Galvajuostės – kaip išsirinkti?

Marius avataras

Šeimoje gimus mergaitei, namuose visos spintos pasipildo drabužiais. Rūbeliai kūdikiams – suknelės, pėdkelnės, sijonėliai, bateliai, pirštinaitės, kepuraitės. Kai kurie iš šių rūbelių nė nesuprantami vyrams. Vienas iš tokių galėtų būti galvajuostės. Daugelis vyrų, išvydę šį daiktelį, nustemba ir pasimeta nežinodami, kam jis skirtas. Todėl galvos juostos kūdikiams pirkimas lieka mamų reikalas. Dažnai moterys jaudinasi, kad šis pirkinys yra sunkus ir nežino, kaip tinkamai išsirinkti. Yra keletas patarimų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį prieš renkantis šį vaikelio aksesuarą.

galvos juostos

Spalva

Žinoma, pirmiausia, į ką atkreipiame dėmesį, pirkdamos visus rūbelius vaikams, tai yra jų spalva. Tačiau tai reiškia, kad galvajuostės turi būti ne itin spalvingos, o kokybiškos spalvos. Dažnai moterys skundžiasi, kad vieną kartą išskalbus galvos juostelę, šį praranda savo spalvą. Todėl rinkitės tik kokybiškas galvajuostes, kurių spalvos nenubluks. Patariama galvajuostę derinti prie kūdikėlio batukų arba pėdkelnių. Tuomet Jūsų princesė atrodys puikiai ir žavės visus praeivius.

Kokybė

Visi žino, kad kūdikiai labai greitai auga, todėl tuojau pat išauga visus savo rūbelius. Juostelė ant galvos taip pat pavaldi šiam dėsniui. Jei kūdikis greitai auga, ir juostelė su laiku gali būti per maža. Todėl mamytėms patariama pirkti tik kokybiškas tamprias juosteles, kurios puikiai prisitaiko prie vaiko galvelės ir gali būti dėvimos net vaikui paaugus. Kad galvajuostės netaptų vaikui kančia, nuolat stebėkite, ar juostelė yra ne per daug suveržta, ar vaikeliui netrina, neprakaituoja ta vieta. Kad juostelė būtų iš tiesų maloni nešiojimui, patariama rinktis tik kokybiškas medvilnines juosteles. Medvilnė ne tik puikiai nešiojasi, ji nekelia alergijos, puikiai skalbiasi, be to, švelniai priglunda ir net šildo mergaitės galvytę.

Šventei

Ne tik galvajuostės, bet ir įvairūs kitokie galvos papuošalai kūdikiams gana populiarūs įvairių švenčių metu. Viena svarbiausių mažylės švenčių – krikštynos. Šią dieną beveik visos mergaitės padabinamos dailiomis juostelėmis ant galvos. Jei tai Jūsų mergaitės šventė, Jums labiausiai tiks baltos spalvos galvajuostė. Daugelis pardavėjų siūlo net atskiras krikštynų galvajuostes, kurios yra itin puošnios, dailios ir patogios. Tokia išskirtinė galvajuoste suteiks Jūsų mažylei originalumo ir ji tikrai bus šventės pažiba. Vis dažniau galvajuostėmis svarbiomis vaikelio šventėmis dabinasi ne tik mažylės, bet ir mamos. Norite nustebinti savo svečius ir suteikti šventei jaukumo bei linksmumo? Pirkite rinkinį, kurį sudaro galvajuostė mažylei ir mamytei. Tai puikus pirkinys svarbiai šventei, suteiksiantis abejoms dienos princesėms žavesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *