Home » plastikiniai langai

Žyma: plastikiniai langai

Salamander langai

Salamander – vieni geriausių plastikinių langų, kuriuos galite išsirinkti

Salamander langaiSalamander langai pasižymi išskirtinai balta plastikinių rėmų spalva ir lygiu, spindinčiu paviršiumi. Jūs taip pat būsite maloniai nustebinti moderniu šių langų dizainu ir išskirtine kokybe. Dėl pastarosios savybės ir aukšto lygio techninių charakteristikų, Salamander langai suteikia namams ypatingą komforto pojūtį, saugo jų šilumą ir užtikrina būsto gyventojų saugumą. Tai lemia puiki garso ir šilumos izoliacija ir atsparumas įsilaužimams.

Jūs taip pat būsite maloniai nustebinti šio gamintojo langų ilgaamžiškumu (eksploatacijos laikas siekia iki 60 metų). Verta paminėti ir tai, kad Salamander langai yra itin atsparūs permainingoms oro sąlygoms, kurios būdingos mūsų klimato zonai. Jie taip pat pasižymi puikiomis oro kondicionavimo savybėmis. O visus namų šeimininkus nustebins ir lengva šių langų priežiūra, bei patogus valymas. Aukščiau išvardintus privalumus lemia naujausios, langų gamybos srityje taikomos, technologijos. Kurios yra neatskiriama kompanijos politikos dalis. Salamander langams, nuo jų gamybos pradžios, siekiančios 1973-iuosius metus, buvo taikomos inovatyviausios technologijos ir moderniausi langų gamybos sprendimai.

Salamander langai – siekiantiems aukšto energetinio taupumo lygio

Kol kiti gamintojai investavo į priemones, padedančias pasiekti mažesnę kainą, Salamander įmonė susitelkė į savo produkto energetinės klasės kėlimą. Pirkėjams neatsitiktinai siūloma net 5 kamerų profiliai, kurių storis sudaro vos 76 mm. Tačiau tai ne viskas, svarbu paminėti išskirtinį šios kompanijos Blue Evoliution profilį, sudarytą net iš 7 kamerų, kuris yra dar platesnis, už prieš tai minėtąjį 5 kamerų profilį. Dėl šios savybės jis yra idealus pasyviems namams, įrengtiems atšiaurių klimato sąlygų zonose. Šio profilio  plotis siekia 82 mm ir yra A+++ energetinės klasės. Taigi ir jo šilumos izoliacijos lygis itin aukštas. Tad, pagrindiniai aspektai, į kuriuos investuoja pristatoma kompanija, – langų kokybė ir aukščiausios energetinės klasės užtikrinimas.

Kodėl Salamander kokybe lenkia konkurentus?

Salamander yra vienas iš plastikinių langų ir durų profilių gamybos lyderių. Savo veiklą plastikinių langų ir durų gamybos srityje jis pradėjo 1973. Viena pagrindinių šio prekės ženklo sėkmės priežasčių: tipinis, rafinuotumu ir išskirtiniu baltumu pasižymintis, langų dizainas ir inovatyvūs, kokybę užtikrinantys, sprendimai.

Šie langai, jau dabar atitinkantys dar tik ateityje mus pasieksiančius naujausius reikalavimus, puikiai įsitvirtino Baltijos šalių rinkoje. Nes gamintojui pavyko suderinti langų gamybos naujoves su prieinama mūsų rinkai kaina.  Faktas, kad kompanijos veikla jau skaičiuoja daugiau nei kelių dešimtmečių patirtį plastikinių langų gamybos srityje, kalba pats už save.

Vokiečių kokybė, autentiškumas, išskirtiniai dizaino sprendimai ir gebėjimas pagaminti aukščiausius reikalavimus atitinkančią produkciją, yra geriausia įrodymas, kad plastikiniai Salamander langai – tai, ko reikia Jūsų namams. Papuoškite juos Salamander langais ir džiaukitės išskirtiniu komfortu, rafinuota langų išvaizda ir jaukia namų šiluma, bei namų gyventojų saugumo užtikrinimu.

plastikiniai langai

Plastikiniai langai vienas populiariausių pasirinkimų rinkoje

plastikiniai langaiPardavėjų, tiekėjų ir langų montuotojų yra ne vienas, tad langų pasirinkimas yra tikrai didelis. Esant didelei pasiūlai yra sunku išsirinkti tinkamus ir kokybiškus langus, kurie atitiktų visus keliamus reikalavimus. Kokybiški plastikiniai langai tai puiki investicija, kuri leidžia šilčiau gyventi.

Visų pirma plastikiniai langai puikiai sulaiko šilumą, todėl drąsiai galima teigti, kad tai puikus šilumos užtikrinimo garantas. Vertėtų paminėti, kad šio tipo langai lenkia tiek medinius, tiek aliuminius langus kaina, o taip pat ir kokybe. Plastikiniai langai yra gaminami iš kokybiškų PVC plokščių ir trijų stiklų paketų.

Antra. Daugumai žmonių langų valymas nesuteikia itin didelio malonumo. O plastikiniai langai būtent ir nereikalauja specialios priežiūros. Šiuos langus galima nuvalyti naudojant net ir indų ploviklį. Tai reiškia, kad net ir valant langus galima viską atlikti greitai ir neįdedant didelių pastangų. O ką jau kalbėti, kad šio tipo langai nėra veikiami įvairių aplinkos sąlygų. Pavyzdžiui, mediniai langai laikui bėgant blunka, o taip pat reikalauja perdažymo, nes dažai pradeda trupėti arba blukti.

Trečia. Plastikiniai langai kainos atitinka kokybę. Žinoma, kad patys pigiausi yra naudoti plastikiniai langai, tačiau ir nauji langai yra gana nebrangūs. Plastikiniai langai kaina dažniausiai priklauso nuo kokybės. Kaip ir dauguma prekių taip ir plastikiniai langai kokybė kainuoja didesnius pinigus. Visuomenėje yra susidariusi nuomonė, kad plastikiniai langai Vilniuje yra patys brangiausias variantas visoje Lietuvoje, tačiau tai visiška netiesa, nes būtent šiame mieste yra didžiausia konkurencija, o tai reiškia, kad kiekvieną klientą reikia prisitraukti, kad būtent tam tikroje vietoje būtų perkami langai. Dažniausiai plastikiniai langai išpardavimas ar akcijos yra lengviausi būdai tai padaryti.

Ketvirta. Plastikinai langai tai langai, kurie yra labai patvarūs. Gyvavimo trukmė yra apie 40 metų, taigi tai tikrai puiki ir ilgalaikė investicija, kuri turi aukštą išliekamąją vertę.

Taigi, plastikiniai langai turi nemažai privalumų, būtent dėl šių privalumų tai vienas populiariausių pasirinkimų. Ir pabaigai dar vienas patarimas, perkant lengus pasinaudokite langų skaičiuoklė, kuri tiksliai apskaičiuos kainas visų tipų langams, tuomet išsiaiškinsite, kad būtent plastikiniai langai puikus pasirinkimas, kuris yra prieinamas daugeliui.

plastikiniai langai

Plastikiniai langai – kad namuose būtų šilčiau

plastikiniai langaiKai namuose pro langus ima pūsti šaltas oras, derėtų susimąstyti. Galbūt senus langus derėtų pakeisti naujais? Jei tai yra būtent tai, ko ieškote, naujų langų pasirinkimas šiandien yra platus ir su kiekvienu klientu puikiai suderinamas. Tačiau geriausias ir ekonomiškiausias sprendimas yra visai šalia, tai – plastikiniai langai. Tokie langai pasižymi ne vien kokybe ir panaudojimo lankstumu, bet ir sandaria savo struktūra ir net kaina.

Plastikinių langų pasirinkimas yra priimtinas daugeliui. Tai langai, kurių kokybe ir panaudojimo lankstumu abejoti neverta. Juos patogu montuoti tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek butuose ar tiesiog kitos paskirties pastatuose. Tokio tipo langus įmonės gali pagaminti vos per kelias dienas, o jų montavimas užtruktų dar trumpiau. Būtent dėl šių priežasčių plastikinių langų pasirinkimas tampa vienu populiariausiu ir ekonomiškiausiu šiandien. Tai langai, kurie pasižymi ne vien savo patvarumu ir kokybe, bet ir santykinai žema kaina.

Naujų langų įsigijimas gali sukelti daug nerimo. Tai procesas, kuriam reikia paskirti ne vien laiko, bet ir išlaidų. Kokybiški langai kainuoja daug, tad ryžtis jų įsigijimui kartais gali būti sunku. Bet kuriuo atveju plastikiniai langai yra puikus ir ekonomiškai naudingas naujų langų pasirinkimas. Jie yra žymiai pigesni už medinius langus, o sandarumu ir patvarumu kitiems langams taip pat nenusileidžia. Plastikinių langų pasirinkimas daugeliui žmonių pateikia tikrai puikią išeitį, tad ja suabejoti nederėtų.

Langus atnaujinti reikėtų dar neprasidėjus žiemos sezonui. Jei šiuo darbu pasirūpinsite iš anksto, šaltą žiemą patirsite mažiau išlaidų, galėsite ramiau miegoti naktimis ir nesijaudinti. Žinoma, nerekomenduojama įsigyti pačius pirmus prekybos vietoje rastus langus. Plastikinius langus įprasta gaminti pagal kiekvieno žmogaus individualius poreikius. Be standartinio pobūdžio langų, galima gaminti ir įmantrius bei įvairių matmenų plastikinius langus, tad skubėti neverta, nes svarbiausia nuspręsti, ko reikia iš tikrųjų.

Plastikiniai langai be abejonės padeda sutaupyti šaltuoju sezono metu. Jie užtikrina namuose komfortą, jaukią aplinką ir, žinoma, mažesnes šildymo sąskaitas. Tai atnaujinimas, kuriam ryžtis turėtų kiekvienas namų savininkas ar tiesiog buto gyventojas.