Home » pardavimas

Žyma: pardavimas

įmonių pardavimas

Įmonių pardavimas už 949 Lt

įmonių pardavimasKiek kainuoja nusipirkti jau gatavą įsteigtą įmonę? Nevyniokim čia nieko į vatą – 949 litai. Procedūra užtrunka pusę valandos, po kurios į rankas atiduodamas antspaudas, įmonės įsteigimo pažymos kopija ir viskas – belieka tik sulaukti, kol Registrų centras pakeis naujojo savininko duomenis. Sąskaitą išrašyti galima iš karto, kai tik pasirašomi įmonės pirkimo ir pardavimo dokumentai.

Kaip čia taip įmanoma? Viskas gana paprasta. Įmonių pardavimas – normalus verslas. Įmonės parduodamos lygiai taip pat, kaip ir bet kuris turtas – pasirašant pirkimo-pardavimo sutartį. Tai daro įmonių steigimu užsiimančios bendrovės.

Kodėl šis verslas klesti? Priežasčių yra keletas. Pagrindinė – laiko stoka. Nenorite patys pildyti dokumentų ir laukti savaitę, kol įmonė bus įkurta? Neteikia! Tiesiog galima nusipirkti jau įstegtą įmonę ir viskas. Šia paslauga dažniausiai naudojasi jau nebe naujokai versle, puikiai suprantantys, kad įmonės steigimas savo jėgomis yra labai sunkus ir skausmingas procesas, o įmonių pardavimas viską supaprastina iki minimumo. Pradedantieji verslininkai to dar nesupranta, dėl to pradeda steigti įmones patys, o paskui ieško pagalbos…

Įmonės kaina nėra didelė, turint omenyje, kad pačiam steigiant bus sugaišta bent 10 valandų darbo metu. Jei valanda kainuoja bent 100 litų, steigtos įmonės įsigijimas jau atsiperka.

Kita priežastis, dėl kurių įmonių pardavimas toks populiarus – darbas su tarptautiniais prekiniais ženklais. Jei dirbama užsieniui, UAB pavadinimas tampa visiškai nesvarbus. Dėl to neverta sau sukti galvos dėl pavadinimo. Išsirenkate iš sąrašo kokį skambesnį ir viskas. Kalbant su įmonių steigėjais jie dažnai pasakoja, kad kyla nemažai problemų steigiant įmones, kai pavadinimas jau būna užimtas, arba žmogus dar pats neapsisprendęs, kokį pavadinimą jam rinktis. Čia viskas kur kas paprasčiau – patiko, išsirinkau, nusipirkau, dirbu…

Šiuo metu kilo diskusija, kad Valstybinė lietuvių kalbos komisija turės patvirtinti įmonės pavadinimų taisyklingumą prieš ją įsteigiant. Tokiu būdu gali būti užkirstas kelias angliškiems pavadinimams ir prekės ženklams. Verslininkai, kurie ateityje norės steigti į užsienio rinkas orientuotą įmonę, turės pasirinkti lietuvišką pavadinimą, tad gali kilti nemažai nesusipratimų. Tada viena iš išeičių bus nusipirkti jau įsteigtą įmonę su trumpu ir skambiu, nieko nesakančiu pavadinimu. Dabar vyrauja tokia tendencija.

Taip įmonių pardavimas, kaip paslauga, bus aktualus ir artimiausiu metu ateityje.

 

Mobilūs telefonai ir jų aprašymai

Gali pasirodyti kiek keista, tačiau Aprasymas.lt aprašo telefonus aprašantį interneto puslapį 😉 Visų mobiliųjų telefonų modelių tikrai neaprašysiu, o štai GSMarena.lt gali.

Mobilieji telefonai ir mobilieji įrenginiai tobulėja kosminiais greičiais. Kas 3 mėnesius išleidžiama bent po 10 naujų modelių, kurie naudoja naujausias technologijas, techninius sprendimus. Visoje šioje išradimų ir naujų modelių masėje labai sunku susigaudyti besidomintiems žmonėms. Lietuvoje tokių yra tikrai nemažai, nes mobilūs telefonai yra laikomi ne tik darbo ir pramogų įrankiais, bet ir tam tikros socialinės padėties atspindžiu. Dėl to žinios apie naujus modelius yra gaudomos naudojantis įvairiais resursais.

Vienas iš pagrindinių GSMarena.lt puslapio tikslų – pateikti trumpas naujienas apie mobiliuosius telefonus ir jų naujas technologijas. Jei reikia sužinoti, koks naujausias modelis tuoj bus išleistas į rinką, šio puslapio naujienose tokios informacijos galima rasti. Tiesa, naujienos čia pateikiamos gana retai, tad nereiktų pamiršti užeiti ir į kitus naujienų puslapius.

Vienas iš puslapio privalumų – mobiliųjų telefonų modelių specifikacijos. Mobilūs telefonai aprašomi gana išsamiai – pateikiami visi pagrindiniai techniniai ir fiziniai duomenys. Pateikiami ne tik sausi duomenys. Specialiame skyrely Apžvalgos yra pateikiami ir gana išsamūs tam tikrų telefonų aprašymai su nuotraukomis ir vaizdo medžiaga. Tokios apžvalgos dažnai padeda nuspręsti – verta pirkti telefoną, ar nelabai. Apžvalgų herojai dažniausiai tampa išmanieji telefonai. Pasitaiko ir dviejų ar daugiau telefonų modelių palyginimų.

Uždaviau sau klausimą, kodėl informacijos yra gana mažai, naujienos nerašomos kas dieną? Nauji ir naudoti mobilūs telefonai čia yra parduodami, todėl informacija – ne pagrindinis verslas. Nors šiek tiek pasistengę galėtų tapti tikru mobiliųjų technologijų naujienų ir apžvalgų autoritetu. Man patiko apžvalgos, kuriose nereikia daug skaityti, viskas parodoma konkrečiomis iliustracijomis.

GSMarena.lt – senas puslapis, veikiantis jau nuo 2008-jų, tad per tą laiką sukaupta nemaža duomenų bazė telefonų modelių specifikacijų. Tokias duomenų baze Lietuvoje turi vos keletas puslapių, tad šis puslapis gali pasitarnauti ieškant informacijos apie senus, galbūt jau nebenaudojamus modelius, kurie vis dar turi paklausą.

Kai rinksitės telefoną, nepamiškite čia užsukti ir palyginti su kitais modeliais. Tai irgi padės išsirinkti geriausią variantą.