Automobilio paskolos skaičiuoklė ir kiti autolizingo privalumai

Marius avataras

Posted on :

skaičiuoklė

Automobilio lizingas arba išperkamoji nuoma – patogus būdas įsigyti automobilį, jei finansinės galimybės neleidžia iš karto nusipirkti naujo ar apynaujo automobilio, o pirkti iš turgaus ar perpardavinėtojų nesinori. Autolizingas toks populiarus ne veltui, štai keletas priežasčių, kodėl vertėtų pasinaudoti šia paslauga.

Tikslumas ir aiškumas

Jei būsto paskolos įmokos gali keistis, priklausomai nuo sutarties, mokėjimo principo ir pan., tai automobilio lizingo mėnesinės įmokos visą sutarties laikotarpį būna tokios pačios. Kaip žinoti, kiek teks mokėti palūkanų? Jei norite iš anksto palyginti skirtingų kredito bendrovių pasiūlymus ir išsirinkti patį geriausią, pasinaudokite automobilio paskolos skaičiuokle, kurią galite rasti praktiškai bet kurios lizingo bendrovės ar kreditoriaus, teikiančio paskolas automobiliui, internetinėje svetainėje. Automobilio paskolos skaičiuoklė nurodo, kiek teks mokėti mėnesinių įmokų, palūkanų, o kartais ir kokia bus galutinė suma, kurią sumokėsite per visą lizingo sutarties laikotarpį. Tereikia užpildyti skaičiuoklėje nurodytus laukus: kiek norite pasiskolinti, ar turėsite pradinį įnašą ir per kokį terminą planuojate grąžinti paskolą. Tiesa, automobilio paskolos skaičiuoklė dažniausiai nurodo tik apytikslę sumą, tikslesnius duomenis jums pateiks kredito ar lizingo bendrovės specialistai.

Nereikia pradinio įnašo

Jei turite kažkokią pinigų sumą, kurią galėtumėte sumokėti, kaip pradinį įnašą už automobilį, puiku, nes vėliau teks mokėti mažesnes mėnesines įmokas. Visgi, jei nuosavas automobilis sugedo netikėtai, neplanavote įsigyti naujo ir neturite tam susitaupę pinigų, nereiktų nerimauti, nes daugelis kredito bendrovių gali padengti 100 proc. jūsų automobilio vertės. Tai reiškia, kad jums tereikės laiku mokėti mėnesines įmokas pagal nustatytą grafiką ir nesukti galvos dėl pradinio įnašo.

Galiausiai reikia paminėti, kad galite anksčiau išsimokėti už automobilį, tada automobilio paskolos skaičiuoklė iš naujo perskaičiuos palūkanas. Taip pavyks sutaupyti ir transporto priemonė teisėtai priklausys jums.  Kita vertus, jei automobilis neatitiko jūsų lūkesčių, jį galite parduoti arba nutraukti lizingo sutartį. Daugiau informacijos apie galimybę automobilį įsigyti lizingu galite rasti čia: Paskola23.lt arba susisiekti su bendrovės specialistais, kurie išsamiai atsakys į visus jums rūpimus klausimus ir pateiks individualiai jums sukurtą pasiūlymą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *