Home » paskola internetu

Žyma: paskola internetu

finansai

Paskolos internetu be palūkanų. Kuo jos naudingos?

finansai

Ypač naudingi paskolų pasiūlymai laukia kiekvieno norinčios skolintis atsakingai. Paskolos internetu be palūkanų išduodamos net ir pusmečiui ar net dar ilgesniam terminui. Viskas ko reikės – duomenų apie jūsų aukštą kreditingumą. Tai reiškia, kad tie asmenys, kurių kreditingumas vertinamas puikiai, gali sulaukti netgi specialių pasiūlymų, kurių viešai niekas nepateikia. Kai kurio kredito įstaigos individualia tvarka pateikia pasiūlymus, kurie orientuoti į kiekvieną asmenį. Tad, jeigu jus domina paskolos be palūkanų, vadinasi tikrai jas galite gauti. Kuriam laikotarpiui tokia paskola būtų suteikta – priklausys nuo to, kokia yra jūsų situacija.

Lietuvoje paskolos internetu be palūkanų įprastai išduodamos tiems asmenims, kurių finansinė padėtis yra nepriekaištinga. Pavyzdžiui, jeigu jūs nė karto nebuvote ėmę jokios paskolos, niekada nieko nepirkote lizingo būdu, gaunate stabilias ir neblogas pajams – tuomet jums gali būti patiekti ypatingi paskolų pasiūlymai. Kredito bendrovės tokių klientų ir nori, nes būtent jie ir sukrauna didžiausią pelną. Kaip bebūtų, kreditingumo patikra yra neišvengiama ir tai bus esminis procesas, kuris parodys ar galėsite skolintis ar ne.

Vartojimo kredito įstatymas pabrėžia visas kreditoriaus teises ir pareigas. Ten nurodytos ir kliento teisės bei pareigos. Jomis būtina pasidomėti, kad paksui nekiltų problemų. Kiekvienas klientas turi teisę žinoti visą pagrindinę informaciją – paskolos sumą, palūkanas, delspinigius ir t.t. Jeigu paskolos sutartyje to nėra nurodoma, vadinasi jūsų teisės yra pažeidžiamos. Tokiais atvejais visus ginčus galėsite spręsti teisminiu keliu arba kreipdamiesi į Lietuvos banką.

Lietuvos bankas yra priežiūros institucija, kuri reguliuoja ir prižiūri vartojimo kredito teikėjų veiklą. Kreipdamiesi į Lietuvos banką, galite nurodyti, jog jūsų teisės buvo pažeistos. Tokiu atveju, Lietuvos bankas atliks tyrimą ir priims sprendimą. LB priimti sprendimai neturi teisinės galios, tai yra rekomendacinio pobūdžio raginimai, tad kreditoriai gali į juos nekreipti dėmesio. Tačiau, tai ką nusprendžia LB, dažniausiai yra teisinga ir kreditoriai sutinka su sprendimais.

Jeigu norite paskolos internetu be palūkanų, tiesiog turite žinoti savo teises ir pareigas. Taip pat būtina žinoti kur kreiptis esant ginčams su kreditoriumi.

paskola internetu

Kaip internete gauti paskolą

paskola internetu Kaip suteikiama paskola internetu? Turbūt jau girdėjote šimtą kartų. Bet vis tiek pakartosime dar vieną kartą, nes kartojimas yra mokslų motina, o mums juk kartais reikia pasikartoti svarbius dalykus.

Išsirinkite bendrovę

Aišku, kad paskola internetu suteikiama būtent taip ne atsitiktinai. Viskas yra internete, tad ir jūsų dėmesys turėtų nukrypti į internetą. Tikrai ne brošiūrose, lankstinukuose ar bankuose padėtose skrajutėse turėtumėte rasti tai, kas jums rūpi. Bendrovę turite išsirinkti pagal tai, ką matote internete. Tiesa, reklama pirmiausiai galbūt jums atsiras iš kitur. Gal pamatysite, stotelėje prie Žaliojo tilto belaukdami kokius nors didelius stendus, mirksinčius ir kviečiančius savo spalvomis. Gal ten ir atrasite reklamą. Gal apie tai, kokia paskola internetu visa para geriausia, jums papasakos draugai – o jis pasitikėti juk visada smagu, ypač, darant tokius didelius sprendimus.

Išsirinkite sumą

Jeigu jau nusprendėte, iš ko skolinsitės, tuomet paskola internetu jau galėtų būti  skaičiuojama. Jūs, aišku, žinote, kokio dydžio pinigų suma reikalinga. Tačiau prieš prašant jos, dar kartą verta tiksliau išsiaiškinti, kiek kas kainuoja. Gal kaip tik kažkur yra paskola internetu – akcija – o tai reikš, kad galite kažką, ko paprastai norite, galite gauti pigiau. Tam, kad suprastumėte, kokia paskola internetu visa para reikalinga, galite pasinaudoti paskolų skaičiuokle. Taip pat visada ten, iš kur bandote skolintis, rasite ir specialią lentelę, kuri leis jums paprastu būdu pamatyti, kaip skirias paskolų kainos, kai jos imamos didesniam ar mažesniam terminui, kai norima pasiskolinti mažesnis ar didesnis kreditas.

Užsiregistruokite

Kai išsirinksite sumą, jums reikės atlikti greitą registraciją. Tikriausiai būsite paprašyti atsiųsti nuskenuotą ar nufotografuotą skaitmeninę savo asmens dokumento kopiją. Taip pat jums būtinai reikės turėti ir savo asmeninę banko sąskaitą, į kurią ir bus pervesti pinigai. Jums tikriausiai reikės pirmiausiai pervesti 1 centą į kredito teikėjo sąskaitą, kaip registracijos įrodymą. Tai dar ne viskas. Reikės apibūdinti jums jūsų finansinę padėtį. Svarbu, kad turėtumėte kokias nors oficialias pajamas, nes tik su jomis galite tikėtis teigiamo atsakymo dėl paskolos.  Apskritai, paskolos internetu greitai labai suteikiamos, taigi, tolimesni žingsniai taip pat bus greiti.

Gaukite pinigus

Jeigu atitinkate reikalavimus, tuomet gausite paskolą į tą sąskaitą, kurią jūs užregistravote. Norite žinoti, ar atitinkate kriterijus, ar jums gali būti teikiama paskola internetu? Tai sužinoti nėra taip sunku. Kiekviena paskolų bendrovė taiko tam tikrus tuos pačius reikalavimus. Pavyzdžiui, visada norima paskolą suteikti žmogui, kuris turi pakankamas oficialias pajamas. Tai rodo, kad jis galės grąžinti, ką pasiskolino. Juk jokia paskolų bendrovė nenorėtų suteikti paskolą žmogui, kuris negalėtų jos vėliau grąžinti. Viskas turi būti visada pakankamai apskaičiuota. Ir kas jau kas, bet kredito teikimo bendrovės tai būtinai apskaičiuoja. Taip pat tikimasi, kad paskolą ims atsakingas žmogus, galintis ją grąžinti. Taigi, jeigu turite labai daug finansinių įsipareigojimų, jeigu negalite išsimokėti kitų skolų, jeigu jau kitur esate padarę prasižengimų, tuomet galbūt jums nebus teikiama paskola. Pavyzdžiui, galbūt jūs negrąžinote pinigų už kokį nors išsimokėtinai pirktą daiktą. O gal turite kitokią problemą ir seniai nemokate už savo buto nuomą, už kitas paskolas, už telefono sąskaitą.

Visa tai labai svarbu, nes tie, kurie teikia kreditą, privalo įvertinti šiuos veiksnius. Tačiau, jeigu žinote, kad ir paskolų neturite, ir jūsų mokėjimų istorija puiki, ir pajamas turite, tuomet galite tikėtis, kad jau greitai gausite paskolą.

kreditai internetu

Kodėl kreditų kompanijos geriau nei banko paslaugos?

kreditaiPinigai – tai priemone, kuria matuojama žemiška sėkmė.

Norite ar nenorite pripažinti, tačiau tai yra tiesa, kad žmonės yra priklausomi nuo pinigų ir jokiu būdu ne atvirkščiai. Kai tik pastarųjų pritrūksta dažniausiai jaučiamės atsitrenkę į sieną. Tiesa, visada reikia žinoti, kad pastarąją mes galime peršokti, tik reikia žinoti kaip. Pinigų atsiradimo alternatyvas reikia įvertinti dar prieš tai, kai jums jų prireikia. Kiekvienas mūsų, kad ir kaip dabar finansiškai jaučiasi saugus, turėtų apgalvoti alternatyvas, kurios realiausios, jei pritrūktų pinigų. Kreditai – vienas iš labiausiai šiuo metu paplitusių būdų, kuris padeda išspręsti finansines problemas. Tačiau kai kurie įtikinamai bando įrodyti, kad tarp kreditų kompanijų ir bankų turėtų būti dedama lygybė: tiek vieni, tiek kiti skolina su palūkanomis ir taip siekia užsidirbti iš žmogaus. Taip kreditai yra verslas, tačiau kur kas palankesnis nei bankai. Netikite? Pateikiame argumentus, kurie padės suvokti kreditų kompanijų pliusus.

  • Bankai reikalauja priežasties, kodėl jūs norite pasiskolinę. Ir jei įvertinę nusprendžia, kad jūsų pinigų poreikis nėra pagrįstas – jų paprasčiausiai neskolina. Kreditai nesidomi, kam jums reikalingi pinigai. Tai jūsų asmeninis reikalas.
  • Siekiant pasiskolinti iš banko privalote turėti darbą. Štai kreditų kompanijos skolina net ir tiems asmenims, kurie darbo neturi. Žinoma, teks palikti užstatą. Tačiau juk bankai reikalauja ir pastarojo, ir dar darbo turėjimą…
  • Bankai reikalauja laiduotojo. Kredito kompanijoms to nereikia.
  • Jei pinigų negrąžinate laiku – dažniausiai iškart tenka susidurti su rimtais finansiniais nesklandumais. Štai su kredito kompanijomis viskas kur kas paprasčiau. Tiesiog, jei negalite pinigų grąžinti, prasitęskite laikotarpį ir viskas.

Kreditai yra viena iš patraukliausių alternatyvų, kuri jums gali padėti užkamšyti visas finansines skyles. Tiesa, domėtis kompanijomis reikia ne tada, kai egzistuoja labai stiprus pinigėlių poreikis, tačiau tuomet, kai jų dar nereikia. Dažniausiai taip impulsyviai pasiskolinama gerai neapgalvojus visų galimybių, kurios vėliau gali sukelti labai daug nemalonumų.

 

paskolos

Paskola internetu – greičiausias ir paprasčiausias būdas gauti pinigų

paskola internetuPrasidėjus šildymo sezonui ne vienas iš mūsų susiima už galvos išvydęs sąskaitas. Deja, niekur nuo jų pabėgti negalime, todėl tenka susiveržti diržus ir tyliai laukti, kada į duris pasibels pavasaris. Tačiau ką daryti, kai net labai taupant pritrūkstame pinigų? Paskola internetu kone greičiausias ir paprasčiausias būdas gauti trūkstamą pinigų sumą, kai jos labiausiai reikia. Visgi, jei šia paslauga ketinate pasinaudoti pirmą kartą, gali iškilti begalės klausimų, į kuriuos ir pabandysime atsakyti.

Kas gali gauti paskolą?

Paskolos suteikiamos visiems Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie jau yra sulaukę pilnametystės ir turi pastovias pajamas. Jei nesate įtrauktas į „juodąjį“ kreditorių sąrašą, kaip nepareigingas ir neatsakingas asmuo, kuriam laiku grąžinti skolą visai nerūpi, tai neturėtų kilti jokių kliūčių skolinantis. Tiesa, didelės pinigų sumos tikrai negausite, jos suteikiamos tik lojaliems ir patikimiems klientams, tačiau pirmoji paskola gali siekti ir iki vieno tūkstančio litų. Verta pripažinti, kad tai nėra tokie jau maži pinigai, kai jų labai reikia.

Kur galima imti paskolą?

Šiandien Lietuvoje yra išties didelis kreditorių pasirinkimas. Nuolatos televizoriaus ekrane ar reklaminiuose stenduose mirgančios reklamos gali gerokai apsunkinti jūsų pasirinkimą, todėl nereiktų aklai pulti pas pirmą pasitaikiusį kreditorių. Peržvelkite įmonių, teikiančių greitąsias paskolas internetu, sąlygas. Vienos gali pasiūlyti mažesnes palūkanas, kitos lankstesnes paskolos grąžinimo galimybes ir t.t. Ir tik tada, kai „atliksite namų darbus“, skolinkitės. Beje, paskola internetu yra nepretenzinga, jei atitinkate visus reikalavimus ir pateikėte teisingus savo duomenis, pinigai jūsų banko sąskaita pasieks maždaug per pusvalandį, jums net neišėjus iš namų.

Kaip neįklimpti į paskolų liūną?

Dažnai žmones nuo paskolos ėmimo atbaido plačiai visuomenėje paplitę mitai apie milžiniškas paskolų palūkanas, piktus kreditorius, kurie pasiruošę ištuštinti jūsų piniginę iki paskutinio cento ir panašios nesėkmingos istorijos. Taigi, iškilus finansiniams sunkumams, visų pirma, derėtų pagalvoti apie savo finansines galimybes laiku grąžinti paskolą. Vis dėlto, tai nėra vartojimo paskola, kurią galite po truputį išsimokėti per kelis metus. Paprastai paskola, paimta internetu, turi būti grąžinta per mėnesį. Tad, jei gyvenate tiesiog šia diena ir negalvojate apie rytojų, nieko stebėtino, kad pasiskolinti pinigai gali pridaryti dar daugiau finansinių problemų.

Paskolos internetu gelbėja tik tada, jei sugebate skolintis atsakingai ir esate susikūrę strateginį planą kaip ją gražinsite. Pasiskaičiuokite savo finansus, gal kažkur išleidžiate per daug, gal kažko galite atsisakyti, nes tai nėra būtinybė. Ir tik objektyviai įvertinę savo finansines galimybes, imkite paskolą.