Tagged paskolos internetu

Kodėl kreditų kompanijos geriau nei banko paslaugos?

kreditaiPinigai – tai priemone, kuria matuojama žemiška sėkmė.

Norite ar nenorite pripažinti, tačiau tai yra tiesa, kad žmonės yra priklausomi nuo pinigų ir jokiu būdu ne atvirkščiai. Kai tik pastarųjų pritrūksta dažniausiai jaučiamės atsitrenkę į sieną. Tiesa, visada reikia žinoti, kad pastarąją mes galime peršokti, tik reikia žinoti kaip. Pinigų atsiradimo alternatyvas reikia įvertinti dar prieš tai, kai jums jų prireikia. Kiekvienas mūsų, kad ir kaip dabar finansiškai jaučiasi saugus, turėtų apgalvoti alternatyvas, kurios realiausios, jei pritrūktų pinigų. Kreditai – vienas iš labiausiai šiuo metu paplitusių būdų, kuris padeda išspręsti finansines problemas. Tačiau kai kurie įtikinamai bando įrodyti, kad tarp kreditų kompanijų ir bankų turėtų būti dedama lygybė: tiek vieni, tiek kiti skolina su palūkanomis ir taip siekia užsidirbti iš žmogaus. Taip kreditai yra verslas, tačiau kur kas palankesnis nei bankai. Netikite? Pateikiame argumentus, kurie padės suvokti kreditų kompanijų pliusus.

  • Bankai reikalauja priežasties, kodėl jūs norite pasiskolinę. Ir jei įvertinę nusprendžia, kad jūsų pinigų poreikis nėra pagrįstas – jų paprasčiausiai neskolina. Kreditai nesidomi, kam jums reikalingi pinigai. Tai jūsų asmeninis reikalas.
  • Siekiant pasiskolinti iš banko privalote turėti darbą. Štai kreditų kompanijos skolina net ir tiems asmenims, kurie darbo neturi. Žinoma, teks palikti užstatą. Tačiau juk bankai reikalauja ir pastarojo, ir dar darbo turėjimą…
  • Bankai reikalauja laiduotojo. Kredito kompanijoms to nereikia.
  • Jei pinigų negrąžinate laiku – dažniausiai iškart tenka susidurti su rimtais finansiniais nesklandumais. Štai su kredito kompanijomis viskas kur kas paprasčiau. Tiesiog, jei negalite pinigų grąžinti, prasitęskite laikotarpį ir viskas.

Kreditai yra viena iš patraukliausių alternatyvų, kuri jums gali padėti užkamšyti visas finansines skyles. Tiesa, domėtis kompanijomis reikia ne tada, kai egzistuoja labai stiprus pinigėlių poreikis, tačiau tuomet, kai jų dar nereikia. Dažniausiai taip impulsyviai pasiskolinama gerai neapgalvojus visų galimybių, kurios vėliau gali sukelti labai daug nemalonumų.

 

Paskola internetu – greičiausias ir paprasčiausias būdas gauti pinigų

paskola internetuPrasidėjus šildymo sezonui ne vienas iš mūsų susiima už galvos išvydęs sąskaitas. Deja, niekur nuo jų pabėgti negalime, todėl tenka susiveržti diržus ir tyliai laukti, kada į duris pasibels pavasaris. Tačiau ką daryti, kai net labai taupant pritrūkstame pinigų? Paskola internetu kone greičiausias ir paprasčiausias būdas gauti trūkstamą pinigų sumą, kai jos labiausiai reikia. Visgi, jei šia paslauga ketinate pasinaudoti pirmą kartą, gali iškilti begalės klausimų, į kuriuos ir pabandysime atsakyti.

Kas gali gauti paskolą?

Paskolos suteikiamos visiems Lietuvos Respublikos piliečiams, kurie jau yra sulaukę pilnametystės ir turi pastovias pajamas. Jei nesate įtrauktas į „juodąjį“ kreditorių sąrašą, kaip nepareigingas ir neatsakingas asmuo, kuriam laiku grąžinti skolą visai nerūpi, tai neturėtų kilti jokių kliūčių skolinantis. Tiesa, didelės pinigų sumos tikrai negausite, jos suteikiamos tik lojaliems ir patikimiems klientams, tačiau pirmoji paskola gali siekti ir iki vieno tūkstančio litų. Verta pripažinti, kad tai nėra tokie jau maži pinigai, kai jų labai reikia.

Kur galima imti paskolą?

Šiandien Lietuvoje yra išties didelis kreditorių pasirinkimas. Nuolatos televizoriaus ekrane ar reklaminiuose stenduose mirgančios reklamos gali gerokai apsunkinti jūsų pasirinkimą, todėl nereiktų aklai pulti pas pirmą pasitaikiusį kreditorių. Peržvelkite įmonių, teikiančių greitąsias paskolas internetu, sąlygas. Vienos gali pasiūlyti mažesnes palūkanas, kitos lankstesnes paskolos grąžinimo galimybes ir t.t. Ir tik tada, kai „atliksite namų darbus“, skolinkitės. Beje, paskola internetu yra nepretenzinga, jei atitinkate visus reikalavimus ir pateikėte teisingus savo duomenis, pinigai jūsų banko sąskaita pasieks maždaug per pusvalandį, jums net neišėjus iš namų.

Kaip neįklimpti į paskolų liūną?

Dažnai žmones nuo paskolos ėmimo atbaido plačiai visuomenėje paplitę mitai apie milžiniškas paskolų palūkanas, piktus kreditorius, kurie pasiruošę ištuštinti jūsų piniginę iki paskutinio cento ir panašios nesėkmingos istorijos. Taigi, iškilus finansiniams sunkumams, visų pirma, derėtų pagalvoti apie savo finansines galimybes laiku grąžinti paskolą. Vis dėlto, tai nėra vartojimo paskola, kurią galite po truputį išsimokėti per kelis metus. Paprastai paskola, paimta internetu, turi būti grąžinta per mėnesį. Tad, jei gyvenate tiesiog šia diena ir negalvojate apie rytojų, nieko stebėtino, kad pasiskolinti pinigai gali pridaryti dar daugiau finansinių problemų.

Paskolos internetu gelbėja tik tada, jei sugebate skolintis atsakingai ir esate susikūrę strateginį planą kaip ją gražinsite. Pasiskaičiuokite savo finansus, gal kažkur išleidžiate per daug, gal kažko galite atsisakyti, nes tai nėra būtinybė. Ir tik objektyviai įvertinę savo finansines galimybes, imkite paskolą.

Paskolos365.com svetainėje paskola išduodama per 15 minučių

Nereikia nė sunkmečio, kad būtų poreikis skolintis nedideles pinigų sumas – žmonės visame pasaulyje tai daro nuolatos jau tūkstančius metų. Paskolos išduodamos labai greitai – vos per keliolika minučių. Visa tai vyksta internetu per specialias interneto svetaines. www.Paskolos365.com yra viena iš daugelio tokių svetainių Lietuvoje, tačiau ji nėra kaip visos. Jos pagrindinės paslaugos yra asmeninė greitoji paskola ir verslo finansavimas.

Paskola, verslo finansavimas

Paskola internetu suteikiama dažniausiai privatiems asmenims. Suvedami pagrindiniai asmens duomenys ir pageidaujama pasiskolinti suma (Paskolos365.com skolina nuo 500 litų iki 3500 litų sumas privatiems asmenims). Toks užsakymas keliauja skolinimo įmonės administratoriui, kuris pagal pateiktus duomenis patikrina, ar žmogus gali skolintis pinigų. Pirmiausiai tikrinamas vadinamasis „juodasis sąrašas“, kuriame įtraukiami visi rizikingi skolinimuisi asmenys – turintys skolų arba negrąžinę skolų laiku kitose kreditų bendrovėse, bankuose, telekominikacijų ir kitų paslaugų įmonėse, kuriose atliekami periodiniai mokėjimai už suteiktas paslaugas. Jei įrašų apie netvarkingai mokėtas skolas nėra, paskola dažniausiai suteikiama per 15 minučių – pervedama norima suma į nurodytą sąskaitą. Aišku, pasirašoma ir sutartis, pagal kurią įsipareigojama paskolą gražinti laiku ir sumokėti nustatyto dydžio paskolos administravimo mokestį.

Visas bendravimas dėl paskolos teikimo vyksta el. paštu arba telefonu, kurie nurodomi pildant paraišką internetu.

Šios išvardintos funkcijos – ne naujiena ir joks išskirtinumas, nes tokiais arba panašiais principais dirba dar 30 greitųjų kreditų bendrovių Lietuvoje. Paskolos365.com tinklalapis turi kitų funkcijų, kurios yra gana naujos ir nematytos Lietuvoje – greitosios paskolos verslui.

Verslo finansavimas yra viena iš pelningiausių paslaugų. Taip pat su verslui paskolintais pinigais mažėja ir rizika, nes bet kuriuo atveju atsako įmonė savo turtu, o ne privatus asmuo, kuris jokio turto gali ir nevaldyti. Lietuvoje verslo finansavimas yra dažniausiai bankų ir kredito unijų rankose, tačiau pamažu atsiranda ir greitieji kreditai verslui. Tai dažniausiai nedideli kreditai, teikiami kaip tradicinės verslo finansavimo paslaugos – kredito linija ir apyvartinių lėšų kreditavimas pradedančiosioms įmonėms.

Paskolos365.com dirba su savo paskolų verslui partneriu Latvijos bendrove Capitalia. Tai jau 5 metus veikianti įmonė, kuri savo kapitalą susikrovė valdydama rizikos fondus ir investuodama į naujus verslus. Verslo finansavimas buvo ir tebėra jos kertinis akmuo, todėl jau antri metai įmonė teikia ir greitųjų greditų verslui paslaugą.

Įdomu tai, kad Capitalia siūlo greitąją paskolą naujoms įmonėms, kurios veikia iki 3 mėnesių. Senesnėms įmonėms nei 3 mėnesiai ši paslauga gali būti neteikiama (skolinamasi 500-5000 litų iki 2 metų laikotarpiui, palūkanos – 0%, bet vėliau žiūrima į įmonės pelningumą. Verslas finansuojamas pagal jo steigėjų charakteristikas ir CV). Kita paslauga yra Greitoji paskola verslui. Tai gali būti ir kredito linijos tipo paslauga, ir apyvartinių lėšų didinimo būdas, nes skolinama nuo 5000 iki 25 000 litų 1 metų laikotarpiui. Palūkanos nefiksuotos – nustatomos pagal konkrečios įmonės veiklą, verslo planą ir riziką. Jei paskola pradedančiajam verslui turėjo sąlygą, kad įmonė būtų įkurta daugiausiai prieš 3 mėnesius, ši paslauga naujai įsikūrusioms įmonėms yra neteikiama. Taip Capitalia tampa finansine partnere tiek pradedančiosioms įmonėms (start-up‘ams), tiek senoms ir patyrusioms įmonėms.

Verslo finansavimas ir asmeninė greitoji paskola yra ne vienintelės sritys, su kuriomis dirba ši Latviško kapitalo bendrovė. Dar viena sritis, kurioje ji jaučiasi stipriai ir užtikrintai yra verslo konsultacijos. Ši sritis puslapyje Paskolos365.com neatsispindi iš viso, nes tokios konsultacijos dažniausiai sutariamos ne internetu, o ilgų susitikimų metu.