyti pokalbį? Ši savybė labai pravers jei norima fotografuoti asmenines fotosesijas. Jos metu juk nuolat reikės bendrauti su užsakovais, modeliais, todėl turite mokėti palaikyti pokalbį, jį vystyti, kad žmonės, esantys kitame objektyvo gale, galėtų Jumis pasitikėti, atsipalaiduoti.

Jam (fotografui), regis, taip nesudėtinga spaudyti mygtuką, pasikraipyti į vieną šoną, į kitą, nesvarbu, nei kaip jis šiandien atrodo, nei ką dėvi ar kaip susišukavo, nes visada lieka už kadro, už tam tikros ribos, už kurios tarsi nieko nebūtų. Fotografo profesiją dažniausiai ir renkasi tie, kuriems fotografavimas iš pradžių yra didelis hobis, aistra, vėliau gauna pirmuosius užsakymus iš draugų ir pažįstamų, kurių ratas sparčiai plečiasi ir taip, laikui bėgant, pastebima, kad su fotoaparatu nebesiskiriama. Juk didžiausias malonus dirbti darbą, kuris yra širdžiai malonus. Taip galima visapusiškai save realizuoti, išreikšti. Dirbant mėgstamą darbą jis sekasi daug geriau ir lengviau, netenka skaičiuoti nuobodžiai slenkančių valandų. Fotografui kiekviena diena – naujas iššūkis, nauji išbandymai.