Home » el. komercija

Žyma: el. komercija

Vyriski laikrodziai internetu parduodami kur kas pigiau

vyriski laikrodziaiInternete pirkti laikrodžius dabar gali būti kur kas pigiau, kadangi čia rasite visas žinomiausias firmas, tokias kaip Rolex ir GUESS. Nėra jokios abejonės, kad kvarciniai laikrodziai šiuo metu yra patys populiariausi – elektroniniai laikrodziai jų niekaip neįveikia, kadangi laikrodžiai su kvarco mechanizmu yra labai solidūs ir dažnai pradžiugina tiek ir stilingus vyrus, tiek ir moteris.

Kodėl verta pirkti laikrodžius internetu?

Mechaniniai laikrodziai internetu parduodami dar visai neseniai, tačiau šia paslauga naudojasi vis daugiau žmonių – internetu vyriski laikrodziai yra parduodami dažniausiai kur kas pigiau, nei firminėse parduotuvėse realybėje, tad daugelis žmonių pasirenka sutaupyti pinigų ir kur kas patogiau apsipirkti – tiesiog nusipirkti internetu, neišėjus iš namų; viena iš alternatyvų – Varle.lt svetainė. Jeigu esate pirkę drabužius (sportine apranga ar sukneles) ar kokius kitus  aksesuarus internetu, tuomet nebijokite – juk tai tikrai nėra sunku. Jums tereikia turėti elektroninės bankininkystės sistemą arba kreditinę kortelę, kuria galėtumėte naudotis internetu.

Tiems žmonėms, kurie nori įsigyti laikrodį su kuo daugiau funkcijų, tikrai patiks auto-mechaniniai laikrodziai. Šiuose laikrodžiuose dažnai yra ir chronografas, taip pat būna ir kompasas, žadintuvas ir įvairių papildomų funkcijų. Šie laikrodžiai taip pat neretai būna ir atsparūs vandeniui, tad daugelis žmonių juos perka vien dėl to.

Nepaisant to, kad elektroniniai laikrodziai nėra tokie populiarūs, vis daugiau žmonių renkasi laikrodžius su LED ekranu. Taip pat daugelis žmonių susivilioja ir nauja bei modernia ECO-Drive technologija. Internete rasite ir kur kas didesnį laikrodžių pasirinkimą, negu kad realioje parduotuvėje, kadangi paprastose parduotuvėse dažniausiai būna tik kelių firmų vyriski laikrodziai, o štai internetu galite rasti net trisdešimties ar keturiasdešimties skirtingų laikrodžių gamintojų produkcijos už kur kas mažesnę kainą – elektroninės parduotuvės turi galimybę pasiūlyti šiuos laikrodžius pigiau, kadangi joms nereikia nuomotis realių patalpų, kur būtų visi šie laikrodžiai laikomi – juk reikia tiesiog sandėlio, kur viskas galėtų būti patalpinta ir saugoma.

Vadinasi, vyriski laikrodziai internetu yra tikrai puikus dalykas, leisiantis jums įsigyti norimą laikrodį greitai ir saugiai – juk internetu pirkti daug patogiau, o ką jau kalbėti apie tai, kad ir garantija čia laikrodžiams yra išduodama kur kas ilgesnė. Taip pat kartais apsimoka pirkti laikrodžius ir iš užsienio elektroninių parduotuvių, tokių kaip eBay, tačiau tokiu atveju reikia labai atidžiai pasižiūrėti, kiek kainuos muitas už jūsų norimus laikrodžius, kad netektų sumokėti dar brangiau, nei įprastai.

Lėktuvo bilietai internetu

Dažnai keliaujantys po Europą ir kitus kontinentus jau yra įpratę lėktuvo bilietus rezervuoti ir pirkti internetu. Tai daroma naudojantis lietuviškais arba užsienietiškais interneto puslapiais. Pristatysime šią paslaugą išsamiau.

Kaip viskas veikia?

Lėktuvo bilietai internetu perkami gana paprastai. Pirmiausiai jie yra rezervuojami. Įvedama pradinis taškas, tada galutinis taškas, tiksli data, kartais net valandų skirtumu, keleivių skaičius. Speciali interneto sistema ieško laisvų bilietų ir parodo juos pagal datas ir kainas. Tada išsirenkamas norimas skrydis ir rezervuojamas. Rezervacija patvirtinama ir atsiunčiamas specialus apmokėjimo pranešimas. Kai kuriose sistemose galima apmokėti iš karto. Kai sumokama už bilietą internetu, atsiunčiamas elektroninis bilietas, kurį reikia atsispausdinti. Viskas, lėktuvo bilietą įsigijote neišeidami iš namų.

Ar tai saugu?

Lėktuvo bilietų prekybos sistema yra el. komercijos produktas, kaip bet kokia kita el. parduotuvė. Dėl to visi veiksmai yra apsaugoti specialiomis priemonėmis – SSL sertifikatais, didesnėmis duomenų bazių apsaugos priemonėmis ir t.t. Lietuvoje apmokėjimai dažniausiai daromi per Mokėjimai.lt sistemą, kuri yra patikima ir stabili. Tai visiškai saugu, todėl galima pirkti bilietus internetu nebijant, kad duomenys pateks į piktadarių rankas.

Kokie privalumai?

Lėktuvo bilietai internetu parduodami keliolikoje lietuviškų puslapių, todėl galima nesunkiai išsirinkti geriausius pasiūlymus. Štai keletas tokio būdo pirkti bilietus privalumų:

  • Sutaupoma nemažai laiko, kuris būtų sugaištas kontaktuojant oro uostų kasas, vežėjų atstovybes ir kelionių agentūras, užsiimančias bilietų prekyba.
  • Sutaupoma pinigų, nes internetu parduodami bilietai – pigesni.
  • Yra galimybė dalyvauti įvairiose lojalumo programose, kurios leidžia dalį sukauptų bonusų panaudoti kaip bilieto nuolaidą.
  • Bilietas yra dažniausiai elektroninis, tad jį galima atsispausdinti dar kartą net ir pametus, ar palikus namie prieš pat kelionę.
  • Galimybė nesunkiai lyginti kainas ir išsirinkti patį geriausią variantą.

Kokie trūkumai?

Trūkumų tikrai nėra daug. Vienas iš pagrindinių yra tas, kad bilietų rezervavimo sistemose paprastai nebūna pigių skrydžių bilietų, nes pigių oro linijų politika to nelabai leidžia. Vienas iš bilietų piginimo būdų yra rinkodaros išlaidų mažinimas, tad bilietų rezervavimo sistemos nieko neuždirba iš rezervuotų Ryanair ar Wizzair bilietų.

Lietuvoje veikia daugiau nei 10 įvairių bilietų rezervacijos sistemų. Viena iš geriausių ir patikimiausių yra Avia.lt.