Home » papuošalai

Žyma: papuošalai

sidabriniai auskarai internetu

Sidabriniai auskarai: kodėl juos verta pirkti ir nešioti?

sidabriniai auskarai internetuSidabriniai auskarai – vieni iš seniausių ir madingiausių aksesuarų, kurie išlikę iki šių laikų. Tiesa, stilius pasikeitęs, tačiau visi auskarai pagaminti iš sidabro iki šių dienų yra paklausūs ir populiarūs papuošalai. Sidabrinių auskarų galima įsigyti įvairiuose juvelyrinių dirbinių parduotuvėse, o taip pat ir per elektronines parduotuves. Pastarasis pirkimo būdas yra sparčiai populiarėjantis, kadangi taip taupo kiekvieno žmogaus laiką.

Auskarai yra puikus moterų aksesuaras, nešiodamos šį papuošalą moteris gali išryškinti savo veido bruožus ir jų privalumus, o kartu atrodyti daug patraukliau. Sidabriniai auskarai puikiai tinka prie oficialios aprangos, arba net prie proginės suknelės, kadangi galima rasti net ir tokių sidabrinių auskarų, kurie būtų papuošti brangakmeniais, todėl toks papuošalas iškart visam įvaizdžiui ir stiliui prideda elegancijos ir prabangos. Vis dėl to auskarais nebūtina puoštis tik rimtai atrodant ar pasipuošiant rimtai šventei, galima įsigyti paprastus sidabrinius auskarus internetu, kurie puikiai tiks prie laisvalaikio aprangos, tokie auskarai puiki išeitis toms moterims, kurios negali savo kasdienybės įsivaizduoti be auskarų. Verta paminėti, kad sidabras yra žinomas dėl savo gydomųjų savybių. Nuo senų laikų yra tikima, kad sidabras turi anti-bakterinių savybių, raminamąjį poveiki, teigiamai veikai nervu sistemą ir nėra alergiškas odai, todėl nešiojant sidabrinius auskarus galite būti ramūs, kad ausys nepūliuos, ir neprasidės alerginė reakcija. Sidabrinių auskarų šiais laikais galima rasti įvairiausių formų, todėl geriausia būtų rinktis tokius, kurie gražiausiai atrodytų prie veido formos ir išryškintų veido bruožų privalumus.

Toms, kurioms patinka kabantys auskarai, nebūtinai gali gražiai atrodyti prie moters veido, tačiau visada rekomenduojama išsibandyti įvairius auskarus, kabančius, mažus, ar didesnius ir taip įsivertinti kokie sidabriniai auskarai gražiausiai atrodytų prie veido. Nors sidabriniai auskarai gali būti brangesni už paprasto metalo aksesuarus, vertėtų rinktis pagamintus iš šio tauriojo metalo, kadangi taip nūsite užtikrinti, kad papuošalas ilgai tarnaus, greitai nepajuoduos ar nepakeis savo formos. Sidabriniai auskarai taip pat gali būti puiki dovanos idėja mylimai mamai ar draugei. Kadangi tokie papuošalai turi ilgą išliekamąją vertę, žinodami brangaus žmogaus stilių, nesunkiai galite išrinkti sidabrinius auskarus ir taip jį nustebinti. Dažniausiai perkama sidabrinių auskarų praba yra 925, kadangi tai yra geriausia sidabro gaminių praba. Sidabriniai auskarai yra puikus aksesuaras, norint galutinai suformuoti gražų ir elegantišką moters stilių.

Papuošalai vestuvėms

Papuošalai vestuvėms 2016-tais

Papuošalai vestuvėmsNepaisant to, kad vestuvės yra labai individualus dalykas, daugelis žmonių remiasi į tendencijas kurios dominuoja konkrečiais metais. Jau pats laikas pradėti galvoti apie 2016-ųjų vestuves. Ypač aktualu tiems asmenims, kurie jau tiksliai žino, kad tais metais sukeis auksinius žiedus. Papuošalai vestuvėms taip pat priklauso nuo to, kokia apranga bus jaunasis bei jaunoji. Visgi, visada galima pasižiūrėti, ką šiais metais siūlo dizaineriai. Visai naudinga atsižvelgti į jų patarimus ir pasirinkti teisingai.

Pateikiame kelis aspektus, kurie tikrai dominuos 2016-ųjų vestuvėse. Papuošalai vestuvėms turi būti pasirenkami gana atsakingai ir atidžiai. Kuomet galimybės yra tokios plačios – verta skirti laiko, kad paskui galėtumėte sakyti, kad pasirinkite teisingai ir taip, kaip labiausiai tinka.

  1. Dizaineriai nurodo, kad per 2016-ųjų vestuves turėtų dominuoti minimalizmas. Kuo mažesni ir paprastesni papuošalai – tuo nuotaka arba jaunikis atrodys stilingiau.
  2. Tuo pačiu minimalizmas yra neatsiejamas nuo brangumo faktoriaus. Siūlome nepagailėti pinigų ir investuoti kuo daugiau. Tai reiškia, kad auksas, sidabras ir net deimantai – geriausias pasirinkimas. Tegul jų būna labai mažai, tačiau vertingi.
  3. Taip pat siūloma įvertinti, kad papuošalai yra skirti ne tik moterims, tačiau tuo pačiu ir vyrams. Papuošalai vestuvėms vyrams taip pat gaminami iš brangaus metalo ir tuo pačiu yra labai paprasti. Rekomenduojame, kad jaunasis ir naujoji dėvėtų panašius papuošalus.
  4. Ateinančiais metais ypač populiari spalva bus mėlyna, tad rekomenduojame ją derinti prie pasirinktų vestuvinių drabužių. Mėlynos spalvos akmenys – puikus pasirinkimas, kurį rekomenduoja dizaineriai. Svarbiausia, kad priderinti tikrai nebus sunku.

Papuošalai vestuvėms – puikus būdas pasipuošti. Tačiau reikia žinoti, kokie padės jauniesiems atrodyti dar gražiau. Kadangi egzistuojantis pasirinkimas yra ypač platus – reikia susidėlioti kriterijus, kad pasirinkimas visiškai patenkintų poreikius. Svarbiausia, kad jeigu norite būti madingi – 2016-tais metais neturėtumėte dėvėti labai didelių ir akį rėžiančių papuošalų. Jie tikrai neatrodys skoningai.

Susikurkite išskirtinį stilių su profesionalais, kurie gali rekomenduoti ir patarti, kas labiausiai tinka ir derinasi prie aprangos. Jeigu nemokate susiderinti pats – kreipkitės į profesionalus.

Gintariniai papuošalai, kuriuos gali dėvėti visa šeima

Gintariniai karoliai

Gintariniai papuošalai daugeliui asocijuojasi su pajūriu, vėju. Ne veltui. Juk jie gaunami iš pačių giliausių jūros gelmių. Jų atsiradimo istorija taip pat jau girdėta ne kartą. Seniai seniai miškuose augo labai sakingos pušys. Klimatui šylant, jų sakai ėmė tekėti ant žemės, kartu su ja maišėsi ir kietėjo. O susikaupusius sakus labai lengvai išplaudavo upės ir taip nunešdavo į jūrą. Laikui bėgant ir vykstant oksidacijos bei polimerizacijos procesams, sakai virto dabartiniu gintaru.

Šiandien juvelyrai sukuria tikrus meno šedevru iš  šių sukietėjusių medžių sakų. Gali būti labai elegantiškos gintarinės apyrankės, gintariniai auskarai bei gintariniai karoliai, skirti dailiosios lytiems atstovėms. Moterys mėgsta puoštis, todėl gintariniai papuošalai gali būti ideali dovana tiek merginai, tiek bet kuriai vyresnei moteriai, kaip ir skraistės. Moteriški gintariniai papuošalai yra derinami tiek prie šiuolaikinio dizaino drabužių, tiek prie klasikinių ir dalykiškų kostiumėlių, tiek prie kasdieninės aprangos.

gintariniai auskaraiAr žinojote, kad nešiojami gintariniai papuošalai gali būti sveikatos ir energijos šaltinis? Gintaras yra žinomas  kaip seniausias gydomasis akmuo. Džiugu, kad jis randamas būtent mūsų mylimos Baltijos jūros pakrantėse. Tai – unikalus gamtos darinys, kurio vertė laikui bėgant gali tik kilti. Tad vertinkite jei savo papuošalų dėžutėje šiuo metu turite gintarinę sagę ar karolius, o jeigu tokio tipo papuošalų dar  neturi – tikriausiai dabar būtų pats metas nors vieną jų įsigyti. Nemažą pasiūlą gintarinių papuošalų galima rasti ir Varle.lt internetinėje parduotuvėje.

Kadangi gintaras yra pripažįstamas kaip vienas sveikiausių akmenų, padovanokite ir papuoškite mažųjų kakliukus gintariniais karoliukais. Jeigu suaugusiems gintaras gali nuraminti bei sumažinti irzlumą, pyktį ir įtampą, atsiradusią iš prisigalvotų problemų, nuoskaudas, vienatvę, graužatį dėl to, ką galėjote padaryti, bet nepadarėte, tai vaikiški gintariniai papuošalai gali padėti numalšinti skausmą dygstant dantukams, apsaugoti nuo gerklės ir visų kitų ligų.

Rinkoje egzistuoja ne tik gintariniai papuošalai moterims ir vaikams. Taip pat yra  itin subtilūs ir originalūs gintariniai papuošalai vyrams. Jiems gali būti siūlomi karoliai ar sąsagos. Tai – geras būdas ne tik pasipuošti, bet ir apsisaugoti  nuo pačių įvairiausių ligų. Vyriški gintariniai papuošalai dar nėra tokie populiarūs Lietuvoje, tačiau kiekvieną dieną jų parduodama vis daugiau ir daugiau. Todėl, vyrai, nebijokite ir Jūs pasipuošti išeidami į gatvę ar darbą.

Rankų darbo papuošalai internetu

Reta lietuvaitė, ieškodama dovanos sau ar draugei neieškojo dovanėlės internete. Viena naujausių sričių, kur galima rasti tikrai išskirtines dovanas – papuošalai internetu. Iš gausaus būrio moterų, tik maža dalis nėra vaikystėje, galbūt paauglystėje, o vėliau ir studentaujant ar turint motinystės atostogas nemeistravo papuošalų savo lėlėms, sau pačioms, mamos ar draugėms, o vėliau.galbūt, ir savo vaikams. Rankų darbo papuošalai niekada neišeis iš mados. Taip gera į rankas paimti močiutės ar mamos rankų darytus karolius ar apyrankę. O ir kūrimo medžiagos, t.y. žaliavos – beribės. Tam galima naudoti nuo paprasčiausio popieriaus iki metalo ar įspūdingųjų Swarovski kristalų.

Kūryba – beribė erdvė pasireikšti fantazijai, nors ir mirga iš visų pusių papuošalai internetu. Aišku, galite ir Jūs išbandyti prekybą plačiajame internete, nes yra ne viena tiek lietuvių sukurta svetainė, tiek pasaulio masto gigantai, prekiaujantys papuošalais moterims, vyrams, vaikams. Visur populiaru ir sparčiai perkami žiedai, kaklo papuošalai bei apyrankės. Moterims patinka puoštis, dabintis, tad kam save varžyti?

Papuošalai internetu nuo šiol prieinami visiems, tiesiog ateini, pasižiūri, ir įsigyji, o galbūt nusižiūri, „laikai“ tą daiktą ilgai galvoje ir atėjus progai nusprendi, kad, pavyzdžiui, nauji kaklo papuošalai taip tiks artėjančiam vakarėliui.

Nemažiau populiarūs papuošalai internetu, skirti vyrams. Juos sukurti kartais gali būti kebliau, nes moteriškos rankos mėgsta smulkius, detalius ir kruopščius darbelius, kurie ne visada tinkami papuošalai vyrams. Vis gi dažniausiai vyriška juvelyrika asocijuojasi su grubesnėmis formomis ar faktūromis, medžiagomis. Tad dažnai šios srities imasi meistrai vyrai. Rankų darbo papuošalai vyrams išsiskiria savitu dizainu bei sprendimais. Nesunku atskirti, kuris papuošalas yra skirtas moterų auditorijai, kuris – vyrų. Papuošalai moterims dažniausiai yra trapesni, gležnesni, juose naudojamos drąsesnės, ryškesnės spalvos. Juk moterims ir reikia daugiau skirtingų papuošalų, jos mėgsta ne tik kasdien keisti drabužį, bet ir dėvėti vis kitą aksesuarą, tinkantį prie tam tikro drabužių komplekto.

Taigi galite pamėginti pačios susikurti unikalų rankų darbo papuošalą, o jeigu nepavyks, papuošalai internetu gali būti tai, ko seniai ieškojote ir norėjote. Tai taip pat gali būti ir puiki užuomina artėjančios šventės proga draugams ar artimajam, kuris taip sunkiai kasmet išrenka dovaną Jums.

Gintariniai karoliai kūdikiams

Aprašinėju gana keistą dalyką – gintarinius karolius mažiems vaikams. Pasirodo, kad gintariniai karoliai padeda įveikti pirmųjų dantukų augimo skausmus ir apraminti kūdikį šiuo skausmingu visai šeimai momentu. Iš kitos pusės, tai puiki dovanėlė iš krikšto mamos ar šiaip aplinkinių.

Gintariniai karoliai kūdikiams yra dar vienas senovinės medicinos būdas, grįžtantis į šiuolaikinių technologijų pasaulį. Dar prieš du tūkstančius metų romėnai ir graikai gydytojai pastebėjo gintaro savybes gydant tam tikras ligas. Moksliškai tos savybės yra įrodytos kaip gintaro rūgšties (sukcinito) savybės. Kontaktuodamas su oda sukcinitas ramina, malšina skausmą, taip pat padeda imuninei sistemai. Dėl šios priežasties gintariniai karoliai dovanojami kūdikiams, nes cheminiai ir homeopatiniai preparatai ne visada yra efektyvūs.

Gintariniai karoliai kūdikiams yra gaminami Lietuvoje iš lietuviško gintaro. Nedideli gintaro gabalėliai visų pirma yra išrūšiuojami pagal spalvą, tada šlifuojami. Didesni gabalai nušlifuojami iki apvalaus karoliuko formos. Tada grąžtu yra gręžiama skylutė ir toks karoliukas jau gali būti veriamas ant karolių virvutės. Karolių virvutė yra su mazgais tarp kiekvieno karoliuko, todėl net nutraukus nukris tik vienas karoliukas, o ne visi. Karoliukai gaminami trijų skirtingų formų – plokšti, apvalūs kaip žirniukai ir alyvuogės formos. Nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, nes karolius vaikai ne kartą kiš į burną žaisdami. Bet kokios cheminės medžiagos panaudojimas gamyboje gali sukelti alergeninių reakcijų. Pats gintaras nėra alergenas (atvejai, kai žmogus alergiškas gintarui yra itin reti visame pasaulyje), todėl jį saugu nešioti ant bet kokios odos.

Gintariniai karoliai kūdikiams yra daugiausiai paklausūs Vakarų Europoje ir JAV, todėl lietuviai sėkmingai plečia verslą į šias šalis ir rinkas. Gintaro karoliais prekiaujama internetu, jie įdedami į lininį maišelį, todėl dar ir tinkamai reprezentuoja Lietuvą. Užsisakyti galima bet kokio ilgio karolius. Visi jie yra gaminami Lietuvoje rankomis, o ne pramoniniu būdu.

Kainuoja tokie gintariniai karoliukai kūdikiams gana nedaug – apie 50-70 litų, todėl yra puiki dovana ne tik užsienyje gyvenantiems giminaičiams, bet ir lietuviams. Dovana, pripažinkime, yra originali, taip pat turi ir išliekamąją vertę, nes vaikiškus karolius nesunkiai galima paversti originalia apyranke jau suaugusiam žmogui. Karoliukais prekiaujama interneto puslapyje www.babyamberteething.co.nz.