Home » sporto klubas

Žyma: sporto klubas

Sporto klubas efektyviausias būdas dailinant kūno linijas

sporto klubasKiekvienas esame girdėjęs frazę: „Sportas – sveikata“. Tačiau dažniausiai šie žodžiai ir išlieka tik kaip frazė, kuri puikiai visiems žinoma. O kas gi iš tiesų yra sportas? Sportas yra apibrėžiamas kaip veikla, kurios metu yra derinami fiziniai ir intelektualiniai gebėjimai, kurių metu galima varžytis ar tiesiog leisti smagiai laiką. Sportuojant yra lavinami tam tikri įgūdžiai. Sporto klubas yra viena geriausių vietų, kurioje galima sportuoti.

Sporto klubas tai vieta, kurioje galima sportuoti, to tikrai niekas nepaneigs, taip pat čia galima atsipalaiduoti, juk daugelyje sporto klubų yra įrengtos pirtys, baseinai. Čia taip pat gali būti atliekami įvairūs kūno masažai ir pan. Didesniuose sporto klubuose yra įrengti ir soliariumai. Taigi, drąsiai galima teigti, kad sporto klubas tai ne tik vieta, kurioje dailiname kūno linijas, bet ir vieta, kurioje galime atsipalaiduoti nuo visų dienos darbų ar užklupusios kasdieninės rutinos.

Renkantis sporto klubą galima atsižvelgti į tam tikrus aspektus, kriterijus. Tačiau, žinoma, kad dažniausiai pirmas kriterijus yra kaina. Pigiausias sporto klubas Vilniuje nebūtinai yra geriausias pasirinkimas. Žinoma, renkantis pigų variantą yra sutaupoma pinigų, tačiau pasitaiko, kad nusipirkus internetu abonimentą nueiname į pasirinktą sporto klubą tik kartą ar du. Todėl būtinai sporto klubas atsiliepimai pasiskaitykite. Tai leis apsispręsti dėl tam tikrų sporto klubų. Sporto klubai Jums gali pasiūlyti nemažai nuolaidų. Dažniausiai nuolaidos yra pradedamos taikyti artėjant pavasariui. Priežastis yra aiški, būtent ši sezoną žmonės daugiausiai pradeda rūpintis savo išvaizda ir kūno linijomis. Sporto klubas akcija yra iš tiesų puiki galimybė sutaupyti pinigų arba gauti papildomų treniruočių nemokamai.

Pats didžiausias sporto klubų pasirinkimas yra Vilniuje. Sporto klubas Vilniuje yra gana nemažai tikrai modernių ir puikių, tačiau dažniausiai tikrai kokybiškų sporto klubų abonimentai kainuoja nemažus pinigus. Šie klubai Vilniuje  yra visiems gerai žinomi ir juos renkasi dažniausiai asmenys, kurie uždirba didesnes nei vidutines pajamas. Vilniuje yra net atskiras moterų sporto klubas, kuriame gali lankytis tik dailiosios lyties atstovės. Šiame sporto klube galima rasti treniruoklių salę. Čia taip pat gali būti suteikiamos mitybos konsultacijos, sudaromos individualios programos, taip pat suteikiama visa kita aktuali ir dominanti informacija.

 

Taktiniais sprendimais paremta Krav Maga savigynos sistema

Pasaulyje gerai žinoma Krav Maga sistema Lietuvoje dar nėra plačiai paplitusi. Tai savigynai skirta sistema, kuri sukurta taip, kad būtų lengvai ir greitai įsisavinama, efektyviai taikoma net ir neturint ypatingo fizinio pasirengimo. Krav Maga sistema buvo naudojama specialiųjų pajėgų karių, jos elementai taip pat pastebimi ir kitose kovos technikose arba yra lengvai pritaikomi, susiklosčius įvairioms situacijoms.

Lietuvoje Krav Maga sistemos moko sporto klubo „Tvirtoji uola“ instruktoriai, kurie yra savo srities profesionalai, turintys ilgametę patirtį ir gerai išmanantys Krav Maga filosofiją. Sporto klubas „Tvirtoji uola“ yra oficialus Krav Maga Haim Zut asociacijos narys, todėl pasirinkę treniruotis čia būsite garantuoti, jog įgūdžius išugdysite pagal tikrąją Krav Maga techniką.

Krav Maga iš kitų kovos menų išsiskiria treniruočių efektyvumu ir universalumu. Tai geriausia gynybos technika, kuri yra tinkama tiek vyrams, tiek moterims. Krav Maga treniruotės padeda išvengti sužalojimų ir greitai neutralizuoti užpuoliką. Treniruodamiesi išmoksite efektyviai pasinaudoti kūno refleksais ir nuo gynybinės pozicijos greitai pereiti prie atakos, taip pat sužinosite pažeidžiamiausias kūno vietas. Krav Maga suteiktos žinios ir įgūdžiai nėra skirti užpulti ar sužaloti, tai savigynos technika, kuri, priešingai nei kiti kovos menai, yra lengvai pritaikoma realiose praktinėse situacijose.

Kaip kovos sistema Krav Maga buvo sumodeliuota meistro Imi ir naudota treniruoti Izraelio kariams, smogiamųjų jėgų struktūroms, specialiųjų pajėgų kariams ir pareigūnams. Krav Maga technikos populiarumą lėmė esminiai principai, kurie verčia būti pasiruošus blogiausiam scenarijui, per itin trumpą laiką apsiginti ir neutralizuoti užpuoliką, pasinaudoti refleksyviomis kūno funkcijas ir išvengti sužeidimų. Sporto klube jūs išmoksite jau patobulintos Krav Maga technikos, kuri buvo specialiai pritaikyta paprastiems žmonėms, orientuota į galimas kasdienes situacijas, kai susiduriama su užpuoliku.

Be fizinių gebėjimų treniravimo ir tikslumo lavinimo, Krav Maga treniruotės naudingos ir psichologiniu požiūriu. Šios technikos žinios suteikia pasitikėjimo savo jėgomis bet kokioje situacijoje, padeda efektyviai įveikti stresą, valdyti emocijas. Krav Maga treniruotės sporto klube „Tvirtoji uola“ daugeliui suteikia ne tik praktinių įgūdžių, bet tampa ir maloniu laisvalaikio praleidimo būdu, hobiu. Krav Maga treniruotės tinka ir vaikams, sporto klube jie gali patobulinti savo bendravimo įgūdžius, išmokti bendrauti ir susirasti draugų, nes treniruojamasi grupėmis.

Dabar Krav Maga yra moderni, praktiška ir, matyti, laiko patikrinta sistema, kuri pritaikyta naudoti kasdieniame gyvenime, kuriame pilna žiaurių įvykių bei smurto. Sistema pasižymi paprastumu, ko ir buvo siekiama nuo pat jos sukūrimo, taip pat logišku požiūriu, leidžiančiu per patį optimaliausią laiką priimti pačius efektyviausius strateginius sprendimus bei panaudoti juos savigynai.

Krav Maga treniruočių metu jūs galėsite geriau pažinti save ir savo kūną, todėl tai gali tapti rimta motyvacija pakeisti savo mitybos ar gyvenimo įpročius, jei jau seniai apie tai galvojate. Kūnas ir protas yra neatsiejami dalykai, todėl Krav Maga treniruotės padės ne tik sustiprėti fiziškai, bet ir siekti dvasinio tobulėjimo. Sporto klube besitreniruojantys sužino ir išmoksta taikyti Krav Maga principus, kurie padeda vengti bereikalingų konfliktų, kontroliuoti protą ir veikti tinkamai. Šią patirtį nesunku pritaikyti tiek kasdienybėje, tiek darbe ar versle ir kitose gyvenimo srityse. Krav Maga į sportą priverčia pažvelgti giliau – kaip ir daugelis senųjų kovos menų, Krav Maga sistema yra paremta dvasine kovotojo (šiuo atveju – besiginančiojo) būsena, kuri ir yra svarbiausia pakliuvus į konfrontaciją.