Draudimas internetu – lengviausias būdas apsidrausti save bei turimą turtą

Marius avataras

draudimas internetuTikriausiai jau nieko nebestebina visos paslaugos, kurias galime įsigyti vos keliais mygtukų paspaudimais. Tik tam reikalingas internetas, tačiau ir čia ne bėda, nes Lietuva pasižymi kaip šalis, turinti vieną sparčiausią internetą, kuris plačiai šalyje pasklidęs. Jeigu neturite interneto namuose, jis veikia (WIFI) daugelyje kavinių, bibliotekų ar net parkų. Taigi prisijungę prie interneto galite apmokėti sąskaitas, nusipirkti drabužių ar batų, bendrauti su draugais bei apsidrausti. Taip, nuo šiol nebereikia eiti į artimiausią draudimo filialą, nes draudimas internetu – tai pats paprasčiausias būdas apsidrausti gyvybės draudimu, įsigyti kelionės draudimą bei apdrausti automobilį, būstą ar turtą.

Apsidrausti internetu galite bet kurioje pasaulio vietoje, bet kuriuo laiku, svarbu turėti internetą. Šiam veiksmui atlikti galite naudoti ir kompiuterį, ir išmanųjį telefoną, ir planšetę ar kitą elektroninį įrankį, su kuriuo galite naršyti. O draudimas internetu yra toks pat lengvas kaip ir visi kiti veiksmai, kuriuos kasdien atliekate dirbdami kompiuteriu. Jūs turėsite pasirinkti norimą draudimo rūšį, užpildyti reikiamą formą, kuri yra būtina draudimo kompanijai, kad Jus identifikuotų ir žinotų, kam draudimas yra reikalingas. Jeigu kyla klausimų, draudimo konsultantai visada yra pasirengę pagelbėti ir atsakyti į Jūsų klausimus. Su jais susisiekti galite telefonu, el.paštu, kartais galite gauti ir online pagalbą. Dar niekada nebuvo taip lengva, paprasta ir greita apdrausti turtą, automobilį, save, įsigyti kelionės draudimą ar draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Kiekvienas iš mūsų norime jaustis saugiai. Tam ir sugalvojo žmonija draudimą. Jis gali apsaugoti Jus ir Jūsų  turtą nuo nelaimingų atsitikimų bei kitų nelaimių. Dažnai žmonės apie draudimą susimąsto tik kai bute įsiplieskia gaisras, susilaužoma koja ar automobilis patiria avariją. Tuomet pajuntame milžiniškus finansinius nuostolius. Tam, kad to išvengtumėte elkitės žaibiškai ir įsigykite reikiamą draudimą jau dabar. Draudimas internetu Jums padės jaustis užtikrinai ne tik šiandien, bet ir rytoj bei kitomis dienomis. Miegokite ramiai, kai Jūsų butas, jame esantis turtas bei automobilis yra apdrausti, o Jus saugo gyvybės bei draudimas nuo nelaimingų atsitikimų. Taip pat pasirūpinkite, kad būtų ramūs ir kiti šeimos nariai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *