Home » pramogos

Žyma: pramogos

šaudymas lazeriais

Šaudymas lazeriais Kaune – puiki gimtadienio dovana

„Imperijos“ kariuomenė puola „Sukilėlių“ bazę. Kariai paruošti itin gerai, jų rankose – naujausi lazeriniai ginklai. Jėgos apylygės, tad šioje kovoje laimės sumanesnis ir geresnis strategas, sugebantis panaudoti skirtingus lazerinius ginklus. Tai ne ištrauka iš naujausio „Žvaigždžių karų“ animacinio serialo, ar naujai kuriamo filmo scenarijaus. Tai eilinė dviejų draugų grupių akistata lazerių mūšio vietoje Kaune. Šiame „mūšyje dalyvauja dvi grupės žmonių, apsiginklavusių lazeriniais šautuvais ir bandančių įveikti vieni kitus. Nieko apie tokią aktyvią pramogą nesate girdėję? O apie dažasvydį? Viskas gana panašu į realų dažasvydį, tik viskas vyksta švariau, saugiau ir tiksliau.

šaudymas lazeriais

Švariau

Šaudymas lazeriais reiškia, kad šaudoma elektroniniu signalu, o ne dažų pripildytais šoviniais. Dėl to nereikalinga speciali apranga. Nebent prieš atvykdami į šią dvikovą jos dalyviai sugalvoja apsirengti teminiais kostiumais. Viskas vyksta švarioje patalpoje, arba lauke, tad pargriuvus rūbai nebus ištepami taip, kad paskui neįmanoma išplauti.

Saugiau

Lazerių erdvė yra saugi. Paprastai visos kliūtys yra aptaisytos minkštomis apsauginėmis medžiagomis, kad į jas atsitrenkus neiškiltų joks gumbas ar mėlynė. Tai pramogos vaikams ir suaugusiems, todėl saugumas yra pagrindinis šio laisvalaikio prioritetas. Maža to, nereikalinga jokia papildoma saugumo įranga – kaukės antkeliai, juosmens srities apsaugos, pirštinės. Juk šaudoma elektroniniais signalais, kurie nekenkia organizmui.

Tiksliau

Šaudant lazeriu yra nustatomas šūvių skaičius, taip pat ir gyvybių skaičius. Jei į priešininką pataikote vieną kartą, nuimama viena gyvybė. Kiek gyvybių liko parodoma ant šautuvo esančiame LED ekrane. Kai gyvybės baigiasi, šautuvas paprasčiausiai nebešaudo. Tai tikslu ir aišku, todėl dar azartiškiau ir įdomiau.

Technologija yra gana paprasta. Kiekvienas žaidėjas užsideda specialią „karūną“ ant galvos su davikliais, kurie fiksuoja „lazerio“ šūvius. Daviklių duomenys perduodami į šautuvą, todėl dalyvis mato, kiek gyvybių jam liko. Ginklai skiriasi pagal roles – vieniems komandos nariams atitenka automatai, kitiems, snaiperiniai šautuvai, pistoletai, taip pat ir granatos. Yra galimybė vieną komandos narį paskirti karo mediku, kuris gydo sužeistus draugus. Taip atstatomas gyvybių skaičius ir komandos narys ne taip greitai iškrenta iš žaidimo.

Tai puiki gimtadienio dovana. Tokios gimtadienio dovanos nori daugybė berniukų ir net mergaičių, nes lazerių erdvėje visų jėgos lygios. Lazeriai Kaune yra nauja pramoga, todėl apie ją daug kas nežino. Pasidomėti plačiau galite interneto svetainėje www.lazertronas.lt.

renginiai įmonėms

Kuo svarbūs renginiai įmonėms?

renginiai įmonėmsSurasti progų švęsti nėra sunku. Ypač dirbant kolektyve. Didesniu galvos skausmu dažnai tampa nežinojimas, kaip švęsti. Renginiai įmonėms dažniausiai būna visi standartiški. Tai – kažkokie apdovanojimai ir po to kavutės gėrimas. Bet rinkoje yra renginių organizatoriai, kurie gali Jūsų šventę padaryti įsimintiną ir netradicinę. Ar norite tokios? Jei sakote taip, skaitykite toliau.

Ką reiškia paslauga renginių organizavimas?  Internete ne viena kompanija skelbiasi lengvai ir be rūpesčių suorganizuosianti bet kokį renginį. Nemažą renginių organizavimo patirtį ir siūlomą repertuarą siūlo renginiukalve.lt. Jie sakosi, kad gali nukalti tikrai aukštos kokybės renginį. Ir ką gi jie siūlo? Tai: “Išlikimo bunkeris”,  „Keleivių kontrolė”, „Policijos akademija”, „Įmonės olimpiada“, „Kolūkiečiai“. Skamba tikrai patraukliai. Kiti taip pat turi kuo pasigirti siūlydami įvairių temų vakarėlius, žaidimus ar pramogas. Išbandyti tikrai yra ką. Renginių organizatoriai nesiskundžia idėjų stoka.  Kylant užsakovų norams, didėja ir jų pasiūlymų repertuaras. Taigi šią paslaugą teikiančios įmonės perima visą iniciatyvą į savo rankas, todėl Jums tik reikės keleto pokalbių su organizatoriais, kad išsiaiškintumėte būsimo renginio detales. O tuomet belieka tik morališkai ruoštis šventę švęst!

Tokių renginių metu įtraukiami visi įmonės darbuotojai. Šventės metu jie gali „dirbti“ skirtingose komandose. Atsiskleidžia nauji talentai ir išryškėja dar nematytos kolegų savybės, kurias vadovai ateityje gali pritaikyti įgyvendinant būsimus planus. Darbuotojai taip pat mielai priima iššūkius ir atsipalaiduoja. Užsimezga naujos pažintys. Visi jaučiasi daug laisviau, atsipalaiduoja. Neformali aplinka visus tarsi apjungia bendram tikslui – linksmintis.

Renginiai įmonėms gali būti organizuojami bet kuriuo metų laiku. Kartais neužtenka visus drauge suburti vos pora kartų metuose – vasarą ir žiemą. Kodėl nepadarius tradicijos netradiciškai švęsti kiekvieno gimtadienį, jei kolektyvas nėra didelis?  Kalendorius tikrai raudonuoja nuo valstybinių švenčių, todėl galite imti jas minėti ir su savo bendradarbiais. Tai puiki pramoga ir prasiblaškymas nuo darbų. Pailsėję, atsigavę vėl galėsite daug efektingiau kibti į darbus ir visi drauge, kaip viena darni komanda, pasieksite didesnių rezultatų. Dar niekada nebuvo taip paprasta suorganizuoti renginį, kai toks gausus pasirinkimas šias paslaugas teikiančių įmonių.