Baidarės – puiki vandens pramoga

Marius avataras

Posted on :

vandens pramogosKuomet gyvenimas pasidaro labai liūdnas ir jaučiate, kad per daug „užstrigote“ rutinoje – reikia jį paįvairinti pasirinkus kokias nors pramogas. Viena jų – baidarės. Nepaisant to, kad vandens pramogos lietuviams dažniausiai asocijuojasi su šiltuoju metu laiku – mėgautis baidarių teikiamais malonumais galima ir rudenį bei žiemą (jeigu ji nėra ypač šalta ir neužsidėjęs ledas). Anksčiau baidarės daugeliui buvo egzotika į kurią pasinerti pasiryždavo retas. Šiuo metu tai daugeliui prieinama ir daugelio pasirenkama paslauga. Jomis mėgaujasi ne tik aktyvaus sporto mėgėjai, tačiau tuo pačiu ir jaunimas bei seni žmonės.

Baidarės – vandens sportas, kuomet upėje arba ežere plaukiama link konkrečios vietos. Siūlomas labai platus baidarių pasirinkimas, tad kiekvienas žmogus atsižvelgdamas į savo galimybes bei poreikius gali pasirinkti atitinkamą variantą.

  1. Dvivietės baidarės.
  2. Trivietės baidarės.

Dvivietę baidarę valdyti vienas asmuo gali, tačiau trivietės – niekaip. Dažniausiai trijų vietų baidarė pasirenkama tuomet, kai atostogauti keliauja šeima. Labai patogu plaukti mamai, tėčiui ir vaikui. Gale sėdinti asmuo yra atsakingas už baidarės „vairavimą“, tad siūlome, kad gale sėdėtų daugiau sveriantis arfa fiziškai stipresnis asmuo.

Fizinis pasiruošimas

Pasiruošti šio tipo pramogai nereikia kaip nors ypatingai. Štai jeigu nuspręstumėte slidinėti – visi profesionalai kaip vienas tvirtintų, kad rekomenduojama bent savaitę prieš padaryti paprastus pratimus. To daryti prieš plaukiant baidarėmis – nereikia. Žinoma, jeigu irkluojant jaučiate rankų spaudimą – tokiu atveju pailsėkite. Plaukimas turi būti malonumas, o ne darbas.

Kada pasirenkamas šis sportas

Baidarės tapo pramoga, kurią žmonės pasirenka įvairiausių švenčių metu. Pavyzdžiui, jeigu organizuojamos vestuvės ir jose dalyvauja tokie žmonės, kurie mėgsta smagiai praleisti laiką – visą vakarėlį galima perkelti į gamtą. Susirašoma, plaukiama ir vėliau vakaras leidžiamas gamtoje. Smagu ir tikrai labai puikus būdas paminėti vestuves kiek kitaip nei daugelis.

Ar saugu plaukti baidarėmis?

Asmenys, kurie nemoka plaukti tvirtina, kad jie bijo, jog baidarė gali apsiversti. Pirmiausia reikia įvertinti tai, kad Lietuvoje nėra tiek daug sraunių upių, kad galėtų iškilti tokios problemos. Tuo pačiu, skiriasi ir pačių upių ar ežerų intensyvumas. Galima pasirinkti labai ramų. Taip pat pasižiūrėkite, kad konkrečią dieną nebūtų vėjuota. Baidarės apvirsta dažniausiai tuomet, kai žmonės patys nusprendžia smagiai praleisti laiką. Jeigu nenorėsite ir stengsitės išlikti sausi – baidarė tikrai neapvirs.

Kieno paslaugomis pasinaudoti?

Lietuvoje yra ne viena vieta, kuri siūlo tokio tipo vandens pramogas. Natūralu, kad norisi atrasti tokią, kuri labiausiai tiktų. Tokiu atveju siūlome atsidaryti internetinius puslapius ir paprasčiausiai palyginti skirtingus variantus, kad gebėtumėte nuspręsti, kuris jums tinka labiausiai. Jeigu baidarės reikalingos jums todėl, kad vestuvės ruošiamos kiek įmantresnės – tokiu atveju reikia pasirūpinti, kad paslaugas siūlanti įmonė taip pat užtikrintų ir patogią nakvynę bei kitus apsektus.

Baidarės – puiki ir labai rekomenduotina pramoga tokiu atveju, jeigu norite į savo gyvenimą įnešti kokių nors naujų pojūčių.  Svarbiausia, nebijokite sušlapti, nes tai sudaro labai didelę dalį tikrosios pramogos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *