Kaip išmokti anglų kalbos?

Marius avataras

Kolibrio metodasŠiandieninė realybė tokia, kad žmonės nuolat skuba, lekia, daug dirba, siekia karjeros ir pan. Viską norime gauti kuo greičiau, visko pasiekti greičiau, išmokti greičiau. Jei atsiranda poreikis išmokti anglų kalbą, iškart kyla klausimas, kaip išmokti anglų kalbos greičiau?

Taigi, vienas efektyviausių būdų, kaip greitai išmokti anglų kalbos yra anglų kalbos stovyklos. Tokias stovyklas organizuoja kalbų mokyklos, jas apmoka pats mokinys. Yra galimybė rinktis iš stovyklų Lietuvoje ir stovyklų užsienyje.

Lietuvoje daugiausia stovyklų organizuojama gamtoje. Stovykloje nuolat kalbama anglų kalba. Žinoma, kas nori, gali kalbėtis ir savo gimtąja kalba, tačiau juk visi į stovyklą atvyksta su vienu bendru tikslu – išmokti anglų kalbos, todėl visi vardan to tikslo ir stengiasi. Jei stovykla skirta moksleiviams, tai joje dienos metu vyksta daug ir įvairios veiklos. Pavyzdžiui: anglų kalbos pamokos, įvairūs projektai, individualūs bei komandiniai darbai, žaidimai, daug ir įvairių renginių ir t.t. Viskas vyksta anglų kalba.

Lietuvių kalba dažniausiai anglų kalbą pakeičia jau vakare, po mokomosios veiklos. Visas stovykloje praleidžiamas laikas yra grįstas nuolatiniu bendravimu ir labai dideliu užimtumu. Todėl ir rezultatas būna puikus bei gana greitai pasiekiamas.

Stovyklos dalyviai apgyvendinami, priklausomai nuo vietos, kurioje organizuojama stovykla. Jei stovykla vyksta gamtoje, tai stovyklos dalyviai atsiveža palapines ir jose gyvena. Taip pat stovyklos gali būti organizuojamos viešbučiuose, svečių namuose, kaimo turizmo sodybose ir pan.

Tad jei norite pažinti ir išmokti anglų kalbos – rinkitės anglų kalbos stovyklą! Puikiai jausitės, jei esate komunikabilus, kadangi stovyklose bendrauja visi ir su visais. Tai drauge puikus būdas rasti naujų draugų ir pažinti kitų kultūrų žmonių (jei į stovyklą atvyksta žmonės iš įvairių šalių).

Jei norite rinktis anglų kalbos stovyklą užsienyje – derinkite šiuos klausimus savo kalbų mokykloje. Mokyklos turi pasirašiusios sutartis su skirtingų šalių stovyklų organizatoriais. Iš Lietuvos galima vykti individualiai arba su grupe, kurią lydi lydintis asmuo.

Stovyklos užsienyje kainuoja nemažai. Į kainą įskaičiuojama stovyklos dalyvių priežiūra, maitinimas (nustatytas maitinimų skaičius per dieną), apgyvendinimas (apgyvendinama po kelis asmenis kambariuose), laisvalaikio programa, anglų kalbos pamokos, visa mokomoji medžiaga ir pan.

Klausiate, kaip išmokti anglų kalbos? Stovykla – puikus būdas per ganėtinai trumpą laiką ženkliai pagerinti savo anglų kalbos įgūdžius. Negalite sau leisti stovyklauti, bet vistiek klausiate – kaip išmokti anglų kalbos? – Kolibrio metodas Jums taip pat gali padėti. Tereikia tik pasidomėti ir atsirinkti sau tinkamiausią mokymosi būdą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *