Home » sveikata

Žyma: sveikata

fohow

„Fohow“ produktai ir jų nauda mūsų organizmui

fohowDiena iš dienos „Fohow“ produktai vis labiau plinta po platųjį pasaulį. Ne veltui. Žmonės akivaizdžiai mato ir pastebi, patys patiria jų teikiamą naudą organizmui ir pataria juos vartoti kitiems. Jei Jūs dar nežinote, kas tai yra „Fohow“ ir kuo „Fohow“ produktai yra ypatingi, skaitykite toliau.

Pasakojimą galima pradėti nuo Jevgenijaus Šuklino. Tai jis tapo olimpiniu vicečempionu. O dabar prie jo pavardės jau klijuojama ir nauja „Fohow“ ambasadoriaus etiketė. Ar galite tuo patikėti? Net garsūs Lietuvos ir viso pasaulio sportininkai bei kitų sričių veikėjai mielai pasitiki jau daugiau nei dvidešimt metų kuriamų produktų galia. Jevgenijus Šuklinas buvo tas, kuris daugiau kaip vienerius metus naudojo „Fohow“ produktus. Jei norite ir Jūs, kad ir nebūtinai iškovoti olimpinį medalį, tačiau būti sveiki ir stiprūs, pradėkite savo sveikata rūpintis jau dabar.

Juk neveltui jau kuris laikas visą pasaulį stebina Kinijos sportininkai, nuolat iškovojantys medalius olimpinėse žaidynėse arba pasiekdami naujus pasaulio rekordus. Daugelis netgi viešai pripažįsta, kad nugalėti padeda ne tik intensyvios treniruotės, bet taip teigia, kad labai svarbu rūpintis savo kūno organizmu „iš vidaus”. Sportininkai pripažįsta vartojantys Kinijoje augančius kordicepsas bei linčži grybus. Tai – iš amžių atėjusi kinų tradicija bei tikėjimas, kad šie grybai gali jiems padėti ilgiau gyventi, nesirgti ir stiprinti savo imuninę sistemą.

Tikėjimo grybų galia neužtenka. Moksliniai tyrimai jau taip pat įrodė, kad kordicepsas yra natūralus antibiotikas, gebantis slopinti pneumokokų, stafilokokų, streptokokų bei daugelio kitų mikrobų dauginimąsi. Jis taip pat veikia ir įvairius virusus, tarp jų adenovirusus, gripo, hepatito, herpio, atipinės pneumonijos virusus. Grybas dar veikia ir pirmuonis: chlamidijas, ureaplazmą, trichomonas, kirmėles ir grybelius. Teigiamų kordicepso savybių sąrašą galima būti tęsti, tačiau nesivarginsime, nes kokią naudą teikia „Fohow“ produktai galėsite įsitikinti patys. Jie jau parduodami ir Lietuvoje.

Korporacija „Fohow“ yra išsikėlusiu sau uždavinius, kuriuos griežtai seka ir puikiai įgyvendina. Jie stengiasi pasiekti maksimalų produkcijos efektyvumą. Visus jau ir dabar stebina gaminių geras ir greitas poveikis. Gamyboje naudoja tik saugius ir natūralius produktus, kurie kuriami naudojant tik pačias pažangiausias technologijas. Linkėjime ir Jums atrasti naujus „Fohow“ produktus, padėsiančius rūpintis savo sveikata.

Kordicepsas susijęs su onkologija? Taip, vėžys yra labai aktuali sveikatos tema, kuria domisi visi. Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu? Gerindamas visa imuninę sistemą ir kraujotaką. Bet tai jau kita tema…

Gintariniai karoliai kūdikiams

Aprašinėju gana keistą dalyką – gintarinius karolius mažiems vaikams. Pasirodo, kad gintariniai karoliai padeda įveikti pirmųjų dantukų augimo skausmus ir apraminti kūdikį šiuo skausmingu visai šeimai momentu. Iš kitos pusės, tai puiki dovanėlė iš krikšto mamos ar šiaip aplinkinių.

Gintariniai karoliai kūdikiams yra dar vienas senovinės medicinos būdas, grįžtantis į šiuolaikinių technologijų pasaulį. Dar prieš du tūkstančius metų romėnai ir graikai gydytojai pastebėjo gintaro savybes gydant tam tikras ligas. Moksliškai tos savybės yra įrodytos kaip gintaro rūgšties (sukcinito) savybės. Kontaktuodamas su oda sukcinitas ramina, malšina skausmą, taip pat padeda imuninei sistemai. Dėl šios priežasties gintariniai karoliai dovanojami kūdikiams, nes cheminiai ir homeopatiniai preparatai ne visada yra efektyvūs.

Gintariniai karoliai kūdikiams yra gaminami Lietuvoje iš lietuviško gintaro. Nedideli gintaro gabalėliai visų pirma yra išrūšiuojami pagal spalvą, tada šlifuojami. Didesni gabalai nušlifuojami iki apvalaus karoliuko formos. Tada grąžtu yra gręžiama skylutė ir toks karoliukas jau gali būti veriamas ant karolių virvutės. Karolių virvutė yra su mazgais tarp kiekvieno karoliuko, todėl net nutraukus nukris tik vienas karoliukas, o ne visi. Karoliukai gaminami trijų skirtingų formų – plokšti, apvalūs kaip žirniukai ir alyvuogės formos. Nenaudojamos jokios cheminės medžiagos, nes karolius vaikai ne kartą kiš į burną žaisdami. Bet kokios cheminės medžiagos panaudojimas gamyboje gali sukelti alergeninių reakcijų. Pats gintaras nėra alergenas (atvejai, kai žmogus alergiškas gintarui yra itin reti visame pasaulyje), todėl jį saugu nešioti ant bet kokios odos.

Gintariniai karoliai kūdikiams yra daugiausiai paklausūs Vakarų Europoje ir JAV, todėl lietuviai sėkmingai plečia verslą į šias šalis ir rinkas. Gintaro karoliais prekiaujama internetu, jie įdedami į lininį maišelį, todėl dar ir tinkamai reprezentuoja Lietuvą. Užsisakyti galima bet kokio ilgio karolius. Visi jie yra gaminami Lietuvoje rankomis, o ne pramoniniu būdu.

Kainuoja tokie gintariniai karoliukai kūdikiams gana nedaug – apie 50-70 litų, todėl yra puiki dovana ne tik užsienyje gyvenantiems giminaičiams, bet ir lietuviams. Dovana, pripažinkime, yra originali, taip pat turi ir išliekamąją vertę, nes vaikiškus karolius nesunkiai galima paversti originalia apyranke jau suaugusiam žmogui. Karoliukais prekiaujama interneto puslapyje www.babyamberteething.co.nz.

EKOgrozis.lt – vieta, kur parduodama tik natūrali kosmetika

Norėčiau apžvelgti vieną interneto parduotuvę, kurioje pardavinėjama tik natūrali kosmetikaEKOgrozis.lt. Vyrams čia ne daug produkcijos, tačiau dėl ekologijos „pakvaišusios“ merginos ir moterys čia tikrai ras gana gerų dalykų. Dėl kainų nežinau, tačiau už kokybę įprasta mokėti daugiau nei už chemiją. Šioje interneto parduotuvėje galima rasti tik natūralios kosmetikos, kurią atrinko patys parduotuvės kūrėjai. Natūrali kosmetika atvežta iš Vokietijos ir turi pagrindinius natūraliai kosmetikai išduodamus sertifikatus, todėl prekės kokybiškos ir patikimos.Ekologiška kosmetika pasižymi tuo, kad yra gaminama iš natūralių medžiagų, o ne chemijos. Natūralios medžiagos – dažniausiai įvairių augalų aliejai, kurie turi reikalingas gydomasias savybes, taip pat ir duoda atitinkamus kvapus. Su tokiais aliejais nuo senų senovės naudojosi kilmingieji ir paprasti žmonės. Taip pat būtina atkreipti dėmesį ir į turimus sertifikatus, kurie užtikrina gaminio kokybę, taip pat suteikia patikimumo. Natūrali kosmetika nėra taip plačiai reklamuojama, kaip pigi kasdieninė produkcija, todėl prekės ženklai Lietuvoje gali būti mažai girdėti ir žinomi tik siauram ratui žmonių, besidominčių ekologiška kosmetika.

EkoGrozis.lt prekiauja Sante, Lavera, Benecos Logona kosmetika – pasaulyje žinomais prekės ženklais iš Vokietijos. Vokiška natūrali kosmetika turi jau keliasdešimties metų tradicijas, tad tai tikrai nėra eksperimentiniai preparatai. Visa produkcija pasižymi aukšta kokybe ir tuo, kad nebuvo testuojama su gyvūnais.

Įdomu tai, kad šioje el. parduotuvėje prekiaujama ir tam tikromis medžiagomis, skirtomis ekologiškos kosmetikos namudinei gamybai.

El. parduotuvėje produkcija suskirstyta pagal kategorijas: Veido priežiūra, Plaukų priežiūra, Kūno priežiūra, Burnos higiena, Intymi higiena, Dekoratyvinė kosmetika, kosmetika Vyrams, Kūdikiams ir vaikams, Kosmetiniai aliejai, sviestai, Eteriniai aliejai, Hidrolatai (gėlių vanduo), Moliai ir Kosmetikos gamybai. Toks prekių išdėstymas padeda paprasčiau susirasti norimas prekes, nors galima naudotis ir paieška. Atsiskaityti galima per Mokėjimai.lt sistemą el. bankininkyste ir kitais būdais. Parduotuvė sukurta profesionaliai, galima grąžinti pinigus, jei prekė nepatinka per 7 dienas. Pristatymas visoje Lietuvoje – 5 litai, o jei perkama virš 100 litų – nemokamai. Šios parduotuvės valdytojai įsikūrę Kaune.

Modifast maistas – svorio metimas skaniai ir neskausmingai

Ne, aš dar neišprotėjau ir svorį mesti tik ketinu. Neapsisprendžiu dėl dietos, kurią turėčiau pasirinkti. Tikrai po sporto klubus aš nesitrainiosiu ir ten prakaito neliesiu. Buvo liftas pora dienų sugedęs, tad supratau, kad kasdieninis laipiojimas laiptais į 8 aukštą nuvarys mane į kapus anksčiau nei sporto klubai… Man reikia kažko paprasto ir neskausmingo psichologiškai, nes kai esi dviejų vaikų tėvas, depresija susirgti dėl savų lašinių metimo tikrai negali sau leisti. Svorio metimas tikrai neturėtų trukdyti normaliai rutinai ir namų taisyklėms (pvz. viena tokių taisyklių yra ta, kad gaminu maistą savaitgalį visai šeimai, kol žmona ilsisi, o vaikai siautėja…)

Pradėjau domėtis specifinio maisto dieta, ir man tai atrodo visai nebloga idėja. Lieknėjimas paprastai yra skausmingas dalykas, nes neprivalgai, kiek nori (skrandis išsitampęs, tai norisi valgyti tikrai daugiau, nei reikia). Be to reikia valgyti tam tikru laiku, jau nekalbant apie neskanų maistą. Per visas dietas žmonės atsisako keptos mėsos, kiaušinienės su lašinukais ir pradeda valgyti visokias žoles, virtas garuose – brokolius, kalafiorus, morkas. Baisu net pagalvoti, kokos kančios lauktų, jei pasirinkčiau tokį lieknėjimo būdą… Taigi žinai, kad maistas neskanus, ir jo daug neprivalgysi…

Svorio metimas yra privalomas kiekvieno Lietuvos storulio užsiėmimas, bet kaip padaryti jį maloniu ir ne tokiu dideliu iššūkiu? Lieknėjimas gali būti paprastas vartojant specifinį maistą su sumažinta energetine verte. Suvalgyti galima tiek pat, tik maistas neturi tiek daug kalorijų, taip pat yra lengvai virškinamas. Modifast specifinis maistas yra prancūzų kompanijos Nutrition & Santé vienas iš maisto produktų (ši kompanija gamina ne vieną sumažinto kaloringumo maisto produktą ar maisto papildą), kuris yra skirtas pakeisti riebų ir didelį patiekalą sočių, bet neriebiu ir nekaloringu maistu. Ne, tai ne 2 kalorijų kotletai, tačiau juos pilnai pakeičiantys javainiai, batonėliai, jogurtai, pudingai, pieno kokteiliai ir tirštos sriubos. Jie paruošiami paprastai – milteliai užpilami vandeniu ir išmaišoma, kol pasidarys jogurtas, kokteilis ar sriuba. Kartais pietaujant biure perkame užpilamas sriubas ir košes, tad nieko naujo čia nėra.

Svorio metimas – ilgas procesas, tad Modifast maisto produktus vartoti reikia bent 6-8 savaites. Per tuos du mėnesius kai kurie, arba visi, patiekalai paprasčiausiai pakeičiami į specialius Modifast maisto produktus. Tokiu būdu suvartojama mažiau kalorijų, nors sotumo jausmas išlieka toks pats. Aišku, jei esate įpratę prie persivalgymo jausmo, kai pilnas pilvas, o vanduo kliuksi skrandyje, ši lieknėjimo priemonė gali ir nepadėti, nes jos labai daug vienu metu suvalgyti nepavyks fiziškai. Iš pradžių rekomenduojama pakeisti tik kelis įprastus patiekalus, bet vėliau kurį laiką valgyti vien tik sumažintos energijos maisto produktus. Lieknėjimas reikalauja aukų ir ta auka bus vieno prekės ženklo produktų vartojimas. Supermamos kalba, kad joms padėjo sulieknėti arba bent jau pasijusti gerai. Ar prisiruošiu valgyti vien jogurtus, sriubas, batonėlius (panašius tik į šokoladuką), javainius ir pudingus – pamatysime 🙂 Kodėl gi nepabandžius?