Home » moterys

Žyma: moterys

Gintariniai papuošalai, kuriuos gali dėvėti visa šeima

Gintariniai karoliai

Gintariniai papuošalai daugeliui asocijuojasi su pajūriu, vėju. Ne veltui. Juk jie gaunami iš pačių giliausių jūros gelmių. Jų atsiradimo istorija taip pat jau girdėta ne kartą. Seniai seniai miškuose augo labai sakingos pušys. Klimatui šylant, jų sakai ėmė tekėti ant žemės, kartu su ja maišėsi ir kietėjo. O susikaupusius sakus labai lengvai išplaudavo upės ir taip nunešdavo į jūrą. Laikui bėgant ir vykstant oksidacijos bei polimerizacijos procesams, sakai virto dabartiniu gintaru.

Šiandien juvelyrai sukuria tikrus meno šedevru iš  šių sukietėjusių medžių sakų. Gali būti labai elegantiškos gintarinės apyrankės, gintariniai auskarai bei gintariniai karoliai, skirti dailiosios lytiems atstovėms. Moterys mėgsta puoštis, todėl gintariniai papuošalai gali būti ideali dovana tiek merginai, tiek bet kuriai vyresnei moteriai, kaip ir skraistės. Moteriški gintariniai papuošalai yra derinami tiek prie šiuolaikinio dizaino drabužių, tiek prie klasikinių ir dalykiškų kostiumėlių, tiek prie kasdieninės aprangos.

gintariniai auskaraiAr žinojote, kad nešiojami gintariniai papuošalai gali būti sveikatos ir energijos šaltinis? Gintaras yra žinomas  kaip seniausias gydomasis akmuo. Džiugu, kad jis randamas būtent mūsų mylimos Baltijos jūros pakrantėse. Tai – unikalus gamtos darinys, kurio vertė laikui bėgant gali tik kilti. Tad vertinkite jei savo papuošalų dėžutėje šiuo metu turite gintarinę sagę ar karolius, o jeigu tokio tipo papuošalų dar  neturi – tikriausiai dabar būtų pats metas nors vieną jų įsigyti. Nemažą pasiūlą gintarinių papuošalų galima rasti ir Varle.lt internetinėje parduotuvėje.

Kadangi gintaras yra pripažįstamas kaip vienas sveikiausių akmenų, padovanokite ir papuoškite mažųjų kakliukus gintariniais karoliukais. Jeigu suaugusiems gintaras gali nuraminti bei sumažinti irzlumą, pyktį ir įtampą, atsiradusią iš prisigalvotų problemų, nuoskaudas, vienatvę, graužatį dėl to, ką galėjote padaryti, bet nepadarėte, tai vaikiški gintariniai papuošalai gali padėti numalšinti skausmą dygstant dantukams, apsaugoti nuo gerklės ir visų kitų ligų.

Rinkoje egzistuoja ne tik gintariniai papuošalai moterims ir vaikams. Taip pat yra  itin subtilūs ir originalūs gintariniai papuošalai vyrams. Jiems gali būti siūlomi karoliai ar sąsagos. Tai – geras būdas ne tik pasipuošti, bet ir apsisaugoti  nuo pačių įvairiausių ligų. Vyriški gintariniai papuošalai dar nėra tokie populiarūs Lietuvoje, tačiau kiekvieną dieną jų parduodama vis daugiau ir daugiau. Todėl, vyrai, nebijokite ir Jūs pasipuošti išeidami į gatvę ar darbą.

maudymosi kostiumėliai

Maudymosi kostiumėliai ir aksesuarai

maudymosi kostiumėliaiAtėjus šiltiesiems metų laikams ir gerokai pašilus orams, daugelis džiaugiasi atsikratę sunkių ir varžančių rūbų. Vasara – lengvų ir laisvų drabužių metas. Ypač atšilus orams dažniausiai kyla noras ne tik lengviau apsirengti, tačiau ir ištrūkti kažkur prie vandens, kur būtų galima pakvėpuoti grynu oru ir pasimėgauti vandens malonumais. Kurortuose ir pajūryje populiariausias vasaros akcentas – maudymosi kostiumeliai. Čia niekas negali išsiversti be šio apdaro, o jei netyčia pamiršote jį pasiimti, galite įsigyti pačių įvairiausių stilių maudymosi kostiumėlių beveik kiekvienoje parduotuvėje ar krautuvėje. Ruošiantis vasarai, maudymosi kostiumėlių pardavėjai gauna sunkią užduotį – papildyti atsargas įvairiausių stilių ir modelių prekių, kad sau tinkamą variantą galėtų išsirinkti kiekviena mergina. Šiandien parduotuvių lentynos jau mirga ne tik nuo maudymosi kostiumėlių spalvų, tačiau ir nuo jų stilių įvairovės.

Populiariausi

Paskutiniu laiku populiariausių ir madingiausių maudymosi kostiumėlių vietą vis dar užima dviejų dalių atskiri maudymosi kostiumėliai. Jie jau daug laiko pirmauja šioje srityje ir kiekvienais metais j gamintojai rinkai pasiūlo vis naujas idėjas ir vis naujas madingas interpretacijas. Šių kostiumėlių pasirinkimas yra bene plačiausias. Čia kiekviena moteris gali išsirinkti sau tinkamiausią modelį. Dažniausiai siūlomi maudymosi kostiumėliai su pastandinta liemenėle, suteikiančia krūtinei dailią formą arba medžiaginės liemenėlės be pastorinimo, kurios leidžia laisviau ir lengviau jaustis. Liemenėlės gali būti užrišamos, su petnešėlėmis arba visai be jų. Taip pat dažnai siūlomi ypač uždari kostiumėliai, kurie skirti moterims, su mažomis krūtinėmis.

maudymosi kostiumėliaiKlasikiniai

Senesniais laikais dviejų dalių kostiumėlių buvo labai mažai, dažniausiai paplūdimyje moterys vilkėjo vientisus maudymosi kostiumėlius ir tai buvo lygiai taip pat seksualu. Keičiantis mados tendencijoms, viskas sukasi ratu ir šiandien paplūdimyje vis dažniau galime pamatyti moterų, vilkinčių vientisus maudymosi kostiumėlius. Jų pasirinkimas parduotuvėse taip pat yra stebinantis. Galima rasti ne tik įvairiausių spalvų, bet ir įvairiausių formų variantų. Vis dar yra likę ir tradicinių vientisų maudymosi kostiumėlių variantų, tačiau vis dažniau lentynose sužiba ypač ekstravagantiški maudymosi kostiumėliai. Tokie, kurie sujungti tik keliomis juostelėmis arba yra vientisi tik priekyje, o nugaroje atrodo kaip dviejų dalių.

Aksesuarai

Be maudymosi kostiumėlio prie jūros ar ežero dažnai praverčia ir vienas kitas aksesuaras. Patys populiariausi – tai plačios lengvos skaros, rišamos tiesiai ant maudymosi kostiumėlio, sukuriančios suknelės įspūdį. Su šiuo aksesuaru galima ne tik pasislėpti nuo saulės, tačiau ir laisvai vaikščioti po paplūdimį. Mėgstančioms atviresnius aksesuarus siūlomas ir kitas variantas – trumpi užrišami lengvi sijonai.

fohow

„Fohow“ produktai ir jų nauda mūsų organizmui

fohowDiena iš dienos „Fohow“ produktai vis labiau plinta po platųjį pasaulį. Ne veltui. Žmonės akivaizdžiai mato ir pastebi, patys patiria jų teikiamą naudą organizmui ir pataria juos vartoti kitiems. Jei Jūs dar nežinote, kas tai yra „Fohow“ ir kuo „Fohow“ produktai yra ypatingi, skaitykite toliau.

Pasakojimą galima pradėti nuo Jevgenijaus Šuklino. Tai jis tapo olimpiniu vicečempionu. O dabar prie jo pavardės jau klijuojama ir nauja „Fohow“ ambasadoriaus etiketė. Ar galite tuo patikėti? Net garsūs Lietuvos ir viso pasaulio sportininkai bei kitų sričių veikėjai mielai pasitiki jau daugiau nei dvidešimt metų kuriamų produktų galia. Jevgenijus Šuklinas buvo tas, kuris daugiau kaip vienerius metus naudojo „Fohow“ produktus. Jei norite ir Jūs, kad ir nebūtinai iškovoti olimpinį medalį, tačiau būti sveiki ir stiprūs, pradėkite savo sveikata rūpintis jau dabar.

Juk neveltui jau kuris laikas visą pasaulį stebina Kinijos sportininkai, nuolat iškovojantys medalius olimpinėse žaidynėse arba pasiekdami naujus pasaulio rekordus. Daugelis netgi viešai pripažįsta, kad nugalėti padeda ne tik intensyvios treniruotės, bet taip teigia, kad labai svarbu rūpintis savo kūno organizmu „iš vidaus”. Sportininkai pripažįsta vartojantys Kinijoje augančius kordicepsas bei linčži grybus. Tai – iš amžių atėjusi kinų tradicija bei tikėjimas, kad šie grybai gali jiems padėti ilgiau gyventi, nesirgti ir stiprinti savo imuninę sistemą.

Tikėjimo grybų galia neužtenka. Moksliniai tyrimai jau taip pat įrodė, kad kordicepsas yra natūralus antibiotikas, gebantis slopinti pneumokokų, stafilokokų, streptokokų bei daugelio kitų mikrobų dauginimąsi. Jis taip pat veikia ir įvairius virusus, tarp jų adenovirusus, gripo, hepatito, herpio, atipinės pneumonijos virusus. Grybas dar veikia ir pirmuonis: chlamidijas, ureaplazmą, trichomonas, kirmėles ir grybelius. Teigiamų kordicepso savybių sąrašą galima būti tęsti, tačiau nesivarginsime, nes kokią naudą teikia „Fohow“ produktai galėsite įsitikinti patys. Jie jau parduodami ir Lietuvoje.

Korporacija „Fohow“ yra išsikėlusiu sau uždavinius, kuriuos griežtai seka ir puikiai įgyvendina. Jie stengiasi pasiekti maksimalų produkcijos efektyvumą. Visus jau ir dabar stebina gaminių geras ir greitas poveikis. Gamyboje naudoja tik saugius ir natūralius produktus, kurie kuriami naudojant tik pačias pažangiausias technologijas. Linkėjime ir Jums atrasti naujus „Fohow“ produktus, padėsiančius rūpintis savo sveikata.

Kordicepsas susijęs su onkologija? Taip, vėžys yra labai aktuali sveikatos tema, kuria domisi visi. Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu? Gerindamas visa imuninę sistemą ir kraujotaką. Bet tai jau kita tema…

Lazerinės procedūros Fraxel lazeriu

Lazeris šiuolaikinėje medicinoje ir grožio industrijoje daro stebuklus. Tai itin efektyvi priemonė įvairiems odos negalavimams ir pakitimams gydyti bei šalinti. Lazerio veikimo principas yra vieną tašką sukoncentruotas šviesos spindulys, kuris turi kaitinamąjį poveikį. Šiuolaikinis lazeris veikia odą tam tikrame gylyje, tam tikru intensyvumu. Taip odos pažeidimai yra sunaikinami ir priverčiami pasišalinti iš organizmo.

Lazeris lazeriui nelygu, tad kai kurios lazerinės procedūros gali būti skausmingos. Tam naudojamas specialus anestetinis tirpalas ar medžiagos, kad procedūros metu pacientas nejaustų skausmo. Skausmingiausias yra po operacinis periodas, kai oda ištinsta ir pradeda atsistatinėti. Griežta mediko priežiūra yra rekomenduojama, taip pat ir specialisto konsultacijos prieš atliekant operacijas.

Fraxel DUAL lazeris yra pažangus frakcinis lazeris, kuris labai nedaug veikia odą, tačiau puikiai kovoja su pigmentinėmis dėmėmis, saulės įdegiu, randais ir strijomis. Melanino dėmės yra tiesiog „išspjaunamos“ iš odos paviršiaus.

Fraxel DUAL lazerio po operacinis periodas yra 3-4 dienos. Tai reiškia, kad po procedūros oda atsistato per 3-4 dienas ir tampa atspari infekcijoms, bakterijoms ir saulės poveikiui. Kitų rūšių lazerių pooperacinis periodas yra kelios savaitės, todėl reikalaujam savotiška izoliacija, kuri gali suardyti planus ir normalų gyvenimo ritmą.

Lazeris yra paskutinė priemonė šalinti randus, strijas ir pigmentines dėmes efektyviai. Toliau – tik plastinė chirurgija, kuri pasižymi ir komplikacijų galimybe ir didelėmis kainomis. Aišku, lazeris negali efektyviai pašalinti labai rimtų randų, pavyzdžiui po nudegimo, kai nudegę daug odos. Nedideli randai jam nėra problema, todėl šis lazeris stovi ne ligoninėje, o paprastoje grožio ir estetikos klinikoje OKEANIJA.

Lazeriu Fraxel DUAL odos pažeidimai naikinami greitai ir nesutrikdant gyvenimo ritmo. Paprastai procedūra atliekama ketvirtadienį, tad pabuvus namuose tas tris dienas, pirmadienį jau galima eiti į darbą ir pasirodyti viešoje erdvėje. Tai pagrindinis šio lazerio privalumas, nes šiuolaikinei skubančiai moteriai nėra laiko tokiems ilgiems gydymams. Nei randai, nei strijos gyvybei nekenkia, todėl šios procedūros yra laikomos pagalbinėmis, o ne privalomomis.

Jei norite sužinoti daugiau apie šį efektyvų lazerį ir jo galimybes, apsilankykite puslapyje Fraxel.lt, kuriame aiškiai pateikiama informacija apie lazerinių procedūrų kainas ir eigą.