Home » langai

Žyma: langai

Salamander – vieni geriausių plastikinių langų, kuriuos galite išsirinkti

Salamander langaiSalamander langai pasižymi išskirtinai balta plastikinių rėmų spalva ir lygiu, spindinčiu paviršiumi. Jūs taip pat būsite maloniai nustebinti moderniu šių langų dizainu ir išskirtine kokybe. Dėl pastarosios savybės ir aukšto lygio techninių charakteristikų, Salamander langai suteikia namams ypatingą komforto pojūtį, saugo jų šilumą ir užtikrina būsto gyventojų saugumą. Tai lemia puiki garso ir šilumos izoliacija ir atsparumas įsilaužimams.

Jūs taip pat būsite maloniai nustebinti šio gamintojo langų ilgaamžiškumu (eksploatacijos laikas siekia iki 60 metų). Verta paminėti ir tai, kad Salamander langai yra itin atsparūs permainingoms oro sąlygoms, kurios būdingos mūsų klimato zonai. Jie taip pat pasižymi puikiomis oro kondicionavimo savybėmis. O visus namų šeimininkus nustebins ir lengva šių langų priežiūra, bei patogus valymas. Aukščiau išvardintus privalumus lemia naujausios, langų gamybos srityje taikomos, technologijos. Kurios yra neatskiriama kompanijos politikos dalis. Salamander langams, nuo jų gamybos pradžios, siekiančios 1973-iuosius metus, buvo taikomos inovatyviausios technologijos ir moderniausi langų gamybos sprendimai.

Salamander langai – siekiantiems aukšto energetinio taupumo lygio

Kol kiti gamintojai investavo į priemones, padedančias pasiekti mažesnę kainą, Salamander įmonė susitelkė į savo produkto energetinės klasės kėlimą. Pirkėjams neatsitiktinai siūloma net 5 kamerų profiliai, kurių storis sudaro vos 76 mm. Tačiau tai ne viskas, svarbu paminėti išskirtinį šios kompanijos Blue Evoliution profilį, sudarytą net iš 7 kamerų, kuris yra dar platesnis, už prieš tai minėtąjį 5 kamerų profilį. Dėl šios savybės jis yra idealus pasyviems namams, įrengtiems atšiaurių klimato sąlygų zonose. Šio profilio  plotis siekia 82 mm ir yra A+++ energetinės klasės. Taigi ir jo šilumos izoliacijos lygis itin aukštas. Tad, pagrindiniai aspektai, į kuriuos investuoja pristatoma kompanija, – langų kokybė ir aukščiausios energetinės klasės užtikrinimas.

Kodėl Salamander kokybe lenkia konkurentus?

Salamander yra vienas iš plastikinių langų ir durų profilių gamybos lyderių. Savo veiklą plastikinių langų ir durų gamybos srityje jis pradėjo 1973. Viena pagrindinių šio prekės ženklo sėkmės priežasčių: tipinis, rafinuotumu ir išskirtiniu baltumu pasižymintis, langų dizainas ir inovatyvūs, kokybę užtikrinantys, sprendimai.

Šie langai, jau dabar atitinkantys dar tik ateityje mus pasieksiančius naujausius reikalavimus, puikiai įsitvirtino Baltijos šalių rinkoje. Nes gamintojui pavyko suderinti langų gamybos naujoves su prieinama mūsų rinkai kaina.  Faktas, kad kompanijos veikla jau skaičiuoja daugiau nei kelių dešimtmečių patirtį plastikinių langų gamybos srityje, kalba pats už save.

Vokiečių kokybė, autentiškumas, išskirtiniai dizaino sprendimai ir gebėjimas pagaminti aukščiausius reikalavimus atitinkančią produkciją, yra geriausia įrodymas, kad plastikiniai Salamander langai – tai, ko reikia Jūsų namams. Papuoškite juos Salamander langais ir džiaukitės išskirtiniu komfortu, rafinuota langų išvaizda ir jaukia namų šiluma, bei namų gyventojų saugumo užtikrinimu.

Plastikiniai langai – kad namuose būtų šilčiau

plastikiniai langaiKai namuose pro langus ima pūsti šaltas oras, derėtų susimąstyti. Galbūt senus langus derėtų pakeisti naujais? Jei tai yra būtent tai, ko ieškote, naujų langų pasirinkimas šiandien yra platus ir su kiekvienu klientu puikiai suderinamas. Tačiau geriausias ir ekonomiškiausias sprendimas yra visai šalia, tai – plastikiniai langai. Tokie langai pasižymi ne vien kokybe ir panaudojimo lankstumu, bet ir sandaria savo struktūra ir net kaina.

Plastikinių langų pasirinkimas yra priimtinas daugeliui. Tai langai, kurių kokybe ir panaudojimo lankstumu abejoti neverta. Juos patogu montuoti tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek butuose ar tiesiog kitos paskirties pastatuose. Tokio tipo langus įmonės gali pagaminti vos per kelias dienas, o jų montavimas užtruktų dar trumpiau. Būtent dėl šių priežasčių plastikinių langų pasirinkimas tampa vienu populiariausiu ir ekonomiškiausiu šiandien. Tai langai, kurie pasižymi ne vien savo patvarumu ir kokybe, bet ir santykinai žema kaina.

Naujų langų įsigijimas gali sukelti daug nerimo. Tai procesas, kuriam reikia paskirti ne vien laiko, bet ir išlaidų. Kokybiški langai kainuoja daug, tad ryžtis jų įsigijimui kartais gali būti sunku. Bet kuriuo atveju plastikiniai langai yra puikus ir ekonomiškai naudingas naujų langų pasirinkimas. Jie yra žymiai pigesni už medinius langus, o sandarumu ir patvarumu kitiems langams taip pat nenusileidžia. Plastikinių langų pasirinkimas daugeliui žmonių pateikia tikrai puikią išeitį, tad ja suabejoti nederėtų.

Langus atnaujinti reikėtų dar neprasidėjus žiemos sezonui. Jei šiuo darbu pasirūpinsite iš anksto, šaltą žiemą patirsite mažiau išlaidų, galėsite ramiau miegoti naktimis ir nesijaudinti. Žinoma, nerekomenduojama įsigyti pačius pirmus prekybos vietoje rastus langus. Plastikinius langus įprasta gaminti pagal kiekvieno žmogaus individualius poreikius. Be standartinio pobūdžio langų, galima gaminti ir įmantrius bei įvairių matmenų plastikinius langus, tad skubėti neverta, nes svarbiausia nuspręsti, ko reikia iš tikrųjų.

Plastikiniai langai be abejonės padeda sutaupyti šaltuoju sezono metu. Jie užtikrina namuose komfortą, jaukią aplinką ir, žinoma, mažesnes šildymo sąskaitas. Tai atnaujinimas, kuriam ryžtis turėtų kiekvienas namų savininkas ar tiesiog buto gyventojas.

Apsauginės žaliuzės ir roletai verslui bei namams

Apsauginės žaliuzės yra specialios žaliuzės, montuojamos lango išorėje. Jų paskirtis dvejopa. Pagrindinis apsauginių žaliuzių uždavinys yra apsaugoti patalpas nuo įsilaužimo. Antrinė paskirtis – apsaugines zaliuzes sulaiko dalį išeinančios šilumos ir taip taupo energiją, skirtą namams apšildyti.

Kas naudoja apsaugines žaliuzes? Dažniausiai jos yra naudojamos namuose, kuriuose žmonės gyvena ne nuolatos. Tai vasarnamiai, sodo nameliai, kotedžai, taip pat ir gyvenamieji namai, net ūkinės patalpos, kuriose laikoma kažkas vertingo, tad įsilaužimo atveju būtų patiriami didžiuliai nuostoliai. Kartais naudojamos ir žaliuzės, ir roletai iš vidaus, nes kyla poreikis ne tik apsisaugoti nuo intensyvių saulės spindulių, bet ir poreikis įleisti į namus šilumą. Tokiu būdu apsauginių žaliuzių nenuleidžia, o viduje roletai nuleidžiami tik iš dalies. Taip saulė šildo grindis ir šiluma pasklinda po namus, jei jie turi tinkamas ventiliacines sistemas ir yra gerai apšiltinti. Toks žaliuzių ir roletų tandemas padeda pasyviems namams išlaikyti šilumą, bet tuo pačiu apsisaugoti nuo saulės spindulių, kurie ypač ryškūs būna žiemą (dėl sniego, nes atspindima daugiau saulės spindulių, nei nuo žemės).

Apsaugines žaliuzes naudoja ir butuose bei miesto kotedžuose gyvenantys žmonės. Dažniausiai tuo atveju, kai butai yra pirmame aukšte, arba prie lango galima nesunkiai prieiti iš kito pastato. Nemažai biurų taip pat jas naudoja, nes čia nuolatos nakčiai lieka seifai, įmonės dokumentai, brangi kompiuterinė įranga, kuri gali būti lengvas grobis ilgapirščiams. Prie apsauginių žaliuzių nesunkiai prijungiami signalizacijos davikliai, tad nesankcionuoto įėjimo atveju, apsaugos ekipažas iš karto gauna signalą apie galimą įsilaužimą.

Ši patalpų apsaugos priemonė yra gaminama iš specialių smūgiams atsparių medžiagų. Kadangi jų tikslas – apsaugoti langą nuo įsilaužimo, medžiagos parinktos itin tvirtos ir kokybiškos. Dėl to kaina yra didesnė, nei elementarių roletų, tačiau tai reikalinga investicija. Apsauginis sluoksnis – vadinamasis šarvas, yra vyniojamas ant specialaus vamzdžio, esančio virš lango dėžėje (jį galima paslėpti pagal esamą lango konstrukciją arba montavimo vietą, pavyzdžiui nišoje). Šarvas išvyniojamas ir sutraukiamas rankine pavara (paprasčiausiai traukiama virvutė), mechanine pavara (tinka didesniems ir sunkiems šarvams, nes pakeliama ir nuleidžiama specialia rankenėle) ir elektrine pavara (pasukus raktelį, įsijungia varikliukas, kuris pakelia arba nuleidžia šarvą). Roletai taip pat gali naudoti tuos pačius pakėlimo principus.

Rekomenduojama rinkti kuo kokybiškesnes apsaugos žaliuzes, nes jos gali padėti išvengti apiplėšimo. Montavimą taip pat reikėtų palikti profesionalams, nes tik jie gali užtikrinti, kad žaliuzės pakabintos tinkamai ir taps sunkiai įveikiama kliūtimi piktadariams.