Home » greita paskola

Žyma: greita paskola

paskola internetu

Kaip internete gauti paskolą

paskola internetu Kaip suteikiama paskola internetu? Turbūt jau girdėjote šimtą kartų. Bet vis tiek pakartosime dar vieną kartą, nes kartojimas yra mokslų motina, o mums juk kartais reikia pasikartoti svarbius dalykus.

Išsirinkite bendrovę

Aišku, kad paskola internetu suteikiama būtent taip ne atsitiktinai. Viskas yra internete, tad ir jūsų dėmesys turėtų nukrypti į internetą. Tikrai ne brošiūrose, lankstinukuose ar bankuose padėtose skrajutėse turėtumėte rasti tai, kas jums rūpi. Bendrovę turite išsirinkti pagal tai, ką matote internete. Tiesa, reklama pirmiausiai galbūt jums atsiras iš kitur. Gal pamatysite, stotelėje prie Žaliojo tilto belaukdami kokius nors didelius stendus, mirksinčius ir kviečiančius savo spalvomis. Gal ten ir atrasite reklamą. Gal apie tai, kokia paskola internetu visa para geriausia, jums papasakos draugai – o jis pasitikėti juk visada smagu, ypač, darant tokius didelius sprendimus.

Išsirinkite sumą

Jeigu jau nusprendėte, iš ko skolinsitės, tuomet paskola internetu jau galėtų būti  skaičiuojama. Jūs, aišku, žinote, kokio dydžio pinigų suma reikalinga. Tačiau prieš prašant jos, dar kartą verta tiksliau išsiaiškinti, kiek kas kainuoja. Gal kaip tik kažkur yra paskola internetu – akcija – o tai reikš, kad galite kažką, ko paprastai norite, galite gauti pigiau. Tam, kad suprastumėte, kokia paskola internetu visa para reikalinga, galite pasinaudoti paskolų skaičiuokle. Taip pat visada ten, iš kur bandote skolintis, rasite ir specialią lentelę, kuri leis jums paprastu būdu pamatyti, kaip skirias paskolų kainos, kai jos imamos didesniam ar mažesniam terminui, kai norima pasiskolinti mažesnis ar didesnis kreditas.

Užsiregistruokite

Kai išsirinksite sumą, jums reikės atlikti greitą registraciją. Tikriausiai būsite paprašyti atsiųsti nuskenuotą ar nufotografuotą skaitmeninę savo asmens dokumento kopiją. Taip pat jums būtinai reikės turėti ir savo asmeninę banko sąskaitą, į kurią ir bus pervesti pinigai. Jums tikriausiai reikės pirmiausiai pervesti 1 centą į kredito teikėjo sąskaitą, kaip registracijos įrodymą. Tai dar ne viskas. Reikės apibūdinti jums jūsų finansinę padėtį. Svarbu, kad turėtumėte kokias nors oficialias pajamas, nes tik su jomis galite tikėtis teigiamo atsakymo dėl paskolos.  Apskritai, paskolos internetu greitai labai suteikiamos, taigi, tolimesni žingsniai taip pat bus greiti.

Gaukite pinigus

Jeigu atitinkate reikalavimus, tuomet gausite paskolą į tą sąskaitą, kurią jūs užregistravote. Norite žinoti, ar atitinkate kriterijus, ar jums gali būti teikiama paskola internetu? Tai sužinoti nėra taip sunku. Kiekviena paskolų bendrovė taiko tam tikrus tuos pačius reikalavimus. Pavyzdžiui, visada norima paskolą suteikti žmogui, kuris turi pakankamas oficialias pajamas. Tai rodo, kad jis galės grąžinti, ką pasiskolino. Juk jokia paskolų bendrovė nenorėtų suteikti paskolą žmogui, kuris negalėtų jos vėliau grąžinti. Viskas turi būti visada pakankamai apskaičiuota. Ir kas jau kas, bet kredito teikimo bendrovės tai būtinai apskaičiuoja. Taip pat tikimasi, kad paskolą ims atsakingas žmogus, galintis ją grąžinti. Taigi, jeigu turite labai daug finansinių įsipareigojimų, jeigu negalite išsimokėti kitų skolų, jeigu jau kitur esate padarę prasižengimų, tuomet galbūt jums nebus teikiama paskola. Pavyzdžiui, galbūt jūs negrąžinote pinigų už kokį nors išsimokėtinai pirktą daiktą. O gal turite kitokią problemą ir seniai nemokate už savo buto nuomą, už kitas paskolas, už telefono sąskaitą.

Visa tai labai svarbu, nes tie, kurie teikia kreditą, privalo įvertinti šiuos veiksnius. Tačiau, jeigu žinote, kad ir paskolų neturite, ir jūsų mokėjimų istorija puiki, ir pajamas turite, tuomet galite tikėtis, kad jau greitai gausite paskolą.

paskola

Ką vertėtų žinoti, prireikus paskolos

paskolaPaskola – tai sandoris, paremtas finansiniu įsipareigojimu – paskolos davėjas perduoda tam tikrą pinigų sumą, o paskolos gavėjas įsipareigoja grąžinti tokią pat pinigų sumą su nustatytomis palūkanomis ir kitomis paskolos gavimo sąlygomis. Šiuo metu Lietuvoje paskolas teikia komerciniai bankai ir 63 kredito unijos. Kreditai dažniausiai imami trūkstant lėšų įsigyti būstui, norint pradėti savo verslą ar prireikus pinigų nenumatytiems atvejams. Tik nuo jūsų poreikių ir finansinių galimybių priklauso, kokia paskola jums priimtiniausia.

Paskola būstui

Paskola bustui suteikiama ilgam laikotarpiui ir tik finansiškai stabiliems asmenims, todėl svarbu tinkamai įvertinti savo galimybes. Didžiausią įtaką paskolos išdavimo sąlygoms turės jūsų kredito istorija, įkeičiamo turto vertė, informacija apie šeimos pajamas ir kiti veiksniai, kuriuos įvertinti padės kredito įstaigų specialistai. Racionalus paskolos dydžio pasirinkimas padės išvengti streso, atsiradus nenumatytoms išlaidoms ir naujiems finansiniams įsipareigojimams. Pagal praeitų metų rodiklius, būsto paskolos dydis vis auga – 2013 m. lietuviai būstui pasiskolindavo 42,8 tūkst. eurų būstui įsigyti, o 2014 m. suma jau siekė vidutiniškai 44,8 tūkst. eurų, vadinasi, nekilnojamojo turto rinkos ir ekonomikos pagerėjimas lemia ir augantį didesnį paskolos dydį.

Jeigu norite pasiimti kreditą naujo būsto statymui, turite nepamiršti, jog kreditas suteikiamas tik turint pakankamo dydžio užstatą. Paskola namo statybai gali būti suteikiama užstačius žemės sklypą ar kitą vertingą nekilnojamojo turto objektą.

Vartojimo paskolos

Vartojimo paskolos gali būti trumpalaikės (dažniausiai mėnesio laikotarpio) arba ilgalaikės, trunkančios iki kelių metų ir mokamos atskiromis dalimis kas mėnesį. Vartojimo paskola dažniausiai imama norint įsigyti apgalvotus, didesnės vertės pirkinius, žinant konkrečią norimos prekės ar paslaugos sumą (pavyzdžiui, norint įsigyti automobilį). Paskola automobiliui suteikiama skolinantis ne mažiau kaip 20 tūkst. litų. Nors vartojimo paskolos palūkanos didesnės nei perkant automobilį lizingu, imant paskolą nereikia apdrausti automobilio privalomuoju draudimu, kas būtų privaloma, perkant automobilį lizingu. Imant didesnę vartojimo paskolą svarbu įvertinti savo finansines galimybes, kad tinkamai įvykdytumėte savo finansinius įsipareigojimus ir nekiltų jokių nesklandumų.

Paskola verslui

Paskola verslui pradėti ar plėtoti kredito unijose ir bankuose išduodama fiziniams ir juridiniams asmenims. Kredito unijos ir bankai turi nustatę skirtingą skolinamų sumų dydį, paskolos grąžinimo terminus ir skirtingas palūkanas, tad svarbu įvertinti visus kriterijus ir tinkamai pasirinkti, kur palankesnės paskolos ėmimo sąlygos. Dažnai norintiems pradėti savo verslą suteikiamos lengvatinės paskolos, kur kompensuojama iki 95 proc. faktiškai sumokėtų paskolos palūkanų.

Greitos paskolos

Šiuo metu itin paplitusios greitos paskolos – paskola internetu ar sms žinute. Greitos paskolos išduodamos be kito žmogaus laidavimo, papildomo įnašo ar užstato – tiesiog užsiregistruojate tinklalapyje, užpildote paraiškos formą ir pinigai pervedami į jūsų banko sąskaitą. Dažniausiai šios paskolos imamos pritrūkus pinigų norimai prekei įsigyti ar atsiradus nedidelėms nenumatytoms išlaidoms. Vertėtų žinoti, jog paskola bedarbiams bankuose nėra suteikiama, tik kai kurios kreditų unijos siūlo paskolas neturintiems oficialių pajamų, o norint gauti paskolą, reikia įkeisti kilnojamą ar nekilnojamą turtą, gali būti kitų papildomų sąlygų.

Paskola studentams

Paskola studentams taip pat išduoda komerciniai bankai ir kredito unijos, o paskolos gavimo tvarka išlieka tokia pat, kaip ir imant bet kokią kitą paskolą. Naudinga žinoti, jog valstybinis studijų fondas remia kai kurių bankų paskolas studentams, norintiems padengti gyvenimo išlaidas, dalines studijas pagal tarptautines sutartis, ar sumokėti studijų įmokos dalį. Už valstybės remiamą paskolą mokamos kintamos palūkanos, ne vėliau kaip praėjus 1 metams po studijų baigimo ar nutraukimo.

Net jeigu paskola imama atsiradus nenumatytoms išlaidoms ar norint įsigyti išsvajotą prekę ar paslaugą, paskola tau neturi tapti didžiuliu Damoklo kardu virš galvos. Paskola skirta padėti įgyvendinti jūsų poreikius, todėl reikia tinkamai įvertinti savo galimybes bei vykdyti visus finansinius įsipareigojimus.

kreditai internetu

Kodėl kreditų kompanijos geriau nei banko paslaugos?

kreditaiPinigai – tai priemone, kuria matuojama žemiška sėkmė.

Norite ar nenorite pripažinti, tačiau tai yra tiesa, kad žmonės yra priklausomi nuo pinigų ir jokiu būdu ne atvirkščiai. Kai tik pastarųjų pritrūksta dažniausiai jaučiamės atsitrenkę į sieną. Tiesa, visada reikia žinoti, kad pastarąją mes galime peršokti, tik reikia žinoti kaip. Pinigų atsiradimo alternatyvas reikia įvertinti dar prieš tai, kai jums jų prireikia. Kiekvienas mūsų, kad ir kaip dabar finansiškai jaučiasi saugus, turėtų apgalvoti alternatyvas, kurios realiausios, jei pritrūktų pinigų. Kreditai – vienas iš labiausiai šiuo metu paplitusių būdų, kuris padeda išspręsti finansines problemas. Tačiau kai kurie įtikinamai bando įrodyti, kad tarp kreditų kompanijų ir bankų turėtų būti dedama lygybė: tiek vieni, tiek kiti skolina su palūkanomis ir taip siekia užsidirbti iš žmogaus. Taip kreditai yra verslas, tačiau kur kas palankesnis nei bankai. Netikite? Pateikiame argumentus, kurie padės suvokti kreditų kompanijų pliusus.

  • Bankai reikalauja priežasties, kodėl jūs norite pasiskolinę. Ir jei įvertinę nusprendžia, kad jūsų pinigų poreikis nėra pagrįstas – jų paprasčiausiai neskolina. Kreditai nesidomi, kam jums reikalingi pinigai. Tai jūsų asmeninis reikalas.
  • Siekiant pasiskolinti iš banko privalote turėti darbą. Štai kreditų kompanijos skolina net ir tiems asmenims, kurie darbo neturi. Žinoma, teks palikti užstatą. Tačiau juk bankai reikalauja ir pastarojo, ir dar darbo turėjimą…
  • Bankai reikalauja laiduotojo. Kredito kompanijoms to nereikia.
  • Jei pinigų negrąžinate laiku – dažniausiai iškart tenka susidurti su rimtais finansiniais nesklandumais. Štai su kredito kompanijomis viskas kur kas paprasčiau. Tiesiog, jei negalite pinigų grąžinti, prasitęskite laikotarpį ir viskas.

Kreditai yra viena iš patraukliausių alternatyvų, kuri jums gali padėti užkamšyti visas finansines skyles. Tiesa, domėtis kompanijomis reikia ne tada, kai egzistuoja labai stiprus pinigėlių poreikis, tačiau tuomet, kai jų dar nereikia. Dažniausiai taip impulsyviai pasiskolinama gerai neapgalvojus visų galimybių, kurios vėliau gali sukelti labai daug nemalonumų.

 

paskolos

Paskola internetu – greičiausias ir paprasčiausias būdas gauti pinigų

paskola internetuPrasidėjus šildymo sezonui ne vienas iš mūsų susiima už galvos išvydęs sąskaitas. Deja, niekur nuo jų pabėgti negalime, todėl tenka susiveržti diržus ir tyliai laukti, kada į duris pasibels pavasaris. Tačiau ką daryti, kai net labai taupant pritrūkstame pinigų? Paskola internetu kone greičiausias ir paprasčiausias būdas gauti trūkstamą pinigų sumą, kai jos labiausiai reikia. Visgi, jei šia paslauga ketinate pasinaudoti pirmą kartą, gali iškilti begalės klausimų, į kuriuos ir pabandysime atsakyti.

Kas gali gauti paskolą?

Paskolos suteikiamos visiems Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie jau yra sulaukę pilnametystės ir turi pastovias pajamas. Jei nesate įtrauktas į „juodąjį“ kreditorių sąrašą, kaip nepareigingas ir neatsakingas asmuo, kuriam laiku grąžinti skolą visai nerūpi, tai neturėtų kilti jokių kliūčių skolinantis. Tiesa, didelės pinigų sumos tikrai negausite, jos suteikiamos tik lojaliems ir patikimiems klientams, tačiau pirmoji paskola gali siekti ir iki vieno tūkstančio litų. Verta pripažinti, kad tai nėra tokie jau maži pinigai, kai jų labai reikia.

Kur galima imti paskolą?

Šiandien Lietuvoje yra išties didelis kreditorių pasirinkimas. Nuolatos televizoriaus ekrane ar reklaminiuose stenduose mirgančios reklamos gali gerokai apsunkinti jūsų pasirinkimą, todėl nereiktų aklai pulti pas pirmą pasitaikiusį kreditorių. Peržvelkite įmonių, teikiančių greitąsias paskolas internetu, sąlygas. Vienos gali pasiūlyti mažesnes palūkanas, kitos lankstesnes paskolos grąžinimo galimybes ir t.t. Ir tik tada, kai „atliksite namų darbus“, skolinkitės. Beje, paskola internetu yra nepretenzinga, jei atitinkate visus reikalavimus ir pateikėte teisingus savo duomenis, pinigai jūsų banko sąskaita pasieks maždaug per pusvalandį, jums net neišėjus iš namų.

Kaip neįklimpti į paskolų liūną?

Dažnai žmones nuo paskolos ėmimo atbaido plačiai visuomenėje paplitę mitai apie milžiniškas paskolų palūkanas, piktus kreditorius, kurie pasiruošę ištuštinti jūsų piniginę iki paskutinio cento ir panašios nesėkmingos istorijos. Taigi, iškilus finansiniams sunkumams, visų pirma, derėtų pagalvoti apie savo finansines galimybes laiku grąžinti paskolą. Vis dėlto, tai nėra vartojimo paskola, kurią galite po truputį išsimokėti per kelis metus. Paprastai paskola, paimta internetu, turi būti grąžinta per mėnesį. Tad, jei gyvenate tiesiog šia diena ir negalvojate apie rytojų, nieko stebėtino, kad pasiskolinti pinigai gali pridaryti dar daugiau finansinių problemų.

Paskolos internetu gelbėja tik tada, jei sugebate skolintis atsakingai ir esate susikūrę strateginį planą kaip ją gražinsite. Pasiskaičiuokite savo finansus, gal kažkur išleidžiate per daug, gal kažko galite atsisakyti, nes tai nėra būtinybė. Ir tik objektyviai įvertinę savo finansines galimybes, imkite paskolą.