Home » papuošalai internetu

Žyma: papuošalai internetu

Gintariniai papuošalai, kuriuos gali dėvėti visa šeima

Gintariniai karoliai

Gintariniai papuošalai daugeliui asocijuojasi su pajūriu, vėju. Ne veltui. Juk jie gaunami iš pačių giliausių jūros gelmių. Jų atsiradimo istorija taip pat jau girdėta ne kartą. Seniai seniai miškuose augo labai sakingos pušys. Klimatui šylant, jų sakai ėmė tekėti ant žemės, kartu su ja maišėsi ir kietėjo. O susikaupusius sakus labai lengvai išplaudavo upės ir taip nunešdavo į jūrą. Laikui bėgant ir vykstant oksidacijos bei polimerizacijos procesams, sakai virto dabartiniu gintaru.

Šiandien juvelyrai sukuria tikrus meno šedevru iš  šių sukietėjusių medžių sakų. Gali būti labai elegantiškos gintarinės apyrankės, gintariniai auskarai bei gintariniai karoliai, skirti dailiosios lytiems atstovėms. Moterys mėgsta puoštis, todėl gintariniai papuošalai gali būti ideali dovana tiek merginai, tiek bet kuriai vyresnei moteriai, kaip ir skraistės. Moteriški gintariniai papuošalai yra derinami tiek prie šiuolaikinio dizaino drabužių, tiek prie klasikinių ir dalykiškų kostiumėlių, tiek prie kasdieninės aprangos.

gintariniai auskaraiAr žinojote, kad nešiojami gintariniai papuošalai gali būti sveikatos ir energijos šaltinis? Gintaras yra žinomas  kaip seniausias gydomasis akmuo. Džiugu, kad jis randamas būtent mūsų mylimos Baltijos jūros pakrantėse. Tai – unikalus gamtos darinys, kurio vertė laikui bėgant gali tik kilti. Tad vertinkite jei savo papuošalų dėžutėje šiuo metu turite gintarinę sagę ar karolius, o jeigu tokio tipo papuošalų dar  neturi – tikriausiai dabar būtų pats metas nors vieną jų įsigyti. Nemažą pasiūlą gintarinių papuošalų galima rasti ir Varle.lt internetinėje parduotuvėje.

Kadangi gintaras yra pripažįstamas kaip vienas sveikiausių akmenų, padovanokite ir papuoškite mažųjų kakliukus gintariniais karoliukais. Jeigu suaugusiems gintaras gali nuraminti bei sumažinti irzlumą, pyktį ir įtampą, atsiradusią iš prisigalvotų problemų, nuoskaudas, vienatvę, graužatį dėl to, ką galėjote padaryti, bet nepadarėte, tai vaikiški gintariniai papuošalai gali padėti numalšinti skausmą dygstant dantukams, apsaugoti nuo gerklės ir visų kitų ligų.

Rinkoje egzistuoja ne tik gintariniai papuošalai moterims ir vaikams. Taip pat yra  itin subtilūs ir originalūs gintariniai papuošalai vyrams. Jiems gali būti siūlomi karoliai ar sąsagos. Tai – geras būdas ne tik pasipuošti, bet ir apsisaugoti  nuo pačių įvairiausių ligų. Vyriški gintariniai papuošalai dar nėra tokie populiarūs Lietuvoje, tačiau kiekvieną dieną jų parduodama vis daugiau ir daugiau. Todėl, vyrai, nebijokite ir Jūs pasipuošti išeidami į gatvę ar darbą.

Rankų darbo papuošalai internetu

Reta lietuvaitė, ieškodama dovanos sau ar draugei neieškojo dovanėlės internete. Viena naujausių sričių, kur galima rasti tikrai išskirtines dovanas – papuošalai internetu. Iš gausaus būrio moterų, tik maža dalis nėra vaikystėje, galbūt paauglystėje, o vėliau ir studentaujant ar turint motinystės atostogas nemeistravo papuošalų savo lėlėms, sau pačioms, mamos ar draugėms, o vėliau.galbūt, ir savo vaikams. Rankų darbo papuošalai niekada neišeis iš mados. Taip gera į rankas paimti močiutės ar mamos rankų darytus karolius ar apyrankę. O ir kūrimo medžiagos, t.y. žaliavos – beribės. Tam galima naudoti nuo paprasčiausio popieriaus iki metalo ar įspūdingųjų Swarovski kristalų.

Kūryba – beribė erdvė pasireikšti fantazijai, nors ir mirga iš visų pusių papuošalai internetu. Aišku, galite ir Jūs išbandyti prekybą plačiajame internete, nes yra ne viena tiek lietuvių sukurta svetainė, tiek pasaulio masto gigantai, prekiaujantys papuošalais moterims, vyrams, vaikams. Visur populiaru ir sparčiai perkami žiedai, kaklo papuošalai bei apyrankės. Moterims patinka puoštis, dabintis, tad kam save varžyti?

Papuošalai internetu nuo šiol prieinami visiems, tiesiog ateini, pasižiūri, ir įsigyji, o galbūt nusižiūri, „laikai“ tą daiktą ilgai galvoje ir atėjus progai nusprendi, kad, pavyzdžiui, nauji kaklo papuošalai taip tiks artėjančiam vakarėliui.

Nemažiau populiarūs papuošalai internetu, skirti vyrams. Juos sukurti kartais gali būti kebliau, nes moteriškos rankos mėgsta smulkius, detalius ir kruopščius darbelius, kurie ne visada tinkami papuošalai vyrams. Vis gi dažniausiai vyriška juvelyrika asocijuojasi su grubesnėmis formomis ar faktūromis, medžiagomis. Tad dažnai šios srities imasi meistrai vyrai. Rankų darbo papuošalai vyrams išsiskiria savitu dizainu bei sprendimais. Nesunku atskirti, kuris papuošalas yra skirtas moterų auditorijai, kuris – vyrų. Papuošalai moterims dažniausiai yra trapesni, gležnesni, juose naudojamos drąsesnės, ryškesnės spalvos. Juk moterims ir reikia daugiau skirtingų papuošalų, jos mėgsta ne tik kasdien keisti drabužį, bet ir dėvėti vis kitą aksesuarą, tinkantį prie tam tikro drabužių komplekto.

Taigi galite pamėginti pačios susikurti unikalų rankų darbo papuošalą, o jeigu nepavyks, papuošalai internetu gali būti tai, ko seniai ieškojote ir norėjote. Tai taip pat gali būti ir puiki užuomina artėjančios šventės proga draugams ar artimajam, kuris taip sunkiai kasmet išrenka dovaną Jums.