Home » drėgmės surinktuvai

Žyma: drėgmės surinktuvai

ultragarsiniai oro drėkintuvai

Koks oro drėkintuvas yra pats geriausias?

ultragarsiniai oro drėkintuvaiPalaikyti optimalią drėgmę patalpoje yra kur kas sudėtingesnis darbas nei galėjote pagalvoti. O juolab, tai yra labai svarbu, kadangi tyras oras užtikrina ir tik malonius aromatus, tačiau tuo pačiu ir įvairiausių alergijų panaikinimą. Šiuo metu patys populiariausi ir dažniausiai pasirenkami yra arba ultragarsiniai oro drėkintuvai arba įprasti drėkintuvai  valytuvai. Pasirinkti gali būti sunku, todėl trumpai paminsime vieno ir kito privalumus.

Ultragarsiniai oro drėkintuvai

Tai gana naujas išradimas šioje srityje, kurį pamilsta vis daugiau lietuvių. Jis yra paremtas tuo, kad vanduo perduodamas į specialią plokštelę dėl kurios vibracijos vandens lašeliai pavirsta mažais purslais ir yra išpučiami į patalpą.

 1. Šie drėkintuvai pripažįstami kaip vienas geriausių pasirinkimų, kuris puikiai tinka tik gyvenamuosiuose namuose, tiek biuruose.
 2. Kadangi vanduo yra pašildomas iki beveik 100 laipsnių – jis sugeba panaikinti didelę dalį virusų, kurie sklando Jūsų kambario ore. Tokio tipo drėkintuvai yra nepamainomi tuomet, kai namuose siaučia gripas ir virusai vieną po kito „guldo“ žmones į patalus.
 3. Kadangi šiuolaikiniai drėkintuvai yra labai stilingi – jie gali tapti ir puikia interjero detale, kuri papuoš Jūsų namus.
 4. Didelis pliusas ir tai, kad šie drėkintuvai dalinai gali padėti reguliuoti namuose esančius temperatūrų skirtumus.
 5. Minimalus triukšmas ir platus panaudojimas paskatina vis daugiau žmonių išbandyti ir įvertinti šio tipo drėkintuvus.

Drėkintuvai – valytuvai

Kitas pasirinkimas yra jau seniai naudojami valytuvai, kurie tuo pačiu ir drėkina orą. Jų veikimo mechanizmas yra šiek tiek kitoks ir jie negali pasiekti tokios aukštos kokybės kaip kad anksčiau minėti ultragarsiniai oro drėkintuvai. Žinoma, drėkintuvų – valytuvų kaina yra kiek mažesnė, tačiau kadangi tai yra ilgalaikė investicija – verta pagalvoti ar ne geriau iškart sumokėti daugiau ir ilgesnį laiką džiaugtis suteikiama nauda.

Šio tipo drėkintuvų veikimo mechanizmas yra dar sudėtingesnis ir vanduo praeina daugiau etapų.

Jeigu nežinote, kuris drėkintuvas Jums tinka labiausiai – naudinga pasikonsultuoti su specialistais, kurie gali patarti ir padėti pasirinkti.

UAB “Akvatechnika”- tai, ko reikia Jums!

akvatechnikaUAB „Akvatechnika“ buvo įkurta 1998 metais Vilniuje. Dėl didėjančio susidomėjimo ir maksimalaus bei greito klientų lūkesčių patenkinimo 2001 metais įmonė atidarė filialą saulės miestu vadinamuose Šiauliuose, 2002 metais laikinojoje sostinėje Kaune ir 2003 metais Lietuvos uostamiestyje Klaipėdoje. Patogesniam bendravimui su klientais UAB „Akvatechnika“ turi salonus Vilniaus prekybos centre „Ermitažas“, Kauno prekybos centre „NIC“ ir prekybos centre „Banginis“ Klaipėdoje.

UAB “Avatechnika” savo veiklą pradėjo didmenine ir mažmenine prekyba vandens valymo filtrais, jų montavimu ir priežiūra. Besidomėdamas naujovėmis ir kitais su vandeniu susijusiais produktais įmonės vadovas nusprendė plėsti veiklą masažinių SPA baseinų rinkoje. Vėliau, dėl didelio susidomėjimo ir dažno klientų pageidavimo, be vandens filtrų ir masažinių baseinų, įmonė pradėjo prekiauti drėgmės surinktuvais. Šiuo metu prie minėtų veiklų prisijungė prekyba pintais lauko baldais, geriamo vandens aparatais, prekyba lauko ir vidaus vazonais su automatine laistymo įranga ir palapinių/pavėsinių nuoma bei pardavimas.

Visi įmonės tiekėjai buvo kruopščiai atrinkti, todėl UAB „Akvatechnika“ atstovauja Lietuvoje ir  bendradarbiauja su lyderiaujančiomis pasaulyje, gerai žinomomis  korporacijomis, tokiomis kaip:

 • PENTAIR WATER (vandens filtrai, JAV);
 • FRAL (drėgmės surinktuvai, Italija);
 • WATERLOGIC (geriamo vandens aparatai, Airija);
 • HOTSPRING (lauko baseinai, JAV);
 • SOFTUB (masažiniai spa baseinai, JAV);
 • DOMUS VENTURES (lauko baldai, Vokietija/Kinija),
 • LECHUZA (vazonai su automatine laistymo sistema, Vokietija).

UAB „Akvatechnika“ artimai bendradarbiauja su išvardintais tiekėjais ir  siūlo platų kokybiškų, funkcionalių ir įvairaus dizaino produktų asortimentą.

Įmonės veiklos sėkmę lėmė ne tik kruopštus ir atidus partnerių pasirinkimas, bet ir suburta darbuotojų komanda. UAB „Akvatechnika“ darbuotojai – tai savo sritį išmanantis, nuolat siekiantis žinių ir naudingą patirtį turintis kolektyvas, visada pasiruošęs padėti ir atsakyti į klientams kilusius klausimus.