Home » paieška

Žyma: paieška

Kas yra SEO paslaugos? Trumpas paaiškinimas žmonių kalba

SEODažnai IT specialistai ar rinkodarininkai žongliruoja šiuo metu populiaria fraze SEO paslaugos, tačiau vis dar yra verslininkų ar tinklalapių savininkų, kurie tik viena ausimi girdėję apie SEO ir iš ties nesupranta kas tai yra ir kam tai reikalinga. Tad trumpai pakalbėsime apie SEO.

SEO optimizacija yra veiksmų seka leidžianti pasiekti aukštesnę poziciją tarp paieškos sistemos rezultatų. Tai itin svarbu norint pritraukti kuo daugiau potencialių klientų į savo internetinę svetainę. Kitaip, jei potencialus klientas į paieškos sistemos laukelį įvedė frazę susijusią su jūsų teikiamomis paieškomis, jūs norėtumėte, jog tarp pirmų jam rodomų rezultatų būtų jūsų tinklalapis. SEO paslaugos susideda iš trijų etapų.

Pirmas etapas: atliekamas SEO tyrimas ir analizė. Išrenkami ir išanalizuojami raktiniai žodžiai, kurie atitinka verslo veiklos sritį bei yra labiausiai ieškomi interneto vartotojų. Tiksliniai raktažodžiai atveda tikslinę auditoriją į jūsų tinklalapį, tad svarbu juos tinkamai parinkti. Taip pat svarbi konkurentų SEO analizė – visuomet reikia žinoti ką veikia konkurentai, kad būtų galima juos aplenkti.

Antras etapas: vidinė SEO optimizacija. Tai techninės tinklalapio dalies sutvarkymas siekiant, kad tinklalapis būtų gerai indeksuojamas paieškos sistemų. Atsižvelgiant į atliktos raktažodžių analizės rezultatus sutvarkomi, perrašomi arba papildomi tinklalapio tekstai, optimizuojama tinklalapio nuorodų struktūra, paveikslėliai ir atliekami kiti būtini veiksmai.

Trečias ir svarbiausias etapas: išorinė SEO optimizacija. Kuo daugiau svarbių ir pasitikėjimą turinčių žmonių kalba apie įvykį ar reiškinį – tuo labiau į jį atkreipiamas dėmesys ir kyla susidomėjimas. Ta pati žmonių „apkalbų“ analogija taikoma ir paieškos sistemose – kuo daugiau kokybiškų atgalinių nuorodų nukreipta į jūsų tinklalapį – tuo aukštesnę poziciją paieškos sistemose galite išsikovoti. Tačiau reiktų pabrėžti, jog reikalingos kokybiškos nuorodos iš tinklalapių turinčių aukštus reitingus.

SEO optimizacija yra ilgalaikė investicija duodanti realią naudą ilgą laiką, priešingai nei reklama, kuri nustoja vesti klientus vos tik baigiasi reklamos laikas. SEO paslaugos leidžia rezultatais mėgautis daug ilgiau, o nuolat skiriant laiko optimizavimui, pirma vieta tarp paieškos rezultatų garantuota ilgam laikui.

Versliukai.lt – pagalba smulkiesiems verslininkams

Smulkus verslas prašo pagalbos! Reikia klientų ir užsakymų. Ne, jokių kompensacijų, išmokų, pašalpų premijų ar loterijų nereikia, tik klientų. Visa kita – jau kiekvieno smulkaus verslininko reikalas.

Lietuvoje veikia keletas organizacijų, kurių tikslas – padėti pradedančiajam verslui. Versliukai.lt yra vienas iš pagalbininkų. Ir vienas iš geriausių.

Kuo verslininkams, ką tik pradėjusiems savo asmeninį verslą, galima padėti?

Įrangą ir darbo įrankius verslininkai paprastai jau susiperka patys. Tai asmeninė investicija, kuri atsiperka.

Žiniomis ir konsultacijomis padeda ūkio ministerija, dalinanti pradedančiojo verslo krepšelius, taip pat ir kitos VšĮ arba nevyriausybinės institucijos, organizuodamos įvairius kursus, seminarus ir mokymus.

Susirasti konkrečius klientus padeda tokie puslapiai, kaip Versliukai.lt. Puslapio esmė yra paprasta – suteikti galimybę verslininkui paskelbti informaciją apie save. Puslapio administratorių tikslas – pritraukti kuo daugiau potencialių smulkaus verslo klientų per viešinimą, įvairias akcijas, tam tikrų iniciatyvų rėmimą ir t.t. Kitaip sakant – suvesti potencialius klientus su paslaugos teikėjais.

Kaip tai daro versliukai.lt? Paslaugų reklama yra kertinis šio puslapio akmuo. Visi pavieniai paslaugų teikėjai – laisvadarbiai (freelanceriai) – gali labai nesunkiai suvesti savo asmeninius duomenis – el. pašto adresą, telefono numerį, socialinių tinklų paskyrų nuorodas, interneto puslapio adresą, savo ir savo darbų nuotraukas ir, žinoma, savo paslaugų pristatymą tekstu. Taip pat aiškiai priskiriamos visos teikiamos paslaugos, kad per jas potencialus klientas galėtų susirasti jam tinkantį specialistą.

Vienas specialistas gali turėti kelias specialybes, tad nesunkiai gali susikurti ir du ir daugiau pristatomųjų puslapių kiekvienai specialybei. Pavyzdžiui, tortų kepimas ir rūbų taisymas bei siuvimas – normalus namuose dirbančių mamų užsiėmimas, kurį vis dar vadina hobiu.

Susikurtą pristatomąjį puslapį laisvadarbis specialistas gali naudoti visur reklamuodamas savo paslaugas – savo socialiniuose tinkluose, pridėti prie parašo el. pašte, naudoti klasifikuotų skelbimų puslapiuose.

Ar Versliukai.lt paslaugų reklama kainuoja? Tai visiškai NEMOKAMA paslauga. Vidutiniškai susikurti pristatomąjį puslapį galima vos per 5-10 minučių, tad tai neatims daugiau laiko, nei išgerti puodelį kavos ar surūkyti cigaretę. Nauda gali būti didelė – atrasti klientai ir gauti užsakymai. Toliau – jau kiekvieno specialisto sugebėjimų ir patirties reikalas.

Tai konkreti pagalba. Ne pamokymai, patarimai ar padrąsinimai. Tiesiog atvedamas klientas prie kelių profesionalų ir jis renkasi. Išsirinks Jus ir Jūsų verslas suklestės.