Home » stalai

Žyma: stalai

Naudoti baldai biurui atnaujinti

naudota-kedeJei įrenginėjate naują biurą arba norite atnaujinti senąjį, Jums gali praversti naudoti baldai. Tai puiki galimybė suteikti biurui naujų spalvų ir išskirtinį dizainą. Iš tiesų kokybiški ir patvarūs biuro baldai gali kainuoti net kelias dešimtis tūkstančių litų, o štai naudotų baldų parduotuvės gali pasiūlyti gerokai pigesnes kainas. Nereikia manyti, jog tai nekokybiškų baldų išpardavimas. Gana dažnai bankrutavusios arba persikeliančios įmonės pigiau parduoda baldus tik dėl noro greičiau gauti pinigus už sandorį.

Naujam interjerui sukurti

Jei norite atnaujinti savo biurą, ieškokite naujų idėjų naudotų baldų išparduotuvėje. Čia kaip niekur kitur galite surasti daug įvairiausių stilių ir dizainų baldų, kurie tikrai atras vietą Jūsų biure. Dažnai pirkdami naudotus baldus savo biurui verslininkai sukuria naują netikėtą biuro įvaizdį. Tai gali būti šiuolaikiškos formos ir neįprastos spalvos, kurios suteiks Jūsų biurui naujos nuotaikos. Tai tikrai pastebės Jūsų klientai, todėl liksite įvertinti ir lengvai įsimenami.

Istorijos vingiais

Gana dažnai verslininkai, norėdami savo biurus paversti išskirtinėmis patalpomis renkasi ne šiaip sau naudotus baldus, o antikvarų parduotuves. Čia parduodami senoviniai naudoti baldai, kurie turi savo istoriją ir išliekamąją vertę. Išsirinkite savo biurui išskirtinius baldus. Tai gali būti senovinis renesanso laikų rašomasis stalas su daug stalčiukų arba plati sieninė spinta, kuri puikiai tiks susidėti dokumentams. Nepamirškite ir įspūdingo dydžio paveikslo, kuris suteiks Jūsų biurui išskirtinio žavesio.

Naujai darbo vietai

Kuomet dideliame biure atsiranda naujas darbuotojas, kartais jam prisireikia naujos darbo vietos. Kad dirbti jis galėtų pradėti greitai, jam reikalingi baldai. Užsakius naujus baldus, gamintojai juos pagamins ir pristatys geriausiu atveju per keleta savaičių. Todėl dažnai puikiu pasirinkimu tampa naudoti baldai. Tai puiki greita pagalba naujam darbuotojui sukurti patogią darbo vietą.

Būkite stilingi

Net jei savo biurui ieškote naudotų baldų, prisiminkite, jog naujai pirkti baldai privalo derėti su jau turimais biuro baldais. Net jei ir nusipirksite itin stilingus naudotus baldus, tačiau jie labai išsiskirs iš esamo baldų komplekto, tikrai nebus gražu ir didelio įspūdžio nesukels nei klientams, nei darbuotojams. Jei rengiate biurą, kuriame dirba daug žmonių, atminkite, jog kuo didesnė harmonija biure, tuo produktyviau dirba darbuotojai. O tai reiškia, kad tuo labiau patenkinti lieka klientai.

stalo pertvaros

Greitai gaminamos stalo pertvaros ir kiti biuro baldai

stalo pertvarosBiuro baldai yra labai svarbi biuro dalis. Biuras dažniausiai yra kelių, keliolikos ar net daugiau žmonių darbo vieta. Čia darbas vyksta kiekvieną dieną ir, kadangi vienoje patalpoje dirba tiek daug žmonių, erdvė turi būti apgalvotai išnaudota. Biuro stalo kėdės, lentynos biurui, stalčių spintelės, biuro stalai ir stalo pertvaros turi būti sukomponuotos taip, kad patalpos erdvėje būtų galima lengvai praeiti, laisvai judėti. Baldai neturi būti sustatyti per daug arti vieni kitų, nes taip pažeidžiama privati žmonių erdvė. Jei vietos itin mažai, patariama grupuoti kelis žmones prie vieno stalo. Stalų pertvaros yra nepamainomas dalykas tokiu atveju. Jos suteikia darbuotojams šiek tiek asmeninės erdvės. Baldai taip pat turi būti išdėstyti taip, kad ervė neatrodytų apkrauta, nes kitaip sukels sunkumo jausmą, darbuotojai sunkiau susikaups, jaus nuolatinį nuovargį.

Jūsų biurui reikalingos naujos stalo pertvaros ar kiti baldai? Norite nusidėvėjusias kėdes pakeisti naujomis? Sulūžo lentynos ir kuo skubiau reikia kitų? Reikejovakar.lt gali Jums padėti. Lietuvoje nemažai įmonių gamina biuro baldus, tačiau didžiausia problema užsakant šiuos pirkinius, ilgas gaminimo laikas. Daugelis gamintojų prašo laukti dvi, tris ar net daugiau savaičių.  Tačiau reikejovakar.lt tuo ir išsiskiria iš kitų gamintojų, jog jie savo klientams siūlo patį trumpiausią laukimo laiką. Tai reiškia, kad Jums nereikės laukti kelias savaites, Jūsų užsakymas bus pagamintas vos per kelias dienas. Jei pageidaujate – baldai Jus pasieks jau kitą dieną.

Ši paslauga yra labai reikalinga ir naudinga verslo sferoje, kur greitis yra labai svarbus. Gyvenimas kupinas netikėtumų ir kasdien darbo vietoje atsitinka įvairiausių nutikimų. Sulūžo jau ne vienerius metus tarnaujantis stalas? Kreipkitės į reikejovakar.lt ir naują darbo stalą turėsite jau rytoj. Pasamdėte naują darbuotoją ir neturite vietos, kur jis galėtų dirbti? Užsakykite jam baldų rinkinį ir jis bus pristatytas greičiau nei Jūs manote. Jūsų naujas darbuotojas neturės laukti dar tris savaites, kol galės dirbti, jo naujas darbo stalas atkeliaus jau rytoj.

Kaip tai vyksta? Gamintojo sandėliuose tiesiog jau yra paruošti ruošiniai, iš kurių gaminami stalai, stalo pertvaros, kėdės ir kiti biurui reikalingi baldai. Tai labai padeda sutrumpinti baldų gaminimo laiką. Ką tai rodo? Kad reikejovakar.lt rūpinasi savo klientais ir siekia geriausių rezultatų biuro baldų gamiybos srityje.