Home » internetas

Žyma: internetas

internetas

Internetas namuose: kokį pasirinkti?

internetas
Internetas namuose yra labai svarbus dėl daugelio priežasčių: žmonės interneto pagalba gali susirasti visą reikiamą ir juos dominančia informaciją, žiūrėti mėgstamus filmus, tiesiogines sporto transliacijas, žaisti žaidimus, bendrauti su draugais ar šeimos nariais, išvykusiais į užsienį. Ši paslauga yra būtina ir daugelis be jos neįsivaizduoja savo gyvenimo, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad internetas namuose nestrigtų.

Kokį internetą pasirinkti?

Lietuvoje interneto tiekėjai siūlo net kelis interneto ryšius. Kiekvienas iš jų turi savo pliusų, todėl kuris geriausias pasakyti neįmanoma, kadangi kiekvieno privalumai yra skirtingi, o šios paslaugos pasirinkimas priklauso nuo žmogaus poreikių ir galimybių.

  1. Mobilusis internetas – tai internetas, kurį renkasi bene kiekvienas išmanaus telefono turėtojas. Jis yra bevielis, todėl itin tinkamas keliautojams, kurie bet kurioje vietoje sau patogiu laiku gali įsijungti šio tipo internetą ir gauti visą reikiamą ir ieškomą informaciją.
  2. Šviesolaidinis internetas yra pasirenkamas žmonių, kurie dirba ar naršo daug internete, žiūri filmus ar siunčia didelius duomenų kiekius. Šis interneto tipas yra greitas, saugus ir spartus, todėl reikiama informacija keliauja greitai ir užtikrintai, o tai ypač gerai, kadangi neretai žmonės skuba ir neturi laiko laukti kol užsikraus jų ieškomas puslapis ar atsisiųs reikiami dokumentai.
  3. Bevielis internetas yra vienas patogiausių sprendimų, kadangi norint jį turėti nereikia naudoti jokių laidų. Tai ypač gerai nuomojamose patalpose, kur baldai ir kiti dalykai jau sustatyti ir padėti. Tokiose patalpose sprendimas turėti internetą specialiai pravedant laidus yra netinkamas, kadangi ne tik kad nepatogus, bet ir užimantis daug laiko.
  4. Plačiajuostis internetas yra lėtesnis už šviesolaidinį maždaug 50 kartų, tačiau jo pilnai pakanka naršymui, reikalingos informacijos susiradimui. Toks internetas dažnai pasiūlomas įsidiegti ten, kur neveikia ir netraukia kiti internetai. Jis gali būti puikus sprendimas už prieinamą kainą.

Daugiau informacijos, kokį interneto tiekėją ar tipą pasirinkti galite paskaityti šioj svetainėje: namuinternetas.lt. namuinternetas.lt tinklalapyje rasite ne tik naudingų patarimų, bet ir specialistų kontaktus, į kuriuos visada galite kreiptis tais atvejais, kai neturite laiko, nesuprantate arbe nenorite suprasti apie interneto paslaugos nusipirkimą savo namams.

 

 

 

 

Logon

wwwVisi verslininkai, turintys ar planuojantys susikurti internetines svetaines, privalo itin atidžiai ieškoti profesionalių partnerių. Internetinės verslo galimybės yra be galo didelės, tad norint jomis pasinaudoti, reikia tikrų specialistų pagalvos. Esant didelei paklausai, natūralu, jog ir firmų, dirbančių su internetinėmis svetainėmis yra be galo daug. Žinoma, skiriasi jų siūlomos paslaugos, kokybė ar net įkainiai, tad šis pasirinkimas yra be galo svarbus. Jei ieškote patikimo ir savo sritį išmanančio partnerio – Logon yra tinkamiausias pasirinkimas. Tai įmonė, galinti pasiūlyti visas jums reikalingas paslaugas. Darbo patirtis su stambiais užsakovais, nuolatinis tobulėjimas bei idėjos leidžia išsiskirti iš konkurentų ir klientams pasiūlyti jiems patrauklius paslaugų paketus. Internetinių svetainių kūrimas yra tik viena iš daugelio galimų paslaugų. Net ir tuo atveju, jei jau turite veikiantį internetinį puslapį, jums gali būti reikalingos kitokio tipo paslaugos. Tokios kaip logotipų kūrimas, dizaino pakeitimai ar net optimizavimas paieškos sistemoms. Taigi, susipažinkite su šios firmos veikla ir patys įsitikinsite, jog tai yra partneris su kuriuo norite bendradarbiauti.

Šiais laikais vartotojai jiems reikalingų prekių, paslaugų ar tiesiog informacijos ieško internete. Tai yra greičiausias ir patogiausias būdas gauti atsakymus į rūpimus klausimus. Būtent dėl šios priežasties svarbu susikurti patrauklią ir informatyvią internetinę svetainę, kurioje apsilankę potencialūs klientai susidomėtų siūlomomis paslaugomis. Šioje srityje svarbu daug dėmesio skirti pačios internetinės svetainės išvaizdai bei funkcionalumui. Logon specialistai gali pasirūpinti visais aspektais, pradedant techniniais sprendimais ir baigiant dizaino galimybėmis. Tai partneris, kuris nuolatos tobulėja ir gali pasiūlyti pačias moderniausias technologijas bei sprendimus. Bandant vystyti internetinį verslą svarbu neatsilikti nuo naujovių ir visada išlikti bent keliais žingsniais priekyje. Visa tai ir dar daugiau jums gali pasiūlyti Logon, tad net neabejokite šiuo pasirinkimu. Peržiūrėkite ne tik pateikiamą informaciją, tačiau taip pat ir atliktus darbus. Tai įrodys, jog firmos veikla pasitiki ir naudojasi išties svarbūs rinkos dalyviai. Taigi, metas ir jums prisijungti į jų tarpą.

Verslininkas, kuris ieško partnerių, turi itin daug dėmesio skirti siūlomų paslaugų asortimentui. Tokiu būdu vienoje vietoje galite gauti visas jums reikalingas paslaugas, na o tai taupo laiką bei lėšas. WEB kūrimas ant skirtingų platformu, logotipų kūrimas, firminis stilius ir daugelis kitų paslaugų jūsų laukia pasirinkus Logon, kaip savo verslo partnerį. Taigi, nieko nelaukite ir susisiekite su atstovais, galinčiais jums suteikti daugiau reikalingos informacijos.

Draudimas internetu – lengviausias būdas apsidrausti save bei turimą turtą

draudimas internetuTikriausiai jau nieko nebestebina visos paslaugos, kurias galime įsigyti vos keliais mygtukų paspaudimais. Tik tam reikalingas internetas, tačiau ir čia ne bėda, nes Lietuva pasižymi kaip šalis, turinti vieną sparčiausią internetą, kuris plačiai šalyje pasklidęs. Jeigu neturite interneto namuose, jis veikia (WIFI) daugelyje kavinių, bibliotekų ar net parkų. Taigi prisijungę prie interneto galite apmokėti sąskaitas, nusipirkti drabužių ar batų, bendrauti su draugais bei apsidrausti. Taip, nuo šiol nebereikia eiti į artimiausią draudimo filialą, nes draudimas internetu – tai pats paprasčiausias būdas apsidrausti gyvybės draudimu, įsigyti kelionės draudimą bei apdrausti automobilį, būstą ar turtą.

Apsidrausti internetu galite bet kurioje pasaulio vietoje, bet kuriuo laiku, svarbu turėti internetą. Šiam veiksmui atlikti galite naudoti ir kompiuterį, ir išmanųjį telefoną, ir planšetę ar kitą elektroninį įrankį, su kuriuo galite naršyti. O draudimas internetu yra toks pat lengvas kaip ir visi kiti veiksmai, kuriuos kasdien atliekate dirbdami kompiuteriu. Jūs turėsite pasirinkti norimą draudimo rūšį, užpildyti reikiamą formą, kuri yra būtina draudimo kompanijai, kad Jus identifikuotų ir žinotų, kam draudimas yra reikalingas. Jeigu kyla klausimų, draudimo konsultantai visada yra pasirengę pagelbėti ir atsakyti į Jūsų klausimus. Su jais susisiekti galite telefonu, el.paštu, kartais galite gauti ir online pagalbą. Dar niekada nebuvo taip lengva, paprasta ir greita apdrausti turtą, automobilį, save, įsigyti kelionės draudimą ar draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Kiekvienas iš mūsų norime jaustis saugiai. Tam ir sugalvojo žmonija draudimą. Jis gali apsaugoti Jus ir Jūsų  turtą nuo nelaimingų atsitikimų bei kitų nelaimių. Dažnai žmonės apie draudimą susimąsto tik kai bute įsiplieskia gaisras, susilaužoma koja ar automobilis patiria avariją. Tuomet pajuntame milžiniškus finansinius nuostolius. Tam, kad to išvengtumėte elkitės žaibiškai ir įsigykite reikiamą draudimą jau dabar. Draudimas internetu Jums padės jaustis užtikrinai ne tik šiandien, bet ir rytoj bei kitomis dienomis. Miegokite ramiai, kai Jūsų butas, jame esantis turtas bei automobilis yra apdrausti, o Jus saugo gyvybės bei draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Taip pat pasirūpinkite, kad būtų ramūs ir kiti šeimos nariai.

Ar darbo skelbimai internetu padeda rasti darbą greičiau?

Daugelis žmonių, kurie dabar ieškosi darbo, pastebi, kad darbų nėra daug, o norinčiųjų dirbti – tikrai nemažai. Vadinasi, norint greitai rasti darbą pagal savo specialybę  ir pagal savo norus, reikia būti gudresniam už kitus ir ieškoti ten, kur tikimybės rasti yra pačios didžiausios. Reikia pastebėti, kad vis daugiau žmonių naudojasi darbo skelbimais internetu, ir jie tikrai neklysta – tai puikus ir greitas būdas susirasti tiek ir trumpalaikį, tiek ir ilgalaikį darbą.

Darbo pasiūlymai yra atnaujinami realiu laiku

Internetiniai darbo skelbimai yra pranašesni nei tie, kurie yra skelbiami laikraščiuose tuo, kad jie yra atnaujinami visiškai realiu laiku. Kai tik koks nors darbdavys paskelbia naują  konkursą jūsų norimai darbo vietai užimti, jūs turite galimybę iš karto tai pamatyti ir būti pirmas, kuris pretenduos į šią darbo vietą. Vadinasi, jeigu budriai stebite kokie darbo pasiūlymai yra įdedami, tuomet be jokios abejonės jums pavyks rasti darbą gana greitai.

Jus greičiau ras darbdaviai

darbo skelbimaiDarbdaviams naudotis tokiu pažangiu skelbimo portalu kaip Telo.lt yra taip pat daug patogiau ir naudingiau, kadangi jie gali iš karto esant reikalui paskelbti konkursą darbo vietai gauti ir tam nereikės organizuoti realių konkursų – geriausius pretendentus jie galės atsirinkti tiesiog internetu.

Dar geriau yra tai, kad visi šie darbo skelbimai yra nemokami, tad darbdaviai galės per greitą laiką sukurti ir keletą skirtingų darbo skelbimų, jei tik panorės. Vadinasi, visiems žmonėms, kurie ieškosi darbo, tikrai verta užsiregistruoti šiame portale ir laukti juos dominančio darbo pasiūlymo. Tikimybės rasti darbą per internetinius darbo skelbimus yra kur kas didesnės, tačiau tokiame portale kaip Telo.lt vargo išvis nematyti – jūs tiesiog susikuriate anketą, kuri iš dalies yra gana panaši į jūsų CV, nes ten yra patalpinta visa svarbiausia su jūsų praeities darbu ir išsilavinimu susijusi informacija, ir gaunate panašius darbo skelbimus automatiškai!

O jeigu norite aplenkti ir visus savo konkurentus, tuomet geriausia būtų užsisakyti papildomą paslaugą, kuri leistų jums dažniau rodyti savo profilį darbdaviams nei kiti. Tokia paslauga kainuoja nebrangiai, tad jei norite skubiai susirasti norimą darbą, šis pasiūlymas gali būti tikrai naudingas.

Taigi, darbo skelbimai internetu jums padės per trumpą  laiką rasti darbą pagal savo kvalifikaciją ir visuomet būti geriausių darbdavių apsupty.

Reklama internetu – kas tai?

Vis dažniau ir dažniau smulkusis verslas domisi internetu. Vienas klientas pasakojo, kad jo potenciali klientė bobutė iš nedidelio miestelio pirmiausiai paklausė, ar jie pirmoje vietoje Gūglėje? Kai išgirdo atsakymą, kad dar ne, atsisakė bendradarbiauti… Kaip bobutei kilo tokios mintys? Labai paprastai. Ji pasiskaitė kažkur, kad būti google pirmose vietose reiškia labai gerai, ten būna tik patikimiausi ir geriausi paslaugos teikėjai. Aišku, jai galėjo papasakoti ir vaikaičiai, tačiau faktas yra toks – internetu naudojasi dauguma smulkiųjų verslininkų, tad paaiškinti, kas yra web reklama yra labai svarbu.

WEB reklama arba interneto reklama yra tik viena iš rinkodaros strategijos dalių. Tai informacijos apie savo prekes ar paslaugas paskelbimas kuo platesnei interneto vartotojų auditorijai. Lietuvoje internetu naudojasi apie 1,4 mln. Žmonių bent kartą per mėnesį, todėl teorinė auditorija yra labai didelė.

Reklama internetu yra skirstoma į kelias rūšis:

  1. Vaizdinė reklama – tai įvairios iliustracijos, video klipai, reklaminės antraštės ir animacija – priemonės reklaminę informaciją apie prekę ir paslaugą perteikiančios vizualiai.
  2. Tekstinė reklama – tai įvairūs tekstai ir nuorodos į paslaugos ar prekės aprašymą ar pirkimo puslapį.
  3. Socialinė reklama – tai viešos arba asmeninės rekomendacijos tam tikrų internete besiburiančių bendruomenių nariams. Interneto bendruomenės yra forumai ir socialinių tinklų draugų ratai bei įvairūs puslapiai.

Pagal savo efektyvumą reklama internetu yra kur kas efektyvesnė, nei tradicinės rinkodaros priemonės, jei daroma protingai ir tiksliai žinant auditoriją.

Pavyzdžiui, socialiniuose tinkluose jaunimui pateikiama informacija apie ryškių spalvų rankines ir kuprines yra kur kas efektyvesnė, nei per TV transliuojama tokių rankinių reklama.

Reklama internetu gali būti nemokama ir mokama. Nemokama reklama nereiškia, kad ji neprofesionali. Internete tiesiog daugiau priemonių ir būdų tokiai nemokamai reklamai kurti ir leisti, nes turinys yra formuojamas paties vartotojo (antrosios kartos žiniatinklio – Web 2.0 principas). Paruošti ir išpublikuoti keletą reklaminių straipsnių gali bet kas. Tai nieko nekainuoja.

Mokama reklama yra verslas, tad ją užsisakydami tikitės, kad ji atsipirks. Dėl to geriausiai mokamą reklamą patikėti profesionalams, kurie tuo užsiima „nuo-iki“.

Ar reklamą internetu gali daryti bet kas? Tikrai taip. Tai visiems prieinamas būdas reklamuotis. Reikia tik pasidomėti, kur ir kaip tai galima padaryti arba paklausti patarimo.

Televizoriai – nebereikalinga namų interjero dalis?

Atrodo, dar visai nesenai buvo laikas, kuomet nei viena šeima neįsivaizdavo savo kasdienio gyvenimo be televizoriaus. Televizorius tam tikru laiku buvo kaip dar vienas šeimos narys. Ir labai svarbus. Dar ir dabar yra žmonių, kurie, grįžę į namus, pirmiausia įjungia televizorių, tik tada gamina vakarienę, kaičiasi arbatą. Internetui vis labiau perimant žinių perteikėjo vaidmenį, televizoriai namuose vis dažniau tampa tik vietą užimančiu, nebenaudojamu baldu.

Tyrimai rodo, kad 2012m. gegužės mėnesį televizijos žiūrimumas sumažėjo beveik 40proc. Žinoma, tai galima aiškinti atšilusiais orais ir atostogų laiku, bet visgi tai nebe pirmas ryškus ženklas, rodantis, kad žmonės neberanda televizijoje ieškomos informacijos, arba televizija nebepateisina žiūrovų lūkesčių.

Kalbant tema, kodėl žmonės atsisako televizoriaus žiūrėjimo, pirmiausia kyla mintis, kad Lietuvoje transliuojamos laidos tampa vis mažiau informacinės ir vis daugiau pramoginės. Per visus kanalus nuolat rodomi skandalai, seimo narių nusižengimai, atlikėjų ir kitų šou verslo žmonių asmeninio gyvenimo smulkmenos. Visa tai plačiai aptarinėjama ir tokiu būdu bandoma pritraukti žiūrovus. Netgi pokalbių laidos įvairiomis, atrodo, svarbiomis ir rimtomis temomis, tampa vis labiau komerciškos ir dirbtinos.

Kita problema, kodėl televizoriai tampa nebepageidaujami mūsų gyvenime – televizijos kanalų suvienodėjimas ir monotonija. Kartais atrodo, kad per visus kanalus rodoma tokia pati laida tokia pačia tema. Nuskambėjus garsesniam skandalui, jis imamas linksniuoti visuose įmanomuose televizijos kanaluose, taip sukeldamas normalią atmetimo reakciją – nebesinori nieko girdėti ta tema.

Nepaisant to, ima atrodyti, kad televizijos laidų kūrėjai nebeieško naujų idėjų ir kiekviename naujame sezone matome tas pačias senas laidas, kurios kartojasi kituose kanaluose, o jose vėl diskutuoja jau ne kartą girdėtomis temomis.

Nors reikia nepamiršti, kad internetas yra pasiekiamas ne visai visuomenei. Vis dar yra dalis žmonių, kurie negali ar nemoka naudotis kompiuteriu ir internetu, taigi televizija jiems yra pagrindinis žinių šaltinis. Kokia informacija pasiekia juos kasdien?

Lietuvoje yra likę nedaug televizijos laidų, kalbančių ne apie šou verslą, o kultūrą, aktualijas, verslą. Dauguma supranta, jog reklama yra televizijos varomoji jėga ir reikia siūlyti žmonėms tai, kas sukelia daugiausia diskusijų, skandalų. Tačiau kai šokių ir humoro laidų be humoro pasidaro per daug – televizorius tampa dar viena nebereikalinga namų interjero detale.

Mobilūs telefonai ir jų aprašymai

Gali pasirodyti kiek keista, tačiau Aprasymas.lt aprašo telefonus aprašantį interneto puslapį 😉 Visų mobiliųjų telefonų modelių tikrai neaprašysiu, o štai GSMarena.lt gali.

Mobilieji telefonai ir mobilieji įrenginiai tobulėja kosminiais greičiais. Kas 3 mėnesius išleidžiama bent po 10 naujų modelių, kurie naudoja naujausias technologijas, techninius sprendimus. Visoje šioje išradimų ir naujų modelių masėje labai sunku susigaudyti besidomintiems žmonėms. Lietuvoje tokių yra tikrai nemažai, nes mobilūs telefonai yra laikomi ne tik darbo ir pramogų įrankiais, bet ir tam tikros socialinės padėties atspindžiu. Dėl to žinios apie naujus modelius yra gaudomos naudojantis įvairiais resursais.

Vienas iš pagrindinių GSMarena.lt puslapio tikslų – pateikti trumpas naujienas apie mobiliuosius telefonus ir jų naujas technologijas. Jei reikia sužinoti, koks naujausias modelis tuoj bus išleistas į rinką, šio puslapio naujienose tokios informacijos galima rasti. Tiesa, naujienos čia pateikiamos gana retai, tad nereiktų pamiršti užeiti ir į kitus naujienų puslapius.

Vienas iš puslapio privalumų – mobiliųjų telefonų modelių specifikacijos. Mobilūs telefonai aprašomi gana išsamiai – pateikiami visi pagrindiniai techniniai ir fiziniai duomenys. Pateikiami ne tik sausi duomenys. Specialiame skyrely Apžvalgos yra pateikiami ir gana išsamūs tam tikrų telefonų aprašymai su nuotraukomis ir vaizdo medžiaga. Tokios apžvalgos dažnai padeda nuspręsti – verta pirkti telefoną, ar nelabai. Apžvalgų herojai dažniausiai tampa išmanieji telefonai. Pasitaiko ir dviejų ar daugiau telefonų modelių palyginimų.

Uždaviau sau klausimą, kodėl informacijos yra gana mažai, naujienos nerašomos kas dieną? Nauji ir naudoti mobilūs telefonai čia yra parduodami, todėl informacija – ne pagrindinis verslas. Nors šiek tiek pasistengę galėtų tapti tikru mobiliųjų technologijų naujienų ir apžvalgų autoritetu. Man patiko apžvalgos, kuriose nereikia daug skaityti, viskas parodoma konkrečiomis iliustracijomis.

GSMarena.lt – senas puslapis, veikiantis jau nuo 2008-jų, tad per tą laiką sukaupta nemaža duomenų bazė telefonų modelių specifikacijų. Tokias duomenų baze Lietuvoje turi vos keletas puslapių, tad šis puslapis gali pasitarnauti ieškant informacijos apie senus, galbūt jau nebenaudojamus modelius, kurie vis dar turi paklausą.

Kai rinksitės telefoną, nepamiškite čia užsukti ir palyginti su kitais modeliais. Tai irgi padės išsirinkti geriausią variantą.