Home » lauko durys

Žyma: lauko durys

Viskas ką reikia žinoti, renkantis šarvuotas duris

šarvuotos durysNereikia net minėti, kad šarvuotos durys yra ne tik svarbus apdailos, bet ir saugumą užtikrinantis namų elementas. Tad jos renkamos turėtų būti pagal funkcionalumą ir dizainą. Nemažiau svarbus ir tinkamas turų tvirtinimas.

Pasirinkimo įvairovė

Individualaus namo ir daugiabučių gyventojai turėtų atsižvelgti ir iškelti skirtingus kriterijus. Name šarvuotos durys turi būti atsparios temperatūrų pokyčiams, mechaniniams pažeidimams. Todėl sarvuotos buto durys kaina yra mažesnė, negu individualių namų. Tačiau ir daugiabučių gyventojams lauko durims neverta taupyti. Turėtų būti pasirenkamos šarvuotos durys aukštos saugumo klasės, su keliais užraktais.

Gali sarvuotos durys senukai būti nuperkamos, galima įsigyti duris pas specializuotus meistrus. Visada specializuota parduotuvė bus geriau, o ten dirbantys konsultantai padės daugiau…

Pigiausios yra plieninės durys, kurių kaina siekia vos šimtą eurų. Brangesnės – šarvuotos durys – gaminamos pagal individualius užsakymus. Beje, šarvuotos durys kaina yra sudaryta ne tik dėl medžiagų, gamintojo, tačiau ir atvežimo, tvirtinimo. Dar kartą beje, taisyklingas durų tvirtinimas yra ne mažiau svarbus, nei pačių durų kokybė. Kaip taisyklingai įstatyti duris patiems?

Tvirtinimas

Svarbu paminėti, kad šarvuotos lauko durys dažniausiai būna pardavinėjamos su stakta. Jeigu ne, papildomus įrankius ir komplektaciją įsigykite išpardavimų metu –  bus pats tas sarvuotos durys akcija. Jeigu gyvenate didmiestyje transportavimas, greičiausiai, nėra Jūsų rūpestis. Juk pigios sarvuotos durys vilniuje ar šarvuotos durys šiauliai, visada atvežamos nurodytu adresu.

Bet kuriuo atveju sarvo durys butui su stakta įstatomos pritvirtinus dvi lenteles skersai staktos. Pritvirtinus ir prigręžus durų bloką, bei įstačius duris, iš kraštų turėtų likti apie 10 mm. tarpas.

Duryse įsukami vyriai, o vėliau pačios durys pritvirtinamos prie staktos. Tarp durų ir angos krašto reiktų įstatyti po du arba tris pleištus, kiekvienoje pusėje.

Tačiau jeigu šarvuotos durys neturi rėmo. Tuomet jį reikia sumontuoti pačiam ir pritvirtinti. Tai padaryti nėra sudėtinga. Tiesiog pagal išmatavimus ir instrukcijas prisukti rėmo dalis. Vėliau durų tvirtinimo seka yra ta pati: įstatoma ir prigręžiama stakta, įsukami vyriai į duris, įstatomos durys, bei pleištai tarpuose.

 

 

Lauko durų pasirinkimas

durys VilniujeSakoma, kad namų durys yra tarsi antakiai ant žmogaus veido: jos ir labai daug pasako apie žmogų, ir tuo pačiu gali jį reprezentuoti aplinkiniams. Tad kiekvienas asmuo, kuris neperžengia jūsų namų slenksčio, susiduria tik su durimis. Kokios yra jūsų? Daugelis jų pasirinkimui skiria gana mažai dėmesio, kadangi jų nematymas dažniausiai įtakoja greitą pasirinkimą. Rekomenduodami, pagal ką reikia rinktis lauko duris tikimės, kad pavyks rasti konkrečiai labiausiai jums tinkantį variantą. Durys Vilniuje, kaip firma siūlanti tokio tipo paslaugas, yra gana platus pasirinkimas, tad atsižvelgiant į tai, iš ko pagamintų, už kokią kainą, ir kokio dizaino norite – jums pavyks rasti tobuliausią variantą.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis lauko duris?

  • Eksploatacija. Įprastai visos durų dalys turi puikiai atlikti savo darbą ne mažiau nei penkerius metus. Kartais, jei firma pasitiki savo produkcija, suteikia kiekvienai daliai po atskirą garantinį laikotarpį. Tinkamai prižiūrimos durys Vilniuje ilgai funkcionuos ir nesukels jokių problemų.
  • Saugumas. Žinoma, pačios saugiausios durys yra šarvuotos, kurias galima naudoti tiek dedant į nuosavų namų rėmus, tiek buto. Tačiau tuo pačiu, kaip pačios saugiausios, jos ir yra pačios brangiausios. Aišku, kalbant apie saugumą pastarasis neturėtų būti matuojamas pinigais.
  • Funkcionalumas. Gyvenantiems butuose rekomenduojame įsigyti tokias duris, kurios sulaiko šilumą. Dažniausiai šilumos klausimas yra gana opi problema daugiabučių gyventojams, kurią galima išspręsti ar bent jau sumažinti pasirinkus aukštos kokybės duris.
  • Rankenos. Tie, kurie didelį dėmesį kreipia smulkmenoms, dažniausiai pasirenka ir duris pagal rankenos arba spynos modelį. Įvedus į google raktinius žodžius: „Durys Vilniuje“ – rasite labai daug skirtingų variantų ir kuris nors jums tikrai paliks gerą įspūdį.
  • Populiarumas. Dažniausiai durų rūšis pasirenkamos pagal tuo metu egzistuojančias tendencijas. Žinoma, žiūrėti pagal masę neverta, tad jei jūs norite konkrečių – tokias ir pirkite nežiūrėdami į tai, ką mano kiti.

 Durys Vilniuje yra kiekvieno gyvenamo arba pramoninio pastato sienoje. Jos būtinos, nes be jų namai praranda savo tikrąją verte, tad pasirinkite tokias, kurios bus funkcionalios ir ilgaamžės.