„Fohow“ produktai ir jų nauda mūsų organizmui

Marius avataras

fohowDiena iš dienos „Fohow“ produktai vis labiau plinta po platųjį pasaulį. Ne veltui. Žmonės akivaizdžiai mato ir pastebi, patys patiria jų teikiamą naudą organizmui ir pataria juos vartoti kitiems. Jei Jūs dar nežinote, kas tai yra „Fohow“ ir kuo „Fohow“ produktai yra ypatingi, skaitykite toliau.

Pasakojimą galima pradėti nuo Jevgenijaus Šuklino. Tai jis tapo olimpiniu vicečempionu. O dabar prie jo pavardės jau klijuojama ir nauja „Fohow“ ambasadoriaus etiketė. Ar galite tuo patikėti? Net garsūs Lietuvos ir viso pasaulio sportininkai bei kitų sričių veikėjai mielai pasitiki jau daugiau nei dvidešimt metų kuriamų produktų galia. Jevgenijus Šuklinas buvo tas, kuris daugiau kaip vienerius metus naudojo „Fohow“ produktus. Jei norite ir Jūs, kad ir nebūtinai iškovoti olimpinį medalį, tačiau būti sveiki ir stiprūs, pradėkite savo sveikata rūpintis jau dabar.

Juk neveltui jau kuris laikas visą pasaulį stebina Kinijos sportininkai, nuolat iškovojantys medalius olimpinėse žaidynėse arba pasiekdami naujus pasaulio rekordus. Daugelis netgi viešai pripažįsta, kad nugalėti padeda ne tik intensyvios treniruotės, bet taip teigia, kad labai svarbu rūpintis savo kūno organizmu „iš vidaus”. Sportininkai pripažįsta vartojantys Kinijoje augančius kordicepsas bei linčži grybus. Tai – iš amžių atėjusi kinų tradicija bei tikėjimas, kad šie grybai gali jiems padėti ilgiau gyventi, nesirgti ir stiprinti savo imuninę sistemą.

Tikėjimo grybų galia neužtenka. Moksliniai tyrimai jau taip pat įrodė, kad kordicepsas yra natūralus antibiotikas, gebantis slopinti pneumokokų, stafilokokų, streptokokų bei daugelio kitų mikrobų dauginimąsi. Jis taip pat veikia ir įvairius virusus, tarp jų adenovirusus, gripo, hepatito, herpio, atipinės pneumonijos virusus. Grybas dar veikia ir pirmuonis: chlamidijas, ureaplazmą, trichomonas, kirmėles ir grybelius. Teigiamų kordicepso savybių sąrašą galima būti tęsti, tačiau nesivarginsime, nes kokią naudą teikia „Fohow“ produktai galėsite įsitikinti patys. Jie jau parduodami ir Lietuvoje.

Korporacija „Fohow“ yra išsikėlusiu sau uždavinius, kuriuos griežtai seka ir puikiai įgyvendina. Jie stengiasi pasiekti maksimalų produkcijos efektyvumą. Visus jau ir dabar stebina gaminių geras ir greitas poveikis. Gamyboje naudoja tik saugius ir natūralius produktus, kurie kuriami naudojant tik pačias pažangiausias technologijas. Linkėjime ir Jums atrasti naujus „Fohow“ produktus, padėsiančius rūpintis savo sveikata.

Kordicepsas susijęs su onkologija? Taip, vėžys yra labai aktuali sveikatos tema, kuria domisi visi. Kaip kordicepsas kovoja su vėžiu? Gerindamas visa imuninę sistemą ir kraujotaką. Bet tai jau kita tema…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *