Home » drabužiai internetu

Žyma: drabužiai internetu

vyriski drabuziai

Stilingi vyriški drabužiai darbe: įmanoma

vyriski drabuziaiTenka pripažinti, kad vyrams drabužių madų tendencijos keičiasi žymiai lėtesniu tempu, nei moterims. Jeigu kas ir keičiasi, tai kostiumai. Tiksliau jų spalvos, tekstūros ar marškiniai, kaklaraiščiai. Tačiau tai nuobodu, varžo ir ne kiekvieną vyriškį lengva įkišti kiekvieną dieną į vis kitą kostiumą. Dizaineriai sako, kad to daryti nereikia – yra geresnių alternatyvų.

Liemenė

Apranga vyrams yra tokia pati saviraiškos erdvė, kaip moterims ar vaikams. Liemenė – seniai pamiršta ir vėl atgimusi naujiena. Elektroninėje parduotuvėje biglita siūlomas visas pluoštas stilingų liemenių. Vyriski drabuziai gali ir turi būti spalvingi. Todėl nepabijokite kontrastingų spalvų derinių ir ryškesnių detalių.

Stilingi rubai vyrams, šiemet, turėtų būti papuošti raudona, arba ryškiai išmarginta liemene. Ją galima dėvėti prie džinsų ir marškinių ar net derinti su vienspalviais marškinėliais.

Džemperiai ir džinsai

Jau beveik klasikine tapusi dvejybė – vyriski dzemperiai ir džinsai. Patogu, tačiau pasak dizainerių – nuobodu. Stilingiausieji neprikibtų jeigu kaklą paslėptumėte po ryškesniu šaliku arba pasipuoštumėte įmantresne kepure. Elektroninėje parduotuvėje style24 nesuklysite pasirinkę netradicinio kirpimo megztinį arba džemperį.

Kita vertus, niekas neparašė biblijoje, kad vyriski dzinsai turėtų būti mėlyni. Anaiptol, juodi ar kitų ryškesnių spalvų džinsai atrodo itin stilingai. Atgyvena laikykite taisyklę apie raudonas kojines – jos tobulai tiks išprotėjusiam vakarui ar popietei kolegų kompanijoje.

Avalynė

Vyriski drabuziai gali būti stilingi iki negalėjimo, tačiau jeigu avalynė bus nekokia ir įvaizdis bus atitinkamas. Sakoma, kad avalyne vyrams ir laikrodis yra vieni svarbiausių statuso simbolių. Klasikiniai vyriski drabuziai geriausiai derės prie natūralios odos batų. Tuo tarpu, džinsai ir kasdieninė apranga – prie visagalio zomšo.

Žinoma, vyriski drabuziai į darbą derinami pagal darbo pobūdį. Todėl pabaigoje norėčiau priminti, kad rūbai turi leistis jaustis laisvai ir pozityviai. Žingsniuodama Gedimino prospektu pastebiu, kad vyriski drabuziai vilniuje visų pirma yra vyro vidaus pažinimo rezultatas. Kaip vaikas džiaugsis gavęs saldainį, taip solidus vyras išsišieps įšokęs į sportinę aprangą. Tad šalin barjerus ir etiketą. Drąsiai eksperimentuokime – kas žino, gal rezultatai pranoks lūkesčius.

moteriški kombinezonai

Kombinezonai internetu moterims – universalumas tavo spintoje

moteriški kombinezonaiUniversalumas – viena iš patraukliausių rūbų savybių. Ar turite tokį drabužį, su kuriuo galite leisti laisvalaikį namuose, pabėgioti su šunimi parke, pasipuošti vakarėliui klube bei tinkamai atrodyti darbinėje aplinkoje? Aišku, nerealu, jog vienas rūbas galėtų išspręsti amžiną neturėjimo ką rengtis problemą. Tačiau kai kurios drabužių grupės yra itin funkcionalios. Moteriški kombinezonai – vieni iš jų. Jei jums aktualu stilingai atrodyti bei patogiai jaustis – pirmyn į pastarųjų paiešką.

Moteriški kombinezonai, priklausomai nuo jų modelio, gali būti pritaikomi laisvalaikiui, pramogoms bei darbui.

Kombinezonai laisvalaikiui

Jaukiam vakarui prie televizoriaus ar pasivaikščiojimui po parką reikia tinkamos, judesių nevaržančios aprangos. Alternatyva nuvalkiotiems treningams vis dažniau tampa stilingi moteriški kombinezonai internetu. Tradicinėse bei elektroninėse parduotuvėse galima rinktis iš kokybiškų audinių pasiūtų, skirtingų dydžių, įvairiomis spalvomis bei raštais margintų kombinezonų. Tinkamai parinktą rūbą galima ne tik „tampyti“ po namus, bet ir drąsiai dėvėti viešumoje.

Kombinezonai darbui

Mintis keliauti į ofisą atrodant tarsi teletabis tikriausiai nevilioja, ar ne? Tačiau solidžiai atrodantis kombinezonas ilgomis ar trumpomis rankovėmis, pasiūtas iš prabangaus šilko ar kūnui malonaus lino, tikrai nenusižengtų egzistuojančioms dalykinės aprangos taisyklėmis. Priderinus tinkamą avalynę (tai gali būti tiek patogios balerinos, tiek ir efektingai atrodantys aukštakulniai) bei derančius aksesuarus, sukuriamas skoningas, dalykiškas, šiuolaikiškas stilius.

Kombinezonai pramogoms

Kas sakė, jog į naktinį klubą galima keliauti pasipuošus tik trumpute suknele? Toms, kurios jau seniai nėra niolikametės, moteriški kombinezonai gali būti kur kas geresnis pasirinkimas. Klubinei aplinkai galima drąsiai rinktis ryškesnį makiažą, masyvesnius papuošalus bei, žinoma, pasitikėjimo pilną šypseną. Puošnesni, išeigai skirti kombinezonai, skirtingai nuo beformių laisvalaikio, dailiai įrėmina moters kūno linijas, tad, net ir vyrų akimis, atrodo nepriekaištingai.

Jei dar neturite šio rūbo savo spintoje, pats metas jį įsigyti. Kadangi skirtingo stiliaus kombinezonai moterims šiuo metu yra itin madingi, jų pasiūla plati. Galite pasidomėti, ką savo asortimente siūlo rūbų parduotuvės, galite užsukti ir pas internetinius pardavėjus. Pastarieji, reaguodami į šio rūbo poreikį, suteikia galimybę rinktis iš daugybės variantų. Jūs, pirkdami intrnetu, taupote savo laiką ir pinigus.

drabužiai internetu

Drabužiai internetu : kas, kur ir už kiek?

drabužiai internetuKaina, kokybė, o gal patogumas ir greitis? Nors prekybininkai šiuos epitetus mėgsta naudoti viename sakinyje, kalbant apie drabužius internetu, realybė yra vos vos kitokia. Ne visai teorinė – patikrinta gal ir siaurame, tačiau savame, lietuviškų pirkėjų rate. Ir ne visai praktinė – be klausiamųjų anketų ir logiškai pateiktų analizės išvadų. Taigi, nei šiokia tokia, nei tokia. Bet realybei artima.

Pigiau nei Kinijoje – tik pragare?

Iš tiesų, šiek tiek nukrypus nuo temos ir prisiminus Nostradamo pranašystes, Kinija iš tiesų turi šansų po kelerių metų tapti nauja pasaulio galiūne – bent jau prekybos srityje (deja, tokiu atveju grėstų visos Europos žmonijos išnykimu, tad nuo temos geriau nebenukrypti). Visiems žinoma, jog nemaža dalis visos vartojamosios produkcijos – būtent iš Kinijos. O drabužiai internetu iš šios šalies dabar net labai populiarūs.

Privalumai – labai maža kaina.

Trūkumai – kalba, sudėtinga mokėjimo sistema, galimi nesusipratimai tiek su pardavėju, tiek muitinėje. Ilgas pristatymo laikas, sudėtingos grąžinimo sąlygos. Abejotina kokybė.

Amerika – vis dar svajonių šalis?

Visiškai priešingos kinietiškoms – Amerikoje ir kitose gerai išsivysčiusiose šalyse pagaminti drabužiai. (Arba gaminami jų pačių užsakymu kitose šalyse, kur darbo rinka pigesnė). Kuomet gamintojai atsako už kokybę, pateikia europiečiams priimtinesnius standartus. Be to, itin viliojanti galimybė įsigyti garsių gamintojų drabužius, kurie įprastoje parduotuvėje kainuoja brangiau arba jų Lietuvoje įsigyti išvis neįmanoma.

Privalumai perkant iš tiesioginių Amerikos ir kitų išsivysčiusių valstybių tiesioginių tiekėjų – aukšta gamintojo garantuojama kokybė, įvairios nuolaidos, didelės akcijos, išskirtiniai gaminiai.

Trūkumai – kalbos barjeras, kitokia mokesčių sistema, dideli muito mokesčiai, aukšta kaina.

Visur gerai, bet namuose geriausia

Yra trečiasis populiariausias apsipirkimo variantas. Tai pirkimas iš lietuvių perpardavinėtojų. Tokiu atveju mokesčiai patenka į LR biudžetą, nėra kalbos barjero. Aiškus apmokėjimas naudojantis patikima ir pažįstama mokėjimo sistema internetu arba grynais, vos tik gavus prekę. Patogus grąžinimas, prekei netikus. Atitinkantys dydžiai, bendravimas ir konsultacijos. Dažnai – galimybė pasimatuoti.

Trūkumai – permokėjimas, prekyba to paties gamintojo prekėmis, ne visada užtikrintas prekių kontroliavimas.

Pasirinkimų daug – tereikia išsirinkti patraukliausią.