Home » Lenovo

Žyma: Lenovo

Lenovo kompiuteriai

Lenovo kompiuteriai – ar tai geras pasirinkimas?

Lenovo kompiuteriaiJeigu ruošiatės pirkti naują kompiuterį, šis straipsnis gali Jums suteikti naudingos informacijos, koks Jums tiktų kompiuteris, į ką reikėtų atsižvelgti perkant naują kompiuterį, tačiau jeigu net ir nesate potencialus kompiuterio pirkėjas, šis straipsnis Jums tikrai gali praversti. Lenovo kompiuteriai – labai geras pasirinkimas, kadangi šie kompiuterių gamintojai Jums gali pasiūlyti itin platų kompiuterių pasirinkimą, pradedant nuo to, kad galėsite išsirinkti kokio tipo Jums kompiuterio reikia – Lenovo kompiuteriai yra ir planšetiniai, ir stacionarūs, ir nešiojami. Todėl Jūs pirmiausia turite nuspręsti kokio kompiuterio Jums būtent reikia. Tai labai priklauso nuo to, kokiems tikslams planuojate naudoti kompiuterį, o tada vertinti koks sprendimas būtų pats racionaliausias, kadangi pagal Jūsų poreikius priklauso ir kompiuterio kaina, ir jo parametrai. Labai paprastas pavyzdys – jeigu Jūs esate dizaineris ir Jums reikia kompiuterio su aukšta rezoliucija, jo tokio tikrai nereikia žmogui, kuriam kompiuteris reikalingas patiems paprasčiausiems poreikiams patenkinti, todėl jiems tokios aukštos rezoliucijos nereikia.

Lenovo telefonai – taip pat vienas iš Lenovo firmos gaminių, kuriuos galite įsigyti. Lenovo kompiuterių gamintojas užtikrina itin gražų dizainą, kokybišką naudojimą, taip pat labai geras siūlomas sąlygas, taip pat didelį pasirinkimo asortimentą. Dell kompiuteriai – taip pat yra dideli konkurentai, tačiau Lenovo kompiuteriai turi savų kozirių šiai kompiuterių linijai. Lenovo planšetiniai kompiuteriai – puikus pasirinkimas žmonėms, kurie nedaro itin didelių darbų su kompiuteriu, todėl planšetinis kompiuteris – puiki išeitis, kadangi jis yra mažas, visur telpantis daiktas, todėl tai yra labai patogu, jeigu Jums nėra reikalingas stacionarus kompiuteris. Lenovo kompiuterių atsiliepimai – puiki galimybė įgyti daugiau žinių apie Jūsų potencialią prekę, kadangi dažniausiai internete, įvairiuose forumuose galima rasti labai daug naudingos informacijos apie tai, kaip dirba Jūsų kompiuteris, kurį planuojate pirkti, kas iš tiesų yra patogu. Lenovo kompiuterių forumas – puiki vieta surasti naudingos informacijos apie Jus dominančią prekę, kadangi tokiuose ir įvairaus tipo forumuose galite rasti labai daug naudingos informacijos, kadangi žmonės dažniausiai nusipirkę prekę, jos įvertinimą aprašo tokio tipo forumuose.

Lenovo kompiuteriai kainos labai priklauso nuo to, kokių parametrų kompiuterį planuojate pirkti, todėl prieš tai privalote išsiaiškinti kokio tipo kompiuteris Jums reikalingas, kokie parametrai Jus domina, taip pat labai svarbu žinoti kokiems tikslams Jums reikia kompiuterio – jeigu tikslai darbiniai, Jums gali būti reikalingas galingesnis kompiuteris.

Sudėjus visus pliusus ir minusus, būtų galima teigti, kad Lenovo kompiuteriai – puikus pasirinkimas norint įsigyti gerą daiktą, kadangi Lenovo firmos gamintojai Jums gali pasiūlyti labai daug įvairių produktų, o vienas iš jų tikrai suras vietą pas Jus namuose, ir tikrai bus naudingas daiktas Jums, kurie Jums padės atlikti svarbias funkcijas.

 

Nešiojamas kompiuteris Lenovo G560

Seniau jau esu apžvelgęs mažą nešiojamąjį kompiuterį Samsung N150, kuris dėl savo dydžio ir funkcijų daugiau tinkamas kelionėms ir labai nesudėtingiems darbams. Nepatikėsite, bet su juo dirbdamas (rašydamas tekstus ir štai tokias apžvalgas) užsidirbau geresnį nešiojamą kompiuterį, kurį ir noriu dabar apžvelgti.

Lenovo G560 laptopas buvo pasirinktas ne atsitiktinai. Jį pasirinkau dėl nedidelės kainos (apie 1600 lt iš Alphashop.lt) ir darbinių savybių – pilnos klaviatūros ir plataus ekrano. Taip pat tai, kad jame jau buvo suinstaliuota Windows 7 Home operacinė sistema su nemokamu Office Starter paketu. Tai puikus kompiuteris namams ir verslui. Jau keli mėnesiai praėjo, o pakibęs buvo vos pora kartų.

Lenovo G560 techniniai duomenys:

  • Intel® Core™ i3-370M procesorius
  • Windows® 7 Home Premium 64-bit OS
  • 15.6″ HD LED ekranas (1366×768), 16:9 widescreen raiška
  • NVIDIA GEFORCE G310M 512MB vaizdo plokštė
  • 4GB DDR3 atmintis, 320 GB HDD vieta diske
  • Integruotas 802.11b/g/n WiFi
  • Integruotas DVD RW
  • USB 2.0, eSATA connectors
  • Integrated web camera

Kompiuteris turi HDMI, VGA, 3 USB jungtis, taip pat 6 in 1 kortelių skaitytuvą, Express Card skaitytuvą, integruotą interneto kamerą.

Pliusai

Pilna klaviatūra, kai skaičiai yra kaip normalioje klaviatūroje, o ne viršutinėje eilutėje nuolat kaitaliojami su lietuviškomis raidėmis, yra tikras auksas. Labai patogu, jei nuolat dirbama su Excel skaičiuoklėmis ar rašoma daug skaičių.

Windows 7 Home Operacinė sistema jau buvo instaliuota. Nereikėjo jos papildomai pirkti, kas man sutaupė apie 300 litų. Taip pat jau buvo instaliuota įrašymo programinė įranga Power2Go, kuri atrodo visai nieko, jei nereikia labai prašmatnių įrašymo galimybių.

LED ekranas tikrai kokybiškas ir neblogas. Raiška HD, 16:9, tad galima naudotis kai kuriomis widescreen ekranams pritaikomoms funkcijos, pavyzdžiui Gmailo paskyroje nusistatyti Multiple Inboxes.

Garso sistemos mygtukai, kurie yravirš klaviatūros leidžia nustatyti garso ir vaizdo nustatymus. Pavyzdžiui, žiūrint filmą galima nustatyti filmo rėžimą. Peržiūrint nuotraukas ir uždėjus Intelligent rėžimą nuotraukos būna ryškesnės. Mažytė, bet maloni smulkmena.

Minusai

Kompiuteris yra gana sunkus. Jis sveria apie 3 kilogramus su 6 celių ličio jonų baterija. Esu stiprus vyras, tad man šis svoris problemų nesudaro, tačiau nešantis jį rankinėje, o ne kuprinėje, gali paskausti ranka.

Baterija laiko apie 3-4 valandas su labai stipriu baterijos taupymo rėžimu. Netaupant energijos – 2 valandos.  Kadangi baterija nedidelė, o ekranas suvartoja daug energijos, ilesnio budėjimo laiko turbūt ir neitų gauti.

Kompiuteris Lenovo G560 yra pakankamai galingas ir „paveža“ kai kuriuos žaidimus. Džiaugiuosi šiuo pirkiniu ir tikiuosi, kad džiaugsiuosi ilgiau nei jam suteikta garantija – 1 metai.

Trumpas video rusų kalba apie Lenovo G560 IdeaPad: