Home » darbuotojai

Žyma: darbuotojai

Ar darbo skelbimai internetu padeda rasti darbą greičiau?

Daugelis žmonių, kurie dabar ieškosi darbo, pastebi, kad darbų nėra daug, o norinčiųjų dirbti – tikrai nemažai. Vadinasi, norint greitai rasti darbą pagal savo specialybę  ir pagal savo norus, reikia būti gudresniam už kitus ir ieškoti ten, kur tikimybės rasti yra pačios didžiausios. Reikia pastebėti, kad vis daugiau žmonių naudojasi darbo skelbimais internetu, ir jie tikrai neklysta – tai puikus ir greitas būdas susirasti tiek ir trumpalaikį, tiek ir ilgalaikį darbą.

Darbo pasiūlymai yra atnaujinami realiu laiku

Internetiniai darbo skelbimai yra pranašesni nei tie, kurie yra skelbiami laikraščiuose tuo, kad jie yra atnaujinami visiškai realiu laiku. Kai tik koks nors darbdavys paskelbia naują  konkursą jūsų norimai darbo vietai užimti, jūs turite galimybę iš karto tai pamatyti ir būti pirmas, kuris pretenduos į šią darbo vietą. Vadinasi, jeigu budriai stebite kokie darbo pasiūlymai yra įdedami, tuomet be jokios abejonės jums pavyks rasti darbą gana greitai.

Jus greičiau ras darbdaviai

darbo skelbimaiDarbdaviams naudotis tokiu pažangiu skelbimo portalu kaip Telo.lt yra taip pat daug patogiau ir naudingiau, kadangi jie gali iš karto esant reikalui paskelbti konkursą darbo vietai gauti ir tam nereikės organizuoti realių konkursų – geriausius pretendentus jie galės atsirinkti tiesiog internetu.

Dar geriau yra tai, kad visi šie darbo skelbimai yra nemokami, tad darbdaviai galės per greitą laiką sukurti ir keletą skirtingų darbo skelbimų, jei tik panorės. Vadinasi, visiems žmonėms, kurie ieškosi darbo, tikrai verta užsiregistruoti šiame portale ir laukti juos dominančio darbo pasiūlymo. Tikimybės rasti darbą per internetinius darbo skelbimus yra kur kas didesnės, tačiau tokiame portale kaip Telo.lt vargo išvis nematyti – jūs tiesiog susikuriate anketą, kuri iš dalies yra gana panaši į jūsų CV, nes ten yra patalpinta visa svarbiausia su jūsų praeities darbu ir išsilavinimu susijusi informacija, ir gaunate panašius darbo skelbimus automatiškai!

O jeigu norite aplenkti ir visus savo konkurentus, tuomet geriausia būtų užsisakyti papildomą paslaugą, kuri leistų jums dažniau rodyti savo profilį darbdaviams nei kiti. Tokia paslauga kainuoja nebrangiai, tad jei norite skubiai susirasti norimą darbą, šis pasiūlymas gali būti tikrai naudingas.

Taigi, darbo skelbimai internetu jums padės per trumpą  laiką rasti darbą pagal savo kvalifikaciją ir visuomet būti geriausių darbdavių apsupty.

stalo pertvaros

Greitai gaminamos stalo pertvaros ir kiti biuro baldai

stalo pertvarosBiuro baldai yra labai svarbi biuro dalis. Biuras dažniausiai yra kelių, keliolikos ar net daugiau žmonių darbo vieta. Čia darbas vyksta kiekvieną dieną ir, kadangi vienoje patalpoje dirba tiek daug žmonių, erdvė turi būti apgalvotai išnaudota. Biuro stalo kėdės, lentynos biurui, stalčių spintelės, biuro stalai ir stalo pertvaros turi būti sukomponuotos taip, kad patalpos erdvėje būtų galima lengvai praeiti, laisvai judėti. Baldai neturi būti sustatyti per daug arti vieni kitų, nes taip pažeidžiama privati žmonių erdvė. Jei vietos itin mažai, patariama grupuoti kelis žmones prie vieno stalo. Stalų pertvaros yra nepamainomas dalykas tokiu atveju. Jos suteikia darbuotojams šiek tiek asmeninės erdvės. Baldai taip pat turi būti išdėstyti taip, kad ervė neatrodytų apkrauta, nes kitaip sukels sunkumo jausmą, darbuotojai sunkiau susikaups, jaus nuolatinį nuovargį.

Jūsų biurui reikalingos naujos stalo pertvaros ar kiti baldai? Norite nusidėvėjusias kėdes pakeisti naujomis? Sulūžo lentynos ir kuo skubiau reikia kitų? Reikejovakar.lt gali Jums padėti. Lietuvoje nemažai įmonių gamina biuro baldus, tačiau didžiausia problema užsakant šiuos pirkinius, ilgas gaminimo laikas. Daugelis gamintojų prašo laukti dvi, tris ar net daugiau savaičių.  Tačiau reikejovakar.lt tuo ir išsiskiria iš kitų gamintojų, jog jie savo klientams siūlo patį trumpiausią laukimo laiką. Tai reiškia, kad Jums nereikės laukti kelias savaites, Jūsų užsakymas bus pagamintas vos per kelias dienas. Jei pageidaujate – baldai Jus pasieks jau kitą dieną.

Ši paslauga yra labai reikalinga ir naudinga verslo sferoje, kur greitis yra labai svarbus. Gyvenimas kupinas netikėtumų ir kasdien darbo vietoje atsitinka įvairiausių nutikimų. Sulūžo jau ne vienerius metus tarnaujantis stalas? Kreipkitės į reikejovakar.lt ir naują darbo stalą turėsite jau rytoj. Pasamdėte naują darbuotoją ir neturite vietos, kur jis galėtų dirbti? Užsakykite jam baldų rinkinį ir jis bus pristatytas greičiau nei Jūs manote. Jūsų naujas darbuotojas neturės laukti dar tris savaites, kol galės dirbti, jo naujas darbo stalas atkeliaus jau rytoj.

Kaip tai vyksta? Gamintojo sandėliuose tiesiog jau yra paruošti ruošiniai, iš kurių gaminami stalai, stalo pertvaros, kėdės ir kiti biurui reikalingi baldai. Tai labai padeda sutrumpinti baldų gaminimo laiką. Ką tai rodo? Kad reikejovakar.lt rūpinasi savo klientais ir siekia geriausių rezultatų biuro baldų gamiybos srityje.

renginiai įmonėms

Kuo svarbūs renginiai įmonėms?

renginiai įmonėmsSurasti progų švęsti nėra sunku. Ypač dirbant kolektyve. Didesniu galvos skausmu dažnai tampa nežinojimas, kaip švęsti. Renginiai įmonėms dažniausiai būna visi standartiški. Tai – kažkokie apdovanojimai ir po to kavutės gėrimas. Bet rinkoje yra renginių organizatoriai, kurie gali Jūsų šventę padaryti įsimintiną ir netradicinę. Ar norite tokios? Jei sakote taip, skaitykite toliau.

Ką reiškia paslauga renginių organizavimas?  Internete ne viena kompanija skelbiasi lengvai ir be rūpesčių suorganizuosianti bet kokį renginį. Nemažą renginių organizavimo patirtį ir siūlomą repertuarą siūlo renginiukalve.lt. Jie sakosi, kad gali nukalti tikrai aukštos kokybės renginį. Ir ką gi jie siūlo? Tai: “Išlikimo bunkeris”,  „Keleivių kontrolė”, „Policijos akademija”, „Įmonės olimpiada“, „Kolūkiečiai“. Skamba tikrai patraukliai. Kiti taip pat turi kuo pasigirti siūlydami įvairių temų vakarėlius, žaidimus ar pramogas. Išbandyti tikrai yra ką. Renginių organizatoriai nesiskundžia idėjų stoka.  Kylant užsakovų norams, didėja ir jų pasiūlymų repertuaras. Taigi šią paslaugą teikiančios įmonės perima visą iniciatyvą į savo rankas, todėl Jums tik reikės keleto pokalbių su organizatoriais, kad išsiaiškintumėte būsimo renginio detales. O tuomet belieka tik morališkai ruoštis šventę švęst!

Tokių renginių metu įtraukiami visi įmonės darbuotojai. Šventės metu jie gali „dirbti“ skirtingose komandose. Atsiskleidžia nauji talentai ir išryškėja dar nematytos kolegų savybės, kurias vadovai ateityje gali pritaikyti įgyvendinant būsimus planus. Darbuotojai taip pat mielai priima iššūkius ir atsipalaiduoja. Užsimezga naujos pažintys. Visi jaučiasi daug laisviau, atsipalaiduoja. Neformali aplinka visus tarsi apjungia bendram tikslui – linksmintis.

Renginiai įmonėms gali būti organizuojami bet kuriuo metų laiku. Kartais neužtenka visus drauge suburti vos pora kartų metuose – vasarą ir žiemą. Kodėl nepadarius tradicijos netradiciškai švęsti kiekvieno gimtadienį, jei kolektyvas nėra didelis?  Kalendorius tikrai raudonuoja nuo valstybinių švenčių, todėl galite imti jas minėti ir su savo bendradarbiais. Tai puiki pramoga ir prasiblaškymas nuo darbų. Pailsėję, atsigavę vėl galėsite daug efektingiau kibti į darbus ir visi drauge, kaip viena darni komanda, pasieksite didesnių rezultatų. Dar niekada nebuvo taip paprasta suorganizuoti renginį, kai toks gausus pasirinkimas šias paslaugas teikiančių įmonių.