Danijoje dirbęs Tadas: kas viliojo grįžti į Lietuvą

Marius avataras

Posted on :
,

Danija LietuvaSmagu tiems, kurie yra aplankę daug šalių. Taip pat smagu planuoti naujas keliones. Įvairios kultūros, nauji miestai, įdomūs žmonės, egzotiški patiekalai… Visa tai vilioja. Vieni keliautojai apsiriboja kaimyninėmis valstybėmis, kitus domina visa Europa, o kai kuriems ne riba ir Kinija ar Japonija. Tačiau daugelį kelionių mėgėjų vienija vienas bruožas – noras grįžti į gimtinę. Štai Danijoje pabuvojęs Tadas dalinasi mintimis, kodėl maršrutas Danija Lietuva sukosi dar gerokai prieš grįžtant namo.

Pirmiausia reikėtų paminėti, kad straipsnio herojaus tikslas buvo užsidirbti pinigų. Ar jam tai pavyko? Taip. Bet planuodamas kelionę neturėjo net menkiausių abejonių, kad po poros mėnesių grįš. Be abejonės, Tadas teigia nemažai plušėjęs ir jutęs nuovargį. Tai privertė pasiilgti savo kambario su nuostabaus patogumo sofa, per gimtadienį gauto kavos aparato ir, žinoma, artimųjų. Tačiau mintys apie atgalinį kelią Danija Lietuva sukosi ne tik dėl to.

Poilsis – viena esminių priežasčių, kodėl norėjosi grįžti namo. Tačiau, kaip teigia Tadas, supranti, kad dirbi ne už dyką, susikaupi ir atlieki paskirtą užduotį. Juk būtent noras pagerinti finansinį būvį ir paskatino kuriam laikui išvykti iš Lietuvos. Tiesa, verslu ir veikliais žmonėmis besižavintis vaikinas prasitarė po truputį vystantis elektroninės parduotuvės idėją, tad bent artimiausiu metu ieškoti darbo užsienyje nežada. Na, o dalis uždirbtų pinigų tampa investicija naujai veiklai. Tado nuomone, būtų kvaila viską „ištaškyti“ kairėn dešinėn. Automobilį jis turi. Nors šiam jau devyniolika metų, sako, dar kokius metus pavažinės. Tiesa, Lietuvon grįžęs Tadas nepalaiko kraštutinio taupymo ir pasakoja įsigijęs gerokai brangesnius batus, nei kada nors yra turėjęs. Pasak straipsnio herojaus, reikia vadovautis sveiku protu. Nešvaistyti bet kam, bet ir netaupyti asmeninei išvaizdai ar skanesniam maistui.

Vaikinas prasitarė, kad maistas buvo vienas tų namo grįžti skatinančių veiksnių. Šalys Danija Lietuva yra skiriamos didesnio nei pusantro tūkstančio kilometrų atstumo, ir kiekvienas tas kilometras nutolina nuo lietuviškos virtuvės. Tadas džiaugiasi, kad namiškių buvo sutiktas su tikrais lietuviškais cepelinais. Sako, vos juos pamačius ir užuodus pasidarė taip gera, kad sekundei tapo pačiu didžiausiu gimtinės patriotu.

Paklaustas, ar dar kartą važiuotų į Daniją ar kitą šalį užsidirbti, pašnekovas konkretaus atsakymo nepateikė. Viskas priklausys, kaip seksis el. parduotuvės veikla ir kaip pavyks save realizuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *