aprasymas

aprasymas


aprasymas.lt

Sveiki,

aprašome įvairius

daiktus, paslaugas, procesus.


Susisiekime

Kodėl? Kam? Kaip?

Norime pristatyti tam tikrus dalykus
plačiajai visuomenei aiškiai ir suprantamai.

Reklama

Tai puiki reklama kiekvienai įmonei. Juk straipsnius skaito žmonės, norintys sužinoti, kas slypi po standartiniais reklaminiais šūkiais.

Paieška

Paprasta reklama dingsta jai pasibaigus, o straipsnis išlieka ilgam, nes yra nuolatos randamas Google paieškoje pagal tam tikrus raktinius žodžius.

Turinys

Turinys internete visada yra vertingas, nes matomas ilgą laiką. Aišku, straipsnius bet kada galima papildyti ir taip atnaujinti aktualią informaciją.

Ką galime pristatyti straipsniuose:

Prekes

Paprastose ir elektroninėse parduotuvėse

Prekių aprašymai – labai svarbi bet kurios parduotuvės rinkodaros proceso dalis. Aprašyti galima tiek pavienes prekes, tiek ištisas prekių grupes, pavyzdžiui, buitinę techniką, statybines medžiagas, mobiliuosius telefonus, maisto papildus, kosmetiką, rūbus ir t.t.

Paslaugas

Verslui ir eiliniams žmonėms.

Tai gali būti įvairios paslaugos, kurias teikia visi verslai Lietuvoje ir užsienyje. Pavyzdžiui, buhalterinė apskaita ir kitos finansinės paslaugos, statybos ir apdaila, valymas, automobilių nuoma, konsultacijos, leidyba, verslo valdymas, logistika ir t.t.

Procesus

Versle ir visuomenėje

Įvairūs procesai vyksta nuolatos, todėl galime aprašyti ir juos. Tai mokslai, įvairūs socialiniai projektai, kuriais siekiama padėti tam tikroms visuomenės grupėms. Taip pat aprašome įvairius verslo valdymo ir tobulinimo procesus.


5 esminiai patarimai, kaip efektyviai ir nebrangiai
reklamuoti savo verslą

Verslo reklama internete dabar yra gana įdomus procesas. Vieni įsigudrina pasireklamuoti su itin minimaliu biudžetu, siekiančiu vos 50 eurų per mėnesį, kiti leidžia dešimtis tūkstančių eurų ir vis nepasiekia užsibrėžto rezultato. Norime duoti kelis esminius patarimus pradedantiesiems verslams, kaip reklamuoti save efektyviau, o svarbiausia, nebrangiai.

Susitvarkykite savo interneto puslapį – jis turi būti jūsų visą parą dirbantis darbuotojas!

Susitvarkyti puslapį kartais reiškia jį iš naujo perdaryti. Bet jeigu to reikia, raskite lėšų ir padarykite tvarką. Tvarkingas puslapis yra gerai randamas Google paieškoje, lankytojai gali naudotis mobiliąja puslapio versija. Atminkite, kontaktinis telefonas ir el. paštas turi būti kiekviename puslapyje viršuje, ne apačioje. Nebent šiek tiek privengiate viešumo, kaip mes, kukliausi Lietuvos tekstų kūrėjai 😉 Sutvarkykite puslapio kodą. Jei puslapis kraunasi lėtai, HTML kodas pilnas klaidų, tai irgi nepadeda nei lankytojams, nei Google robotams, kurie naršo po jūsų svetainę ir fiksuoja viską, kad vėliau galėtų parodyti jūsų puslapį tarp paieškos rezultatų.

interneto puslapiu kurimas

Atnaujinkite savo puslapio tekstus. Jų tikslas – parduoti jūsų prekes arba paslaugas vienam žmogui…

Taip, būtent vienam. Nes tik vienas žmogus kad ir dabar sėdi priešais kompiuterio ekraną ar mobilųjį prietaisą ir skaito šį tekstą. Ar skaitote su gera kompanija draugų? Vargu… Beje, tas žmogus, kuriam skirtas tekstas, turi būti ne jūsų įmonės direktorius. Jam savo paslaugas ar prekes galite parduoti ir kitais būdais. Tas žmogus turi būti potencialus klientas, atėjęs pas jus ieškoti savo problemos sprendimo. Jei įtikinsite jį, kad turite tokį sprendimą, net jei apie jį nerašote nė žodžio savo svetainės tekstuose – sveikiname, jūsų tekstų kūrėjas yra labai geras.

Interneto svetainės tekstai turi būti neilgi. Optimalus kiekis – 150-250 žodžių. Tiek teksto žmogus perskaito per 2 minutes. Tiek laiko tekstui skaityti ir suprasti gali skirti visi. Jei tekstai ilgesni, pasirūpinkite, kad jie būtų tinkamai suformatuoti, su keliomis iliustracijomis ar video klipais.

Papildykite turiniu kas mėnesį – taip duosite žinią, kad esate gyvybingi ir smarkiai dirbate.

Pasirūpinkite, kad jūsų puslapio turinys būtų nuolatos atnaujinamas. Turime omenyje ne pakeistus tris žodžius per pusmetį, o bent vieną naujai atsiradusį puslapį per mėnesį. Tam puikiausiai tiks įmonės tinklaraštis, kuriame galite publikuoti straipsnius apie savo veiklą ir produktus. Aišku, straipsniai turėtų būti rašomi atsižvelgiant į tai, ko žmonės ieško Google paieškoje su ta intencija, kad dalis tų ieškotojų ateitų pas jus. Kitaip tariant – pasidarykite raktinių žodžių analizę ir pagal populiariausius raktinius žodžius spręskite, koks turinys turėtų atsirasti jūsų atnaujintame puslapyje pirmiausiai. Nežinote, kas tokius tekstus parašys? Tam yra profesionalūs tekstų kūrėjai (nemaišykite su blogeriais, kurie rašo labai individualiai).

straipsnis
atghalinės nuorodos

Gaukite atgalinių nuorodų į savo puslapį

Atgalinės nuorodos nebūtinai turi atvesti labai daug lankytojų. Pakaks, kad Google matys kad ir nedidelį judėjimą. Taip jūsų puslapis kils pozicijose paieškoje. Nuorodos turėtų būti iš susijusio turinio. Tai reiškia, kad buhalterinių paslaugų temoje nereiktų dėti nuorodos į automobilių nuomos paslaugą.

Vienas iš efektyviausių būdų gauti tokių nuorodų – SEO straipsniai. Pakanka keleto straipsnių per mėnesį, kad pozicijos būtų pakankamai geros ir aukštos su tam tikrais raktiniais žodžiais. Aišku, labai svarbu, kur tie straipsniai bus talpinami, tad pasidomėkite plačiau apie straipsnių patalpinimo vietas.

Nepamirškite savo draugų ir pažįstamų, turinčių interneto puslapius – pasiūlykite jiems apsikeisti nuorodomis ar reklaminėmis antraštėmis (baneriais).

Reklamuokite (ne spaminkite) savo puslapį socialiniuose tinkluose.

Lietuvoje populiariausi socialiniai tinklai yra Facebook, Instagram, LinkedIN, Twitter. Su jais pradėkite dirbti pirmiausia. |Ieškokite bendrų draugų ir dalinkitės su jais savo verslo informacija. Tik nepersistenkite – žmonės nemėgsta įkyrių reklamuotojų.

Socialiniai tinklai SEO prasme neduoda labai daug naudos, tačiau gali atvesti daugiau lankytojų, kurie atnaujintame tinklalapyje bus aktyvūs ir pasinaudos jūsų specialiais pasiūlymais.

To visai pakanka, kad jūsų verslas per artimiausius 6-10 mėnesių pagerėtų tik į gerąją pusę.

Rašome kokybiškus straipsnius tinklaraščiams.


Sužinokite daugiau!

Paskutiniai straipsniai ir aprašymai

aprasymas.lt

Aprasymas.lt yra interneto žurnalas, kuriame skelbiami įvairių autorių paruošti straipsniai pačiomis įvairiausiomis temomis. Žurnalo publikavimą ir administravimą atlieka Marius iš Rasytojas.lt.

Jei turite klausimų dėl galimo bendradarbiavimo, norite patalpinti straipsnį, ar tekstinę nuorodą, susisiekite el. paštu info@rasytojas.lt. 

Galime parašyti straipsnį apie jūsų veiklą.

Reikalavimai straipsniams:

  • Ne trumpesnis, nei 300 žodžių;
  • 2 išeinančios nuorodos straipsnyje (ilgesniame nei 400 žodžių – 3 nuorodos etc.)
  • Straipsnis su normaliu pavadinimu (nepakanka tik raktinio žodžio);
  • Straipsnis be gramatinių klaidų;
  • Paragrafų pavadinimai apipavidalinami bold formatavimu arba H2 arba H3 atributais. H1 nereikia.
  • Straipsnyje negali būti skelbiama šmeižikiška informacija, įžeidimai, narkotinių medžiagų skatinimas ar kita LR įstatymais apribota informacija.
  • Autorystė nurodoma pagal pageidavimą.