Home » skalbimo mašinų meistrai

Žyma: skalbimo mašinų meistrai

skalbimo mašinų remontas

Apgalvotas pirkimas – skalbimo mašinų gedimo bei kitų problemų prevencijai

skalbimo mašinų remontasKartais nereikia būti aiškiaregiu, jog žinotum, kas lauks ateityje. Tai galioja kalbant ne vien filosofinėmis temomis, bet ir apie paprasčiausius buitinius dalykus, šikart – skalbimo mašinas. Norint užbėgti už akių nusivylimui nauju pirkiniu ar situacijai, kai skalbimo mašinų remontas tampa aktualus labai greitai, būtina apsvarstyti keletą detalių.

Kokios talpos skalbimo mašina jūsų šeimai reikalinga?

Natūralu, jog dviejų asmenų šeima per savaitę „sumėžia“ gerokai mažiau rūbų nei tėveliai su pora mažylių. Skiriasi ir kiekvieno asmens švaros suvokimas: vienas su ta pačia palaidine vaikšto kelias dienas iš eilės, kitas – po vieno išėjimo į viešumą meta rūbą  skalbinių maišan. Nuspręskite, kokio dydžio skalbimo mašina atitiks jūsų poreikius. Vieną kartą viršijus leidžiamų skalbinių kiekį, gal ir nieko blogo neatsitiks, tačiau dažnas piktnaudžiavimas (kaip patogu, kai viską gali išskalbti per vieną kartą) gali lemti, jog netrukus bus reikalingas skalbimo mašinų remontas.

Kur skalbimo mašiną statysite?

Dažniausiai skalbimo mašinai vietos atsiranda vonios kalbaryje arba virtuvėje, tik nuosavų namų savininkai turi privilegiją šiam prietaisui skirti atskirą patalpą. Priklausomai nuo sprendimo, kurioje jūsų namų vietoje stovės skalbimo mašina, rinkitės pastarosios dydį (yra visai nedidelių, telpančių net po virtuvine spintele). Per didelių gabaritų skalbyklė trukdys judėti ir kels susierzinimą. Vietos taupymo atžvilgiu praktiškos skalbimo mašinos, atsidarančios per viršų: nereikės sukti galvos, jog koks nors greta esantis baldas trukdo atverti dureles.

Kokiomis skalbimo mašinos funkcijomis ketinate naudotis?

Išskalbti, išskalauti, išgręžti – tokius pageidavimus dažnas vartotojas kelia savo skalbimo mašinai. Tad gerai pagalvokite, ar jums iš tiesų reikalinga ta funkcijų gausa, kurią norint perprasti, kelias valandas tenka stovėti su instrukcijoa rankoje, o galiausiai vis vien apsistojama ties keliomis pagrindinėmis programomis. Beje, kuo didesnė programų gausa, tuo dažnesnis skalbimo mašinų remontas – matyt skalbėjai „protas“ susisuka.

Kaina – svarbiausia prioritetas ar žiūrite į ateitį ir vertinate ekonomiškumą?

Kalbant apie buitinę techniką, rekomenduojama žiūrėti ne vien į pradinę kainą, kurią turite sumokėti čia ir dabar: preliminariai apskaičiuokite, kiek jums kainuos mašinos eksploatacijos išlaidos (vanduo, elektra ir pan.). Energijos efektyvumo klasė – daugeliui žinomas rodiklis. Tačiau ar žinojote, jog kai kuriose skalbimo mašinos integruota speciali sistema, reguliuojanti sunaudojamo vandens kiekį priklausomai nuo skalbinių svorio, o kai kurie modeliai gali naudoti ne tik šaltą, bet ir karštą vandenį, taip sutaupydami elektros energiją  bei tausodami kaitinimo sistemos elementus?

 

 

skalbimo mašinų remontas

Ar galima greitai ir pigiai susiremontuoti skalbimo mašiną?

skalbimo mašinų remontasBuitinė technika yra labai svarbi kasdienio mūsų gyvenimo dalis. Tikrai neatsirastų turbūt nei vienos šeimos, kuri galėtų gyventi be pačių svarbiausių ir jau įprastais tapusių buitinės technikos prietaisų: televizoriaus, viryklės, mikrobangų krosnelės, šaldytuvo, lygintuvo, skalbimo mašinos.

Taisymas darosi vis greitesnis ir paprastesnis

Kadangi taip auga buitinės technikos paklausa, tai nieko nuostabaus, kad atsiranda vis daugiau aukšto lygio specialistų, kurie geba susitvarkyti ir su iškilusiomis problemomis. Pavyzdžiui, skalbimo mašinų remontas dabar tapo labai populiaria paslauga, kadangi žmonės pasitiki meistrais, kurie gali atlikti ir gana sudėtingas remonto operacijas tiesiog kliento namuose – dabar technika yra taip patobulėjusi, kad užtenka atvykti į kliento namus ir vos per vieną valandą galima pasiekti iš tiesų puikių rezultatų – jūsų skalbimo mašina veiks visai kaip nauja.

Kokios problemos užklumpa dažniausiai?

Su skalbimo mašinomis gali atsitikti įvairių netikėtų dalykų – kartais dėl to, kad skalbimo mašina jau atitarnavo savo amžių, o kartais dėl nekokybiškos skalbimo mašinos arba dėl neatsargaus naudojimo. Visgi, vienos iš dažniausių problemų, susijusių su skalbimo mašinomis, būna tokios:

  • Gręžimo funkcija nustoja veikti, arba veikia nepilnu pajėgumu;
  • Skalbimo mašina iš viso nestartuoja – sugedo programinės įrangos dalis;
  • Skalbimo mašina pradeda leisti labai keistus garsus, arba jos veikimas yra žymiai pagarsėjęs;
  • Skalbimo mašina nebeišpila vandens;
  • Nebeatsidaro skalbimo mašinos durys;

Jeigu manote, kad jūsų skalbimo mašina susiduria su kažkuriomis iš šių problemų, tuomet pats paprasčiausias būdas būtų užsukti į meistrų interneto tinklapį ir pasižiūrėti, kokiu numeriu galima paskambinti ir susitarti dėl atvykimo. Skalbimo mašinų remontas vyks pas jus namuose, o jeigu meistras pamatys, kad gedimas yra labai rimtas ir jam reikės daugiau laiko sutaisyti jūsų skalbimo mašiną, tuomet skalbimo mašina bus nuvežta į servisą.

Visgi, skalbimo mašinų remontas dabar yra toks populiarus ir dėl labai palankių sąlygų klientams – ne tik sumažėjo kaina už patį remontą, tačiau dabar jūs gaunate kur kas ilgesnę garantiją tiek ir visam atliktam darbui, tiek ir naujoms arba atnaujintoms skalbimo mašinų detalėms. Tai žinodami, galėsite dar ilgus metus naudotis savo skalbimo mašina ir tikrai nebijoti, kad kažkas bus ne taip, kadangi jei iškyla menkiausias įtarimas, visuomet galite paskambinti skalbimo mašinų taisymo meistrams ir jie jums su malonumu padės.