Home » dovanos

Žyma: dovanos

piniginės

Kaip išrinkti dovaną internetu?

piniginėsNe visada yra paprasta nuspręsti, ką dovanoti solenizantui: pasirinkimo galimybės yra iš tiesų labai didelės, tad tai tikrai neleidžia greičiau priimti sprendimą. Neretais atvejais paprasčiausiai pristinga laiko nupirkti tokią dovaną, kuri galėtų tikrai nustebinti, ir čia tikrai gali puikiai pasiteisinti internetinės parduotuvės – visai nesvarbu, kokios prekės jus domina: piniginės, rankinės, dovanų kuponai ar tam tikros asmeninės dovanos su užrašais ar nuotraukomis, bet kuriuo atveju tikrai atrasite būtent tai, ko ieškote, ir dovaną galėsite užsakyti vos per kelias minutes. Taigi, kaip išrinkti dovaną internetu, ir į ką svarbiausia atkreipti dėmesį?

Pirkite iš anksto

Visada yra svarbu įvertinti, kiek gali trukti prekių pristatymas – įvairių pardavėjų nustatyti terminai gali labai skirtis, tad palanku įvertinti, ką gali pasiūlyti skirtingi pardavėjai. Tuo atveju, jei pirksite dovanų kuponus, galėsite gauti elektroninį kupono variantą, ir visa tai truks vos kelias minutes. Tuo atveju, jei pasirinkta dovana turės būti siunčiama nurodytu adresu, pristatymas gali trukti nuo poros darbo dienų (jei yra pasirenkamos tos pačios šalies parduotuvės). Jei prekes užsisakysite iš užsienio šalių parduotuvių, gali tekti laukti kur kas ilgesnį laiką, kol produkcija bus pristatyta.

Asmeninės dovanos

Šiandien galima rinktis įvairias originalias dovanas, kurios bus iš tiesų asmeniškos – pavyzdžiui, marškinėliai su užrašais, puodeliai su nuotrauka, graviruotos dovanos, ir t.t. Iš gausybės įvairių siūlomų dovanų tikrai visada galėsite išsirinkti tokias, kurios geriausiai pasiteisintų – pasirinkimo galimybės yra tikrai nemažos. Jei norite, kad dovanos būtų tikrai nekasdieniškos, ir galėtų maloniai nustebinti, puikiu pasirinkimu gali būti seksualūs apatiniai – tokia dovana yra tikrai labai asmeniška.

Kokie solenizanto pomėgiai?

Renkant dovaną visada vertėtų pagalvoti apie tai, kokie yra solenizanto pomėgiai – tai gali būti puikia užuomina renkant tinkamiausią dovaną. Kadangi pasirinkimo galimybės yra tikrai nemažos, labai tikėtina, kad atrasite pačius geriausius pasirinkimus, kurie galės iš tiesų puikiai pasiteisinti. Užsakyti dovaną internetu bus iš tiesų labai paprasta, ir tam tikrai niekada neteks paskirti pernelyg daug brangaus laiko, ir visada galėsite atrasti tai, ko ieškote.

originalios dovanos

Kaip išrinkti originalią dovaną mylimai merginai?

originalios dovanosTai didžiausią galvos skausmą visiems vyrams keliantis klausimas. Juk kasmet per gimtadienį, šv. Valentino dieną, pažinties ar draugystės sukaktuves norisi nustebinti mylimąją, tačiau geri norai dažnai ir lieka tik norais. O į mylimosios rankas vėl patenka gėlės, saldainiai, kvepalai ir kitos įprastos dovanos. Tad kaip gi šįkart vėl „nesusimauti“ ir pagaliau įteikti Jai ypatingą ir originalią dovaną?

Verta įsidėmėti, kad originaliausia dovana merginai yra ta, kuri susijusi su reikšmingiausiomis Jos gyvenimo sritimis. Tad prieš renkant dovaną Jai, pirmiausia reikėtų gerai pagalvoti apie tai, ko Ji labiausiai norėtų.

O kad būtų lengviau, reikėtų žinoti keletą svarbių taisyklių, kurių laikantis originalių dovanų merginai ieškojimas nuo šiol bus žymiai paprastesnis.

  1. Įdėmiai klausyk, ką Ji kalba

Juk kas kitas, jei nei tu geriausiai pažįsti savo merginą? Garantuotai Ji bus kažkada minėjusi, kad norėtų to ar ano. O tokius mylimosios žodžius vertėtų „užfiksuoti“ atmintyje arba kur nors užsirašyti, kad vėl netikėtai atėjus svarbiai dienai netektų ilgai sukti galvos ieškant mylimajai originalios dovanos.

O padovanojęs Jai tai, apie ką Ji buvo kažkada užsiminusi, parodysi, kad Ji tau išties svarbi, kad moki Jos klausytis ir, žinoma, kad myli Ją.

  1. Atkreipk dėmesį į smulkmenas

Pavyzdžiui, atkreipk dėmesį į tai, kokias gėles Ji mėgsta, kokios muzikos dažniausiai klausosi, kokius papuošalus dažniausiai nešioja ir mėgsta, kuo mėgsta užsiimti laisvalaikiu.

Šios detalės tikrai padės ieškant tavo merginai originalios dovanos. O jei ir nepadės, tai bent jau žinosi, ko tikrai neverta Jai dovanoti. Pavyzdžiui, jei mergina mėgsta sidabro papuošalus ir mielai juos nešioja, nedovanok jai papuošalų iš aukso. Jeigu ji neabejinga katėms, padovanotas šuniukas Jai tikrai netaps originalia dovana.

  1. Originalios dovanos ieškok pats

Neverta klausinėti Jos namiškių, ko tavo mergina labiausiai norėtų dovanų ar ko Jai reikėtų. Giminaičiai toli gražu ne visada gerai gali žinoti arba manyti, kad žino, o iš tikrųjų labai klysti.

Iš kitos pusės, giminaičiai labai dažnai „nenulaiko liežuvio už dantų“ ir gali prasitarti tavo merginai, jog klausinėjai apie dovaną Jai. O tai ne tik kad gali sugadinti staigmeną, bet ir originalią dovaną paversti paprasta, nes apie ją jau buvo žinota iš anksto.

Jeigu tau trūksta idėjų, tave gali išgelbėti ypač originalios lietuviškos dovanos.

  1. Ką Ji pamanys gavusi tavo dovaną?

Taip, vertėtų apie tai pagalvoti. O rinktis reikėtų iš tokių originalių dovanų, kurios jums abiems būtų vienodai suprantamos. Ir būtinai stenkis vengti dviprasmiškų dovanų.

Taigi taip susiaurinsi originalios dovanos merginai paieškos ratą ir ši užduotis taps žymiai paprastesnė nei iš pradžių atrodė.

  1. Išnaudok internetą

Kadangi šiandien kone kiekvienas naudojasi socialiniais tinklais, pasinaudok tuo. Žmogaus socialinio tinklo puslapis dažniausiai rodo jo pomėgius ir domėjimosi sritis. Galbūt taip netgi sužinosi tai, ko anksčiau nežinojai apie savo merginą ir tuoj pat sugalvosi originalią dovaną Jai gimtadienio proga.

  1. Dovanų kuponai visada gelbsti

Jei vis dėlto taip ir neišrinkai originalios dovanos savo mylimajai, imk ir padovanok Jai dovanų kuponą parduotuvėje, kurioje Ji dažniausiai lankosi. Galbūt tai kosmetikos, gal drabužių, gal dar kokia nors parduotuvė.

  1. Paklausk Jos pačios

Jei nei vienas patarimas taip ir nepadėjo išrinkti originalios dovanos tavo merginai ir visai pasimetei, nežinodamas, kuris variantas geriausias, imk ir paklausk Jos – ko ji labiausiai norėtų.

Tačiau neklausk taip: „ką tau padovanoti gimtadieniui?“. O priešingai: „ko nenorėtum gauti dovanų?“. Taip atmesdamas vieną dovaną po kitos, tikrai išrinksi Jai originalią dovaną.

Gintariniai karoliai kūdikiams

Aprašinėju gana keistą dalyką – gintarinius karolius mažiems vaikams. Pasirodo, kad gintariniai karoliai padeda įveikti pirmųjų dantukų augimo skausmus ir apraminti kūdikį šiuo skausmingu visai šeimai momentu. Iš kitos pusės, tai puiki dovanėlė iš krikšto mamos ar šiaip aplinkinių.

Gintariniai karoliai kūdikiams yra dar vienas senovinės medicinos būdas, grįžtantis į šiuolaikinių technologijų pasaulį. Dar prieš du tūkstančius metų romėnai ir graikai gydytojai pastebėjo gintaro savybes gydant tam tikras ligas. Moksliškai tos savybės yra įrodytos kaip gintaro rūgšties (sukcinito) savybės. Kontaktuodamas su oda sukcinitas ramina, malšina skausmą, taip pat padeda imuninei sistemai. Dėl šios priežasties gintariniai karoliai dovanojami kūdikiams, nes cheminiai ir homeopatiniai preparatai ne visada yra efektyvūs.

Gintariniai karoliai kūdikiams yra gaminami Lietuvoje iš lietuviško gintaro. Nedideli gintaro gabalėliai visų pirma yra išrūšiuojami pagal spalvą, tada šlifuojami. Didesni gabalai nušlifuojami iki apvalaus karoliuko formos. Tada grąžtu yra gręžiama skylutė ir toks karoliukas jau gali būti veriamas ant karolių virvutės. Karolių virvutė yra su mazgais tarp kiekvieno karoliuko, todėl net nutraukus nukris tik vienas karoliukas, o ne visi. Karoliukai gaminami trijų skirtingų formų – plokšti, apvalūs kaip žirniukai ir alyvuogės formos. Nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, nes karolius vaikai ne kartą kiš į burną žaisdami. Bet kokios cheminės medžiagos panaudojimas gamyboje gali sukelti alergeninių reakcijų. Pats gintaras nėra alergenas (atvejai, kai žmogus alergiškas gintarui yra itin reti visame pasaulyje), todėl jį saugu nešioti ant bet kokios odos.

Gintariniai karoliai kūdikiams yra daugiausiai paklausūs Vakarų Europoje ir JAV, todėl lietuviai sėkmingai plečia verslą į šias šalis ir rinkas. Gintaro karoliais prekiaujama internetu, jie įdedami į lininį maišelį, todėl dar ir tinkamai reprezentuoja Lietuvą. Užsisakyti galima bet kokio ilgio karolius. Visi jie yra gaminami Lietuvoje rankomis, o ne pramoniniu būdu.

Kainuoja tokie gintariniai karoliukai kūdikiams gana nedaug – apie 50-70 litų, todėl yra puiki dovana ne tik užsienyje gyvenantiems giminaičiams, bet ir lietuviams. Dovana, pripažinkime, yra originali, taip pat turi ir išliekamąją vertę, nes vaikiškus karolius nesunkiai galima paversti originalia apyranke jau suaugusiam žmogui. Karoliukais prekiaujama interneto puslapyje www.babyamberteething.co.nz.

Garų puodas TEFAL-VC1301

Kodėl įsigijome šį garų puodą? Priežastys yra tikrai kelios. Visų pirma, žmona labai norėjo išbandyti garų puodą, nes prisiklausė daugybės pasakojimų apie jame ruošiamą maistą. Kita priežastis buvo žmonos gimtadienis, per kurį tą puodą ir padovanojau. Kaina taip pat turėjo įtakos, nes yra apie 100 litų. Dar viena priežastis, kuri paprastai turėtų būti svarbiausia – maistas ruošiamas sveikai, nemirksta vandenyje ir išlaiko daugumą savo naudingų medžiagų, užuot išleidęs jas į skysčius, kurie paprastai keliauja į kanalizaciją.

Pristatau naują savo namų buitinės technikos šeimos narį. Garų puodas TEFAL VC1301 yra kompaktiškas 3 indų garų puodas, kuris jau įrodė, kad dovana ir daiktas yra reikalingas.

Privalumai

Pagrindiniai privalumai yra mažas elektros energijos suvartojimas , nes jog galia tik 650 W. Palyginimui imu savo seną elektrinį arbatinį, kurio galia – 1800 W. Aišku, puodas veikia 30-40 minučių, o arbatinis tik 2-3, tai skirtumas ne kažin koks. Galima lyginti su dulkių siurbliu, kuris būna įjungtas 15-20 minučių arba su televizoriumi, bet nuo šio puodo naudojimo išlaidos elektrai pastebimai nepadidės.

Kitas privalumas yra kompaktiškumas. Indai susideda vienas į kitą, tad pasinaudojus viską galima gražiai sukrauti į lentyną. Apskritai šis TEFAL VC1301 garų puodas yra kompaktinis, nes instrukcijoje rašoma, kad jame galima pagaminti maisto 2 asmenims. Netiesa! Užtenka visiems 4. Tiesa, ryžių indas kiek mažokas.

Dar vienas privalumas yra naudojimo paprastumas. Pripili vandens tiek, kiek minučių reikia virti. Įjungi ir išeini. Tiesa, geriausiai laikyti veikiantį garų puodą šalia kaitlentės ir garų surinkėjo, kad nesudrėktų nuo garų sienos ir baldai, esantys šalia.

Trūkumai

Tai, kas man – privalumas, kitiems gali būti ir trūkumas. Pernelyg paprastas valdymas be jokių LCD ekranų, programų, įvairių signalų, mirksinčių lempučių ir t.t. gali būti trūkumas „profesionaliems“ namų virėjams.

Rimtas trūkumas yra tai, kad kiaušiniai dedami į paprastus griovelius viename iš indų, o ne visuose. Taip pat trūkumas yra tas, kad nėra specialaus stovelio, mat šiek tiek sujudinus puodą, kiaušiniai išvirsta ir išsilaksto. O juk jie dedami apačioje, tad judėjimas neišvengiamas, kol kitus puodus statai.

Nėra dviejų gan įprastų funkcijų (dėl kurių garų puodas kainuoja dvigubai) – šilumos palaikymas ir gaminimo laikmačio atidėjimas, kai sudėjus produktus nustatomas laikas, kada įsijungti ir kada baigti. Pradedantiesiems garų puodų naudotojams šios funkcijos kažin ar reikalingos, ypač, jei garų puodas iš spintelės ištraukiamas 1-2 kartus per savaitę.

Garų puodas TEFAL VC1301 yra puikus garų puodas pradedantiesiems ir tiems, kad naudos jį nedažnai. O maistas juo pagamintas iš ties yra sveikesnis. Juo labai patogu virti bulves ir morkas mišrainėms, nes jos išlieka kietos – priešingai nei verdant vandenyje. Koldūnai virti garų puode irgi yra labai įdomaus skonio. Gal dėl to, kad mes pripratę valgyti ilgai mirkytą maistą?

Smagios dovanos interneto parduotuvėje

Dovanas galima pirkti Maksimoj, tačiau tada kyla rizika, kad kažkas kitas atneš lygiai tokią pašią dovaną. Tokios rizikos seniai jau privengiu, todėl dovanas perku internetu. Paprastai į gimtadienius ar šventes bunu kviečiamas iš anksto, tad visada yra šiek tiek laiko pasiruošti. Tik kartais laiko vaikščioti po parduotuves nėra, tad dovanos pirkimas nukeliamas į paskutiniąją dieną prieš šventę. O tada prasideda liaudiškai tariant „parkės„, nes žūt būt dovaną reikia nusipirkti…

Internetu jokių „parkių“ nėra, nes čia paprasčiausiai peržiūri keliolika variantų, pasilygini kainas ir pirmyn. Susimoki bankiniu pavedimu ir lauki, kol dovaną pristatys tau į darbą ar namo. Tada belieka tik ją įpakuoti.

SmagiosDovanos.lt yra viena iš keleto, o gal ir keliolikos linksmų ir originalių dovanėlių parduotuvių Lietuvoje. Aišku, galima pirkti ir iš užsienio, tačiau garantijų, kad prekes pristatys į Lietuvą, kuri vis dar yra traktuojama, kaip trečio pasaulio šalis – nėra. Galbūt dėl to ir renkuosi tas parduotuves, kurios pristato per pora dienų, o ne priklausomai nuo to, kad siuntėjas gali išsiųsti. SmagiosDovanos.lt pristato per 2 dienas į bet kurį Lietuvos miestą už 9 litus.

Dovanos šioje parduotuvėje surūšiuotos labai patogiai – pagal lytis. Labai aišku, jei perki dovaną vyrui ar moteriai, ar vaikui (paaugliui). Tada galima pasirinkti pagal tam tikrą kategoriją, pavyzdžiui raktų pakabukai, puodeliai ir t.t. Atsiskaitymas – per visus Lietuvos bankus, taip pat ir spaudos kioskuose arba grynais kurjeriui.

Vienas iš geriausių momentų perkant dovanas yra tai, kad jas galima apžiūrėti gyvai, jei gyvenate Vilniuje ar Kaune, nes ten jie turi realias parduotuves su tomis pačiomis prekėmis.

Kainų prasme ši parduotuvė nėra pati pigiausia, tačiau kai kaina skiriasi vos pora litų, bet pristato per pora dienų vietoj 30, gal tai nėra pats pagrindinis kriterijus renkantis dovanų parduotuvę. Asortimentas irgi visur panašus, tačiau kiekvienoje parduotuvėje galima rasti tam tikrų originalių „žaisliukų“.