Home » el. parduotuvė

Žyma: el. parduotuvė

Rankų darbo papuošalai internetu

Reta lietuvaitė, ieškodama dovanos sau ar draugei neieškojo dovanėlės internete. Viena naujausių sričių, kur galima rasti tikrai išskirtines dovanas – papuošalai internetu. Iš gausaus būrio moterų, tik maža dalis nėra vaikystėje, galbūt paauglystėje, o vėliau ir studentaujant ar turint motinystės atostogas nemeistravo papuošalų savo lėlėms, sau pačioms, mamos ar draugėms, o vėliau.galbūt, ir savo vaikams. Rankų darbo papuošalai niekada neišeis iš mados. Taip gera į rankas paimti močiutės ar mamos rankų darytus karolius ar apyrankę. O ir kūrimo medžiagos, t.y. žaliavos – beribės. Tam galima naudoti nuo paprasčiausio popieriaus iki metalo ar įspūdingųjų Swarovski kristalų.

Kūryba – beribė erdvė pasireikšti fantazijai, nors ir mirga iš visų pusių papuošalai internetu. Aišku, galite ir Jūs išbandyti prekybą plačiajame internete, nes yra ne viena tiek lietuvių sukurta svetainė, tiek pasaulio masto gigantai, prekiaujantys papuošalais moterims, vyrams, vaikams. Visur populiaru ir sparčiai perkami žiedai, kaklo papuošalai bei apyrankės. Moterims patinka puoštis, dabintis, tad kam save varžyti?

Papuošalai internetu nuo šiol prieinami visiems, tiesiog ateini, pasižiūri, ir įsigyji, o galbūt nusižiūri, „laikai“ tą daiktą ilgai galvoje ir atėjus progai nusprendi, kad, pavyzdžiui, nauji kaklo papuošalai taip tiks artėjančiam vakarėliui.

Nemažiau populiarūs papuošalai internetu, skirti vyrams. Juos sukurti kartais gali būti kebliau, nes moteriškos rankos mėgsta smulkius, detalius ir kruopščius darbelius, kurie ne visada tinkami papuošalai vyrams. Vis gi dažniausiai vyriška juvelyrika asocijuojasi su grubesnėmis formomis ar faktūromis, medžiagomis. Tad dažnai šios srities imasi meistrai vyrai. Rankų darbo papuošalai vyrams išsiskiria savitu dizainu bei sprendimais. Nesunku atskirti, kuris papuošalas yra skirtas moterų auditorijai, kuris – vyrų. Papuošalai moterims dažniausiai yra trapesni, gležnesni, juose naudojamos drąsesnės, ryškesnės spalvos. Juk moterims ir reikia daugiau skirtingų papuošalų, jos mėgsta ne tik kasdien keisti drabužį, bet ir dėvėti vis kitą aksesuarą, tinkantį prie tam tikro drabužių komplekto.

Taigi galite pamėginti pačios susikurti unikalų rankų darbo papuošalą, o jeigu nepavyks, papuošalai internetu gali būti tai, ko seniai ieškojote ir norėjote. Tai taip pat gali būti ir puiki užuomina artėjančios šventės proga draugams ar artimajam, kuris taip sunkiai kasmet išrenka dovaną Jums.

EKOgrozis.lt – vieta, kur parduodama tik natūrali kosmetika

Norėčiau apžvelgti vieną interneto parduotuvę, kurioje pardavinėjama tik natūrali kosmetikaEKOgrozis.lt. Vyrams čia ne daug produkcijos, tačiau dėl ekologijos „pakvaišusios“ merginos ir moterys čia tikrai ras gana gerų dalykų. Dėl kainų nežinau, tačiau už kokybę įprasta mokėti daugiau nei už chemiją. Šioje interneto parduotuvėje galima rasti tik natūralios kosmetikos, kurią atrinko patys parduotuvės kūrėjai. Natūrali kosmetika atvežta iš Vokietijos ir turi pagrindinius natūraliai kosmetikai išduodamus sertifikatus, todėl prekės kokybiškos ir patikimos.Ekologiška kosmetika pasižymi tuo, kad yra gaminama iš natūralių medžiagų, o ne chemijos. Natūralios medžiagos – dažniausiai įvairių augalų aliejai, kurie turi reikalingas gydomasias savybes, taip pat ir duoda atitinkamus kvapus. Su tokiais aliejais nuo senų senovės naudojosi kilmingieji ir paprasti žmonės. Taip pat būtina atkreipti dėmesį ir į turimus sertifikatus, kurie užtikrina gaminio kokybę, taip pat suteikia patikimumo. Natūrali kosmetika nėra taip plačiai reklamuojama, kaip pigi kasdieninė produkcija, todėl prekės ženklai Lietuvoje gali būti mažai girdėti ir žinomi tik siauram ratui žmonių, besidominčių ekologiška kosmetika.

EkoGrozis.lt prekiauja Sante, Lavera, Benecos Logona kosmetika – pasaulyje žinomais prekės ženklais iš Vokietijos. Vokiška natūrali kosmetika turi jau keliasdešimties metų tradicijas, tad tai tikrai nėra eksperimentiniai preparatai. Visa produkcija pasižymi aukšta kokybe ir tuo, kad nebuvo testuojama su gyvūnais.

Įdomu tai, kad šioje el. parduotuvėje prekiaujama ir tam tikromis medžiagomis, skirtomis ekologiškos kosmetikos namudinei gamybai.

El. parduotuvėje produkcija suskirstyta pagal kategorijas: Veido priežiūra, Plaukų priežiūra, Kūno priežiūra, Burnos higiena, Intymi higiena, Dekoratyvinė kosmetika, kosmetika Vyrams, Kūdikiams ir vaikams, Kosmetiniai aliejai, sviestai, Eteriniai aliejai, Hidrolatai (gėlių vanduo), Moliai ir Kosmetikos gamybai. Toks prekių išdėstymas padeda paprasčiau susirasti norimas prekes, nors galima naudotis ir paieška. Atsiskaityti galima per Mokėjimai.lt sistemą el. bankininkyste ir kitais būdais. Parduotuvė sukurta profesionaliai, galima grąžinti pinigus, jei prekė nepatinka per 7 dienas. Pristatymas visoje Lietuvoje – 5 litai, o jei perkama virš 100 litų – nemokamai. Šios parduotuvės valdytojai įsikūrę Kaune.

Modifast maistas – svorio metimas skaniai ir neskausmingai

Ne, aš dar neišprotėjau ir svorį mesti tik ketinu. Neapsisprendžiu dėl dietos, kurią turėčiau pasirinkti. Tikrai po sporto klubus aš nesitrainiosiu ir ten prakaito neliesiu. Buvo liftas pora dienų sugedęs, tad supratau, kad kasdieninis laipiojimas laiptais į 8 aukštą nuvarys mane į kapus anksčiau nei sporto klubai… Man reikia kažko paprasto ir neskausmingo psichologiškai, nes kai esi dviejų vaikų tėvas, depresija susirgti dėl savų lašinių metimo tikrai negali sau leisti. Svorio metimas tikrai neturėtų trukdyti normaliai rutinai ir namų taisyklėms (pvz. viena tokių taisyklių yra ta, kad gaminu maistą savaitgalį visai šeimai, kol žmona ilsisi, o vaikai siautėja…)

Pradėjau domėtis specifinio maisto dieta, ir man tai atrodo visai nebloga idėja. Lieknėjimas paprastai yra skausmingas dalykas, nes neprivalgai, kiek nori (skrandis išsitampęs, tai norisi valgyti tikrai daugiau, nei reikia). Be to reikia valgyti tam tikru laiku, jau nekalbant apie neskanų maistą. Per visas dietas žmonės atsisako keptos mėsos, kiaušinienės su lašinukais ir pradeda valgyti visokias žoles, virtas garuose – brokolius, kalafiorus, morkas. Baisu net pagalvoti, kokos kančios lauktų, jei pasirinkčiau tokį lieknėjimo būdą… Taigi žinai, kad maistas neskanus, ir jo daug neprivalgysi…

Svorio metimas yra privalomas kiekvieno Lietuvos storulio užsiėmimas, bet kaip padaryti jį maloniu ir ne tokiu dideliu iššūkiu? Lieknėjimas gali būti paprastas vartojant specifinį maistą su sumažinta energetine verte. Suvalgyti galima tiek pat, tik maistas neturi tiek daug kalorijų, taip pat yra lengvai virškinamas. Modifast specifinis maistas yra prancūzų kompanijos Nutrition & Santé vienas iš maisto produktų (ši kompanija gamina ne vieną sumažinto kaloringumo maisto produktą ar maisto papildą), kuris yra skirtas pakeisti riebų ir didelį patiekalą sočių, bet neriebiu ir nekaloringu maistu. Ne, tai ne 2 kalorijų kotletai, tačiau juos pilnai pakeičiantys javainiai, batonėliai, jogurtai, pudingai, pieno kokteiliai ir tirštos sriubos. Jie paruošiami paprastai – milteliai užpilami vandeniu ir išmaišoma, kol pasidarys jogurtas, kokteilis ar sriuba. Kartais pietaujant biure perkame užpilamas sriubas ir košes, tad nieko naujo čia nėra.

Svorio metimas – ilgas procesas, tad Modifast maisto produktus vartoti reikia bent 6-8 savaites. Per tuos du mėnesius kai kurie, arba visi, patiekalai paprasčiausiai pakeičiami į specialius Modifast maisto produktus. Tokiu būdu suvartojama mažiau kalorijų, nors sotumo jausmas išlieka toks pats. Aišku, jei esate įpratę prie persivalgymo jausmo, kai pilnas pilvas, o vanduo kliuksi skrandyje, ši lieknėjimo priemonė gali ir nepadėti, nes jos labai daug vienu metu suvalgyti nepavyks fiziškai. Iš pradžių rekomenduojama pakeisti tik kelis įprastus patiekalus, bet vėliau kurį laiką valgyti vien tik sumažintos energijos maisto produktus. Lieknėjimas reikalauja aukų ir ta auka bus vieno prekės ženklo produktų vartojimas. Supermamos kalba, kad joms padėjo sulieknėti arba bent jau pasijusti gerai. Ar prisiruošiu valgyti vien jogurtus, sriubas, batonėlius (panašius tik į šokoladuką), javainius ir pudingus – pamatysime 🙂 Kodėl gi nepabandžius?

Smagios dovanos interneto parduotuvėje

Dovanas galima pirkti Maksimoj, tačiau tada kyla rizika, kad kažkas kitas atneš lygiai tokią pašią dovaną. Tokios rizikos seniai jau privengiu, todėl dovanas perku internetu. Paprastai į gimtadienius ar šventes bunu kviečiamas iš anksto, tad visada yra šiek tiek laiko pasiruošti. Tik kartais laiko vaikščioti po parduotuves nėra, tad dovanos pirkimas nukeliamas į paskutiniąją dieną prieš šventę. O tada prasideda liaudiškai tariant „parkės„, nes žūt būt dovaną reikia nusipirkti…

Internetu jokių „parkių“ nėra, nes čia paprasčiausiai peržiūri keliolika variantų, pasilygini kainas ir pirmyn. Susimoki bankiniu pavedimu ir lauki, kol dovaną pristatys tau į darbą ar namo. Tada belieka tik ją įpakuoti.

SmagiosDovanos.lt yra viena iš keleto, o gal ir keliolikos linksmų ir originalių dovanėlių parduotuvių Lietuvoje. Aišku, galima pirkti ir iš užsienio, tačiau garantijų, kad prekes pristatys į Lietuvą, kuri vis dar yra traktuojama, kaip trečio pasaulio šalis – nėra. Galbūt dėl to ir renkuosi tas parduotuves, kurios pristato per pora dienų, o ne priklausomai nuo to, kad siuntėjas gali išsiųsti. SmagiosDovanos.lt pristato per 2 dienas į bet kurį Lietuvos miestą už 9 litus.

Dovanos šioje parduotuvėje surūšiuotos labai patogiai – pagal lytis. Labai aišku, jei perki dovaną vyrui ar moteriai, ar vaikui (paaugliui). Tada galima pasirinkti pagal tam tikrą kategoriją, pavyzdžiui raktų pakabukai, puodeliai ir t.t. Atsiskaitymas – per visus Lietuvos bankus, taip pat ir spaudos kioskuose arba grynais kurjeriui.

Vienas iš geriausių momentų perkant dovanas yra tai, kad jas galima apžiūrėti gyvai, jei gyvenate Vilniuje ar Kaune, nes ten jie turi realias parduotuves su tomis pačiomis prekėmis.

Kainų prasme ši parduotuvė nėra pati pigiausia, tačiau kai kaina skiriasi vos pora litų, bet pristato per pora dienų vietoj 30, gal tai nėra pats pagrindinis kriterijus renkantis dovanų parduotuvę. Asortimentas irgi visur panašus, tačiau kiekvienoje parduotuvėje galima rasti tam tikrų originalių „žaisliukų“.

Interneto parduotuvė IMK.lt

Esu internetinis pirkėjas, todėl nuolat naudojuosi įvairiomis el. parduotuvėmis. Norėčiau pasidalinti savo patirtimi apie IMK.lt – lietuvišką buitinių ir kompiuterinių (taip pat ir statybinių) prekių parduotuvę.

Visų pirma ši parduotuvė skiriasi iš kitų tuo, kad dėl kiekvienos prekės kainos galima derėtis su jų konsultantais. Tiesiog parašai laišką, ar gali kiek nuleisti ir dažniausiai jie nuleidžia. Arba gali parašyti ko nori ir jie per savo kanalus paieško prekių, nebūtinai kurios rodomos puslapyje.

Statybinių prekių iš jų nepirkau ir nemanau, kad pirksiu artimiausiu metu, bet esu pirkęs 1TB nešiojamą diską WD Elements. Labai nebrangus daiktas su pristatymu. Nemokysiu čia kaip pirkti el. parduotuvėse, nes tai tikrai nėra sudėtinga. Galiu pasakyti tik tiek, kad jie labai greitai pristato, taigi, jei reikia kažką dovanoti vos ne paskutiniu momentu, IMK.lt su pristatymo greičiu tikrai nepasišiukšlins. Nebent prekė didelė ir reikia pristatyti į atokesnę vietą.

Pats IMK.lt yra gana žinomas dėl savo skandalo, kai nufotografavo didžiųjų buitinės technikos prekybos centrų akcijas ir padarė pigiau 🙂 Jie tegul riejasi, bet pirkėjui tikrai geriau, nes kainos tikrai neblogos. Aišku, kitur pora litų gal ir galima rasti pigiau, bet IMK.lt kaina pateikiama jau su pristatymu, taip kad nebus papildomų išlaidų (na, nebent perki šaldytuvą). IMK.lt konsultantai dirba visoje Lietuvoje. Didžiuosiuose prekybos centruose kai kur galite pastebėti jų ofisiukus. Vilniuje toks yra Parkas Outlet prekybos centre Žirmūnuose. Ten galima užsukti ir pasikonsultuoti dėl prekių ar kainų. El prekyba Lietuvoje yra anoniminė, bet čia galima ir taip pirkti. Aišku, internetu susimokėti galima visais būdais, o taip pat ir grynais kurjeriui.

IMK.lt puslapyje yra ne tik prekės su gan skurdžiais aprašymais, bet ir naudingos informacijos skyrelis, kuriame pirkėjui patariama, kaip išsirinkti televizorių, nešiojamą kompiuterį ar siuvimo mašiną.

Dar vienas didelius pliusas yra tas, kad IMK.lt nespamina į el. paštą, kaip tai daro kitos didžiosios elektroninės parduotuvės. Kartais atsiunčia kokį vienetinį pasiūlymą, bet tikrai nesiuntinėja nuolaidų ir akcijų kas savaitę (ir teisingai daro, nes tokius meilus trinu net neskaitęs).

Jei paklaustų kas ar rekomenduočiau iš jų pirkti, drąsiai atsakau – REKOMENDUOJU!