Home » kreditas internetu

Žyma: kreditas internetu

finansai

Paskolos internetu be palūkanų. Kuo jos naudingos?

finansai

Ypač naudingi paskolų pasiūlymai laukia kiekvieno norinčios skolintis atsakingai. Paskolos internetu be palūkanų išduodamos net ir pusmečiui ar net dar ilgesniam terminui. Viskas ko reikės – duomenų apie jūsų aukštą kreditingumą. Tai reiškia, kad tie asmenys, kurių kreditingumas vertinamas puikiai, gali sulaukti netgi specialių pasiūlymų, kurių viešai niekas nepateikia. Kai kurio kredito įstaigos individualia tvarka pateikia pasiūlymus, kurie orientuoti į kiekvieną asmenį. Tad, jeigu jus domina paskolos be palūkanų, vadinasi tikrai jas galite gauti. Kuriam laikotarpiui tokia paskola būtų suteikta – priklausys nuo to, kokia yra jūsų situacija.

Lietuvoje paskolos internetu be palūkanų įprastai išduodamos tiems asmenims, kurių finansinė padėtis yra nepriekaištinga. Pavyzdžiui, jeigu jūs nė karto nebuvote ėmę jokios paskolos, niekada nieko nepirkote lizingo būdu, gaunate stabilias ir neblogas pajams – tuomet jums gali būti patiekti ypatingi paskolų pasiūlymai. Kredito bendrovės tokių klientų ir nori, nes būtent jie ir sukrauna didžiausią pelną. Kaip bebūtų, kreditingumo patikra yra neišvengiama ir tai bus esminis procesas, kuris parodys ar galėsite skolintis ar ne.

Vartojimo kredito įstatymas pabrėžia visas kreditoriaus teises ir pareigas. Ten nurodytos ir kliento teisės bei pareigos. Jomis būtina pasidomėti, kad paksui nekiltų problemų. Kiekvienas klientas turi teisę žinoti visą pagrindinę informaciją – paskolos sumą, palūkanas, delspinigius ir t.t. Jeigu paskolos sutartyje to nėra nurodoma, vadinasi jūsų teisės yra pažeidžiamos. Tokiais atvejais visus ginčus galėsite spręsti teisminiu keliu arba kreipdamiesi į Lietuvos banką.

Lietuvos bankas yra priežiūros institucija, kuri reguliuoja ir prižiūri vartojimo kredito teikėjų veiklą. Kreipdamiesi į Lietuvos banką, galite nurodyti, jog jūsų teisės buvo pažeistos. Tokiu atveju, Lietuvos bankas atliks tyrimą ir priims sprendimą. LB priimti sprendimai neturi teisinės galios, tai yra rekomendacinio pobūdžio raginimai, tad kreditoriai gali į juos nekreipti dėmesio. Tačiau, tai ką nusprendžia LB, dažniausiai yra teisinga ir kreditoriai sutinka su sprendimais.

Jeigu norite paskolos internetu be palūkanų, tiesiog turite žinoti savo teises ir pareigas. Taip pat būtina žinoti kur kreiptis esant ginčams su kreditoriumi.

kreditas internetu

Kreditas internetu

kreditas internetuIš tiesų patogu, jog kreditas internetu šiuolaikiniams užsakovams yra prieinamas beveik bet kuriuo, jų pageidaujamu metu. Tiesiog aiškinantis, kuris pastebėtas kreditas internetu turėtų suteikti daugiausia įmanomos naudos, reikėtų pasistengti atidžiai įvertinti savo asmeninius poreikius. Tokio atsakingumo dėka, jau visai netrukus turėtų pavykti sėkmingai pasiskolinti reikalingo dydžio pinigų sumą. Artimiausiu metu būtų galima ją investuoti pačia reikalingiausia kryptimi bei įsigyti tokius produktus arba paslaugas, be kurių niekaip nepavyktų išsiversti. Be to, kadangi kreditas nuo pat pradžių būna peržiūrimas atsargiai bei vertinamas specialiai neužmirštant itin reikšmingų akcentų, vėliau pavyktų tikrai patogiai įvykdyti ir reikalingą grąžinimo procesą. O juk šiam etapui labai svarbūs bent keletas veiksnių. Paprasčiausiai reikėtų į juos reaguoti atsakingai bei vos tik paaiškėjus, jog jie yra aktualūs, neignoruoti.

Pirmiausia, visi asmenys, ketinantys artimiausiu metu pasiskolinti, labai aukštai vertina jiems pritaikomą galimybę anksčiau grąžinti visą reikalingą sumą ir tokiu būdu nemažai sutaupyti. Tiesiog vertėtų iš anksto pasitarti su konsultantais – paskambinti telefonu arba parašyti laišką nurodytu elektroniniu paštu. Tuomet jau visai netrukus turėtų būti gaunama visa pageidaujama informacija, susijusi su reikalingos pervesti pinigų sumos skaičiavimais. O paaiškėjus, jog ji yra labai naudinga bei kartu, tokį pavedimą iš tiesų įmanoma atlikti būtent tokiu metu, kuris ir yra patraukliausias, tikrai vertėtų pradėti dairytis nurodytos įmonės banko sąskaitos. Ir, žinoma, kiek įmanoma skubiau įgyvendinti visus atitinkamus savo įsipareigojimus, kurių dėka pavyktų džiaugtis daug didesnėmis nei paprastai santaupomis.

Turbūt nesunku atspėti, jog ir tuomet, kai pageidaujamas įsigyti kreditas internetu akcija yra ganėtinai nemažai atpiginamas, jo taip pat nevertėtų užmiršti. Juk tik tuomet, kai yra užsisakomas pats geriausias šiuo atžvilgiu variantas, nesusiduriama su jokiais įmanomais nesusipratimais grąžinimo periodo momentu. Juo labiau, kad joks žmogus nesijaustų laimingas, jeigu jam tektų susidurti su situacija, kuomet jo asmeniškai pasirenkamas pasiūlymas galėtų suteikti tik akivaizdžiai mažiau finansinės naudos nei yra įmanoma, kreipiantis į kitą paslaugų teikėją. Todėl labai gerai tinkantis, konkretus kreditas internetu pigiau tiesiog privalo būti atidžiai peržiūrimas. Be to, turėtų būti pasistengiama pasidomėti, kiek laiko toks nedaug kainuojantis pasiūlymas turėtų būti taikomas visiems tiems asmenims, kurie net neabejoja jiems iškylančia būtinybe šiek tiek pasiskolinti. Juk dažniausiai išskirtiniai variantai gali būti sau užsakomi ribotą laiką. O jo trukmę nustato pasiūlymus kuriantys, patys įvairiausi vadovai. Taigi, pateikus į konkrečią įmonę aktualų klausimą, jau visai netrukus taptų aišku, per kokį laikotarpį reikėtų pateikti paraišką. O gavus į ją teigiamą atsakymą, artimiausiu metu pradėti naudotis piniginėmis įplaukomis tam, kad būtų įmanoma pasiekti visus savo pageidavimus, susijusius su santaupų trūkumu.

Taigi, kreditas internetu akcija gali būti iš tiesų nemažai sumažinamas. Svarbiausia, kad jo pageidaujantis asmuo pačiu reikalingiausiu metu pasistengtų aktyviai jo dairytis. Juo labiau, kad prie interneto prisijungti paprastai gali bet kuris žmogus turintis kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Juk jeigu į pagalbą yra pasitelkiamos atitinkamos, moderniomis savybėmis pasižyminčios priemonės, internete pasižvalgyti tampa nesudėtinga vos per keletą minučių. Ir galbūt per tokį trumpą laiką būna pasirenkamas ir pageidaujamas kreditas internetu visa para. Visgi, šiais laikais atsiranda žmonių, pageidaujančių kiek daugiau ar mažiau pasiskolinti ne tik dienos metu, bet ir visiškai sutemus. Atitinkamu laiku tikrai dideliam skaičiui piliečių gali tekti susidurti su padėtimi, galima sėkmingai išspręsti tik tam tikrą sumą, konkrečiomis sąlygomis sau pasiskolinus. Todėl reikalingas kreditas internetu tiesiog privalo būti peržiūrimas arba tiesiog aptariamas su tokiais asmenimis, kurie galėtų pasigirti puikiomis savo žiniomis šia tema.

kreditai internetu

Kodėl kreditų kompanijos geriau nei banko paslaugos?

kreditaiPinigai – tai priemone, kuria matuojama žemiška sėkmė.

Norite ar nenorite pripažinti, tačiau tai yra tiesa, kad žmonės yra priklausomi nuo pinigų ir jokiu būdu ne atvirkščiai. Kai tik pastarųjų pritrūksta dažniausiai jaučiamės atsitrenkę į sieną. Tiesa, visada reikia žinoti, kad pastarąją mes galime peršokti, tik reikia žinoti kaip. Pinigų atsiradimo alternatyvas reikia įvertinti dar prieš tai, kai jums jų prireikia. Kiekvienas mūsų, kad ir kaip dabar finansiškai jaučiasi saugus, turėtų apgalvoti alternatyvas, kurios realiausios, jei pritrūktų pinigų. Kreditai – vienas iš labiausiai šiuo metu paplitusių būdų, kuris padeda išspręsti finansines problemas. Tačiau kai kurie įtikinamai bando įrodyti, kad tarp kreditų kompanijų ir bankų turėtų būti dedama lygybė: tiek vieni, tiek kiti skolina su palūkanomis ir taip siekia užsidirbti iš žmogaus. Taip kreditai yra verslas, tačiau kur kas palankesnis nei bankai. Netikite? Pateikiame argumentus, kurie padės suvokti kreditų kompanijų pliusus.

  • Bankai reikalauja priežasties, kodėl jūs norite pasiskolinę. Ir jei įvertinę nusprendžia, kad jūsų pinigų poreikis nėra pagrįstas – jų paprasčiausiai neskolina. Kreditai nesidomi, kam jums reikalingi pinigai. Tai jūsų asmeninis reikalas.
  • Siekiant pasiskolinti iš banko privalote turėti darbą. Štai kreditų kompanijos skolina net ir tiems asmenims, kurie darbo neturi. Žinoma, teks palikti užstatą. Tačiau juk bankai reikalauja ir pastarojo, ir dar darbo turėjimą…
  • Bankai reikalauja laiduotojo. Kredito kompanijoms to nereikia.
  • Jei pinigų negrąžinate laiku – dažniausiai iškart tenka susidurti su rimtais finansiniais nesklandumais. Štai su kredito kompanijomis viskas kur kas paprasčiau. Tiesiog, jei negalite pinigų grąžinti, prasitęskite laikotarpį ir viskas.

Kreditai yra viena iš patraukliausių alternatyvų, kuri jums gali padėti užkamšyti visas finansines skyles. Tiesa, domėtis kompanijomis reikia ne tada, kai egzistuoja labai stiprus pinigėlių poreikis, tačiau tuomet, kai jų dar nereikia. Dažniausiai taip impulsyviai pasiskolinama gerai neapgalvojus visų galimybių, kurios vėliau gali sukelti labai daug nemalonumų.

 

paskolos

Paskola internetu – greičiausias ir paprasčiausias būdas gauti pinigų

paskola internetuPrasidėjus šildymo sezonui ne vienas iš mūsų susiima už galvos išvydęs sąskaitas. Deja, niekur nuo jų pabėgti negalime, todėl tenka susiveržti diržus ir tyliai laukti, kada į duris pasibels pavasaris. Tačiau ką daryti, kai net labai taupant pritrūkstame pinigų? Paskola internetu kone greičiausias ir paprasčiausias būdas gauti trūkstamą pinigų sumą, kai jos labiausiai reikia. Visgi, jei šia paslauga ketinate pasinaudoti pirmą kartą, gali iškilti begalės klausimų, į kuriuos ir pabandysime atsakyti.

Kas gali gauti paskolą?

Paskolos suteikiamos visiems Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie jau yra sulaukę pilnametystės ir turi pastovias pajamas. Jei nesate įtrauktas į „juodąjį“ kreditorių sąrašą, kaip nepareigingas ir neatsakingas asmuo, kuriam laiku grąžinti skolą visai nerūpi, tai neturėtų kilti jokių kliūčių skolinantis. Tiesa, didelės pinigų sumos tikrai negausite, jos suteikiamos tik lojaliems ir patikimiems klientams, tačiau pirmoji paskola gali siekti ir iki vieno tūkstančio litų. Verta pripažinti, kad tai nėra tokie jau maži pinigai, kai jų labai reikia.

Kur galima imti paskolą?

Šiandien Lietuvoje yra išties didelis kreditorių pasirinkimas. Nuolatos televizoriaus ekrane ar reklaminiuose stenduose mirgančios reklamos gali gerokai apsunkinti jūsų pasirinkimą, todėl nereiktų aklai pulti pas pirmą pasitaikiusį kreditorių. Peržvelkite įmonių, teikiančių greitąsias paskolas internetu, sąlygas. Vienos gali pasiūlyti mažesnes palūkanas, kitos lankstesnes paskolos grąžinimo galimybes ir t.t. Ir tik tada, kai „atliksite namų darbus“, skolinkitės. Beje, paskola internetu yra nepretenzinga, jei atitinkate visus reikalavimus ir pateikėte teisingus savo duomenis, pinigai jūsų banko sąskaita pasieks maždaug per pusvalandį, jums net neišėjus iš namų.

Kaip neįklimpti į paskolų liūną?

Dažnai žmones nuo paskolos ėmimo atbaido plačiai visuomenėje paplitę mitai apie milžiniškas paskolų palūkanas, piktus kreditorius, kurie pasiruošę ištuštinti jūsų piniginę iki paskutinio cento ir panašios nesėkmingos istorijos. Taigi, iškilus finansiniams sunkumams, visų pirma, derėtų pagalvoti apie savo finansines galimybes laiku grąžinti paskolą. Vis dėlto, tai nėra vartojimo paskola, kurią galite po truputį išsimokėti per kelis metus. Paprastai paskola, paimta internetu, turi būti grąžinta per mėnesį. Tad, jei gyvenate tiesiog šia diena ir negalvojate apie rytojų, nieko stebėtino, kad pasiskolinti pinigai gali pridaryti dar daugiau finansinių problemų.

Paskolos internetu gelbėja tik tada, jei sugebate skolintis atsakingai ir esate susikūrę strateginį planą kaip ją gražinsite. Pasiskaičiuokite savo finansus, gal kažkur išleidžiate per daug, gal kažko galite atsisakyti, nes tai nėra būtinybė. Ir tik objektyviai įvertinę savo finansines galimybes, imkite paskolą.