Home » elektros tarifai

Žyma: elektros tarifai

elektros tiekimas

Kelios įdomybės, kaip maisto prekių parduotuvėse taupoma elektra

elektros tiekimasTiek juridiniams, tiek fiziniams asmenims elektros tiekimas aktualus keleriopai. Štai maisto prekių parduotuvėse elektros sąnaudos koreguojamos įvairiai. O sąnaudas lemia tokie dalykai: šaldymo įranga, vidaus ir vitrinų apšvietimas, oro kondicionavimas, šildymas.

Šaldymo įranga

Kad kuo efektyviau naudotumėte energiją, nereikėtų perpildyti šaldomų vitrinų. Jei vitrinos perpildytos, šaldymo procesas tampa mažiau ekonomiškas. Kitaip tariant, energijos sąnaudos padidėja. Sprendimas? Jei norite, kad šaldymo įranga veiktų tinkamiausiu pajėgumu, atidžiai ištyrinėkite, kokiu metu kokios prekės paklausios. Taip galėsite vitrinoje konkrečiu metu laikyti daugiau populiaresnių produktų ir mažiau tų, kurie prasčiau perkami.

Kitas įdomus dalykas – šaldytuvus reikėtų laikyti bent 15 centimetrų atitrauktus nuo sienų. Tokiu būdu užtikrinama optimali oro cirkuliacija. O šaldomieji kondensatoriai, jei tik yra galimybė, tegul būna įrengti toliau.

Vidaus ir vitrinų apšvietimas

Elektros tiekimas parduotuvėms svarbus ne tik todėl, kad pirkėjai lengviau pastebėtų prekes. Jei sąskaitą už elektrą padalytume į atskiras kategorijas, tai vidaus ir vitrinų apšvietimui tektų nemaža dalis.

Rekomenduojama gerai išnaudoti dienos šviesą. Ji nemokama, o išlaidos sumažinamos net iki keliolikos procentų.

Kita rekomendacija – įjungti šviesas prieš darbo pradžią. Ne prieš kelias valandas iki darbo pradžios, o prieš pat.

Patalpų projektavimas – atskira tema, bet irgi susijusi su elektros taupymu. Atrodo logiška viską įrengti taip, kad produktai būtų kuo labiau apšviečiami saulės. Visgi paradoksalu, jog sprendimas kaip tik atvirkščias. T. y. jei parduotuvės patalpa būtų per daug apšviečiama, saulės spinduliai apkrautų vėsinimo sistemas, gadintų produktus. Per didelis natūralus apšvietimas netgi turėtų įtakos brūkšninių kodų skaitytuvų veikimui.

Siekiant suprojektuoti kuo geresnį parduotuvės pastatą, įdedama daug pastangų ir pasikliaujama įvairiais dizaino sprendimais. Tad jeigu paklaustumėte, ar architektūra ir elektros energijos sąnaudos turi ką nors bendro, nedvejodami atsakytume „taip“.

O štai modifikavus apšvietimo sistemas, energijos sutaupoma ne viena dešimtis procentų.

Tinkamai apšviesti virtinas – klausimas, į kurį atsakius gaunamas geras rezultatas. Pavyzdžiui, kaip alternatyva halogeninėms lempoms įvardijami metaliniai šviestuvai su halogenidų ar fluorescencinėmis lempomis.

Oro kondicionavimas

Elektros tiekimas yra susijęs ir su oro kondicionavimu. Ar kada pagalvojote, kad netinkamai prižiūrimas oro kondicionierius = didesnė sąskaita už elektrą? Tai tiesa. Rekomenduojama, kad kondicionavimo sistema savo darbą pradėtų temperatūrai pakilus iki 24 laipsnių.

Sutarkite su specialistais, kad reguliariai apsilankytų ir įvertintų oro kondicionieriaus būklę bei prireikus sutvarkytų gedimus. Gedimai gali lemti žymiai didesnes energijos sąnaudas. Normaliu režimu ekonomija didžiausia.

Neprošal užsiminti ir apie ventiliatorius. Kaip teigiama, veiksmingiausi tie, kurie skirti kabinti ant lubų.

Šildymas

Patariama nustatyti, kad šildymo sistema išsijungtų temperatūrai pakilus iki 19 laipsnių. Beje, optimaliausia temperatūros jutiklių vieta – patalpos vidurys arba labiausiai užimta vieta. Jutiklių neturėtų dengti nei baldai, nei užuolaidos.

Protingos elektros sąnaudos

Tai štai kokie dalykai. Pritaikius vieną kitą sprendimą, įmonės elektros sąnaudų rodikliai gali pakisti. Žinoma, taupyti reikia protingai, nes šykštumas nėra gera savybė. Bet šiaip tinkama įranga ir netgi išdėstymas tikrai turi įtakos tam, ką vadiname sąskaitos apmokėjimu.

 

 

 

 

 

Elektros energijos kaina elektrum.lt

Išmanus elektros kainos sprendimas

Elektros energijos kaina elektrum.lt Elektros energijos kaina – ne tik padriki skaičiai, bet ir svarbus dėmesio bei diskusijų objektas. Tai energija, kurią naudojame kasdien. Kai tenka mokėti, nesinori ištuštinti santaupų stiklainio. Juk turime ir kitokių poreikių, pavyzdžiui, nueiti į teatrą ar išvykti į kelionę. Pradėjus domėtis, kaip sutaupyti, dėmesį patraukia elektros energijos kaina elektrum.lt tinklalapyje.

Elektrum .lt – tai nepriklausomas elektros tiekėjas. Pagrindinis siekis – pagerinti žmonių gyvenimo komfortą. Akcentuojamas ne tik patogumas, bet ir saugumas. Minimas paprastumas, nesunku įžvelgti praktiškumo užuominas. Viskas suponuoja apie sklandumą, kuris gali būti laikomas kertiniu akmeniu, kai kalbama apie elektros energiją. Na, o elektros energijos kaina elektrum.lt tiekėjo išmanumą demonstruoja kaip ir akcentuojamos savybės. Būtent kaina dažnai tampa lemiamu faktoriumi bandant nuspręsti, ką pasirinkti. Jei ji per didelė, arba tenka taupyti ir laukti, arba pasirenkamas kitas produktas, arba imama paskola. Kai kurios prekės įsigyjamos išsimokėtinai. Norint sklandaus energijos tiekimo, nebūtina nei imti paskolos, nei pasirašyti lizingo sutarties. Taupyti taip pat nereikia, nes patys elektros tiekimo sprendimai gali būti taupymo pradžia. Ne, čia nėra jokios klaidos – elektros energijos kainos vaidmuo matomas ir taupyme. Žinoma, viskas remiasi į tai, kaip tiekėjas žvelgia į savo klientą.

Elektros energijos kaina elektrum.lt nustatoma ne iš „kavos tirščių“. Tai bendradarbiavimo su klientu rezultatas. Tai įsigilinimas į kliento poreikius ir optimaliausio sprendimo pasiūlymas. Kad pavyktų atlikti tokį darbą, reikia išsiaiškinti keletą dalykų. Pirmasis – sutartis su valstybės nustatytu elektros energijos perdavimo operatoriumi. Šis klausimas yra pirmasis iš trijų, sudarančių kainos skaičiuoklę. Prie jo pateikti du atsakymo variantai – taip arba ne. Arba sutartį su minėtuoju operatoriumi turite, arba ne. Paprasta ir greita, be jokių išvedžiojimų.

Antrasis klausimas, pasirodantis teigiamai atsakius į pirmąjį, yra susijęs su veiklos sritimi. Galbūt kepate bandeles? Taisote kompiuterius? Pardavinėjate batus? Turite restoranų ar viešbučių tinklą? Planuojate atidaryti grožio saloną? Nesvarbu, ar vykdoma veikla nors kiek panaši į kurią nors iš čia išvardytų, kažkuris atsakymo variantas vis tiek tiks. Tai paslaugos, prekyba, aptarnavimas, žemės ūkis bei gamyba. Tiesiog pasirenkama labiausiai tinkama sfera ir viskas.

Tuomet pasirodo trečiasis klausimas. Atsiradusioje skalėje reikia nurodyti, kokios yra jūsų elektros energijos sąnaudos per mėnesį. Gal ir manote, jog tai sudėtinga, reikalauja didelių skaičiavimo gebėjimų, klystate – pakanka nurodyti sąnaudas tam tikrame intervale (nuo nulio iki 100000 ir daugiau kilovatvalandžių).

Paskiausiai lieka paspausti mygtuką „Gerai“. Paaiškėja, kokia elektros energijos kaina elektrum.lt sistemos sprendimu būtų taikoma jums ir jūsų vykdomai veiklai. Pavyzdžiui, pasirinkus, kad atstovaujame aptarnavimo sričiai bei sunaudojame 3900 kWh per mėnesį, gauname plano STABILUS rekomendaciją. Vadinasi, toks planas labiausiai atitiktų lūkesčius. Elektros energijos kaina keičiasi priklausomai nuo pasirinktų variantų. Padidinus mėnesines sąnaudas iki 5600 kWh, siūlomas KLIKT 4+ planas. Sakykime, pasirinkus „gamyba“ ir skalėje esantį rutuliuką nukreipus iki pat paskutinės padalos, rekomenduojamas KLIKT 40+. Žodžiu, priklausomai nuo tam tikrų veiksnių keičiasi ir planai bei kainos.

Taigi, elektros energijos kaina neprivalo būti siaubinga, neprivalo kandžiotis ar kišenės turinį paleisti vėjais. Elektra būtina kasdien, tačiau tai nereiškia, jog ji atima paskutines kelnes. Svarbu atrasti visapusiškai patikimą energijos tiekėją. Šiuo atveju elektrum.lt priimtinas dėl daugelio veiksnių. Vienas jų – kainos skaičiuoklė, leidžianti greitai ir paprastai sužinoti tinkamiausią planą. Toks elektros kainos sprendimas pagrįstai gali būti laikomas išmaniu.