Home » spintos

Žyma: spintos

baldai internetu

Spintos stumdomomis durimis

spintosJokių namų neįsivaizduojame be spintos. Šiuo metu populiariausios spintos stumdomomis durimis, nes jos yra praktiškos ir lengvai pritaikomos įvairiose vietose. Prieš įrengiant tokią spintą, pirmiausia, turi būti tinkamai paruošta spintos vieta. Tai yra toje vietoje grindys, lubos ir sienos turi būti išlygintos. Kitaip, statant spintą, kils įvairių problemų. Jeigu nelygios grindys, tada visos durys nuvažiuos į pasvirusią pusę. Jei bus nelygios lubos, sumontavus spintos duris, šios gali strigti. O kai nelygios sienos, tarp sienos ir lentynų bus tarpai. Tad jau darant namuose remontą, grindys, lubos ir sienos turi būti tinkamai išlygintos. Jeigu to nepadarėte arba negalite padaryti, tinkamų sprendimų teks ieškoti projektuojant spintą. Be to spintos vieta turi būti tinkamai sutvarkyta, tai yra reikia sudėti grindis, o sienas nudažyti arba išklijuoti tapetais. Tada į spintą nereikės dėti galinės sienelės, o jūs sutaupysite.

Stumdomų durų sistemos gaminamos plieninės arba aliumininės. Abiejų sistemų kokybė ir kaina yra panašios. Tačiau aliuminio sistema yra lengvesnė, tad ne taip smarkiai bus apkrauti durų apačioje esantys ratukai, todėl jie ne taip greitai nusidėvės, be to durys tyliau važinės. Durų užpildas turi harmoningai derėti bendrame interjere, todėl galima rinktis įvairiausių spalvų baldų plokštes ir stiklus ar veidrodžius, stiklas gali būti tamsintas, su grafiniais elementais ir pan. Durų užpildui taip pat gali būti panaudojama oda, tapetai ir kitos medžiagos. Tiek stiklas, tiek veidrodis yra klijuojami apsaugine plėvele, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

Labai svarbu tinkamai pasirinkti vidinę spintos įrangą. Pirmiausia, turite būti tiksliai nusprendę spintos paskirtį: ar ji skirta prieškambariui, miegamajam ar vaikų kambariui. Taip pat būtų gerai, jeigu sudarytumėte daiktų, kuriuos laikysite spintoje, sąrašą. Taip jums bus aiškiau, ar spinta tikrai tiks, ar viską, kas numatyta, galėsite į ją susidėti. Atminkite, kad į spintos vidų nereikia dėti brangių plokščių, nes joms netaikomi išskirtiniai atsparumo drėgmei ar tvirtumo reikalavimai, o spintos vidų vis tiek uždengs durys. Kuo daugiau naudosite papildomos spintos įrangos – lentynų, stalčių, įvairių krepšelių ar ištraukiamų kabyklų – tuo jūsų spinta bus brangesnė. Be to, daug patogiau, kai rūbai sukabinti ant kabyklų, taip juos iš karto geriau pamatysite ir lengvai pasieksite. Tad lentynų skaičių geriau kiek galima sumažinti.

Kokie turi būti geriausi virtuvės baldai?

Kokybiški baldai jūsų namuose yra labai svarbi interjero detalė ir ne tik. Virtuvėje reikia ne tik grožio, tačiau taip pat ir funkcionalumo. Daugelis mano, kad šiuos dalykus gana sunku suderinti, tačiau pastaruoju metu paaiškėjo, kad tai tikrai įmanoma suderinti, jeigu kreipiatės į profesionalius baldų gamintojus, kuriems vienas malonumas išpildyti visus jūsų norus.

Virtuvės baldai pigiau –  internete

Daugelis žmonių nori kiek įmanoma geriau suderinti kainą su kokybe. Tai yra tikrai suprantama, kadangi dažniausiai baldai arba būna labai brangūs, arba nelabai kokybiški, o gal net be garantijos. Be jokios abejonės, tokių variantų yra nemažai, tačiau taip pat galima rasti ir kokybiškų variantų už nepriekaištingą kainą. Virtuvės baldai pigiau yra parduodami internete. Šiuo metu galite rasti ne vieną baldų galeriją, kuri virtualioje erdvėje yra išdėsčiusi visus savo parduodamus virtuvės baldų komplektus ir leidžia savo klientams nusipirkti baldus bet kuriuo paros metu. Tai yra be abejonės patogiau, nei ateiti į baldų galeriją, kadangi turite galimybę savo ekrane pamatyti baldus iš arti ir taip pat paskaitinėti gana detalius jų aprašymus. Prie kiekvieno virtuvės baldų komplekto pamatysite, kokios yra spintos – ar jos pakabinamos, ar pastatomos, taip pat ar spintos gali būti keičiamos. Galbūt norite pasinaudoti šiuo metu populiariu variantu ir įsigyti stumdomos spintos komplektą? Tai taip pat įmanoma už jums prieinamą kainą.

Virtuvės baldai pigiau parduodami internete yra ir todėl, kad vis daugiau baldų įmonių nori praplėsti savo verslą ir pasiūlyti savo klientams kuo kokybiškesnį produktą už kuo prieinamesnę kainą. Tai yra naudinga visiems, kadangi klientai turės galimybę papuošti savo namų interjerą įspūdingo dizaino virtuvės komplektais, o pačios baldų gaminimo ir distribucijos bendrovės turės daugiau užsakymų.

Dar vienas puikus dalykas tiems žmonėms, kurie mėgsta originalumą – dabar internetu galite užsakyti tokius baldus, kokie yra dar tik jūsų galvoje – galbūt nematėte savo norimo virtuvės komplekto, tačiau puikiai žinote, kaip turėtų atrodyti idealiausi baldai jūsų virtuvei? Taigi, tiesiog pasinaudokite užklausos forma baldų gaminimo puslapyje ir nurodykite savo mintis, o baldų gamintojai operatyviai jums pasiūlys pačius geriausius variantus ir jeigu jūs sutiksite, tuomet pradės gaminti jūsų taip trokštamus baldus. Specialiai užsakyti virtuvės baldai pigiau dabar gaminami būtent užsakius internetu, o konkreti kaina, žinoma, priklausys ir nuo užsakymo dydžio.