Home » fotografai

Žyma: fotografai

Renginių fotografai gali būti samdomi ir įmonių, ir privačių asmenų

Kiekvienais metais dalyvaujame arba netgi patys organizuojame vis po keletą renginių. Dažniausiai tai būna neišvengiami Šv. Kalėdų vakarėliai, gimtadieniai, tokios sukaktys kaip vestuvių metinės (o gal ir tikrosios vestuvės?), išsikraustymas iš vieno buto į kitą, iš vienos šalies į kitą, gal netgi Jūsų augintinių gimtadieniai. Ką švęsti, visada galima surasti. Tereikia pasitelkti vaizduotę ir pradėti rūpintis šventės organizavimu. O kokia gi ji be spindinčių nuotraukų. Tikriausiai ir Jūs nesate dalyvavę renginyje, kurio metu nebūtų fotografo arba kas nors iš dalyvių neišsitrauktų savo fotoaparato ar telefono ir neužfiksuotų svečių ar kitų detalių. Taigi renginių fotografai yra reikalinga profesija.

Jei yra poreikis, turi būti ir pasiūla. Visus fotografus, kurie pasirengę užfiksuoti Jūsų renginio momentus, rasite internete. Sakote, kad tai – tik laiko gaišimas. Nuraminsime, nes jų nereikės ieškoti po šimtus svetainių. Jie visi bazuojasi photo1moment.com internetinėje svetainėje. Galėsite patys pasirinkti norimą fotografą ir už jo atliekamą darbą nereikės mokėti. T.y. šie renginių fotografai neprašo ir neima jokio fiksuoto mokesčio. Galėsite mokėti tik už nuotraukas, kurias išsirinksite.

Juk renginiai aktualūs ir privatiems asmenims, ir įmonėms. Pirmieji dažniausiai nori fotografo savo vestuvėms, gimtadienio šventei, atostogų fotosesijai ar draugų vakarėliui. Tuo tarpu įmonėms reikalingi fotografai, kurie pagelbėtų konferencijų, koncertų, įmonės gimtadienių, parodų, seminarų metu. Renginių fotografai gali padėti tiek Jums, tiek Jūsų įmonei. Nuotraukos – tai buvusių renginių išliekamąją vertybė turintys daiktai, kurie Jums dar ilgai primins džiugias akimirkas. Juk tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms pasikviesti renginiui fotografą nieko nekainuoja. O šventėje esamas fotografas tik pakels jos vertę. Po renginio užfiksuotas akimirkas renginių fotografai pateikia Photo1Moment sistemoje ir visi norintys galės nusipirkti pageidaujamas nuotraukas.

Visa ši sistema veikia labai paprastai ir, svarbiausia, patogiai. Jums tereikia renginį užregistruoti ir tuomet jau fotografai, norintys ir galintys dirbti, susisieks ir toliau privačių pokalbių metu galėsite aptarti būsimo renginio detales ir savo lūkesčius. Siekiama abipusės organizatorių ir fotografų naudos. Pastarieji galės pardavinėti nuotraukas ir tokiu būdu užsidirbti, o renginio užsakovai turės galimybę susirasti pačius geriausius fotografus būsimai šventei. Užregistruokite būsimą renginį ir užsisakykite nemokamą fotografą jau dabar!

fotosesija

Evamark.lt – naujas žvilgsnis į foto pasaulį

Aplink gausu fotografų, tariamų specialistų, tačiau tikrąjį profesionalą surasti yra iš tiesų sunku. Neretai šių asmenybių paslaugos įkainojamos didelėmis pinigų sumomis, tačiau kartais norisi pasimėgauti žemesne kaina, tačiau ne ką prastesniu rezultatu. Evamark.lt kiekvienam klientui, kuriam reikalingi vestuvių fotografai, atveria patrauklią pasirinkimo galimybę, nes čia kainos/kokybės žada itin patrauklius, neįpareigojančius rezultatus.

fotosesija

Jaunatviškas požiūris į fotografavimo meną padės įamžinti net ir sudėtingiausias situacijas bei atvers palankų bei malonumų pripildytą požiūrį į sustabdytas emocijas. Patirtis ir kūrybinės idėjos neleis nusivilti, tad rezultatai neabejotinai pranoks visus jūsų lūkesčius. Jei pasinaudosite šiomis paslaugomis, garantuojame, jog rezultatai Jūsų nenuvils, o sutaupyti pinigai atneš daug žadančius rezultatus, kuriais mėgautis galėsite net ir po daugelio metų.

Evamark.lt savo klientams siūlo įvairaus spektro paslaugas, į kurias pagrinde įeina vestuvių fotografavimas. Ne paslaptis, jog ši sritis reikalauja daug atsakingumo bei kūrybingumo, todėl sprendimas turi būti atliktas itin tinkamai. Nepasikliaukite mėgėjiškų darbų kokybę, mes Jums siūlome aukštos kokybės paslaugas už priimtiną kainą kiekvienam. Maloniai aptarsime Jūsų pasiūlymus asmeniškai ir pateiksime geriausią sprendimą tenkinantį abi puses.

Taip pat galime pasiūlyti ne tik vestuvines fotosesijas, bet tuo pačiu teikiame ir įvairias fotografavimo paslaugas susijusias tiek su asmeniniais siekiais, tiek su solidžiais bei aukštos kompetencijos reikalaujančiais renginiais. Tai dažniausiai būna mergvakariai, krikštynos, asmeninės fotosesijos ar tiesiog vakarėliai. Mes įamžiname Jūsų emocijas ir padedame išsaugoti jas net ir po daugelio metų. Neleiskite joms išblėsti, mes galime tai įamžinti už Jus.

Jei ieškote tinkamų fotografų savo šventei, renginiui ar gimtadienio vakarėliui, maloniai kviečiame apsilankyti evamark.lt tinklalapyje, kuriame galėsite plačiau apžvelgti siūlomas paslaugas, įvertinti darbų kokybę bei patirtį ir, žinoma, apžvelgti įkainius. Foto studijos požiūris į darbą nenuvils nei vieno kliento, todėl galėsite mėgautis išraiškingomis nuotraukomis bei malonia ir jaukia atmosfera visos šventės metu. Tinkamą fotografą surasti yra pakankamai sunku, o apie tai reikia pagalvoti jau iš anksto. Jei ieškote būtent tokio fotografo sprendimo, nedvejokite ir pasinaudokite šiomis paslaugomis jau šiandien!