Baldininkai gamina baldus vaikų kambariui ir pataria, kokių klaidų vengti

Marius avataras

Posted on :

vaikų baldaiVaikų kambarys yra specifinė erdvė, reikalaujanti atsakingos dermės tarp funkcionalumo, patogumo, stiliaus, kokybės ir saugumo. Baldininkai gamina baldus vaikų kambariui, rinkdamiesi aukštos kokybės ekologiškas medžiagas, taip užtikrindami, kad kambarys, kuriame vaikai praleis didžiąją dienos dalį, bus sveikas aplinkai ir vaikų gerovei. Žinoma, kokybė nėra vienintelis aspektas, į kurį turėtumėte koncentruotis.

 

Nekurkite interjero už vaiką

Viena dažniausių klaidų – vaikų kambario interjero kūrimas, neatsižvelgus į vaiko nuomonę. Žinoma, jei vaikų kambarį įrengiate kūdikiui, mažojo nuomonės nelabai ir galite klausti, tačiau tuo atveju, jei jūsų vaikas jau kalba ir žino, kas jam patinka, verta pasiklausti, kokio interjero vaikas norėtų. Juk tai erdvė, kurioje jis žais ir ilsėsis. Vaikas namuose turi jaustis lyg tvirtovėje. Be to, leisdami vaikui priimti sprendimus, ugdysite jo atsakomybės jausmą. Nebūtina įgyvendinti visų vaiko idėjų, tačiau leiskite jam išsirinkti vieną ar kitą baldą, kambario tapetus, užuolaidas, patalynę ar aksesuarus.

 

Nesirinkite dūžtančių, pavojingų, aštrių kampų baldų

Vaikai yra aktyvūs ir nemėgsta sėdėti vietoje, todėl baldai jų kambaryje turi būti saugūs ir pritaikyti vaiko žaidimams, bėgiojimui ar šokiams. Rinkitės baldus, kurie neturėtų aštrių kampų. Atsisakykite baldų su stiklo detalėmis, taip pat verta vengti baldų, kurie yra sunkūs, kuriuos galima užsimesti ant savęs ar prisispausti pirštus (pvz., spintas varstomomis durimis rekomenduojama keisti į stumdomų durų konstrukcijas, tradicines kėdes – į sėdmaišius ir pan.).

 

Nesirinkite nežinomo baldų gamintojo

Kaip ir minėjome, vaikų kambario baldai, visų pirma, turi būti kokybiški ir saugūs. Dėl šios priežasties venkite nežinomo ar prasto vardo baldų gamintojo. Kad būtumėte tikri rezultatu, rinkitės ne vienerius metus rinkoje sėkmingai dirbančią baldų gamybos įmonę, pvz., BALDITA, galinčią realizuoti individualias jūsų idėjas ir užtikrinti atliktų darbų kokybę. Būtinai pasidomėkite, kokios medžiagos baldų gamybai naudojamos, venkite toksiškų ir neekologiškų medžiagų.

 

Nepirkite baldų, kurie neatitinka vaiko amžiaus

Baldai turi prisitaikyti prie jūsų vaiko amžiaus, t. y. baldai turi būti patogaus dydžio ir aukščio. Vaikai turi jaustis patogiai, atsisėsdami ar piešdami prie staliuko, neturi kilti sunkumų, norint atsidaryti spintą ir pasiekti žaislus, norint įsijungti ar išjungti šviesą kambaryje ir pan. Praktiškas sprendimas – rinktis baldus-transformerius, kurie „auga“ kartu su vaikais, pvz., stalus ir kėdes, kurių aukštis yra reguliuojamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *