Home » šildymas

Žyma: šildymas

židiniai Klaipėdoje

Kokie židiniai parduodami Klaipėdoje?

židiniai Klaipėdoje

Kokie židiniai Klaipėdoje yra parduodami? Kas siūloma Kaune? Ko galima tikėtis apsilankius parduotuvėje Vilniuje? O kaipgi Alytus ar Marijampolė, Panevėžys, Ignalina? Štai kokių klausimų kyla. Kodėl tokie dalykai aktualūs? Ogi todėl, kad mes, Lietuvos gyventojai, galime džiaugtis metų laikų kaita. Tačiau žiema – kartu ir rūpestis, todėl ieškoma patikimų šildymo sprendimų.

Net ir Klaipėdoje, kur vasarą prie jūros nesitiki, kad žiema išvis egzistuoja, židinių pasiūla džiuginanti. Ką reiškia džiuginanti? Ar tai tūkstančiai skirtingų gaminių modelių? O gal dešimt kartų besiskiriančios kainos? Labai kontrastingi židinių dydžiai? Formos? Ne? Tai ką tuomet turime omenyje kalbėdami apie džiuginančią pasiūlą? Nejaugi esmė ta, kad pardavėjai yra linksmi, ir apsilankius parduotuvėje nudžiungama? Pasirodo, kad židiniai Klaipėdoje esančiose parduotuvėse bent iš dalies atitinka šias mintis. Tikrai? Taip. Bet apie viską nuo pradžių.

Ar židiniai Klaipėdoje skirstomi į tūkstančius modelių? Ne. Tačiau galima rinktis ne iš dviejų ar trijų. Skirtingi produktai sukurti tam, kad kiekvienas pirkėjas atrastų optimaliausią variantą. Optimaliausias – tai ne per silpnas ir ne per galingas. Kitaip tariant, ieškoma harmonijos. Ir net jeigu pardavėjai nepateikia triženklio asortimento, pastarasis vis tiek gausus. Gausus tiek vertinant pagal galingumą, tiek pagal dizainą.

O kaipgi kainos? Ar jos skiriasi dešimtimis kartų? Ne dešimtimis, tačiau skiriasi, o tai reiškia, kad randama židinių pagal poreikius. Pinigų tema aktuali visiems, todėl džiugu, kai pardavėjai neapsiriboja vienu produktu, tuo labiau pačiu brangiausiu. Kai kuriems vartotojams apskritai svarbu, kad šildymo įrenginys būtų nepriekaištingas funkcionalumo požiūriu, o dizaino kriterijus paliekamas nuošaly.

Ar Klaipėdoje parduodamus židinius galima skirstyti pagal dydį? Taip, tačiau vien išgirdę žodį „židinys“ turbūt įsivaizduojate kai ką subtilaus. Tai paprastai nebūna koks nors milžiniškas, masyvus įrenginys, užgožiantis interjerą.

Ką galima pasakyti gavus klausimą apie uostamiestyje parduodamų židinių formų skirtumus? Vieni šildymo įrenginiai vienokio dizaino, kiti kitokio, formos įvairios, todėl atsakoma teigiamai – vyrauja formų įvairovė.

Modeliai, kainos, dydis, forma… Buvo paminėta ir pasiūla. Ar ji džiuginanti? Iš eilučių apie skirtingus gaminių modelius galima suprasti, kad asortimentas iš tiesų nemažas. Taigi, į klausimą apie pasiūlą irgi atsakoma teigiamai.

O kokie yra pardavėjai? Reikėtų pasakyti, kad jie mandagūs. Tokio atsakymo užtenka, kad suprastume, jog aura parduotuvėse maloni.

Taigi, židiniai Klaipėdoje – įdomi tema. Kokie konkrečiai gaminiai parduodami? Jie įvairūs, atitinkantys skirtingus poreikius. Pirkėjai renkasi iš puikiai vertinamų produktų ir atėjus žiemai džiaugiasi. O geriausia, kai šia sritimi pasirūpinama iš anksto. Tada žiema neužklumpa netikėtai, nereikia nervintis, įsigijimas ir montavimas konstruktyvesnis.

Ar reikėtų ką nors pridurti? Verta pabrėžti, kad pardavėjai pagalvoja ir apie lokaciją. T. y. Klaipėdos gyventojui nereikia vykti į Vilnių ar į Kauną, nes dominantys įrenginiai eksponuojami ir parduodami gimtajame mieste. Nors Lietuva ir nedidelė, vykimas į kitą miestą pareikalauja laiko, tad džiaugiamasi atradus parduotuvę savame mieste ir taip to laiko sutaupius.

 

 

 

sienų šiltinimas

Sienų šiltinimas įmanomas net ir tuomet, jeigu jūsų namas esą mūrinis!

sienų šiltinimasAkivaizdu, kad šiuolaikinės rinkos naujovės maloniai stebina daugelį piliečių – turime omenyje tai, kad pasiūlymai, kurie nuolatos keičiasi rinkoje, yra veikiami įvairiausių technologinių laimėjimų, kas laikui bėgant ne vien tik skatina tam tikrą raidą, tačiau be viso to ir motyvuoja daugelį piliečių, jeigu būtų galima taip pasakyti. Kad ir kaip ten bebūtų, toks paslaugų augimas yra puikus įvairiomis prasmėmis – norime ne vien tik, kad akcentuoti tai, jog tokios paslaugos, kaip pavyzdžiui sienų šiltinimas, pasikeičia ir suteikia daugiau naudos žmonėms, tačiau be viso to ir tai, kad kai kuriose situacijose tokios paslaugos galėjo būti tiesiog neįmanomos. Kitais žodžiais sakant, naujos technologijos atveria visiškai naujus kelius, o dėl šių padarinių mes individualiai turėtume tik pasidžiaugti, tiesa?

Iš tiesų, sienų šiltinimas šiandieną buvo paminėtas ne be reikalo. Taip pat, technologijų raida minima irgi ne atsitiktinai, kadangi sunkumus, kuriuos įvardijome, kurių būta anksčiau, kaip ir natūraliai mums piešia šiandienos turinį individualiomis spalvomis. Norime akcentuoti tai, kad nuo šiol sienų šiltinimas įmanomas net ir tuo atveju, jeigu jūsų individualus namas yra mūrinis, tad dėl šių padarinių jaudintis tikrai nereikėtų. Nuoširdžiai tikimės, kad šiandienos darbas ne vien tik motyvuos daugelį piliečių, tačiau be viso to ir suteiks naudos, kuri, kaip ir žvelgiant iš pirmo žvilgsnio, tikrai turėtų būti ganėtinai potenciali.

Kaip gi įmanoma sienas tinkamai apšiltinti, net ir tuo atveju, jeigu pastatas esą ganėtinai senas, net ir tuo atveju, jeigu šis esą mūrinis, nieko nei negriaunant, nei kitaip neengiant? Realiai žiūrint, šiuo atveju, apart technologijų progreso, padaryti tikrai nieko negalėtume – kad ir kaip ten bebūtų, dabartinių laimėjimų dėka galima paprasčiausiai išgręžti itin minimalią skylutę, pro kurios tarpus ir esą įpurškiama termoputa. Norite tikėkite, norite ne, tačiau medžiagos, kurios patenka į ertmę, ganėtinai greitai apgaubia pastatą reikalingomis medžiagomis ir iš karto pradeda veikti.

Paprasčiausiai, tai toks sprendimas, kuris tikrai nepalieka abejingų – kodėl gi šiuo nepasinaudojus ir jums?

granulines krosnelės

Granulinės krosnelės – ekonomiškas ir išmanus pasirinkimas

granulines krosnelėsŠildymas – itin svarbi tema. Ji aktuali ir žiemą, kai už lango dvidešimt laipsnių šalčio, ir vasarą, kai žinoma, kad žiema vis tiek ateis. Norint apšildyti namus atsiranda įvairių klausimų. Siekiama ne tik gauti šilumos, bet ir gyventi patogiai. Be abejonės, niekur nenutolsta ir ekonomijos reikšmė. Dėl to ieškant krosnelės dėmesį patraukia viena šių įrenginių rūšis – granulinės.

Rinkoje siūloma įvairiausių krosnelių. Pirkėjams svarbios visokiausios ypatybės. Ieškoma ne tik gražaus gaminio, bet ir tokio, kuris efektyviai šildytų ir būtų tvirtas. Pirkėjai nori, kad krosnelė tarnautų patikimai ir ekonomiškai. Jei įsigyjama viena ir pasirodo, kad ji netenkina poreikių, tenka dairytis kitos. Tuomet, kad ir kokios ekonomiškos abi būtų, pinigų išleidžiama daugiau, nei norėtųsi. Dėl to prieš perkant pravartu rasti specialistą. Šis patartų, padėtų apskaičiuoti, kokios krosnelės jums reikia. Liaudyje sakoma, kad atsarga gėdos nedaro. Išmintis taip pat byloja, kad kirpti reikėtų tik devynis kartus pamatavus. Visa tai reiškia, jog ir šildymo įrenginys vertas daugiau dėmesio. Juk malonu atrasti aukso viduriuką. Būtent profesionalų žinios padeda tai padaryti. Šia gaida galima atverti taką granulinių krosnelių link.

Pradėti reikėtų nuo ekonomiškumo. Būtent šis kriterijus tiesiogiai siejasi su pinigine ir jos turiniu. Gera žinia – minimos krosnelės gretinamos su ekonomiškiausiais šildymo prietaisais. Teigiama, kad taip šildyti yra pigiau nei naudojant malkas ar dujas. Na, o ekonomika sufleruoja apie ekologiją. Pastaroji pasiekiama pasitelkiant modernius sprendimus. Tad granulinę krosnelę mielai rinksis ne tik tie, kurie nori sutaupyti apšildydami būstą, bet ir tie, kuriems rūpi aplinka.

Tokių krosnelių „apetitas“ patenkinamas medžio granulėmis. Palyginti su kitomis Lietuvoje naudojamomis kuro rūšimis, pastaroji priskiriama prie pigesnių. Toks kuras taip pat efektyvus, sukuriantis nemenką šilumą. Granulės giriamos dėl puikių laikymo galimybių – tiek pat šilumos sukuriančios malkos užimtų žymiai daugiau vietos. Kūrenant granulėmis pakanka porą kartų mažesnės malkinės. Taigi, negalima pasakyti nieko kito kaip pagirti neįtikėtiną efektyvumą. Prie to prisideda ir ekologijos šalininkai, kas užtikrina granulėms gerą vardą.

Viskas skamba labai gražiai, tačiau kaip granulėmis „mintančios“ krosnelės naudojamos? Ar tai nėra sudėtinga? Ar tai nėra prietaisas, suprantamas tik inžinieriams? Tikrai ne. Pripilama granulių ir nuspaudžiamas mygtukas. Nesudėtinga, tiesa? Negana to, yra galimybių nustatyti, kad krosnelė įsijungtų ir išsijungtų vienokiu ar kitokiu metu. Šiuolaikinės technologijos netgi leidžia tai atlikti per atstumą. Taigi, po darbo grįžus namo jau tvyro šiluma… Ir visai nesvarbu, kad už lango dvidešimt ar trisdešimt laipsnių šalčio. Ir apskritai – prikrovus granulių toks prietaisas gali veikti itin ilgai.

Be visų jau paminėtų ypatybių reikėtų akcentuoti dailų dizainą. Kuriantis naujuose namuose ar remontuojant senuosius tikrai nesinori, kad šildymo prietaisas keltų pasibjaurėjimą. Granulėmis kūrenamas krosneles gamintojai ir pardavėjai siūlo gražias, belieka tik pasirinkti, kas labiausiai derėtų prie interjero. Na, o krosnelėje spragsinti ugnis leidžia atsipalaiduoti. Tai užburiantis vaizdas.

Trumpai tariant, granulinė krosnelė pasižymi efektyvumu. Tai ekonomiškas ir ekologiškas pasirinkimas. Šiuolaikinės technologijos leidžia įrenginį užprogramuoti. Šį uždavinį įmanoma atlikti net per atstumą. Tad belieka tokias krosneles tituluoti kaip išmanų sprendimą namams.

 

santechnika

Santechnika ir jos gėrybės internetu

santechnikaInternete su kiekviena diena daugėja elektroninių parduotuvių ir šiandien čia jau galima įsigyti kone viską nuo aksesuarų iki baldų ar net gyvenamųjų namų. Santechnika – ne išimtis. Internete gausu įvairiausių parduotuvių, kuriose rasite Jums reikalingas prekes, taip pat internete surasite santechnikos meistrą ar kitą profesionalą jei to reikia. Kasdien internete naršantys vartotojai dažniausiai renkasi kelias populiariausias paslaugas internete, susijusias su santechnika.

  • Projektuotojai. Prieš keliantis į naują gyvenamą būstą, labai svarbu susikurti tinkamą namų projektą. Jame pirmiausia turi būti numatytas patalpų išplanavimas, o tada pagrindinės sistemos. Tai reiškia turi būti sugalvotas elektros išvedžiojimas ir santechnika. Dažniausiai tokiems dalykams patys nesame pajėgūs, tad reikia kreiptis į profesionalus. Praėjo laikai kai buvo galima pasisamdyti santechniką tik nukeliavus į jo dirbtuves, šiandien tai lengva padaryti tiesiog internetu.
  • Parduotuvės. Kita pati populiariausia paslauga internete, susijusi su santechnika – elektroninės santechnikos prekių parduotuvės. Internete galite rasti bet kokią trūkstamą santechnikos detalę nuo sujungimų, tarpinių iki didžiulių vonių ir prabangių maišytuvų. Visa tai – santechnika. Žinoma, ieškant prekių internetu, reikia gerai pasikaustyti, mat prekių gausa gali kaip reikiant apsukti galva Įsigyti santechnikos detalė internetu ne tas pats, kas išsirinkti pirštines. Prieš prekę užsisakydami gerai pagalvokite, išsiaiškinkite ar tai tikrai detalė, kurios Jums reikia. Taip pat nepamirškite patikrinti išmatavimų, gamintojo ir paskirties. Kartais taip jau išeina, kad itin panašios detalės iš tikrų atlieka skirtingas funkcijas. Visam tam sudėlioti ir susigaudyti Jums padės interneto parduotuvės administratorius ir konsultantas, galintis atsakyti į Jums rūpimus klausimus.
  • Remontininkai. Kiekvienas šiuolaikiškas žmogus daugelyje savo gyvenimo atvejų informacijos pradeda pirmiausia ieškoti internete. O ypač tais atvejais, kai domisi ne itin gerai suprantama tema. Pavyzdžiui, santechnika. Dažniausiai tai sritis, apie kurią nusimato tik specialistai. Taip yra todėl, kad geros santechnikos detalės namuose gali tarnauti net iki 50metų. Taigi natūralu, kad su santechnikos gedimais susiduriame ne kasdien. Tačiau kai susiduriame, internetas – puikus pagalbininkas. Čia galite be vargo rasti meistrą, kuris padės sutaisyti lašančius vamzdžius, pakeisti maišytuvą nauju ar išvalyti skalbimo mašiną. Tai atrodo gana paprasti darbai, tačiau jie reikalauja laiko ir žinių. Šiek tiek paieškoję internete rasite tinkamą ir patikimą santechnikos meistrą, kuris pasirūpins šiais darbais.
boileriai

Boileriai norintiems sutaupyti

boileriaiBoileriai yra toks pirkinys, kuris lemia jaukesnį ir geresni gyvenimą. Ekologiškas karšto vandens apruošimas lemia namų jaukumą, o ne retai ir padeda sutaupyti pinigų. Dažnai žmonės nežino, kokius boilerius reikėtų pasirinkti. Esama dviejų rūšių: elektriniai ir kombinuojamieji. Kurį pasirinkti, reikia spręsti patiems pagal savo poreikius ir situacijas. Galite iš arčiau susipažinti su elektriniais vandens šildytuvais, kurie ilgą laiką buvo itin populiarūs lietuvių namuose.

* Veikimo principas. Jeigu nesate namuose įsirengę saulės, vėjo ar kitų papildomų šilumos šaltinių ir nenorite į juos investuoti, patogiausia rinktis elektrinius boilerius. Tai ypač paprastai sumontuojami šildytuvai, todėl jie ypač mėgstami paprastumą ir greitumą vertinančių žmonių. Be to dažnai pasirenkami itin mažose ar sunkai prieinamose patalpose montuoti.

* Tipas. Renkantis boilerį, svarbu žinoti, kokioje vietoje jis bus montuojamas. Nuo to priklausys, koks boileris Jums reikalingas. Rinktis galite iš horizontalių ir vertikalių boilerių. Abiejų tipų boileriai montuojami gana panašiai. Dažniausiai žmonės juos renkasi pagal tai, kokią vietą namuose yra numatę šildytuvui. Ne visuomet erdvės yra tiek, kad būtų sumontuojamas vertikalus boileris. Tačiau specialistai informuoja, jog vertikalus vandens šildymas yra efektyvesnis. Visgi, jei tokiam boileriui vietos neturite, tuomet geriau rinkitės šiek tiek galingesnį, kad nejaustumėte karšto vandens trūkumo. Mat horizontaliame šildytuve šaltas vanduo greitai susimaišo su karštu ir vanduo greitai atvėsta.

* Elementai. Elektriniuose boileriuose montuojami tik su vandeniu kontakto neturintys elementai. Tai ypač patogu, nes taisant boilerį ar norint jį išvalyti, nereikia išleisti viso vandens iš jo vidaus. Be to, tokio tipo elementų dėka vanduo boileryje rečiau kalkėja. Tokio tipo elementai pasižymi didesniu kaitino plotu, todėl jie vandenį pašilto didesniais kiekiais ir itin greitai.

* Talpos dydis. Prieš įsigydami boilerį, turite nuspręsti, kokio jo Jums reikės. Tai galite sužinoti, paskaičiavę, kiek vidutiniškai vandens sunaudojate. Profesionalai siūlo tradiciniai keturių asmenų šeimai rinktis vidutinį 100-120 litrų talpos šildytuvą. Jo turėtų pakakti visiems šeimos narių poreikiams. Jei Jums reikalingi itin dideli vandens kiekiai, tuomet Jus ir turėtų dominti didesni ir patikimesni boileriai. Priešingai – jei Jums reikalingas nedidukas prietaisas namo priestatui ar sodo nameliui paruošti karštą vandenį – galite rinktis vos kelias dešimties litrų talpos boilerį, jis puikiai atitiks visus Jūsų lūkesčius.

* Priežiūra. Kad boileris ilgai tarnautų ir veiktų tinkamai, reikia jį nuolat prižiūrėti. Elektriniai boileriai naudingi tuo, kad jų priežiūra gana paprasta. Bent jau kalbant apie kaitinimo elementą. Norint, kad boileris veiktų gerai ir jį prižiūrėti bei valyti reikėtų rečiau – geriausia vieta namuose jam yra šilta patalpa. Taip pat daugiau priežiūros reikalauja tie boileriai, kurie šilto kietą vandenį. Nuo jo kaitinimo elementas apsineša greičiau, o tai lemia mažesnį šildymo efektyvumą. Siekiant aukščiausios boilerio darbo kokybės privalu reguliariai valyti kaitinimo elementą, boilerio vožtuvus, taip pat reguliariai atlikti profilaktinį remontą.

Kodėl verta rinktis granulines krosneles

Granuline krosneleIeškantiems geriausio ir patikimiausio varianto namų apšildymui, gamintojai pristato naują pasirinkimą – granulines krosneles. Tai naujos kartos krosnelės, skirtos saugantiems gamtą ir savo pinigus. Itin dažnai klientai renkasi tarp kelių rūšių krosnelių, todėl norint priimti tinkamą sprendimą, reikia įvertinti visų galimų variantų privalumus ir trūkumus. Ne tik krosnelių gamintojai, pardavėjai, bet ir jas įsigiję pirkėjai granulėmis kūrenamoms krosnelėms negaili pagirų.

  • Pigus variantas. Ne paslaptis, jog šiandien žmonės rinkdamiesi net ir svarbiausius gyvenimo pirkinius, didžiulę reikšmę skirią pirkinio kainai. Žinoma, kaina turi atitikti kokybę, todėl granulines krosneles dažniausiai renkasi kokybę ir patogumą mėgstantys pirkėjai. Šio tipo krosnelės yra pigesnės net už kūrenamas dujomis. Be to, pačios pjūvenų granulės taip pat yra pigus kūrenimo variantas. Jų kaina nėra didelė, o degdamos jos išskiria itin daug šilumos energijos.
  • Paprastas montavimas. Granulinės krosnelės ypač tinka montuoti daugiabučiuose butuose ir nedideliuose namuose, kur yra nestandartinių išmatavimų mažos patalpos. Šias granulines krosneles galima montuoti be didelio vargo, nes joms nereikia papildomai įrenginėti išmetamojo kamino. Dūmai yra ištraukiami priverstiniu būdų, todėl jiems pakanka krosnelės turimo galinio išmetamojo vamzdžio.
  • Modernus naudojimas. Įvairių paslaugų ir prekių tiekėjai nuolat taikosi prie šiuolaikinio žmogaus poreikių. Krosnelių gamyba – ne išimtis. Šių krosnelių gamintojai norėjo sukurti šiuolaikiniam žmogui patrauklų ir ypač naudingą gaminį, todėl pasirūpino visais patogumais. Dažnai tenka sumokėti už šilumą, kurios nenaudojate, kuomet namuose nėra žmonių. Nuotoliniu būdu valdomas granulines krosneles ypač mėgsta žmonės, taupantys šilumą. Namuose krosnelės degimą galite įjungti išvažiavę iš darbo ir grįžę mėgautis šiluma, o mėnesio gale – mažesnėmis išlaidomis.
  • Lengva pritaikyti. Net jei Jūsų namai įrengti iš tiesų originaliai, Jūsų namuose granulinė krosnelė puikiai tiks. Dažniausiai šios krosnelės apdaila gaminama iš plieno, marmuro ar akmens, todėl šie įrenginiai lengvai pritaikomi skirtingų stilių namuose.
  • Ekologiškas pasirinkimas. Dažnai tenka girdėti, jog žmonės, įsirengę krosneles ar židinius teršia aplinką ir nesirūpina gamta? Pamirškite šiuos kaltinimus, nes su granuline krosnele pasirūpinsite ne tik savo namų, bet ir gamtos gerove. Krosnelė kūrenama granulėmis, kurios gaminamos iš natūralaus medžio. Jų spaudime nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, todėl jų kūrenimas neteršia aplinkos kaip šildymas dujomis ar kūrenimas anglimis. Dažnai gamintojai teigia, jog būtent tokio tipo krosneles renkasi daugelis įmonių, norėdamos pigiai ir ekologiškai apšildyti įmonės patalpas miesto centre.

„Vilpra“ oro kondicionieriai

Lietuvoje kondicionieriai buityje kol kas daugiau išimtis nei taisyklė. Vis dėlto sergantiems (ar turintiems polinkį) kvėpavimo takų ligomis, oro kondicionieriai gali sugrąžinti sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą.

Prieš įsigydami kondicionierių, visų pirma apsispręskite, kokią sumą esate nusiteikę tam skirti – kokybiškas įrengimas gali kainuoti net iki 10 000 litų. Tačiau išsigąsti neverta, nes galima rasti ir daug pigesnių: viskas priklauso nuo gamintojo, poreikio ir kišenės gylio. Įvertinkite (čia jums padės specialistas), kokio tipo kondicionieriai tinkamiausi jūsų butui ar namui (o gal įstaigai). Renkantis kondicionierių, taip pat labai svarbus gamintojas. Vieni kokybiškiausių laikomi japoniški įrengimai. Būtinai atkreipkite dėmesį į kondicionieriuje naudojamo freono rūšį. Nuo freono rūšies, pasirodo, priklauso ir kondicionieriaus efektyvumas.

Nusprendusiems įsirengti kondicionierių pravartu pasidomėti ne tik jų gamintojais ir kainomis, bet ir prekiaujančia bei kondicionierius įrengiančia įmone. Įsigyti kondicionierių yra tik pusė darbo. Dar reikia jį sumontuoti, o vėliau ir prižiūrėti. Tad įmonės, montuojančios kondicionierius, patikimumas yra labai svarbu. Būtinai pasidomėkite jos istorija ir jau atliktais darbais. Juk sakoma: darbas meistrą giria. Viena seniausių kondicionieriais (ir ne tik) Lietuvoje prekiaujanti ir juos įrengianti įmonė yra „Vilpra“. Ši įmonė veiklą vykdo nuo 1992 m., vadinasi, jau 20 metų. Taigi, turi sukaupusi tikrai nemažai patirties. Kai tenka investuoti nemenką sumą tokiems įrengimams kaip oro kondicionieriai, nesinori rizikuoti ir prasidėti su neprofesionalia įmone, kad po to netektų graužtis nagų dėl neapgalvotai „išmestų“ pinigų. Gauti gerą meistrą yra laimės dalykas, tačiau pasidomėję ir įvertinę kitus įmonės atliktus darbus, nesėkmės galimybę galite sumažinti.

Kondicionierius yra ganėtinai įnoringas įrenginys, kuriam reikalinga atitinkama priežiūra: periodinis patikrinimas ir profilaktinė priežiūra (pavyzdžiui, freono papildymas). Praktika rodo, kad 95% oro kondicionierių gedimų yra susiję su neteisingu jų sumontavimu bei priežiūra. „Vilpra“ ne tik prekiauja oro kondicionieriais, bet ir teikia kvalifikuotas jų montavimo, priežiūros ir garantinio bei pogarantinio aptarnavimo paslaugas, o esant poreikiui gali ir suprojektuoti kondicionavimo sistemą. Įmonė per 20 metų praktiką yra aptarnavusi ne tik daugybę privačių klientų, bet ir ne vieną įmonę bei įstaigą.

Taigi, jei nusprendėte įsigyti oro kondicionierių, pasidomėkite ne tik jų kainomis, gamintojais ir rūšimis, bet ir prekiaujančia įmone. Profesionali oro kondicionieriais prekiaujanti ir juos įrengianti įmonė kvalifikuotai pasirūpins jūsų gerove, komfortu ir sveikatos būkle.