Tagged įmonės steigimas

Kas svarbu vystant verslą?

apskaitosDaugelis žmonių pradedant vystyti nuosavą verslą pirmiausia susiduria su psichologinėmis problemomis. Kuomet Jums pavyksta jas apeiti – reikia pradėti galvoti apie visus kitus kriterijus, kurie yra aplink jus ir gali daryti įtaką verslo puoselėjime. Pradėjus verslauti daugelis žmonių mano, kad svarbiausia remtis logika ir pasistengti išvengti klaidų. Visgi, verslo puoselėjimas susijęs su kur kas daugiau aspektų nei galėjote pagalvoti. Net ir aplinka gali prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės arba priešingai – nuopuolio.

Darbo vieta – svarbus pasirinkimas

Daugelis žmonių mano, kad neverta investuoti pinigų į biurą, kai galima savo verslą pradėti puoselėti namuose. Visgi, pagalvokite apie tai, ar esate užtektinai disciplinuotas, kad darbo metu nepradėtumėte žiūrėti TV arba eiti pietų miegučio. Tai geba tik retas žmogus, tad kur kas geriau yra investuoti į patalpas. Žinoma, nepradėkite nuo brangių. Tačiau jos neturi būti tokios, kad net nesinorėtų priimti į jas klientų.

Tikslas

Daugelis jaunųjų verslininkų į verslo puoselėjimą žiūri gana paprastai. Sakykime, konkrečiame mieste trūksta greito maisto užkandinės. Mano, kad štai išsinuomosiu patalpas, nusipirksiu įrangą ir pradėsiu kepti sumuštinius. Deja, viskas nebūna taip paprasta. Ypač tokiu atveju, jeigu norite intensyvaus pelno. Reikia susidaryti detalų planą, kuris gebėtų užtikrinti, kad gausite tai, ko jūs ir norite.

Savikontrolė

Pradėdamas savo verslą turite suvokti, kad tapsite sau vadovu. Tai reiškia, kad jums bus reikalinga savikontrolė, kuris geba užtikrinti, kad dirbsite sistemingai ir tvarkingai. Būtent todėl ir reikia pasirinkti atitinkamą darbo vietą. Taip žinosite, kurioje vietoje turite investuoti visą savo energiją darbui.

Žmonės, kurie jus supa

Puikiai žinome posakį, kad mes esame tokie, kokie žmonės mus aplink supa. Tai nereiškia, kad reikia nebedraugauti su asmenimis, kurie mano, kad iš jūsų bus prastas verslininkas, tačiau tai rodo, kad reikia daugiau bendrauti su tais, kurie jus palaiko ir tiki. Dažniausiai gražūs žodžiai iš šalies yra labai motyvuojantys ir skatinantys daryti tai, ką ir darote. Be to, labai svarbu suburti kompetentingą komandą iš svarbių įmonės gyvybingumui specialistų (pavyzdžiui: pardavimų, apskaitos, gamybos ir kt.)

Nepasiduokite

Verslininkais tapti žmonės bijo vien todėl, kad gali prarasti pasitikėjimą savimi. Net ir finansai šiuo atveju nėra tokie svarbūs, kaip kad tikėjimas, kad jūs kažką galite. Tai reiškia, kad jeigu jums iškilo kokios nors problemos ir nežinote, kaip būtų galima jas išspręsti – nepasiduokite, o ieškokite galimybių. Kartais jos būna labai akivaizdžios ir vos pradėję blaiviai galvoti žmonės labai greitai randa išeitis.

Informacijos gavimas ir domėjimasis

Daugelis verslininkų, kurie jau apšilo kojas ir mano, kad jų idėja labai sėkmingai funkcionuoja – nustoja domėtis viskuo, kas dedasi aplinkui. Tai labai blogas pasirinkimas, kadangi verslininkas yra tas asmuo, kuris turi stebėti tendencijas bei įvertinti rinkos poreikius. Galbūt dabar jo verslas veikia puikiai ir jis nenori jo plėsti, todėl ignoruoja informaciją, tačiau gali būti, kad greitu metu atsiras niša, kuri visiškai užpildys tam tikrų verslo idėjų gyvavimą. Tai reiškia, kad šio tipo žmonės turėtų niekada nenustoti domėtis, kas vyksta aplinkui.

Tuo pačiu siūlome lankytis verslininkų susitikimuose, bendrauti internetiniuose forumuose ir skaityti atitinkamą žiniasklaidą.

Verslo vystymas yra atsakingas procesas. Nors daugelis į pirmą planą iškelia pinigus, visgi, svarbiausia yra pasiruošti psichologiškai. Tik tokiu atveju galėsite būti tikras, kad būsite puikus verslininkas. Įvertinkite situacijas bei galimybes, kad pasirinkimas Jums tiktų ir Jus tenkintų.

Jeigu svajojate apie nuosavą verslą – imkite ryžtingų žingsnių jį įgyvendinti. Juk dabar yra geriausias laikas.

Taip pat, kviečiame paskaityti informacinį straipsnį apie įmonės steigimą.

Pigios, bet kokybiškos buhalterinės paslaugos Kaune

„Vienas mūšio lauke ne karys “ – taip galima apibūdinti ir verslo pasaulio dėsnius. Kiekvienas Kauno miesto verslininkas gerai išmano, jog, norint sėkmingai išplėtoti savo vykdomos veiklos efektyvumą, reikia į pagalbą pasitelkti įvairių partnerių bei kitų bendrovių pagalbą. Buhalterinės paslaugos Kaune yra viena iš tų paslaugų, kurių atsisakyti nederėtų.

buhalterinės paslaugos Kaune

Vykdomos veiklos strategija neretai pasižymi ir tinkamo pinigų paskirstymo dėsniais. Kompanijos didelius pinigus skiria reklamoms, siūlomo produkto įvaizdžio gerinimui bei vidinės veiklos gerinimui, kurios svarbiausias elementas yra buhalterinė apskaita. Kiekviena pinigų operacija turi būti tinkamai įvykdyta, pažymėta bei apskaičiuota, nes nuo to priklauso taisyklingas privalomų mokesčių mokėjimo procesas. Net ir menkiausia klaida šiomis aplinkybėmis gali būti kritinė, todėl kompanijos dalį savo kapitalo skiria kokybiškoms buhalterinėms paslaugoms.

Buhalterinės paslaugos Kaune atlieka svarbų vaidmenį kiekvienos bendrovės ar įmonės veikloje. Tai it patikimas ramstis, lemiantis tvarkingos dokumentacijos ir nepriekaištingos mokesčių mokėtojo istorijos eigą. Kuo stabilesnė veiklos struktūra, tuo daugiau potencialo ji turi. Būtent todėl pasikliauti kitų specialistų pagalba nėra blogai, priešingai – tai patikimas ir pozityvius rezultatus garantuojantis žingsnis, be kurio kas antra įmonė patirtų nuostolių. Gerai apsvarstykite savo padėtį ir suprasite, jog tai neišvengiamas ir net rekomenduotinas buhalterinių paslaugų privalumas.

Kartais pasirinkti tinkamą buhalterinių  paslaugų teikėją yra pakankamai sudėtinga. Reikia dėmesį atkreipti ne tik į bendrovių teikiamų paslaugų kainą, bet ir į jų kokybę. Reputacija ir atsiliepimai taip pat teikia itin svarius vertinimo kriterijus, kurių dėka surasti geriausią sprendimą darosi lengviau. Jei teikiamų paslaugų tiekėjai turi pakankamai aukštą reputaciją, kvalifikuotus darbuotojus bei priimtiną paslaugų kainą, nesivaržykite ir pasinaudokite jų teikiamu pasiūlymu, kuris ne tik suteiks privalumų verslo vykdymo strategijoje, bet ir palengvins pačią buhalterijos apskaitą.

Ne visos buhalterinės paslaugos Kaune yra lygiavertės, todėl pasirinkimą savo verslui reikia atlikti atsargiai ir atsakingai. Geriausias kainos ir kokybės pasiūlymas pats neateina, jo paieškai reikia skirti šiek tiek laiko. Vis dėlto nerimauti nereikia, nes tinkamai pasirinktos buhalterių agentūros padės ne tik pasirūpinti Jūsų veiklos dokumentacija, bet ir susistemins verslo eigą.

Įmonių pardavimas už 949 Lt

įmonių pardavimasKiek kainuoja nusipirkti jau gatavą įsteigtą įmonę? Nevyniokim čia nieko į vatą – 949 litai. Procedūra užtrunka pusę valandos, po kurios į rankas atiduodamas antspaudas, įmonės įsteigimo pažymos kopija ir viskas – belieka tik sulaukti, kol Registrų centras pakeis naujojo savininko duomenis. Sąskaitą išrašyti galima iš karto, kai tik pasirašomi įmonės pirkimo ir pardavimo dokumentai.

Kaip čia taip įmanoma? Viskas gana paprasta. Įmonių pardavimas – normalus verslas. Įmonės parduodamos lygiai taip pat, kaip ir bet kuris turtas – pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį. Tai daro įmonių steigimu užsiimančios bendrovės.

Kodėl šis verslas klesti? Priežasčių yra keletas. Pagrindinė – laiko stoka. Nenorite patys pildyti dokumentų ir laukti savaitę, kol įmonė bus įkurta? Neteikia! Tiesiog galima nusipirkti jau įstegtą įmonę ir viskas. Šia paslauga dažniausiai naudojasi jau nebe naujokai versle, puikiai suprantantys, kad įmonės steigimas savo jėgomis yra labai sunkus ir skausmingas procesas, o įmonių pardavimas viską supaprastina iki minimumo. Pradedantieji verslininkai to dar nesupranta, dėl to pradeda steigti įmones patys, o paskui ieško pagalbos…

Įmonės kaina nėra didelė, turint omenyje, kad pačiam steigiant bus sugaišta bent 10 valandų darbo metu. Jei valanda kainuoja bent 100 litų, steigtos įmonės įsigijimas jau atsiperka.

Kita priežastis, dėl kurių įmonių pardavimas toks populiarus – darbas su tarptautiniais prekiniais ženklais. Jei dirbama užsieniui, UAB pavadinimas tampa visiškai nesvarbus. Dėl to neverta sau sukti galvos dėl pavadinimo. Išsirenkate iš sąrašo kokį skambesnį ir viskas. Kalbant su įmonių steigėjais jie dažnai pasakoja, kad kyla nemažai problemų steigiant įmones, kai pavadinimas jau būna užimtas, arba žmogus dar pats neapsisprendęs, kokį pavadinimą jam rinktis. Čia viskas kur kas paprasčiau – patiko, išsirinkau, nusipirkau, dirbu…

Šiuo metu kilo diskusija, kad Valstybinė lietuvių kalbos komisija turės patvirtinti įmonės pavadinimų taisyklingumą prieš ją įsteigiant. Tokiu būdu gali būti užkirstas kelias angliškiems pavadinimams ir prekės ženklams. Verslininkai, kurie ateityje norės steigti į užsienio rinkas orientuotą įmonę, turės pasirinkti lietuvišką pavadinimą, tad gali kilti nemažai nesusipratimų. Tada viena iš išeičių bus nusipirkti jau įsteigtą įmonę su trumpu ir skambiu, nieko nesakančiu pavadinimu. Dabar vyrauja tokia tendencija.

Taip įmonių pardavimas, kaip paslauga, bus aktualus ir artimiausiu metu ateityje.