Kada pagaliau vėl bus perkami nauji butai Vilniuje?

Marius avataras

Tai iš vienos, tai iš kitos pusės vis girdisi, kad nekilnojamo turto rinka nuolat svyruoja. Vienu metu ji vis auga, klesti, o čia jau, žiūrėk: pasauliniai neramumai, infliacija, neramumai, slogios žmonių nuotaikos ir akimirksniu susidomėjimas naujų būstų įsigijimu krenta. Nieko keista, kad aktyviausia nekilnojamo turto rinka visuomet yra šalies sostinėje. Tad nauji butai Vilniuje vis tiek anksčiau ar vėliau yra nuperkami. Dabar kaip tik kalbama, jog pirkimai bei pardavimai nekilnojamo turto sektoriuje pradėjo vis aktyviau judėti, tad pats metas ir pradėti domėtis, kur ir kokį butą galima nusipirkti, kuriuose rajonuose statomi nauji projektai. Ar tai bus nauji butai Baltupiuose, ar Šeškinėje, o gal – Naujamiestyje?

Didelis kiekis kranų nuolat išduoda apie aktyvų statybų sektorių Vilniuje. Miesto gyventojams belieka džiaugtis, jog jų gyvenamame mieste statybų yra išties daug. Dabar jau tokie laikai, kad situacija nekilnojamo turto rinkoje yra labai įvairi, dėl to atsakyti, kas laukia artimiausiu metu gana sudėtinga. Bet visgi ilgametė ekspertų patirtis byloja, jog kad ir kiek laiko gali būti pirkimų sąstingis, bet žmonėms vis tiek reiks ieškoti variantų, kur gyventi bei leisti turimus ir sukauptus pinigus. O kas belieka, jeigu rinka stovi vietoje, o sutaupytų pinigų suma nuolat auga? Tikrai mažų mažiausiai norėtųsi, kad pinigai būtų deginami infliacijos. Pinigų nuvertėjimas visuomet yra pats skaudžiausias.

Taigi jei dar kartą pradėsime skaičiuoti dangų raižančius kranus didžiausiame Lietuvos mieste, tai suprasti nebus sunku, kad statybų šiuo metu yra tikrai daug. Specialistai iš karto primena, kad nieko keisto, jog visada pirmieji metų ketvirčiai būna skaičiuojami kaip patys žemiausi metų cikle. Ypač tai dažnai nutinka, kad gyventojai girdi, jog visuomenėje girdimas nepagrįstas lūkestis, jog kainos kris, nes kiekgi dar kainos gali kilti? Tuo metu, kai nekilnojamo turto rinka aktyviai nejuda, visada laimi pirkėjas, nes jis gali prašyti pačių palankiausių palūkanų sąlygų bei derėtis dėl parduodamo objekto kainos. Nauji butai Vilniuje kainuoja nemažus pinigus, tad jį įsigyti be banko paskolos gali tik apie pusė pirkėjų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *