Home » mikroautobusų nuoma

Žyma: mikroautobusų nuoma

mikroautobusu nuoma

Mikroautobusų nuoma užsienyje: ką reiktų žinoti?

mikroautobusu nuoma

Nors ruduo jau alsuoja į nugarą, o vėsūs rytai įspėja, kad ne už kalnų į kiemą įžengs pirmosios šalnos, tačiau vėstantys orai keliautojų neatbaido nuo ekskursijų ar išvykų į svečias šalis. Jei ir jūs planuojate savarankišką kelionę užsienyje, nepamirškite pagalvoti, kaip keliausite šalies viduje. Gal naudositės viešuoju transportu? O gal patogiau būtų išsinuomoti automobilį ar mikroautobusą? Todėl šiandein kiek pakalbėsime kas ta  mikroautobusų nuoma.

Nuomotis mikroautobusą labai populiari paslauga didesnių kompanijų tarpe, juk tai gan erdvi ir patogi transporto priemonė, kuri suteikia visišką laisvę, nes nereikia derintis prie autobusų ar traukinių grafikų, joje telpa daug daiktų ir galima komfortabiliai ištiesti kojas. Taigi, ko dar reiktų, kad kelionė neapkarstų? Štai keletas patarimų, kurie gali praversti.

Mikroautobuso nuoma – populiari paslauga ir Lietuvoje, ir užsienyje, todėl pageidaujamą transporto priemonę rezervuokite iš anksto. Be to, jei planuojate vykti per visą ar dalį šalies, pasidomėkite ar mikroautobusą galėsite grąžinti kitoje nuomos kompanijos būstinėje. Priešingu atveju, teks grįžti ten, kur ir pradėjote savo kelionę.

Be galo svarbu, kad detaliai perskaitytumėte nuomos sutartį, joje turi būti nurodytas minimalus vairuotojo mažius ir vairavimo patirtis, nes kai kuriose šalyse transporto priemonės nuomojamos nuo 25 metų ir turint ne dviejų, o trijų metų vairavimo stažą.  Sutartyje taip pat turi būti nurodytos kitos svarbios nuomos sąlygos: ar mikroautobusą turite grąžinti pilnu baku, ar prieš grąžindami jį privalote išplauti, kokios draudimo sąlygos, jei pateksite į auto įvykį ir pan. Jei žinosite šiuos niuansas, galėsite būti visiškai tikri, kad nuomos kompanijos darbuotojai jūsų neapsuks. Jokia paslaptis, kad kai kuriose šalyse į keliautojus žiūri kaip į pinigų maišus, iš kurių galima pasipelnyti. Mikroautobusų nuoma nėra išimtis, todėl visada žiūrėkite, kokią sutartį pasirašote arba rinkitės tik gerą reputaciją turinčią nuomos kompaniją, kurią spėjo įvertinti ir kiti keliautojai.

Galiausiai nepamirškite, kad kai kuriose šalyse dalis kelių yra apmokestinti, todėl iš anksto susidarykite važiavimo maršrutą ir pasidomėkite, ar neteks papildomai mokėti už kelius, o jei teks, tai kiek tai kainuos.

 

mikroautobusų nuoma

Kokios paslaugos Jums priklauso kartu su mikroautobusų nuoma?

mikroautobusų nuomaKai Jums reikalinga išsinuomoti automobilį ar kitokią transporto priemonę, dažniausiai nė nepagalvojate apie tai, kokios papildomos paslaugos galėtų būti teikiamos kartu su transportu. O iš tiesų tai gana populiaru ir naudinga. Mikroautobusų nuoma užsiimantys verslininkai teigia, jog vis daugiau klientų nori ne tik paprastos nuomos sutarties, bet ir šokių tokių papildomų paslaugų. Štai kelios iš jų – pačios populiariausios.

Norisi, kad kas pavežtų

Iš tiesų pati populiariausia papildoma paslauga, kurią galima užsisakyti nuomojantis mikroautobusą tai yra vairuotojo nuoma. Pasirodo, daugelis nuomos punktų iš tiesų nuomoja ne tik transporto priemones, bet ir vairuotojus, galinius pagelbėti Jums, kai greitai ir saugiai reikia nuvykti nuo vieno iki kito taško. Kodėl naudinga samdyti ir vairuotoją, kai nuomojate mikroautobusą? Tai labai patogi ir tinkama paslauga pirmiausia todėl, kad mikroautobusas yra gana sudėtinga transporto priemonė ir jei visuomet vairuojate lengvąjį automobilį, net ir su nuomotu mikroautobusu Jums gali kilti šiokių tokių problemų vairuojant. Todėl naudinga, jei tokią transporto priemonę vairuos prie jos jau pripratęs žmogus. Be to, dažniausiai mikroautobusų nuoma reikalinga įvairių švenčių metu, tad bent jau nuomojant tokiam tikslui tikrai naudinga pasidomėti, ar nuomos punktas neteikia tokios paslaugos kaip vairuotojas mikroautobusui.

Mikroautobusas gali atrodyti gražiai

Kai mikroautobusai nuomojami šventėms ir vakarėliams, labai dažnai abejonių sukelia mikroautobuso išvaizda. Kartais klientai mano, jog tokia transporto priemonė neatrodo patraukliai ir ne visuomet tinka šventei bei jos stiliui. Tačiau tai ne tiesa, ypač jei mikroautobusą nuomosite iš profesionalaus nuomos punkto, kuris rūpinasi visais klientų pageidavimais. Dažniausiai mikroautobusų nuoma šventėms būna siūloma ne šiaip sau, o su šventėms pritaikytais ir paruoštais mikroautobusais. Tai reiškia, jog lygiai taip pat kaip limuziną, taip ir mikroautobusą nuomos punkte gali papuošti specialistai ir jis tikrai negadins šventės įvaizdžio Priešingai – atrodys žavingai ir kurs dar pakilesnę nuotaiką.

Priežiūra ir valymas

Dar viena paklausi papildoma paslauga, kuri danai reikalinga kartu su mikroautobusų nuoma – tai mikroautobuso techninis tvarkymas ir valymas. Dažniausiai mikroautobusus nuomoja žmonės ilgesnėms kelionėms ir svarbiems renginiams, todėl labai svarbu, kad transporto priemonė puikiai veiktų ir tinkamai atrodytų. Labai dažnai profesionaliai dirbantys nuomos punktai suteikia galimybę nemokamai ar bent naudojantis patraukliai nuolaida prižiūrėti automobilį salone, nuplauti jį ar net užsakyti salono cheminį valymą.

 

 

mikroautobusų nuoma Vilniuje

Kada pravers mikroautobusų nuoma Vilniuje?

mikroautobusų nuoma VilniujeAutomobilių nuoma – paslaugų sritis, kuri klientus traukia bet kuriuo metų laiku. Kitaip tariant, šios srities verslininkams darbymetis praktiškai nepriklauso nuo metų laiko. Žiemą automobilius nuomojasi vietiniai gyventojai ir svečiai, norintys nuvykti kažkur netoli, tuo tarpu vasara  mikroautobusų nuoma Vilniuje praverčia organizuojant šventes ir įvairius vakarėlius. Juk linksminantis dažnai organizuojami įvairūs maršrutai, kuriuos išpildyti lengva išsinuomavus patogų ir tinkamą šventei transportą.

Automobilių nuoma užsiimančios įmonės atvirauja, jog vis labiau populiarėja netradicinis transportas įvairioms šventėms ir įsimintinoms progoms. Prieš keletą metų negalėjome įsivaizduoti mergvakario ar išleistuvių be limuzino, tuo tarpu pastaraisiais metais žmonės ieško originalesnių ir patogesnių transporto priemonių, juk noras jaustis patogiai svarbios šventės metu yra svarbiau nei tik gera išvaizda. Jei ir Jūs organizuojate smagų pasilinksminimą, mikroautobusiukas gali Jums praversti pačiomis įvairiausiomis progomis.

  • Paskutinio pasispardymo vakarai. Mikroautobusų nuoma Vilniuje ypač populiari organizuojant mergvakarius ir bernvakarius. Čia dažniausiai jaunimo kompanija susėda keliaudami iš vieno taško į kitą, nuolat linksminasi ir žaidžia vakaro žaidimus. Mikroautobusus tokiomis progomis ypač mėgsta nuomotis vaikinai, kuriems sėdėti susispaudus siaurame limuzine neatrodo pati geriausia vakaro idėja. Be to, mikroautobuse galima surengti pačių įvairiausių pramogų, įskaitant ir striptizo šokėjos pasirodymą.
  • Išleistuvių vakaras. Labai dažnai mikroautobusus ir autobusus šventėms nuomojasi ir jaunimas, norintis pažymėti naujo etapo pradžią. Kitaip sakant, mokyklos ir universiteto išleistuvių vakarams labai dažnai praverčia kiek didesnė transporto priemonė. Jaunimas netgi dažna renkasi autobusus be stogo arba su puikia aparatūra ir apšvietimu viduje. Tokie vakarai dažniausiai vadinami vakarėliais ant ratų ir dažnai palieka neišdildomus prisiminimus.
  • Jaunųjų šventės. Ne ką rečiau mikroautobusų nuoma Vilniuje praverčia ir jauniesiems, organizuojantiems savo vestuvių šventes. Jau įprasta, kad po oficialios santuokos registracijos jaunieji su artimiausiais draugais vyksta įsiamžinti gražiose vietose, atlikti keletą tradicinių papročių ir pasilinksminti prieš oficialią šventės pradžią. Tam ypač tinka mikroautobusiukai, kurie yra ne tik erdvūs, bet ir  funkcionalūs. Jie lengvai privažiuoja prie įvairiausių taškų, viduje nebūna karšta ir visiems užtenka vietos.  Pasirinkus tokią transporto priemonę nereikia jaudintis dėl dalyvių skaičiaus ar suglamžytų drabužių, o tai prideda ir teigiamų emocijų.

 

 

Auto transporto nuoma

Mikroautobusų nuoma: informacija, kurią privalote žinoti

Auto transporto nuomaŠiuo metu vis sparčiau Lietuvoje plinta idėja išsinuomoti transporto priemonę ir su ja keliauti aplink Europą. Žinoma, yra daug priežasčių, kodėl auto nuoma tokia reikalinga ir populiari. Juolab, sparčiai daugėja žmonių, kurie naudojasi tokio tipo paslaugomis. Kodėl? Nes išsinuomoti automobilį nėra brangu, suteikiamos labai patogios sąlygos, o jei dar ir neturite galimybės pasinaudoti savo transporto priemone, daugeliu atveju tai geriausia išeitis, lyg padanga numesta į vandenyną. Didėjant paklausai prireikia labai daug naudingos informacijos, o kur geriau jos ieškoti jei ne internete. Vietoje, kurioje kaupiasi visos informacijos šaltiniai. Auto transporto nuoma nėra sudėtingas procesas, tačiau kuo detaliau informaciją žinosite, tuo galėsite būti labiau savimi užtikrinti nukeliavę į tokio tipo punktą.

Mikroautobusų nuoma patrauklus pasirinkimas keliaujant, vežant dideles žmonių grupes, kuomet reikia papildomos „jėgos“ perkraustant baldus ir panašiai.

Dokumentai, kuriuos privalote turėti nuomojant automobilį.

Mikroautobusų nuoma suteikia tokio tipo paslaugas tiek fiziniui asmeniui, tiek juridiniui. Nuo to, ar nuomojate sau, ar įmonei skiriasi ir dokumentų pateikimas. Fizinis asmuo su savimi būtinai turėtų turėti: vairuotojo pažymėjimą ir pasą arba asmens tapatybės kortelę. Juridinis negalės pasinaudoti mikroautobusų nuoma, jei neturės įmonės galiojimo, asmens, kuris vairuos paso ir įmonės pažymėjimo kopijos.

Kokio amžiaus turi būti vairuotojas ir kiek laiko galima naudotis mikroautobusiukų?

Išsinuomotos transporto priemonės vairuotojas privalo turėti minimaliai bent dviejų metų stažą, kad galėtų naudotis transporto priemone. Jei tokių galimybių neturite, galite pasisamdyti profesionalų vairuotoją, kuriuos taip pat pasiūlo firma iš kurios nuomojate mikroautobusą. Tokio tipo transporto priemonei užtenka paprastos B kategorijos, kaip ir vairuojant lengvąją mašiną.

Automobilį arba mikroautobusą galima išsinuomoti minimaliai nuo vienos paros laiko. Žinoma, galite naudotis ir vos tik kelias valandas, tačiau kaina skiriama paromis.

Ar automobiliai yra apdrausti ir kas bus, jei pakliūsiu į nelaimę?

Mikroautobusų nuoma pasižymi ypač dideliu atsakingumu. Kiekviena transporto priemonė yra apdrausta aukštos kokybės draudimu ir atsitikus nelaimei, galite būti tikri, kad draudimas padengs nuostolius. Tačiau vos iškilo kokios nors problemos turite kuo skubiau apie tai pranešti vadovybei. Taip pat, vos išsinuomojęs mikroautobusą labai atidžiai jį ištyrinėkite. Ar nejaučiate kokio nors diskomforto, ar vairuojasi patogiai. Pastebėjus netikslumų kuo skubiau apie tai praneškite nuomos punkto vadybininkui. Jei automobiliui atsitiko nelaimė dėl jūsų kaltės – turėsite susimokėti baudą įmonei. Kainas galite sužinoti kiekvienoje firmoje.

Atsiskaitymas už mikroautobusą ir užstatai.

Vienos firmos reikalauja užstato, kitos – ne. Visgi, dažniausiai prašoma palikti tam tikrą pinigų sumą, tačiau dažniausiai ji nebūna didelė. Žinoma, grąžinama, kuomet atiduodate tvarkingą mikroautobusiuką. Tokį, koks buvo patikėtas į jūsų rankas.

Susimokėti už transporto priemonę galite grynais vietoje arba pervedus pinigus per banką. Pasirinkite labiau jums tinkamą ir priimtiną variantą. Rezervacija, kad automobilis konkrečiu laiku bus jūsų pradės galioti tik tuomet, kai į elektroninio pašto skyrelį gausite patvirtinimą, kad pinigai pasiekė įmonę. Jei praėjo kelios dienos, o rezervacijos negavote – kuo skubiau kreipkitės į firmą ir praneškite apie susidariusią situaciją.

Tiek mikroautobusų nuoma, tiek lengvųjų automobilių paprastai išduodami labai panašiomis sąlygomis. Dažniausiai, kuo didesnė transporto priemonė, tuo labiau akcentuojama, kad per parą galite išvažinėti tik tam tikrą kilometrų skaičių. Geriau nebandykite apgauti profesionalų, nes jie tikrai labai greitai pastebės, kad buvo viršytas limitas. Už tokio tipo nuobaudas turėsite susimokėti.

Visos kainos, kurias gali tekti pajusti ir jums būna išvardytos sutartyje. Atidžiai perskaitykite, nes už sąlygų nevykdymą privalėsite atsiskaityti pinigais. Smagi kelionė bus kokybiška tik tuo atveju, jei galėsite jaustis saugiai ne tik kelionės metu, tačiau ir grąžinant transporto priemonę į punktą.