Home » grožis

Žyma: grožis

Lazerinės procedūros Fraxel lazeriu

Lazeris šiuolaikinėje medicinoje ir grožio industrijoje daro stebuklus. Tai itin efektyvi priemonė įvairiems odos negalavimams ir pakitimams gydyti bei šalinti. Lazerio veikimo principas yra vieną tašką sukoncentruotas šviesos spindulys, kuris turi kaitinamąjį poveikį. Šiuolaikinis lazeris veikia odą tam tikrame gylyje, tam tikru intensyvumu. Taip odos pažeidimai yra sunaikinami ir priverčiami pasišalinti iš organizmo.

Lazeris lazeriui nelygu, tad kai kurios lazerinės procedūros gali būti skausmingos. Tam naudojamas specialus anestetinis tirpalas ar medžiagos, kad procedūros metu pacientas nejaustų skausmo. Skausmingiausias yra po operacinis periodas, kai oda ištinsta ir pradeda atsistatinėti. Griežta mediko priežiūra yra rekomenduojama, taip pat ir specialisto konsultacijos prieš atliekant operacijas.

Fraxel DUAL lazeris yra pažangus frakcinis lazeris, kuris labai nedaug veikia odą, tačiau puikiai kovoja su pigmentinėmis dėmėmis, saulės įdegiu, randais ir strijomis. Melanino dėmės yra tiesiog „išspjaunamos“ iš odos paviršiaus.

Fraxel DUAL lazerio po operacinis periodas yra 3-4 dienos. Tai reiškia, kad po procedūros oda atsistato per 3-4 dienas ir tampa atspari infekcijoms, bakterijoms ir saulės poveikiui. Kitų rūšių lazerių pooperacinis periodas yra kelios savaitės, todėl reikalaujam savotiška izoliacija, kuri gali suardyti planus ir normalų gyvenimo ritmą.

Lazeris yra paskutinė priemonė šalinti randus, strijas ir pigmentines dėmes efektyviai. Toliau – tik plastinė chirurgija, kuri pasižymi ir komplikacijų galimybe ir didelėmis kainomis. Aišku, lazeris negali efektyviai pašalinti labai rimtų randų, pavyzdžiui po nudegimo, kai nudegę daug odos. Nedideli randai jam nėra problema, todėl šis lazeris stovi ne ligoninėje, o paprastoje grožio ir estetikos klinikoje OKEANIJA.

Lazeriu Fraxel DUAL odos pažeidimai naikinami greitai ir nesutrikdant gyvenimo ritmo. Paprastai procedūra atliekama ketvirtadienį, tad pabuvus namuose tas tris dienas, pirmadienį jau galima eiti į darbą ir pasirodyti viešoje erdvėje. Tai pagrindinis šio lazerio privalumas, nes šiuolaikinei skubančiai moteriai nėra laiko tokiems ilgiems gydymams. Nei randai, nei strijos gyvybei nekenkia, todėl šios procedūros yra laikomos pagalbinėmis, o ne privalomomis.

Jei norite sužinoti daugiau apie šį efektyvų lazerį ir jo galimybes, apsilankykite puslapyje Fraxel.lt, kuriame aiškiai pateikiama informacija apie lazerinių procedūrų kainas ir eigą.

dalykiniai rūbai

Supermodels modelių agentūra

Modelių agentūra yra specifinė įmonė, specifiniame – grožio versle. Norėčiau pristatyti geriausią Lietuvoje modelių agentūrą Supermodels.

Pirmiausiai reiktų paaiškinti, ką ir kaip modelių agentūros veikia. Tai vadybinio tipo įmonė, kurios pagrindinis darbas yra atrasti talentingus modelius, juos apmokyti ir surasti jiems užsakymų savo turimų kontaktų pagalba, taip pat juos tinkamai pareklamuoti tam tikrose srityse – fotografams, reklamos agentūroms ir video reklamos kūrėjams, renginių organizatoriams ir mados namams, pristatantiems savo kolekcijas tiek ant podiumo, tiek kitomis priemonėmis.

Supermodels modelių agentūra daro viską ir dar daugiau, dėl to ji ir laikoma geriausia Lietuvoje šiuo metu. Kaip ir bet kuriame versle, rinkos lyderis yra nusakomas pagal darbus, pasiekimus, vertybes ir įtaką visuomenei. Supermodels darbo patirtis – labai įvairi ir ilga. 2001 metais agentūra buvo įkurta. Per 10 metų buvo atrasta nemažai šiuo metu Lietuvą garsinančių modelių, užmegzta daug naudingų kontaktų su pasaulinio lygio mados namai ir modelių tinklais, per kuriuos užsakovai ieško tinkamų veidų. Į tokią įmonę atėjęs jaunas modelis bus garantuotas, kad dirba su savo srities profesionalais ir puikius kontaktus visame pasaulyje turinčiais žmonėmis.

Supermodels agentūra modelius atrinkinėja „iš gatvės“. Ne, gatvėje gražių merginų niekas negaudo – jos pačios ateina į agentūros puslapį ir palieka savo kontaktinius duomenis, tada yra kviečiamos į kastingus – modelių atrankas, kur gali parodyti savo graciją ir grožį. Kaip ir daugelis kitų tarptautiniu lygiu dirbančių agentūrų, taip ir ši turi atskirą skyrių naujų veidų paieškai. Merginos modelio karjerą gali pradėti nuo 14 metų, tad kas metai sulaukiama po kelis šimtus naujų kandidačių. Pasiseka tikrai ne visoms, nes reikia turėti tam tikrų savybių, kurias mato profesionalai.

Supermodels agentūra turi savo modelių mokyklą, kurioje mokoma modelių amato – kaip vaikščioti, pozuoti, elgtis, prižiūrėti save, rengtis ir t.t. Tai labai svarbūs kursai, nes modelių neruošia jokia kolegija.

Viena iš svarbiausių priežasčių, dėl ko lyderis laikomas lyderiu yra įtaka visuomenei. Lietuvoje yra daugybė puikių bendrovių, bet jos taip ir lieka nežinomos, nes dirba tik savam ratui, o visuomenei neduoda nieko. Visų pirma, ką verslas gali duoti plačiosioms masėms yra specifinė informacija, pateikta žmoniška kalba. Supermodels tai suprato puikiai ir pradėjo leisti internetinį žurnalą Jurgita.com. Vėliau šio žurnalo pagrindu pradėjo eiti ir popierinis žurnalas „Jurgita“, kurio specifika – grožio industrija. Toks visuomenės švietimas rodo itin aukštą modelių agentūros lygį ir pasitikėjimą savimi, taip pat norą investuoti į ne visai šiuo metu pelningą verslą (popierinei žiniasklaidai sunkiai sekasi).

Du biurai Viliuje ir Kaune taip pat rodo, kad dirbama profesionaliai ir siekiama ilgalaikių tikslų. Taigi, jei ruošiatės tapti modeliu, geriausiai pradėti nuo Supermodels.lt.